Στιγμές Κόσμου 5

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser289
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Village Points Old Owner New Owner Date/Time
xXx (413|459) K44 8,709 Arktos [-xXx-] zoze [-xXx-] 24th March 2009 - 04:32:44
xXx (412|459) K44 9,030 Arktos [-xXx-] zoze [-xXx-] 24th March 2009 - 03:20:35
xXx (411|458) K44 7,908 Arktos [-xXx-] zoze [-xXx-] 23rd March 2009 - 14:51:58
xXx (413|461) K44 6,846 Arktos [-xXx-] zoze [-xXx-] 22nd March 2009 - 19:26:11
xXx (414|462) K44 6,033 Arktos [-xXx-] zoze [-xXx-] 22nd March 2009 - 16:55:47


Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Semper Fidelis 1.06 (436|449) K44 7,427 Stco mrser [-xXx-] 24th March 2009 - 11:56:44
Semper Fidelis 1.05 (429|444) K44 7,721 Stco [-xXx-] mrser [-xXx-] 23rd March 2009 - 03:53:18
Semper Fidelis 1.04 (434|445) K44 9,570 Stco [-xXx-] mrser [-xXx-] 20th March 2009 - 17:08:38





Village Points Old Owner New Owner Date/Time
αριστοκρατης, (436|419) K44 8,524 Sainly [-xXx-] image [-xXx-] 23rd March 2009 - 19:03:16
αριστοκρατης, (425|405) K44 6,576 Sainly [-xXx-] sideris [-xXx-] 05th March 2009 - 20:57:11




Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Be Quick Or Be Dead (412|468) K44 6,485 Kyros FTEROTOS [-xXx-] 16th March 2009 - 16:42:02
Be Quick Or Be Dead (413|467) K44 5,860 Kyros [-xXx-] FTEROTOS [-xXx-] 16th March 2009 - 15:34:17
xXx (399|467) K43 6,002 Kyros [-xXx-] zoze [-xXx-] 13th March 2009 - 21:00:29
xXx (409|463) K44 3,242 Kyros [-xXx-] zoze [-xXx-] 13th March 2009 - 16:38:43




ολοι αφτοι ηταν παλιοι πεκτεσ σασ αν τους θυμασε...
 

DeletedUser9801

Και συ τα ιδια εισαι ρε....Τα περισσοτερα χωρια σου ειναι καναβαλισμοι απο τον τουρισμο που κανεις σε κα8ε φυλη που μπαινεις...

Και οσο για τον σιδερη τι η8ελες να στα δωσουμε και να τα παρουμε απο σενα μετα ρε ψηλε...
 

DeletedUser

οσο νουμπ και να ειμε προβλημα μου...τουλαχιστον περνς χορια απο αλλες φιλες....αμα επερνα και εγω τα χορια των γειτονων μου που ειναι στην φιλη μου τορα 8α ειμασταν 5 μελη λιγοτερα
 

DeletedUser

και αμα η φιλη μου εχει ενο8ει 1 και 2 φορεσ για καλυτερεσ προοπτικες προβλημα της...δεν ειναι να βρισκεις αφορμη να γυρισεις το θεμα:cool:
 

DeletedUser

Αχαχαχαχαχαχαχα
αχαχαχαχαχαχαχα
αχαχαχαχαχαχαχα


Απο που βγηκες εσυ νουμπ...Ποια μελη ακριβως φαγαμε ψηλε.?Για πες μου για να ξερω τι μ γινεται κ μενα...:p

Και συ τα ιδια εισαι ρε....Τα περισσοτερα χωρια σου ειναι καναβαλισμοι απο τον τουρισμο που κανεις σε κα8ε φυλη που μπαινεις...

Και οσο για τον σιδερη τι η8ελες να στα δωσουμε και να τα παρουμε απο σενα μετα ρε ψηλε...


Ρε παληκάρι, γιατί δεν το παραδέχεσαι εξαρχής? Τώρα σε πιάσανε οι ντροπές?

Και γιατί τον φάγατε τον σιδερή? μπορείς να πεις, ή ντρέπεσαι?
 

DeletedUser

και οχι μονο τον σιδερης αλλα ολοθς εναν εναν εγω σασ 8ιμαμε καποτε 39 ατομα αν δεν κανω λα8ος....
 

DeletedUser

Καποια παιδια για καποιους λογους δεν μπορουσαν να συνεχισουν λογο υποχρεωσεων στην προσωπικη τους ζωη κ τους πηραμε τα χωρια τι να τα καναμε?να τα αφηναμε?, Κ τα χωρια του αρκτου τα καθαρισα για να τα παρω ολα ουτε 1 δεν ηταν αδειο παρεπιμπτοντως .
 

DeletedUser

Καποια παιδια για καποιους λογους δεν μπορουσαν να συνεχισουν λογο υποχρεωσεων στην προσωπικη τους ζωη κ τους πηραμε τα χωρια τι να τα καναμε?να τα αφηναμε?, Κ τα χωρια του αρκτου τα καθαρισα για να τα παρω ολα ουτε 1 δεν ηταν αδειο παρεπιμπτοντως .

κ κολπα με 0 τοιχος για να να πατε ψυλα στο ODA
μλστα

αυτοι ειναι οι χΧχ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser

file zoze 3eris pos san pekti se ektimo alla den ine dinaton 8 atoma na ta paratisan kai na vgeni kai o chipidan sto kino kai na mas lei imaste 10 atoma ligotera....afton tw 10 atomon ta xoria omos kateli3an stin fili
 

DeletedUser2865

κ κολπα με 0 τοιχος για να να πατε ψυλα στο ODA
μλστα

αυτοι ειναι οι χΧχ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


δεν αντεξες βλεπω και πεταχτηκες και εσυ αμεσως ... μπραβο συνεχισε ετσι να μας διασκεδαζεις :D
 

DeletedUser

καλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι μολις ειδαται καπιον να σας λεει την αληθεια αλλαζεται θεμα....
Ο/Η iggy έγραψε:
δεν αντεξες βλεπω και πεταχτηκες και εσυ αμεσως ... μπραβο συνεχισε ετσι να μας διασκεδαζεις
βεβαιος και θα μιλισει δικααιομα τ.τουλαχιστον δεν του περασε απο το μυαλο να με νομπλαρει για να μεινουμε ενα ατομο λιγοτερο στην φυλη;)
 

DeletedUser2865

καλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι μολις ειδαται καπιον να σας λεει την αληθεια αλλαζεται θεμα....

βεβαιος και θα μιλισει δικααιομα τ.τουλαχιστον δεν του περασε απο το μυαλο να με νομπλαρει για να μεινουμε ενα ατομο λιγοτερο στην φυλη;)


δηλαδη για πες μου εσυ που εισαι τοσο παιχταρας μπας και μαθουμε και εμεις τιποτα ... αν καποιος τα παρατησει απο την φυλη σου και σου δινει τα χωρια τι θα κανετε εσεις σαν φυλη θα τα κανιβαλησετε η θα τα κοιτατε ?? :confused: αντε διδαξε μας λιγακι
 

DeletedUser

Ρε iggy εχεις καποιο προβλημα στα νευρικα κεντρα του εγκεφαλου σου?
καμια βλαβη ισως?
εσεις ανοιξατε αυτο το θεμα θα μας βγει κ λαδι τωρα?
OMG ρε δλδ
 

DeletedUser

Ο/Η iggy έγραψε:
δηλαδη για πες μου εσυ που εισαι τοσο παιχταρας μπας και μαθουμε και εμεις τιποτα ... αν καποιος τα παρατησει απο την φυλη σου και σου δινει τα χωρια τι θα κανετε εσεις σαν φυλη θα τα κανιβαλησετε η θα τα κοιτατε ?? αντε διδαξε μας λιγακι
αν και δεν πολυπιστεβω 9 ατομα να τα παρατισαν....τεσπα αν γινοταν αφτο και εχω και λιγη γνωση των γεγονοτων δεν 8α εβγενα στο φορουμ και να ελεγα εμις ειμαστε 10 ατομα πιο λιγα και εχουμε τα ταδε σστατιστικα και ωα περιφανεβομε αφου ουτος οι αλιος τα χορια μενουν στην φυλη μ
 

DeletedUser2865

Ρε iggy εχεις καποιο προβλημα στα νευρικα κεντρα του εγκεφαλου σου?
καμια βλαβη ισως?
εσεις ανοιξατε αυτο το θεμα θα μας βγει κ λαδι τωρα?
OMG ρε δλδ

Ρε Trustme εσυ εχεις προβλημα εχω βαρεθει πια να ασχολησε με την παρτυ μας ...
 

DeletedUser

ναι οκ,εχουμε ξεφυγει λιγο δεν νομιζετε ρε παιδια?στιγμες κ5 ειναι το θεμα οχι κουτσομπολιο-spam η οτιδηποτε αλλο.
τωρα αν η -xxx- εχει ατομα λιγοτερα προβλημα τους,αν δεν γουσταρουν η δεν εχουν ατομα για recruit επισης προβλημα τους,ομως δεν εχουν δικαιομα να κλεγοντε για τπτ πιστεβω.ολα φαινοντε στο γηπεδο,αμα μια ομαδα αξηζει σκοραρει και ας εχει φαει κοκκινη καρτα,ετσι δεν ειναι?
αφηστε υσηχο το topic μην το ξηλωσουν κριμα ειναι :p
 

DeletedUser

καλα λες φιλε λα8ος μας
πουνε ο worst va ρι3ι ενα μπαν για παρενοχληση του φορουμ:p
ελα πλακα κανω
 

DeletedUser2865

ναι οκ,εχουμε ξεφυγει λιγο δεν νομιζετε ρε παιδια?στιγμες κ5 ειναι το θεμα οχι κουτσομπολιο-spam η οτιδηποτε αλλο.
τωρα αν η -xxx- εχει ατομα λιγοτερα προβλημα τους,αν δεν γουσταρουν η δεν εχουν ατομα για recruit επισης προβλημα τους,ομως δεν εχουν δικαιομα να κλεγοντε για τπτ πιστεβω.ολα φαινοντε στο γηπεδο,αμα μια ομαδα αξηζει σκοραρει και ας εχει φαει κοκκινη καρτα,ετσι δεν ειναι?
αφηστε υσηχο το topic μην το ξηλωσουν κριμα ειναι :p

ναι ειμαστε γνωστοι για την κλαψα μας και οχι για το απο οταν ξεκηνησε ο κοσμος 5 εχουμε σπασει ολα τα κοντερ σε ολες τις κατηγοριες που εχει το παιχνιδι .. ρε συς τι σας δινει ο Trystme και πινετε? το εχετε χασει τελειως ??:eek:
 
Κορυφή