Πλάνο LON σε AdrenaLine

axilleas5

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Ύστερα από το εκπληκτικό πλάνο της LON στον AdrenaLine με τις 27 επιθέσεις τους θα θέλαμε να παρουσιάσουμε και στους εξωτερικούς θεατές αποκλειστικές λήψεις που καταφέραμε να εξασφαλίσουμε για εσάς στο αποκλειστικό βίντεο!!!!111!!1εναενα!!!ενα

Καλή τσικοπέμπτη !

Screenshot_391.jpgScreenshot_392.jpg
 

DeletedUser34332

και καλά κάνατε που βάλατε όλες τις άμυνες στον adrenaline, επειδή είναι χέστης και μείνατε ξεβράκωτοι από πίσω και σας έχουμε πάει τρρρρέεεενο
 

axilleas5

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Σε άλλον κόσμο παίζεις ψυχούλα μου;
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
εκτως απο τις αμυντικες απωλειες του αδρεναλιν εχετε τπτ αλλο να ανεβάσετε? κανα στατς ας πουμε να βλεπουμε και οι εξωτερικοι παρατηρητές κατι αμυντικες απωλειες κανουμε και μεταξυ μας σε φυλες σε φιλικο επίπεδο
 

axilleas5

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Είμαστε κατά της βίας μόνο στρατολογούμε εμείς
 

DeletedUser30433

Προς το παρόν χαλαρά κάτι χωριά χάνουν απο βουτιές ακόμη. Εχει μέλλον ...
 

axilleas5

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Καλησπέρα στρατολόγε μας, κάνε καμία βουτιά στα εσωτερικά σας. Χαχα τι λέω πάλι βιντεάκι αλήθειας
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
βρε δωστε κανα στατς να γινει λιγο χουλιαμας να ουμε
 

DeletedUser30433

Καλησπέρα στρατολόγε μας, κάνε καμία βουτιά στα εσωτερικά σας. Χαχα τι λέω πάλι βιντεάκι αλήθειας

Αραξε όλα στην ώρα τους . ψήσε τον αρχηγό σου να μάθει να κάνει λίγη προπαγάνδα και θα βελτιωθείτε . Ποτέ δεν είναι αργά . όσο ζείς μαθαίνεις
 

DeletedUser30433

γαμάτο το βιντεάκι χαχαχαχα . Ξέρεις με τι γελάω χαχαχαχα . Με αυτά που έρχονται .......... χαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser36231

παικταρα μου προπαγανδιστη, ζητιανε, πυξιδιαρη γιατι στελλεις μνμτα στα μελη μας? θες βοηθεια μετωπο? θα σε φτιαξω παλι θυμησου κ59 ελα κ που εισαι ... παικταρα μου εσυ... απο την παραλια σαν επαιζα beach volley σε νομπλαρα.. ερχετεε
 

DeletedUser30433

παικταρα μου προπαγανδιστη, ζητιανε, πυξιδιαρη γιατι στελλεις μνμτα στα μελη μας? θες βοηθεια μετωπο? θα σε φτιαξω παλι θυμησου κ59 ελα κ που εισαι ... παικταρα μου εσυ... απο την παραλια σαν επαιζα beach volley σε νομπλαρα.. ερχετεε


Χαίρομαι πολύ που μιλάς για εκείνον τον κόσμο , χαχαχαχαχα Ερχονται και άλλα άραξε παικταρά μου εσύ . Αραξε :)
 

DeletedUser34729

Να μιλησουμε για την κηδεια που εκαναν οι LON στους κάτσε σημερα η για τα αμυντικα που εχουν σφαχτει στον MaD ScienNtiSt
 

DeletedUser30433

μην πειράζεις τα παιδιά .... ξέρουν να παίζουν ( χαχαχαχαχαχαχα )


Ξέχασα , ζητείτε άτομο να αναλάβει να απαντάει στις αιτήσεις στρατολόγησης παικτών της Κάτσε . είναι πολλές .... έχει αρκετές μεταγραφές , έλεγα μία την βδομάδα αλλά δεν θα τους προλάβουμε όλους !
 

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
Περιμεναμε ακριβως αυτο το αποτελεσμα..Χαλασατε ολους τους χρυσους καταλογους κ σπασαμε πανω κατω ιδιο αριθμο επιθετικων αμυντικων και το κοντερ δν εγραψε 0 πηραμε 4..Δν νομιζω να θεωρουσε κανεις στην κατσε οτι θα χασετε ολα τα χωρια με το 1ο πλανο απο 24 ωρες σε κοσμο με εκκλησιες,ειπαμε τα βασικα τα ξερετε..Σιγα σιγα..Μην χαιρεστε οποτε γιατι δειχνετε οτι μεχρι εκει μπορειτε..
 

DeletedUser34729

Πλανο σε LON και πηρατε 4 αδιαφορα χωρια απο τα 30 που βαραγατε καλα πηγε χμμ.. μπορει και οχι. Α και κατι αλλο γιατι διωξατε ser dark ?καλα το πηγαινε . μπορει και να νομπλαρε χωριο μετα το backtime:rolleyes:
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ποια φυλη θα μου προσφερει λογαριασμο για να παιξω;
 

DeletedUser34729

Ε στην φυλη που θα νικησει θα μπεις εννοειται διαλεξε λογαριασμο ;)
 

axilleas5

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Στρατολογηση και απο φορουμ τωρα μπας και
 
Κορυφή