ΕΡΧΟΜΑCTE

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Οι μένουμε σπίτι τι έχουν να πουν που κυκλοφορούμε έξω εδώ και είκοσι μέρες και δε πέφτουμε τελικά κάτω σαν τις μύγες; Προβληματίστηκαν καθόλου;
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
με εφτα αμυντικα ηταν κατορθωμα που γρατζουνιστηκε
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
το παρατηρητηριο γτ το πηγες 17 μεσα σε πεντε ωρες? για να δεις μηπως χρειαζονται κιαλλα αμυντικα?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ανεβαινω στην ταρατσα του ,πινω καφε και κοιταζω τα νουμπακια να ερχονται απο μακρια .Αλλωστε δεν θελω να βαλω μεσα ουτε δορι παραπανω απο οσο χρειαζεται για να σπασετε τα μουτρα σας.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Παπατρολια μου λειπεις,βαριέμαι και πειναω.Με ποιον θα ανταλλασω μεταμεσονυχτιες κουβεντες?Τα χωρια σου ολα δικα μου, για να μου μεινει αξεχαστη η γλυκια σου ανάμνηση.

 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
δεν ειχαμε πει ρε παιδια οτι θα κανουμε ολος ο κοσμος μια αγκαλια? μονο εμεις ειχαμε μεινει. μας πετατε απεξω?

τελος παντων δε πειραζει σας κανουμε μουτρα

να δωσω τα φιλια μου με την ευκαιρια σε αρχηγο φυλης που θεωρει αδελφια του τη συμμαχια και σε μια νυχτα παιρνει πεντε φιλαρακια και την κανει για τους εχθρους, δινοντας την υπολοιπη φυλη του για φαγωμα

 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
να δωσω τα φιλια μου με την ευκαιρια σε αρχηγο φυλης που θεωρει αδελφια του τη συμμαχια και σε μια νυχτα παιρνει πεντε φιλαρακια και την κανει για τους εχθρους, δινοντας την υπολοιπη φυλη του για φαγωμα
Ελα ρε παραπονιαρη !!Στειλε φωτογραφια δικια σου και αλλων 5 φιλων σου και θα περάσετε καστινγκ απο την Ελενη και απο εμενα .Αν ολα πανε καλα ,θα στειλω προσκλησεις και θα εγγυήθω για τα κορμια σας εγω η ιδια.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ελα ρε παραπονιαρη !!Στειλε φωτογραφια δικια σου και αλλων 5 φιλων σου και θα περάσετε καστινγκ απο την Ελενη και απο εμενα .Αν ολα πανε καλα ,θα στειλω προσκλησεις και θα εγγυήθω για τα κορμια σας εγω η ιδια.

Λιγα με την Ελενη γιατι θα με κανετε να ασχοληθω με τον νουμποκοσμο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Λιγα με την Ελενη γιατι θα με κανετε να ασχοληθω με τον νουμποκοσμο
ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ να μπει ο theotsak21 στους Ισχυς να χασουμε τον κοσμο ,απο εναν ερωτα ,ετσι απλα.Να δω μετα αν θα μιλαει για αγκαλιες o OLD.Μεσα στην ζωη ειναι ολα εχω δει εγω ερωτα να καταληγει ως εξης ,να παντρευεται αυτος αλλη που της μοιαζει .Ουτε σε Αμερικανικη σαπουνοπερα δεν συμβαινουν αυτα.

...πως τόσος πόνος τόση ζωή
πήγαν στην άβυσσο
για ένα πουκάμισο αδειανό για μιαν Ελένη.

Γιώργος Σεφέρης
 

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Δε ξέρω πως θα σου ακουστει, αλλά δεν είχα δει καν ότι πλέον είμαστε σύμμαχοι

Βασικά και πριν ένα τέταρτο μπήκα και είδα και ότι τρώμε πλάνο

Επιτέλους καιρός ηταν
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν βλεπω ζωηραδα και καμια αλλαγη , παρολο που τα πουλια αποδήμησαν προς εσας ,αλλωστε οι σωστές αλλαγές γίνονται στο κομμωτήριο. ΟΛΟΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟ .

Αναρωτιεμαι γιατι εχετε αρχηγο τον Gus?Ειναι ασχετος απροπόνητος ,με μεγαλη ιδεα για τον εαυτο του . Λιωσ'το στην προπόνηση και βάλτο αλλαγή στο 90 να στρωσει χαρακτηρα. Εναλλακτικα για να μαλακωσει λιγο ,επειδη ειναι και σκληρος,βαλτε τον στο πλυντήριο -μου είπαν- στους 30 με λευκο ξυδακι στην θεση του μαλακτικου .

Υγ.Η καλυτερη εποχη για να αγορασετε μαγιο ειναι τωρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

OLD REPAINER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
78
Ρε παιδιά καταντάει αστείο πια, ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ;

Κάνατε συμμαχία και ενώσεις με τρεις ηπείρους, τελικά όντως μόνο εμείς μείναμε στην απέξω για να γίνει όλος ο κόσμος μια αγκαλιά

Το γαλατικό χωριό καταντησαμε

Αλλα είχαμε συννενοηθει, δε πειράζει , άντε τώρα να συνεννοειθειτε με 700 άτομα που έχετε στη συμμαχία

Δλδ πραγματικά χρειαζόσασταν και τις σοκολάτες για να κλείσετε κόσμο; Στο τέλος θα μας ζητήσετε να βάζουμε και επιθετικά στους εαυτούς μας για να κλείσει ο κόσμος, (εγώ θα το έκανα για να είμαι μέλος της μεγαλύτερης φυλετικής αγκαλιτσας όλων των εποχών όλων των σερβερς)


Καλημέρα παρολαυτα
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Ρε παιδιά καταντάει αστείο πια, ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ;

Κάνατε συμμαχία και ενώσεις με τρεις ηπείρους, τελικά όντως μόνο εμείς μείναμε στην απέξω για να γίνει όλος ο κόσμος μια αγκαλιά



Δλδ πραγματικά χρειαζόσασταν και τις σοκολάτες για να κλείσετε κόσμο; Στο τέλος θα μας ζητήσετε να βάζουμε και επιθετικά στους εαυτούς μας για να κλείσει ο κόσμος, (εγώ θα το έκανα για να είμαι μέλος της μεγαλύτερης φυλετικής αγκαλιτσας όλων των εποχών όλων των σερβερς)


Καλημέρα παρολαυτα

Καλημέρα και σε σένα φίλε, αν θυμάμαι καλα τα ιδια εκανες στον κ61 αλλα ήσασταν τοσο κακοι που χασατε το κοσμο σε 1 μηνα ;) . Οποτε ασε τη προπαγανδα οτι και καλα εισαι το θυμα. Οι καταστασεις αλλάζουν αλλα εσυ παραμενεις πυξιδιασμενος. Σκέψου τωρα τι πηγε λαθος

Και στη τελική όπως έλεγε και μια ψυχή ''αν μπορεις καντο κεσυ ;) ''

Συγνωμη για τη παρέμβαση συνεχίστε τα παραμύθια σας,καλη τυχη στους φιλους Ντερικ Ροουζ (MVP), Ρουιν, τραμπλσαμ, γιωργο τζεο, ιαμδεμπεστ και τις λοιπες δημοκρατικες δυναμεις που μπορει να ξεχασα.
 
Κορυφή