Προς Εξοριστους

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μιας και σε αυτον τον server εχετε φαει εξορια σχεδον ολοι και σκεφτεστε να μπειτε στο net με ελληνικη φυλη σας λεω πως δεν θα μπει καμια BAN εδω να σας διασυρει παλι. Μπορειτε να λογκαρετε με την αδεια μου στον 67 χωρις να εχετε εφιαλτες. Μπορειτε να παιξετε ελευθερα οι ασχετοι μεταξυ σας χωρις να πατε πυξιδα σε 1μιση μηνα.
 

SOFA1

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
8
Ανατρίχιασα! Είσαι τελικά πολύ ψαρωτικός! ;)
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
α ξεχασα, μας απαγορευσαν και τα γρεεκλις,

ελα παικταρα μου
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ο Τάρταρος σύμφωνα με την Ελληνική Μυθολογία είναι δευτερεύουσα θεότητα του κάτω κόσμου, γιος του Πλούτωνα ή του Αιθέρα ή του Χάους και της Γαίας. Γενικότερα όμως φέρεται ως μυθικός τόπος λεγόμενος και Τάρταρα όπου κατά τις αρχαίες δοξασίες βασανίζονται οι κακοί μετά το θάνατό τους.
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Ο Τάρταρος σύμφωνα με την Ελληνική Μυθολογία είναι δευτερεύουσα θεότητα του κάτω κόσμου, γιος του Πλούτωνα ή του Αιθέρα ή του Χάους και της Γαίας. Γενικότερα όμως φέρεται ως μυθικός τόπος λεγόμενος και Τάρταρα όπου κατά τις αρχαίες δοξασίες βασανίζονται οι κακοί μετά το θάνατό τους.


 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
πολυ καλες ρυθμισεις ειναι κριμα ομως που δεν εχουνε μπει αρκετες φυλες οπως π.χ omg ή μαο μαο κλπ
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
@the dalton. έτοιμος; τα λέμε μεθαύριο στο 5χ5
καλησπέρα στέφανε.ο πάμπος είμαι.εγώ και ο κούλης δεν θα ξαναμπούμε φυλετικές στο προσεχές μέλλον.σταματάμε και αφήνουμε υγεία στην φυλετική κοινότητα.καλή σας συνέχεια
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
καλησπέρα στέφανε.ο πάμπος είμαι.εγώ και ο κούλης δεν θα ξαναμπούμε φυλετικές στο προσεχές μέλλον.σταματάμε και αφήνουμε υγεία στην φυλετική κοινότητα.καλή σας συνέχεια

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDX

Στην φαπα μια ζωη, τουλαχιστον στο αγγλικο σερβερ μπορει να κλεισετε κοσμο με τους νουμπαδες. Δωσε χαιρετισματα στον αδερφου κουλη.

Υ.Γ Παμπο μην ξεχασεις τα χαιρετισματα στον φιλο τερα νοβα, καντο μου ως ενδειξη ευγνωμοσυνης για τις 2 πυξιδες που σου εριξα στον 61 ρουφιανακο
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
πολυ καλες ρυθμισεις ειναι κριμα ομως που δεν εχουνε μπει αρκετες φυλες οπως π.χ omg ή μαο μαο κλπ

Φαντάσου που φτάσαμε για να λέμε την omg καλή φυλή
 

the dalton.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
47
και γιατι δεν συμφωνεις παικταρα μου οτι ειναι καλη φυλη?

αυτος ο λογαριασμος διαχειριζεται απο πολλαπλους χρηστες δια τον λογο οτι ο κυριος κατοχος λειπει ακομη διακοπες και ειναι αφαντος, μιλαμε οι αντιπροσωποι του.

Παμπο εισαι πολυς
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
...να κοιμαστε νωρις γιατι αργητε να ξυπνησετε και χανετε τα καλυτερα παιδικα στην τηλεοραση .
Γιατι St.Pauli πηγες και κρυφτηκες και δεν φτιαχνεις δικη σου φυλη?
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
@Tribal Troubles Αγαπητη μπερετ ,γιατι ασχολεισαι ακομα με το ακκ μας ;;ασε τα του κ64 εδω ειναι κ67 ,ξερω οτι σου ειναι δυσκολο αληθεια και το κατανοω αλλα πρεπει να προχωρησεις .Δεν απολογουμαι γενικα και δεν εχω σκοπο να απολογηθω σε σενα για ποιον λογο δεν κατεβασα φυλη .Φυλη εχω στον 67 ,αρχηγος υπαρχει και τον λενε Χρηστο οποτε τελεια και παυλα.Καλη σου μερα.

Δημητρης
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Επιτελους καταλαβες οτι δεν κανεις για αρχηγος ,μαθητεψε διπλα στον Χρηστο μπορει και να μαθεις τα βασικα αν και νομιζω οτι οι φιλοδοξια σου ειναι να του παρεις την φυλη ή να γινεις ο πιο εμπιστος κολαουζος του για να νιωθις λιγο αρχηγος και εσυ .Μα ειχαμε πει οτι θα κατεβαζες φυλη και θα παιζαμε αντιπαλοι και περιμενα ουφφφφ τι κριμα .Αντε στον επομενο κοσμο αν βρεις παικτες φυσικα που θα ηθελαν να παιξουν εναντιον μου ,ειχα σκοπο με του που εμπαινεςνα σου στατολογουσα τα 3/4 τς φυλης αλλα μαλλον μαθευτηκε και δεν βρηκες κοσμο
ΥΓ
αφου καιγεσαι τσουχτρα για αρχιγηλικια τι μου το παιζεις αθωα περιστερα ?
 
Κορυφή