Συγνώμη!

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καταρχάς ξέρω πως αυτό που θα γράψω τον έχουν χιλιοπεί ήδη,για αυτό αν καποιος διαχειριστης το κρίνει απαραίτητο,ας μου δώσει κάποιο infraction,αλλα ας αφήσει το θεμα να συνεχιστει!

Χθές(σημερα βασικα..) το βραδυεστειλα αυτο επειδη μου το ζητησε ενας φιλος...
σήμερα, ώρα 02:44:14:222 0:08:19 ακύρωση
σήμερα, ώρα 02:44:14:302 0:08:19 ακύρωση
σήμερα, ώρα 02:44:14:382 0:08:19 ακύρωση
σήμερα, ώρα 02:44:14:462 0:08:19 ακύρωση

κατι το οποιο σταλθηκε προσθετοντας 2 πληκτρα στην συντομευση του οπερα και πατοντας τα 2 φορες το καθενα.
οπως ειχε ειπωθει παλιοτερα,δεν ειναι παρανομο..ολοι ομως μου ελεγαν πως ειναι πολυ προκλητικο και θα με μπαναρουν

Καταλήγοντας,η ερωτηση μου ειναι,υπαρχει μηχανημα να βρισκετε αν καποιος στελνει τ-τραιν ή αν καποιος στελνει συνεχεια 240αρια τον μπαναρουμε για σιγουρια?
 

DeletedUser4641

[yioryos]Αν οι επιθέσεις εκτελέστηκαν δίχως τη βοήθεια παράνομου λογισμικού, δεν υπάρχει περίπτωση αποκλεισμού σου... [/yioryos]
 

DeletedUser2436

Όπως έχει υποθεί απο την ΟΔ παράνομο είναι ένα σκριπτ όταν ο χρήση του αντικαθιστά 2 ή παραπάνω "κλικ" με το ποντίκη.Για αυτό τον λόγο απαγορευτικε το T-Train γιατι με την χρήση του αντικαθιστούσες 4 "κλικ" απο το ποντίκι.

Το να στείλεις ένα τρένο που χρειάζεται 4 "κλικ" μόνο με 2 δεν νομίζεις οτι είναι λίγο παράνομο?
Με 2 "κλικ" αντί για 4 είναι ποιο εύκολο κάποιος να στέλνει συνέχει 240ms τρένο
 

DeletedUser

δεν διαβασες καλα!
2 φορες καθε πληκτρο(2 πληκτρα)

αυτο που ρωταω και απαντηση δεν εχω παρει,ειναι αν υπαρχει τροπος η ΟΔ να καταλαβει με ποιο τροπο σταλθηκε;
υπαρχει κανενα προγραμμα ή κατι παρομοιο?
 

DeletedUser

δεν διαβασες καλα!
2 φορες καθε πληκτρο(2 πληκτρα)

αυτο που ρωταω και απαντηση δεν εχω παρει,ειναι αν υπαρχει τροπος η ΟΔ να καταλαβει με ποιο τροπο σταλθηκε;
υπαρχει κανενα προγραμμα ή κατι παρομοιο?

λιγο δυσκολο να σου πουν τον τροπο που ελεγχουν το παιχνιδι..
αν εσυ εισαι οκ δεν νομιζω πως πρεπει να φοβασαι και να γνωριζουν τους τροπους που ελεγχεσαι!
 

DeletedUser

δεν ρωταω πώς αλλα εάν μπορουν να το ξερουν με σιγουρια!

νομιζω οτι απαντηθηκε

u29489122.jpg
 

DeletedUser22550

Και κατι αλλο αμα πχ χρησιμοποιουμε το τ-τρέιν αλλα χωρισ να κραταμε πατιμενο το τ αλλα πατοντας το 4 φορες αυτο ειναι παρανομο?
 

DeletedUser

H Ομάδα του Παιχνιδιού σίγουρα δεν μπορεί να σας αποκαλύψει τους τρόπους με τους οποίους ελέγχουν τους παίκτες για παράνομο λογισμικό. ;)
@ miltostzimkas: Έχει ήδη απαντηθεί σε προηγούμενο θέμα, κάνε μια αναζήτηση.

Πιστεύω πως το θέμα καλύφτηκε και μπορεί να κλειδώσει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή