Κατσε - Οι Παντελονατοι. Τσαφ-τσουφ

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
και τωρα που ειναι ο μισος σερβερ εδω , ξερει κανεις να βρει το δυναμικο στο εξωτερικο φορτισμενης μεταλλικης σφαιρας φορτιου Q και ακτινας R που βρισκεται σε ενα κατα τα αλλα ομογενες ηλεκτρικο πεδιο Ε ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
πλεον με τους χαρτες τους δρομους τους ξερουν ολοι , καπως πρεπει να ξεχωρισει η ηρα απο το σταρι
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Λοιπον αρχικα θα απαντησω στον guspolidi που λεει για την sol και την sol. Ας θυμησω στον κυριο γκασπολιδη την πρωτη φορα που γνωριστηκαμε. Ηταν στον κοσμο 53 και ειχε μια φυλη σε ενα ριμ απο τις 2 ηπειρους που ειχε η φυλη μου. Αφου ειχαμε κλεισει συμμαχια και δεν θα τους πειραζαμε οσο μας βοηθουσαν πηραμε ειδηση οτι η ηγεσια τους βοηθουσε σκοπιμα την αντιπαλη φυλη. Μετα ερχεται εδω και μιλα για ηθικες κλπ κλπ. Μιλα για την SOL απο την στιγμη που ο ιδιος ως αρχηγος φυλης μου την εφερε χωρις λογο.
Απο κει και περα κυριε γκασπολιδη εισαι πολυ λιγος για να μιλας στην σολ. Εισαι πολυ λιγος εσυ που το παιζεις αρχηγος και εισαι ο πρωτος που παραταει την βαρκα. Θυμαμαι και στον 61 που ησουν διοικηση ο equalizer καθε βραδυ εκανε παρτυ με τα χωρια που σου επαιρνε καθε βραδυ και εσυ μυαλο δεν εβαζες. Και ειχες το θρασος να εχεις παραπονα απο την φυλη σου την στιγμη που ησουν ανικανος να σαι σωστος απεναντι τους. Δεν ξερω τον λογο που αναφερεις την sol με τετοιον τροπο αλλα εισαι απαραδεκτος για αυτο.
Απο κει και περα, αυτο που εγιναν με τα χωρια του suntzu δεν ξερω ποσο fair ηταν και δεν με αφορα ειναι η αληθεια, αυτο επαφιεται στις σχεσεις που ειχε ο suntzu με το ατομα που ειχε κωδικους. Εχουμε μπει σε ποσους λογαριασμους εχθρων σε πολλους κοσμους, σημαιες δεν πειραξαμε ποτε, ακομα και στον λογαριασμου του Βουβουζελα ουδεμια σημαια πειραχτηκε. Επισης το μονο prem που εχουμε πειραξει ειναι φαρμαρισμενο απο ανταλλακτηριο και αυτο για αλλαγη ονοματος, σε καμια περιπτωση δεν μεταφεραμε prem και ποσο μαλλον αγορασμενο. Ακομα και λογαριασμος που ειχε μεσα πιστωτικη δεν πειραχτηκε καθολου. Αυτα δεν ειναι πραγματα για παιχνιδι. Αν εκλαπη premium αγορασμενο απο τους κατσε καλο ειναι να το γυρισουν αμεσα πισω στον παιχτη. Εδω να πω για τους κακοπροαιρετους οτι στην φυλη μου στον 61 στειλαμε premium σε παιχτη που μας αφησε για εχθρικη φυλη επειδη ειχε μπει σε 8αδα ηδη.
Επισης να πω οτι θεωρω ντροπη απο ατομα που εχουν παιξει sol, να παιζουν στην stop και μετα απο αυτο και στην φυλη του guspolidi. Εξαιρεση αποτελει ο Gaseus που γνωριζε τα παιδια απο πριν.


Αλλη φορα οταν γραφετε να προσεχετε τι λετε και μην βαζετε στην μεση ατομα τα οποια δεν παιζουν στον κοσμο. Ο μονος λογος που ειμαι ουδετερος ειναι επειδη ξερω ατομα απο ολες τις φυλες, το μονο που θελω ειναι να παει πυξιδα ο promanager και απο κει και περα δεν με νοιαζει ποιος θα κερδισει τον κοσμο.Βρειτε τα μεταξυ σας χωρις να κανετε αναφορες σε τριτους.

Περιμενω την καθιερωμενη συγγνωμη απο τον guspolidi που χωρις να εχει προηγηθει κατι ειπε ολα αυτα, και ειδικα απο την στιγμη που βοηθιεται απο τον lacasa(ασχετως που διαφωνω μαζι του για τους λογους που ειπα παραπανω).
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ρε τραχανά η σολ τα κάνει και δηλώνει ευθαρσώς ότι είναι μέρος του παιχνιδιού της, αντιθέτως ο ινσουλινης το παίζει παρθένα Μαρία και τα κάνει, αυτό λέει. Σε τι να σου ζητήσει συγγνώμη; Έκανες ένα κατεβατό για να μας πεις πόσο γαμάτη είναι η σολ και έβαλες και λίγο γκασπολιδι για να είσαι μέσα στο θέμα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Λοιπον αρχικα θα απαντησω στον guspolidi που λεει για την sol και την sol. Ας θυμησω στον κυριο γκασπολιδη την πρωτη φορα που γνωριστηκαμε. Ηταν στον κοσμο 53 και ειχε μια φυλη σε ενα ριμ απο τις 2 ηπειρους που ειχε η φυλη μου. Αφου ειχαμε κλεισει συμμαχια και δεν θα τους πειραζαμε οσο μας βοηθουσαν πηραμε ειδηση οτι η ηγεσια τους βοηθουσε σκοπιμα την αντιπαλη φυλη. Μετα ερχεται εδω και μιλα για ηθικες κλπ κλπ. Μιλα για την SOL απο την στιγμη που ο ιδιος ως αρχηγος φυλης μου την εφερε χωρις λογο.
Απο κει και περα κυριε γκασπολιδη εισαι πολυ λιγος για να μιλας στην σολ. Εισαι πολυ λιγος εσυ που το παιζεις αρχηγος και εισαι ο πρωτος που παραταει την βαρκα. Θυμαμαι και στον 61 που ησουν διοικηση ο equalizer καθε βραδυ εκανε παρτυ με τα χωρια που σου επαιρνε καθε βραδυ και εσυ μυαλο δεν εβαζες. Και ειχες το θρασος να εχεις παραπονα απο την φυλη σου την στιγμη που ησουν ανικανος να σαι σωστος απεναντι τους. Δεν ξερω τον λογο που αναφερεις την sol με τετοιον τροπο αλλα εισαι απαραδεκτος για αυτο.
Απο κει και περα, αυτο που εγιναν με τα χωρια του suntzu δεν ξερω ποσο fair ηταν και δεν με αφορα ειναι η αληθεια, αυτο επαφιεται στις σχεσεις που ειχε ο suntzu με το ατομα που ειχε κωδικους. Εχουμε μπει σε ποσους λογαριασμους εχθρων σε πολλους κοσμους, σημαιες δεν πειραξαμε ποτε, ακομα και στον λογαριασμου του Βουβουζελα ουδεμια σημαια πειραχτηκε. Επισης το μονο prem που εχουμε πειραξει ειναι φαρμαρισμενο απο ανταλλακτηριο και αυτο για αλλαγη ονοματος, σε καμια περιπτωση δεν μεταφεραμε prem και ποσο μαλλον αγορασμενο. Ακομα και λογαριασμος που ειχε μεσα πιστωτικη δεν πειραχτηκε καθολου. Αυτα δεν ειναι πραγματα για παιχνιδι. Αν εκλαπη premium αγορασμενο απο τους κατσε καλο ειναι να το γυρισουν αμεσα πισω στον παιχτη. Εδω να πω για τους κακοπροαιρετους οτι στην φυλη μου στον 61 στειλαμε premium σε παιχτη που μας αφησε για εχθρικη φυλη επειδη ειχε μπει σε 8αδα ηδη.
Επισης να πω οτι θεωρω ντροπη απο ατομα που εχουν παιξει sol, να παιζουν στην stop και μετα απο αυτο και στην φυλη του guspolidi. Εξαιρεση αποτελει ο Gaseus που γνωριζε τα παιδια απο πριν.


Αλλη φορα οταν γραφετε να προσεχετε τι λετε και μην βαζετε στην μεση ατομα τα οποια δεν παιζουν στον κοσμο. Ο μονος λογος που ειμαι ουδετερος ειναι επειδη ξερω ατομα απο ολες τις φυλες, το μονο που θελω ειναι να παει πυξιδα ο promanager και απο κει και περα δεν με νοιαζει ποιος θα κερδισει τον κοσμο.Βρειτε τα μεταξυ σας χωρις να κανετε αναφορες σε τριτους.

Περιμενω την καθιερωμενη συγγνωμη απο τον guspolidi που χωρις να εχει προηγηθει κατι ειπε ολα αυτα, και ειδικα απο την στιγμη που βοηθιεται απο τον lacasa(ασχετως που διαφωνω μαζι του για τους λογους που ειπα παραπανω).


σκεψου να ειναι ντροπη να παιζω στη φυλη του γκασπολιδι μιας και φωτογραφιζεις εμενα ενω ξερεις γιατι εχω μπει σε αυτον τον κοσμο οπως και ολοι

μαλλον ευκολα ξεχνατε οτι εχω παρατησει τον 56 για να ασχοληθω με αυτο το εκτρομα στον 55 παρολο που ηταν χαμενος κοσμος επειδη φερθηκε ανεντιμα και πουλα νε και παραμυθι πισω απο αυτην την ιστορια

Παμπο μαθαινω λες ψεματα σε αλλους ουδετερους για την ολη φαση στον 55 και αρνεισαι να μιλησεις μαζι μου παρολο που ξερεις οτι το μονο ατομο με το οποιο δεν ειχα θεμα απο κατσε ησουν εσυ και το εκανες προσοπικο μονο και μονο λογο της κοντρας που εχω με τον ξαδερφο σου κυριως

Και κατι τελευταιο προς την ΣΤΟΠ που αποτι φενεται εχει διαρευσει πως ειμαι το τσιρακι τους

S.G μαθαινω εχεις ταχυδρομειο με τον μισο σερβερ για να μην παρω χωρια στην 44 .τι φοβασαι?μηπως χτυπαω ταυτοχρονα αδρεναλαιν νεκρομαντερ ρομπερτο μακαβελι η μηπως σκεφτεσαι εντονα την κωλοτουμπα με κατσε? o_O
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
σκεψου να ειναι ντροπη να παιζω στη φυλη του γκασπολιδι μιας και φωτογραφιζεις εμενα ενω ξερεις γιατι εχω μπει σε αυτον τον κοσμο οπως και ολοι

Η αληθεια ειναι πως ο dj paradise ειναι 100 φορες χειροτερος απο εσενα.
 

KERVEROS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Η αληθεια ειναι πως ο dj paradise ειναι 100 φορες χειροτερος απο εσενα.
εσύ τι μιλάς για χειρότερους έχεις πιάσει πάτο στη λίστα. Μόνο εξυπνάδες στο φόρουμ ξέρεις να λες!! Νιαούρισε τώρα σαν καλή γατούλα και γράψε τις παπαρολογίες σου γελούν όλοι μαζί σου και με τη χολή που βγάζεις για ένα παιχνίδι
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΧΟΥΛΙΓΚΑΝ ΕΔΩ ΠΕΡΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΧΑΛΑ ΜΕ ΧΙΟΝΟΠΟΛΕΜΟ ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ο GUSPOLIDIS σε γλεντησε στον 57 βέβαια αλλά του έβαλες μυαλό 12 κόσμους μετά....
 

Zagmer

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Ναι λογικα ο γκασπολιδης με γλεντησε στον 57 που του πηρα 3 χωρια 20-24 ωρες μακρια (σελιδες 14,15 στο αρχειο) στο 1o και τελευταιο πλανο που βγαλαμε vs TRUST και μετα τον τρεχατε.
H ΟmG εσταζε για να παρει 1 χωριο σε καθε πλανο, το κατω μετωπο μας με TRUST τρολλαρε ανελλιπως και σε συνδυασμο με τις εσωτερικες διαμαχες μεγαλων ακκ χασαμε νωριτερα με τις διαγραφες σε εναν ηδη ωραιο κοσμο παραυτα.
Τελευταια ωρα του κοσμου αποτυχημενη προσπαθεια να με πατε πυξιδα...τοσο κομπλεξ. Μεχρι τελευταια βδομαδα χτυπιοσασταν μεταξυ σας να φτασετε τα επιτευγματα κοσμου της Risen και βαζατε αμυνες για να μου παρετε τον υποστηρικτη. Μεχρι και στην επεξηγηση πολεμου στον 69 η TRUST για 57 ελεγε που ειχε απο την αρχη μεχρι το τελος ρολο κομπαρσου.
Μη μου λες για 57 λοιπον, ποσο μαλλον εδω.
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Ακόμα με σκουπίδια ασχολεισται εδώ μέσα? Βγήκε κόσμος από τους κάδους και σχολιάζει. Σκουπίδια, πίσω στη χωματερη σας και γρήγορα.
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
τελευταια βδομαδα χτυπιοσασταν μεταξυ σας να φτασετε τα επιτευγματα κοσμου της Risen και βαζατε αμυνες για να μου παρετε τον υποστηρικτη
Κυρία ζαγκμερ τα χεις μπερδεμένα στο κλουβιο κεφάλι σου. Τι ήθελες να πάρεις υποστηρικτή; Ούτε σε μια στιγμή δεν ήσουν υποστηρικτρια εκτός από διάστημα μιας βδομάδας που έχασες και τις τελευταίες άμυνες σου. Μα ακόμα και στο υποθετικό σενάριο του κλουβιου κεφαλιού σου να ήσουν πρώτη πάλι δε θα το έπαιρνες γιατί ήσουν ηττημένη. Και το ριπαπα που πηρες καλό ήταν κυριουλα μου. Καλά τα υπόλοιπα δε τα σχολιάζω καν, σέβομαι τη φούστα που φοράς και δε θα σε προσβαλλω
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zagmer

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Κυρία ζαγκμερ τα χεις μπερδεμένα στο κλουβιο κεφάλι σου. Τι ήθελες να πάρεις υποστηρικτή; Ούτε σε μια στιγμή δεν ήσουν υποστηρικτρια εκτός από διάστημα μιας βδομάδας που έχασες και τις τελευταίες άμυνες σου. Μα ακόμα και στο υποθετικό σενάριο του κλουβιου κεφαλιού σου να ήσουν πρώτη πάλι δε θα το έπαιρνες γιατί ήσουν ηττημένη. Και το ριπαπα που πηρες καλό ήταν κυριουλα μου. Καλά τα υπόλοιπα δε τα σχολιάζω καν, σέβομαι τη φούστα που φοράς και δε θα σε προσβαλλω
Καθόλου μπερδεμένα δε τα χω. Εξήγησα συνοπτικά πως χάσαμε και γιατί είστε κομπλεξικοί. Τα στατς λένε πάντα την αλήθεια.
Όταν σηκώσω τη φούστα στον 69 και δεις το ριπαπα μου μην τρέχεις να κρυφτείς.
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
57 βλεπω....διαγραφες ακουω.....ζαγκμερ........εφαες το ξυλο της αρκουδας.....ουπς της μαυρης γατας στον 57 :) και εσυ και ολοι της RISEN.....

Τα φιλια μου απο ολες τις γατουλες του 57
 
Κορυφή