Backtime

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Συμφωνώ πως υπάρχει περίπτωση καθυστέρησης σε speed round, εννοείται, αν η επίθεση είναι ανάμεσα σε περίπου 15ms-25ms. Γενικότερα, πολλά tools είναι κάπως χρονωβόρα. Ας δοκιμαστεί, πάντως, βολεύει γενικότερα.
Ετσι κι αλλιώς ψάχνουμε διάφορα backtime tools και αυτό είναι ένα από αυτά.

κάνεις backtime με διαφορά 15ms? :eek: Δεν υπάρχει περίπτωση. Επίσης attack planner σε speed δεν νομίζω να υπάρχει και αν υπάρχει δεν νομίζω να βολεύει. Μιλάμε για επιθέσεις 7-8s μακριά και όχι 1 λεπτό.
 

DeletedUser16058

κοιτα εγω τα backtime τα κανω μονο εαν ειναι πανω απο 30.αν ειναι κατω τον κτυπαω αλυπητα αφου για σε χτυπησει θα εχει επιθετικο στρατο με 200 ελαφρα.και του στελω μεσα σε 30 δευτερα καμια δεκαρια επιθεσεις μεχρι που θα πεσει και δεν θα προλαβει να τα βγαλει.



Υ.Γ δεν ξερω ποσο νουμπας σας φαινομαι αλλα παντα πετυχενει αυτο.


γινεται και αυτο.. οταν ειναι καλος καιπαντα καταφερνεικαι βγαζει τον στρατο του εξω τοτε θα χτυπισει η φυυλη 5-6 επιθεσεις ο καθε ενας θα τον βρεις...:cool:
 

DeletedUser

κάνεις backtime με διαφορά 15ms? :eek: Δεν υπάρχει περίπτωση. Επίσης attack planner σε speed δεν νομίζω να υπάρχει και αν υπάρχει δεν νομίζω να βολεύει. Μιλάμε για επιθέσεις 7-8s μακριά και όχι 1 λεπτό.
Εννοεις s οχι ms..
Δευτερον απο οσο ξερω δεν πιανει το αττακ πλανερ στους σπιντ!
Εννοώ αν η επίθεση φτάνει σε 15-20 και s οχι ms ( τυπογραφικό)
Οσο για το attack planner, η αλήθεια είναι πως σε speed, εντάξει, δυσκολεύει.
Και πιθανότατα να μην πιάνει τελικώς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6594

γινεται και αυτο.. οταν ειναι καλος καιπαντα καταφερνεικαι βγαζει τον στρατο του εξω τοτε θα χτυπισει η φυυλη 5-6 επιθεσεις ο καθε ενας θα τον βρεις...:cool:



αν το βαρας δεν υπαρχει περιπτωση να μην κανει το λαθος να σου επιτεθει και αυτος συνεχεια.πιστεψε με καποτε θα πεσει αν αρχισεις και του ριχνεις και μερος συγκεντρωσης και μετα τσεκουρια και ελαφρα να πηγανουν απανωτα για τα επομενα 30 δευερα δεν την βγαζει.;)
 

DeletedUser

Συμφωνώ πως υπάρχει περίπτωση καθυστέρησης σε speed round, εννοείται, αν η επίθεση είναι ανάμεσα σε περίπου 15ms-25ms. Γενικότερα, πολλά tools είναι κάπως χρονωβόρα. Ας δοκιμαστεί, πάντως, βολεύει γενικότερα.
Ετσι κι αλλιώς ψάχνουμε διάφορα backtime tools και αυτό είναι ένα από αυτά.

Πως γίνεται να λές ότι πρέπει να δοκιμαστεί γιατί βολεύει, τη στιγμή που στην αμέσως προηγούμενη πρόταση είπες πως είναι κάπως χρονοβόρο;
Edit: Άκυρο, είδα το επόμενο πόστ σου.
 

DeletedUser16058

αν το βαρας δεν υπαρχει περιπτωση να μην κανει το λαθος να σου επιτεθει και αυτος συνεχεια.πιστεψε με καποτε θα πεσει αν αρχισεις και του ριχνεις και μερος συγκεντρωσης και μετα τσεκουρια και ελαφρα να πηγανουν απανωτα για τα επομενα 30 δευερα δεν την βγαζει.;)

για να μην κανει backtime οταν ριχνω την πρωτη επιθεση σιγουρα στελλω και καποιους καταπελτες στο μερος συγκεντρωσεις και δεν μπορει να σου κανει backtime, οταν ειναι κοντα αλλα υπαρχει και η πιθανοτητα να σου στειλει με αλλη μοναδα επιθεση.. εστειλες τσεκουρια ως πιο αργη μοναδα θα σου στειλει πισω ελαφρα υπολογιζωντας να ερχονται 2δεφτερα μετα.:)
 
Κορυφή