χρησιμοτητα αγαλματος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser15585
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser15585

καλησπερα!

θα ηθελα να ρωτησω τελικα ποια η χρησιμοτητα του αγαλματος?

αν εχω γκρεμισμενο αγαλμα ισχυει ο παλαδιν μου και το οπλο του?

αν εχω γκρεμισμενο αγαλμα η εμπιστοσυνη του χωριου πεφτει πολυ πιο ευκολα και το χωριο θα κατακτηθει σιγουρα με 4 αριστους?

ποια ειναι τελικα η πρακτικη ακια του αγαλματος στο παιχνιδι?

σε τι με βοηθαει?

η αν δεν εχω, σε τι υστερει τελικα το χωριο μου?
 

DeletedUser16124

Άν δεν έχει άγαλμα ένα χωριό σου τότε ο παλαδίνος σου δεν μπορεί να δημιουργηθεί εκεί..
Αν πεθάνει τότε μπορείς να διορίσεις νέο παλαδίνο..
και ισχύει το οτι άν κάποιος δεν έχει άγαλμα το ηθικό του χωριού του πέφτει περισσότερο...δεν είναι σίγουρο οτι άν δεν έχεις άγαλμα το χωριό θα στο πάρουν με τραίνο , απλά ο αντίπαλος έχει περισσότερες πιθανότητες..
αν γκρεμιστεί το αγαλμα στο χωριο που είναι ο πάλαντιν χάνεται η δύναμη του όπλου του.
το άγαλμα σε βοηθάει στα παραπάνω..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15585

ακουω και αλλες γνωμες παιδια...

πριν λιγες μερες σε αιτηση υποστηριξης ειχαν απαντησει οι αδμιν

οτι το οπλο τοθ παλαδιν ισχυει κανονικα..

ποιο απο τα 2 ειναι σωστο?

παρακαλω πολυ καποιον αδμιν να το ψαξει και να απαντησει εδω υπευθυνα και με σιγουρα..


ευχαριστω φιλε ναθανταν..και τεινω να συμφωνησω μαζι σου..
απλα θελω να σιγουρευτω!
 

DeletedUser15585

χμμμ...καλο!!

αλλα παλι νομιζω δεν μου δινει ξεκαθαρη απαντηση στην ερωτηση μου..

αν γκρεμιστει το αγαλμα απο μια επιθεση
και ενω προσπαθω να το ξαναχτισω...

ο παλαδιν μου με το οπλο του ισχυουν στην επιθεση που ερχεται?
 

DeletedUser

χμμμ...καλο!!

αλλα παλι νομιζω δεν μου δινει ξεκαθαρη απαντηση στην ερωτηση μου..

αν γκρεμιστει το αγαλμα απο μια επιθεση
και ενω προσπαθω να το ξαναχτισω...

ο παλαδιν μου με το οπλο του ισχυουν στην επιθεση που ερχεται?

Ένας paladin άμα δεν υπάρχει άγαλμα στο χωριό μπορεί να σταλεί μόνο ως βοήθεια και τότε ισχύει κανονικά το όπλο που έχει και το οποίο μπορείς να αλλάξεις από οποιοδήποτε άγαλμα σε οποιοδήποτε χωριό σου. Στην αντίθετη περίπτωση, δηλαδή να τον στείλεις σε ένα χωριό χωρίς άγαλμα και όχι σε μορφή βοήθειας τότε αυτό είναι αδύνατο.

Υ.Σ. Ισχύουν αυτά που λέει ο φίλος nathadan και οι admins γιατί πιθανότατα εννοούσαν την περίπτωση βοήθειας...
 

DeletedUser15585

χμμμ...καλο!!

αλλα παλι νομιζω δεν μου δινει ξεκαθαρη απαντηση στην ερωτηση μου..

αν γκρεμιστει το αγαλμα απο μια επιθεση
και ενω προσπαθω να το ξαναχτισω...

ο παλαδιν μου με το οπλο του ισχυουν στην επιθεση που ερχεται?

...οποτε ναι η οχι???

αδμιν παρακαλο αμεση και υπευθυνη απαντηση!
 

DeletedUser

Άν δεν έχει άγαλμα ένα χωριό σου τότε ο παλαδίνος σου δεν μπορεί να δημιουργηθεί εκεί..
Αν πεθάνει τότε μπορείς να διορίσεις νέο παλαδίνο..
και ισχύει το οτι άν κάποιος δεν έχει άγαλμα το ηθικό του χωριού του πέφτει περισσότερο...δεν είναι σίγουρο οτι άν δεν έχεις άγαλμα το χωριό θα στο πάρουν με τραίνο , απλά ο αντίπαλος έχει περισσότερες πιθανότητες..
αν γκρεμιστεί το αγαλμα στο χωριο που είναι ο πάλαντιν χάνεται η δύναμη του όπλου του.
το άγαλμα σε βοηθάει στα παραπάνω..

Καλημερα.. να σου κανω μια ερωτηση φιλε μου? Αυτες τις π**** που τις εχεις διαβασει ακριβως και παραπληροφορεις τον κοσμο???
Λοιπον για να τελειωνουμε "Άν δεν έχει άγαλμα ένα χωριό σου τότε ο παλαδίνος σου δεν μπορεί να δημιουργηθεί εκεί..
Αν πεθάνει τότε μπορείς να διορίσεις νέο παλαδίνο.." μονο αυτο που ειπες ισχυει ..Ολα τα αλλα που ειπες προφανως τα εβγαλες απο την φαντασια σου!!
ΕΙΤΕ ΕΧΕΙ ΑΓΑΛΜΑ ΕΝΑ ΧΩΡΙΟ ΕΙΤΕ ΟΧΙ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥ ΠΑΛΑΝΤΙΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΚΑΙ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΧΩΡΙΟΥ.



[lol]10 πόντους για απαράδεκτη συμπεριφορά
Edit by lolitaaa [/lol]
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μάλλον εσύ δεν μπορείς να καταλάβεις αυτά που έχει γράψει!

Υ.Γ. Μου άρεσε η απάντηση σου. Επίσημο ύφος και απολύτως τεκμηριωμένη με ακράδαντα επιχειρήματα.
 

DeletedUser

Φιλε μου 1+1=2..
Μπορεις να μου επιχειρηματολογησεις?

Οσον αφορα το αγαλμα αγορι μου το εχω δοκιμασει απειρες φορες..δλδ τι αλλο θες να σου πω?
Εδω ο αλλος εκανε αιτηση υποστηριξης,του απαντησαν και συνεχιζει και ρωταει..
Και το χειροτερο δεν ειναι αυτο..αλλα οτι βγαινουν ατομα και απαντανε λεγοντας οτι τους κατεβει στο μυαλο χωρις καν να το εχουν δοκιμασει!
 

DeletedUser

Κατά το αραβικό σύστημα αρίθμησης κατά την πρόσθεση δύο μονάδων μεταξύ τους προκύπτει ένας νέος αριθμός που φέρει ως σύμβολο το "2". Επίσης η αριθμητική είναι παγκοσμίως αποδεκτή. Αντίθετα η άποψη σου όχι. Και ειδικά ο τρόπος σου πιστεύω ότι δεν είναι από κανέναν αποδεκτός. Επίσης θα σε παρακαλούσα να μιλάς με καλύτερο τρόπο. Δεν ξέρω τα άλλα άτομα αν το θέλουν επίσης αλλά ως μέλος αυτού του φόρουμ έχω το δικαίωμα να με αντιμετωπίζουν με σεβασμό και ισότητα και όχι με φράσεις ταπείνωσης όπως "αγόρι μου". Ας περάσουμε στο θέμα μας τώρα. Εσύ σε ποιο σημείο της απάντησης του nathadan φέρεις αντίρρηση?
 

DeletedUser18454

[swt] Εφόσον σας έχουν απαντήσει σε Αίτηση Υποστήριξης δεν βλέπω τον λόγο που συνεχίζετε να ρωτάτε !

Το θέμα κλειδώνει...[/swt]​
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή