προβλημα με email

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9648
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9648

Θελω να κανω μια ερωτηση προς τους διαχειριστες αλλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω το support γιατι δεν εχω σε κανεναν κοσμο λογαριασμο

Βασικα εχω παιξει με 2-3 λογαριασμους , καποιους τους χαρισα σε αλλους παικτες και τωρα εχω προβλημα διοτι προσπαθω να φτιαξω λογαριασμο αλλα το e-mail μου ειναι ηδη κατελλειμενο . πως μπορω να μαθω ποιος λογαριασμος χρησιμοποιει το ιμειλ μου το οποιο ειναι (xxxxxxxxx) ??


[mars]Σβήστηκε το ε-μαιλ για λόγους ασφαλείας

edit by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[mars]Δεν κατάλαβα ακριβώς τι εννοείτε για αυτό θα σας απαντήσω σε αυτό που κατάλαβα.
Δοκιμάστε εδώ να βάλετε αυτό το ε-μαιλ και το ονόμα που έχετε εδώ στο φόρουμ μήπως είναι αυτός ο λογαριασμός. Αλλιώς θα πρέπει να απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.[/mars]
 

DeletedUser9648

ναι το δοκιμασα αλλα δεν καταφερα να βρω σε ποιον λογαριασμο αντιστοιχει . και οταν παω να κανω αιτηση υποστηριξης μου ζηταει λογαριασμο παιχνιδιου , γι αυτο εφοσον δεν εχω δεν μπορω να κανω αιτηση
 

DeletedUser

φιλε γιατι δεν φτιαχνεις καινουριο email?και απλα ξανακανεις εγγραφη στο παιχνιδι..
 

DeletedUser

βρε κωστα τι του λες

[mars]Αλλιώς θα πρέπει να απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.[/mars]
αφου σου λεει
]Θελω να κανω μια ερωτηση προς τους διαχειριστες αλλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω το support γιατι δεν εχω σε κανεναν κοσμο λογαριασμο
:p

φιλε αφου δεν παιζεις σε κανενα Κ τωρα οντως φτιαξε αλλο νειμ! αν σ αρεσε τοσο πολυ το παλιο βαλε το ιδιο με μια τελεια :D
 

Iris-dp

Team Leader - FOE CoMa
Βαθμολογία αντίδρασης
0
[iris] όπως σας είπαν και παραπάνω, κάντε νέο λογαριασμό με νέο email γιατί έτσι κι αλλιώς δε μπορούμε να σας δώσουμε πληροφορίες σχετικά με το email και το λογαριασμό στον οποίο χρησιμοποιείται.

.... άσε που αν τον έχετε δώσει κάπου αλλού το πιο πιθανό είναι να έχει αλλάξει και το mail και ο κωδικός του λογαριασμού [/iris]​
 

DeletedUser9648

απλα το θεμα μου ειναι να μην πεταω τζαμπα εμαιλ για τον λογαριασμο δεν με νοιαζει .. οπως και να εχει ευχαριστω ας κλειδωσει
 

DeletedUser

τζαμπα μειλ? εγω εχω 10δες μαιλ που δεν εχω χρησιμοποιησει παρα μοναχα μια φορα
 

DeletedUser

φιλε ανδρεα αφου πλεον δεν γνωριζεις τον κωδικο απο τα προηγουμενα email κανε αυτο που σου ειπαμε πριν και φτιαξε καινουριο mail στο κατω κατω κερδιζεις χρονο απο το να ψαχνεις μεχρι να βρεις τα παλια..
 

DeletedUser9648

τελικα βρηκα εναν αχρησιμοποιητο λογαριασμο ενος φιλου .. πλεον παιζω με ονομα λιλη .. ξεφτιλα !! :rolf:
 

DeletedUser

[...]
Βασικα εχω παιξει με 2-3 λογαριασμους , καποιους τους χαρισα σε αλλους παικτες και τωρα εχω προβλημα διοτι προσπαθω να φτιαξω λογαριασμο αλλα το e-mail μου ειναι ηδη κατελλειμενο .[...]

[iris] όπως σας είπαν και παραπάνω, κάντε νέο λογαριασμό με νέο email γιατί έτσι κι αλλιώς δε μπορούμε να σας δώσουμε πληροφορίες σχετικά με το email και το λογαριασμό στον οποίο χρησιμοποιείται.

.... άσε που αν τον έχετε δώσει κάπου αλλού το πιο πιθανό είναι να έχει αλλάξει και το mail και ο κωδικός του λογαριασμού [/iris]​

Να θέσω ένα ερώτημα πάνω στα bolded comments?
Εφόσον ο παίχτης δοκιμάζει το email του κι είναι κατειλημμένο (όπως ο ίδιος λέει) είναι πιθανό/δυνατό να το έχει αλλάξει λοιπόν ο νέος κάτοχος του λογαρισμού με ένα δικό του, αλλά να συνεχίζει να παραμένει κατειλημμένο?
 
Κορυφή