Απαντήθηκε: ???

  • Δημιουργός θέματος arhell
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ποσες μερες σε παιρνει περιπου για να πας το οπλοποιειο απο 1....20 και το επιτελειο απο 1......20 ????????
 

DeletedUser13949

Απ' ότι καταλαβαίνω φίλε μου, βιάζεσαι για Ακαδημία, εγώ σου προτίνω να φτιάξεις πρώτα στρατό και μετά ακαδημία.

Όσο για την ερώτηση σου, θα σου πάρει περίπου 1,5 μήνα (αν ο κόσμος έχει ταχύτητα 1), αν δεν κάνεις συνεχές φάρμινγκ και δενέεχεις πόρους τουλάχιστον 20. Έτσι πιστεύω
 

DeletedUser14851

Ποσες μερες σε παιρνει περιπου για να πας το οπλοποιειο απο 1....20 και το επιτελειο απο 1......20 ????????


Build Calculator

μπες στην σελίδα που σου έδωσα και διάλεξε τι θες σε πιο επιπεδο θες και πάτα υπολιγισμό. θα στα βγάλει σε ώρες.


διάλεξε τον σωστο κόσμο όμως απο πάνω δεξια
 

DeletedUser

Αν βιαστείς να βγάλεις ακαδημία, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ετοιμάσεις ένα πολύ όμορφο χωριό για κάποιον άλλον παίκτη ;)
 

DeletedUser

Εαν ομως εχεις 8.000 αμυντικο στρατο επιπεδο 30 τους πορους και 120.000 ετοιμους πορους στην αποθηκη σου ποσο καιρο θα σε παρει ????????????????????????????????????????????????
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Δοκίμασε το στο built calculator! Αλλά κάτι τέτοιο γιατί να το κανει κάποιος; Κανε φαρμινγκ και εκεί θα δεις πόρους! Έπειτα σιγά σιγά αφού φτιάξεις και τον κατάλληλο στρατό βγάζεις και ακαδημία! Συμβουλή μου: Μην βγιαστεις για ακαδημία.
 

DeletedUser5028

Εαν ομως εχεις 8.000 αμυντικο στρατο επιπεδο 30 τους πορους και 120.000 ετοιμους πορους στην αποθηκη σου ποσο καιρο θα σε παρει ????????????????????????????????????????????????

Θα σου πάρει τον ίδιο χρόνο.Ο χρόνος που απαιτείται για την κατασκευή οποιουδήποτε κτηρίου ή την αναβάθμισή του από ένα επίπεδο σε ένα άλλο παραμένει ίδιος,άσχετα από το πόσους πόρους ή στρατό έχεις.(Οπότε το ίδιο ισχύει και για το οπλοποιείο)
Το μόνο που τον μεταβάλλει είναι το επίπεδο του επιτελείου σου.Όσο μεγαλύτερο είναι τόσο γρηγορότερα ολοκληρώνονται τα κτήρια.
 

DeletedUser

Αν δεν έχεις όμως πόρους κάνεις περισσότερο χρόνο :p
 
Κορυφή