Οδηγος Για Χαρτες

  • Δημιουργός θέματος D4ggerFTW
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ALLA EMEIS DILADI AN DEN EXOUME ADOBE TI KANOUME??????

αμα δεν εχεις adope δεν κανεις χαρτες με αυτα τα εφε !!!!πατα και εσει στο google download adope photoshop free και το κατεβαζεις τζαμπα!!
 

DeletedUser

MEGALE, ARXISA NA 4AXNW KAI EGW TO 8EMA ME TOUS XARTES...ME EVALAN UPEU8INO STOUS DA-MTD NA TOUS VAZW LEEI XARTES KAI MLKS ME TIN FULI, KATI SOVARO OMWS KAI ARXISA NA TO 4AXNW! POLU E3IPIRETIKO TO 8EMA S...ALLA EMEIS DILADI AN DEN EXOUME ADOBE TI KANOUME??????:confused:

Υπαρχει και το Gimp. Καποια στιγμη θα γινει και η μεταφραση του οδηγου για Gimp αλλα οχι τωρα καθως εχω απειρα πραγματα να κανω και 0 χρονος :(
 

DeletedUser

Υπαρχει και το Gimp. Καποια στιγμη θα γινει και η μεταφραση του οδηγου για Gimp αλλα οχι τωρα καθως εχω απειρα πραγματα να κανω και 0 χρονος :(

DEN PEIRAZEI RE MEGALE...MONO P EKATSES KAI TO EGRA4ES OLO AUTO... BTW KATI ASXETO...EFAGE BAN O SILVO??????GIATI???
 

DeletedUser

Adobe Photoshop πρεπει να εχεις και κατα προτιμηση το CS2

O silvo εφαγε ban εξ'αιτιας αυτου του topic. Το ban τελικα ειναι μονιμο :(
 

DeletedUser

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΞΙΖΕΙ Ο ΚΟΠΟΣ Π ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΑΥΤΟ D4GGER ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...!!!!!
 

DeletedUser

Το photoshop ειναι χρησημο οχι μονο για να φτιαχνεις χαρτες οπως θελεις εσυ αλλα και για επεξεργασια διαφορων εικονων.
Για πληρη χρηση του θα σου ελεγα να απευθυνθεις στον Niko0ola αλλα εχει παρατησει τον ελληνικο TW, οποτε δεν ξερω που μπορεις να τον βρεις, αν ειναι διαθεσιμος να σου διδαξει μερικα πραγματα ;)
 

DeletedUser

Το photoshop ειναι χρησημο οχι μονο για να φτιαχνεις χαρτες οπως θελεις εσυ αλλα και για επεξεργασια διαφορων εικονων.
Για πληρη χρηση του θα σου ελεγα να απευθυνθεις στον Niko0ola αλλα εχει παρατησει τον ελληνικο TW, οποτε δεν ξερω που μπορεις να τον βρεις, αν ειναι διαθεσιμος να σου διδαξει μερικα πραγματα ;)

MEGALE PERIMENA TOSI WRA KAI EKANE FAILED!!!!:mad:
 

DeletedUser

-=| Post (4/4) |=-

Και εδω ειναι τα εφε που θα λαβουν μερος:

animaedeffectskf4.gif


Αυτο ηταν το τελευταιο βημα.


Τωρα αφου το συνηθισετε μπορειτε να αλλαξετε κιολας το background και τις γραμμες των continent border καπως ετσι:

w1mapju0.jpg



-=| Δημιουργια του οδηγου: royalgamer απο τα διεθνη φορουμ των TribalWars.net. |=-
-=| Ελευθερη μεταφραση και μικρες προσθεσεις: D4ggerFTW |=-

Please leave credit where it's due and suggestions as needed.
Enjoy! :D

Υ.Γ. Αρα οχι τον οδηγο δεν τον εγραψα εγω :)
Υ.Γ.Γ. Πολυ κουραση Golden Horde πως αντεξες? :p
-=| Τελος οδηγου |=-



αναμνησεις... T:V, TCK, DVADER, LEADER(LOL).

ωραιος μαν..
 

DeletedUser

F...K!

ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ FAILED ΡΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΟΣ COMPRESSED(ZIPPED) FOLDER KAI ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΟΙΞΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ WINZIP!!! ΕΧΩ PICTURE IT ΡΕ...ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ???
 

DeletedUser

papa μετεφερε και τουτο στους οδηγους

(viva la necromancia :rolleyes:)
 
Κορυφή