Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

Νόμιμο είναι ότι ορίζεται από εμάς ως νόμιμο στους οδηγούς του forum.

Για όλα τα αλλα απλά παίρνεις το ρίσκο...
 

DeletedUser20844

νομιμο???

ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟΥΣ ΟΔΗΓΟΥΣ !!!!

ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΜΟΥ!!!!



Υ.Γ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΕΙ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΕΤΑΓΜΕΝΕΣ ΣΤΟ Μέρος συγκέντρωσης ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΚΛΙΚ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!
 

DeletedUser

Το συγκεκριμένο script επιτρέπεται, όπως και το farm finder.
 

DeletedUser15665

**edited by atomaki7 ** γιατι εισαι τελευταιος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Καλησπέρα έχω μια ερώτησή μπορείς να δώσεις πάλες επίθεσης fake* στο ίδιο δευτερόλεπτο μέσω των TAB ?
 

DeletedUser

Καλησπέρα έχω μια ερώτησή μπορείς να δώσεις πάλες επίθεσης fake* στο ίδιο δευτερόλεπτο μέσω των TAB ?

Δεν ειμαι διαχειριστης, οστωσο μπορω να σου πω πως γινεται με βεβαιοτητα να στειλεις φεικ επιθεσεις στο ιδιο δευτερολεπτο, εαν κ εφοσον γινονται με το χερι και οχι απο καποιο προγραμμα εαν αυτο υπαρχει:confused:
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Μπορεί να έχει fake limit όμως (1% συνήθως) οπότε θα μπορείς να στείλεις τουλάχιστον μονάδες με πληθυσμό 1% του συνολικού σου πληθυσμού. (Σε κάθε επίθεση φυσικά)
 

DeletedUser4641

Καλησπέρα έχω μια ερώτησή μπορείς να δώσεις πάλες επίθεσης fake* στο ίδιο δευτερόλεπτο μέσω των TAB ?

Εφ' όσον για κάθε επίθεση χρησιμοποιείς μια Νέα Εντολή και δεν γίνονται με κάποιο Παράνομο Λογισμικό, μπορείς να κάνεις όσες επιθέσεις θες ακόμη και μέσα στο ίδιο δευτερόλεπτο.
 

DeletedUser6838

Σε κάθε δευτερόλεπτο μπορούν να σταλθούν (ξεκινήσουν) από το ίδιο χωριό (ή από τον παίκτη,δεν το έχω ψάξει) μέχρι 5 εντολές, μετά έχει κόφτη.
 

DeletedUser2436

Μπορεί να έχει fake limit όμως (1% συνήθως) οπότε θα μπορείς να στείλεις τουλάχιστον μονάδες με πληθυσμό 1% του συνολικού σου πληθυσμού. (Σε κάθε επίθεση φυσικά)

Εδώ κάνεις λάθος.
Fake limit 1% σημαίνει οτι πρέπει να σταλεί πληθυσμός ίσος με το 1% των συνολικών πόντων του χωρίου.
Δλδ για ένα χωριό 9000 πόντων πρέπει να σταλεί συνολικός πληθυσμός ίσος με 90
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Θα επιμείνω πως είναι το 1% του πληθυσμού. Αν είσαι τόσο σίγουρος εσύ...
 

DeletedUser

Όχι πιστευω πως ο Rapsos εχει δικιο το 1% των ποντων ειναι όχι του πλυθησμού...!
 

DeletedUser

Το 1% των ποντων του χωριου ειναι και οχι του πληθυσμου


--->Όριο fake, η ελάχιστη επιθετική δύναμη είναι το 1% των πόντων του χωριού
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Στα settings του κ10 το εξηγεί κιόλας

Fake limit: Όριο ψεύτικων (fake) επιθέσεων στο 1% του πληθυσμού του χωριού. Αυτό σημαίνει ότι σε ένα χωριό με 10,000 πληθυσμό θα πρέπει κάθε επίθεση να περιέχει μονάδες που πιάνουν τουλάχιστον 100 πληθυσμό.
 

DeletedUser

Παραξενο!!!!

Ας περιμενουμε καμια επισημη απαντηση απο διαχειριστη γιατι μονοι μας ακρη δεν προκειτε να βγαλουμε
 
Κορυφή