Stop - Οι Παντελονατοι. Τσαφ-τσουφ...

Dr. Humam al-Balawi

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
κερβερε εγω ειμαι ο Αδης και θα υπακους σε ο,τι σου λεω σκυλακι. Σε οποιον κοσμο και αν παιζεις το παικτικο σου επιπεδο παραμενει το ιδιο τι με νοιαζει που παιζεις
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705


Εδω βλεπετε εναν ρουφιαναρα να δικαζετε. Εδω ειναι ολο το παιχνιδι των STOP. Ο ρουφιανος που ειχαν στον 42 εφυγε ακλαφτος.

ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΑΣΧΕΤΟΙ
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
κερβερε εγω ειμαι ο Αδης και θα υπακους σε ο,τι σου λεω σκυλακι. Σε οποιον κοσμο και αν παιζεις το παικτικο σου επιπεδο παραμενει το ιδιο τι με νοιαζει που παιζεις
Και εσύ δεν πα να το παίζεις άρχοντας του τόπου, ένα χρέωμα είσαι φαντασιόπληκτος και ξιπασμένος που γίνεται ρεζίλι με τις μπούρδες που αραδιάζει. Που μιλάς για παικτικό επίπεδο στις φυλετικές λες και είναι μπάσκετ ή ποδόσφαιρο.. μάζεψε τα bot σου μην τα πάρει κανείς πρέφα και άσε τις καυχησιές και τις επάρσεις λέω εγώ.
 

star300

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
κερβερε ποτε εισαι διαθεσιμος να ερθεις σε ενα παιδικο παρτυ να κανεις τον κλοουν μιας και εδω τον κανεις καλα , αυτα που λες μπορει να στεκουν στον κοσμο σου εκτος αν εισαι εδω για να μας κανεις να γελαμε , τοτε συνεχισε και σε ευχαριστω προσωπικα που προσφερεις τετοιο σοου
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
κερβερε ποτε εισαι διαθεσιμος να ερθεις σε ενα παιδικο παρτυ να κανεις τον κλοουν μιας και εδω τον κανεις καλα , αυτα που λες μπορει να στεκουν στον κοσμο σου εκτος αν εισαι εδω για να μας κανεις να γελαμε , τοτε συνεχισε και σε ευχαριστω προσωπικα που προσφερεις τετοιο σοου
εγώ σας κάνω να γελάτε; αλήθεια τώρα; οι περισσότεροι που γράφουν εδώ μέσα (όσοι έχουν απομείνει να γράφουν σε αυτό το φόρουμ) ξεχνούν ότι παίζουν παιχνίδι και λένε ό,τι μπαρούφες τους κατέβουν στο κεφάλι.. βγάζουν τη χολή τους και παριστάνουν τους τιμωρούς τους δικαστές τους κυρίαρχους τους στρατηλάτες τους και εγώ δεν ξέρω ποιους.. παρ' όλα αυτά εγώ σε πείραξα.. ωραίος ρε άντε κοιτάξου τώρα μάλλον κάτι πάει στραβά
 

star300

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
6
Την ρωτησα και μου ειπε οτι ειμαι μια χαρα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
εγώ σας κάνω να γελάτε; αλήθεια τώρα; οι περισσότεροι που γράφουν εδώ μέσα (όσοι έχουν απομείνει να γράφουν σε αυτό το φόρουμ) ξεχνούν ότι παίζουν παιχνίδι και λένε ό,τι μπαρούφες τους κατέβουν στο κεφάλι.. βγάζουν τη χολή τους και παριστάνουν τους τιμωρούς τους δικαστές τους κυρίαρχους τους στρατηλάτες τους και εγώ δεν ξέρω ποιους.. παρ' όλα αυτά εγώ σε πείραξα.. ωραίος ρε άντε κοιτάξου τώρα μάλλον κάτι πάει στραβά

Παρενέργειες του εμβολιου ή του ιού που μεταλλαχτηκε διαφορετικα σε φυλετικη μεταλλαξη?
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Παμπο φαντάσου να πιστεύεις όσα γράφεις...

Καμία συμμαχία με στοπ

Άσχετους και διπρωσοπους τους θεωρώ και επειδή εγώ δεν κρυβομαι πίσω από καμία μικροπρεπη προπαγάνδα...σας θεωρω καλυτερη φυλη απο τους στοπ

---->
Η μαγεία της φύσης συναντά την ψυχολογία της ύλης!


Υ.Γ Περιμένω τοσες μερες αναρτηση του Guspolidis που ειναι καλος στις εκθεσεις για το πως οργανωσε την κλοπη του λογαριασμου του Romperto ! Μηπως ηταν ο ιδιος και πισω απο την πλεκτανη στον psixas ; Η πιο βρωμικη φυλη του GR η Trust η ο πιο βρωμικος παικτης ο Guspolidis; Γνωμη δεν χρειαζεται!
 

Speedy Gοnzales

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
---->
Η μαγεία της φύσης συναντά την ψυχολογία της ύλης!


Υ.Γ Περιμένω τοσες μερες αναρτηση του Guspolidis που ειναι καλος στις εκθεσεις για το πως οργανωσε την κλοπη του λογαριασμου του Romperto ! Μηπως ηταν ο ιδιος και πισω απο την πλεκτανη στον psixas ; Η πιο βρωμικη φυλη του GR η Trust η ο πιο βρωμικος παικτης ο Guspolidis; Γνωμη δεν χρειαζεται!

η πιο βρωμικη φυλη που περασε απο τον gr και ταυτοχρονα οι παικτες της να ειναι ξεφτυλες ειναι με διαφορα η ΚΑΤΣΕ! και σκεψου οτι εσυ εισαι ο μεγαλυτερος ξεφτυλας απο ολους. ο ΑΡΧΗΓΟΣ ξεφτυλας που ανεχεσαι να σε κανει οτι θελει ο προπελλας και ο καθε παμπος. οσο βρωμικα και να παιξεις θα ξεφτιλυστεις και θα παρεις αυτο που σου αξιζει την πυξιδουλα σου. ακομα και με βρωμιες θα χασεις για να καταλαβεις ποσο ξεφτυλας εισαι. γενικα εισαι το κοροιδο του παιχνιδιου κυριε Πανο.... Ενα θα σου πω και οτι θες καταλαβε.... ολοκληρη η κατσε για να κερδισει μια παρασυτοφυλη οπως η TRUST αναγκαστηκε να κανει βρωμιες.... εδω ειναι που δεν χρειαζεται γνωμη
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
η πιο βρωμικη φυλη που περασε απο τον gr και ταυτοχρονα οι παικτες της να ειναι ξεφτυλες ειναι με διαφορα η ΚΑΤΣΕ! και σκεψου οτι εσυ εισαι ο μεγαλυτερος ξεφτυλας απο ολους. ο ΑΡΧΗΓΟΣ ξεφτυλας που ανεχεσαι να σε κανει οτι θελει ο προπελλας και ο καθε παμπος. οσο βρωμικα και να παιξεις θα ξεφτιλυστεις και θα παρεις αυτο που σου αξιζει την πυξιδουλα σου. ακομα και με βρωμιες θα χασεις για να καταλαβεις ποσο ξεφτυλας εισαι. γενικα εισαι το κοροιδο του παιχνιδιου κυριε Πανο.... Ενα θα σου πω και οτι θες καταλαβε.... ολοκληρη η κατσε για να κερδισει μια παρασυτοφυλη οπως η TRUST αναγκαστηκε να κανει βρωμιες.... εδω ειναι που δεν χρειαζεται γνωμη


Καλησπερα παικταρα μου, προπελλας εδω.

Δεν θα φερω αποψη η θα σχολιασω οτιδηποτε, δεν εχω διαθεση για δραματα και κουβεντουλες

Εγω που κολλαω με αυτα που λες? Αρχηγος ειναι ο Adrenaline και αυτος παιρνει τις αποφασεις σε οτι αφορα την φυλη, εμενα γιατι με ανακατευεις? Εγω μοναχα βοηθαω στο επιθετικο κομματι τις φυλης. Μην λεμε οτι να ναι

Υγεια, χαρα, ευτυχια να εχουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrCrow

MrCrow

Ενεργό Μέλος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
34
η πιο βρωμικη φυλη που περασε απο τον gr και ταυτοχρονα οι παικτες της να ειναι ξεφτυλες ειναι με διαφορα η ΚΑΤΣΕ! και σκεψου οτι εσυ εισαι ο μεγαλυτερος ξεφτυλας απο ολους. ο ΑΡΧΗΓΟΣ ξεφτυλας που ανεχεσαι να σε κανει οτι θελει ο προπελλας και ο καθε παμπος. οσο βρωμικα και να παιξεις θα ξεφτιλυστεις και θα παρεις αυτο που σου αξιζει την πυξιδουλα σου. ακομα και με βρωμιες θα χασεις για να καταλαβεις ποσο ξεφτυλας εισαι. γενικα εισαι το κοροιδο του παιχνιδιου κυριε Πανο.... Ενα θα σου πω και οτι θες καταλαβε.... ολοκληρη η κατσε για να κερδισει μια παρασυτοφυλη οπως η TRUST αναγκαστηκε να κανει βρωμιες.... εδω ειναι που δεν χρειαζεται γνωμη

φαντάσου να ζοριστεί η κάτσε για να φάει κάποια trust XD XD
9 χωριά χαμένα στο 1ο πλάνο, από χθες στο 2ο πλάνο ακόμα χωριά χάνεται, έχεις δίκιο μεγάλο ζόρι
πάντως νοοτροπία looser βλέπω γενικά και δεν μου αρέσει, γιατί να αυτοαποκαλεί κάποιος την φυλή του "Καποια τραστ" ή "παρασιτοφυλή όπως η τραστ"?
Να τα κοιτάξετε τα θέματα αυτά δεν βγάζουν σε καλό...
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
@the dalton. Προπέλα έμαθα προσκυνησες πατούσες! :p:p:p:p

Καλημερα παικταρα μου. Για πες να μαθω, τι προσπαθεις να πεις? Εγω βλεπω να βγαινουν πολλα στην φορα που στην αρχη ολοι τα ειχατε αρνηθει.

Βγαινει ο Adrenaline σας τα τριβει στα μουτρα την αληθεια που κρυβετε οι ιδιοι να λετε δημοσιως στα φορουμ, και τωρα βγηκατε απο τις τρυπες σας να πειτε για μενα? Εμεις μπηκαμε σαν παρεα οπως και στον κ63 και ξεκαθαρισαμε απο την αρχη την σταση και προθεσεις της φυλης.

Σας παμε τρενο με την υπερσυμμαχια σας 3vs1 (nabz,stop,trust). Οι υπολοιποι κρυφτηκαν στις τρυπες τους και εμφανιστηκες σαν ανυπαρκτος που εισαι στον κοσμο φιλε φικο να μας πεις την πατατα σου. Για πες να σε ακουσουμε
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Φιλε Προπέλλα εύκολα αρπάζεσαι, ως ανύπαρκτος δεν έχω να σχολιάσω να κάτι καθώς δεν ασχολούμαι με τον κόσμο, για σένα δεν είπα προσωπικά κάτι και αν δεις τα εμοτι πίσω από την πρόταση θα καταλάβαινες ότι ήταν πείραγμα. Τι έχει παιχτεί στον κόσμο δεν θα κάτσω να το κρίνω όσοι αισθάνονται καλά με τον εαυτό τους ας αισθανθούν και στον πραγματικό κόσμο. 3vs1 με 6 στοπ τραστ ναβζ και 10 κάτσε ίσως κάπου έχεις ένα δίκιο αν κ θ πρεπε να το δεις ποιος σφαιρικά. Για ανδρεναλαιν και αρκετούς άλλους δεν θα μιλησω αλλά ίσως εσείς οι ίδιοι για κάποιους πρέπει να αναθεωρήσετε. Σφαιρικά το τρένο που λες Δν ξέρω πως τ παρουσιάζουν κάποιοι αλλά είναι νωρίς να κρίνεις, ενδιαφέρον κόσμος βρωμιά εξ αρχής θα δείξει η πορεία.

Υ. Γ. Θα θελα πάντως να αναλύσεις την έννοια του ανύπαρκτο και πως τ ορίζεις γιατί πολλοί δεν το κάνουν η δεν ξέρουν.
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
Αρπαζομαι ευκολα γιατι φιλε οταν ξυπναω για πρωινη βουτια χωρις να πιω καφε πρωτα, ολα τα βλεπω και αρπαζομαι. Τωρα που ηπια καφε, ναι καλα τα λες ητανε αστειακι, λογικα αναφερεσαι στα ποδια που εχετε στην προφιλ της φυλης σου, σωστα?

Με την εννοια ανυπαρκτος, ειναι αυτο που σημαινει, δεν εκανες ακομη υπαρκτη την παρουσια σου στον κοσμο, με αποτελεσμα να πρωταγονιστουν αλλοι. Εκτος και αν κτιστεις και εσυ οπως τον λακασα με 20 εσωτερικα και φτιαξεις λογαριασμο
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Εκεί αναφερομαι φίλε. Όχι δεν θα κάνω έντονα υπαρκτή την παρουσία μου λοιπόν σε αυτό το κόσμο αφού το θέτεις έτσι. Τώρα γ λακασα Δν μπορώ να εκφέρω άποψη. Είπα δεν έχω ασχοληθεί με τον κόσμο Δν ξέρω τ γίνεται μόνο ότι έχω ακούσει αντιθέτως ίσα ίσα τριγυρνάω για το τρολ.
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Τα χωριά της υπερσυμμαχιας κάτσε είναι περισσότερα από όλον τον υπόλοιπο χάρτη. Οπότε 1vs1 είναι ο κόσμος. Μην είστε γελοίοι περισσότερο απ όσο φαίνεστε ηδη
 
Κορυφή