Oh My God(O.m.G)

DeletedUser12715

στο ποστ με την εικονα ενα λαικ στον ζεν μαστερ τρολ και την παρεα του χαχχαχχαχχαχαχαχα
αφιερομενο στην αγγελικη
αγαπη μου εσυ χαχαχαχχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Γατακιαααααα ο Ομηρος σας γλέντησε στο ιδιο σας το παιχνιδι, λεγατε απο την αρχη εχουμε ρουφιανους και DB εχει κανει ραντομ στρατολόγηση και θα παρετε τον κοσμο σχετικα ευκολα... Για να πω την αληθεια κατα καποιο τροπο το πιστεψα και εγω λογο υλικου των αντιπαλων λογικα θα χασουμε τον κοσμο, αλλα τελικα το υλικο μαλλον γερασε και δεν εχει το μέταλλο να δέχεται Μπουκακιες και να προχωραει οπως παλιά...

Υ.Γ η μοναρχια του Ομηρου ξεκινησε τωρα πλεον θα στήνεται διπλωματια 3vs1 για να κοντράρετε
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
απλα υπηρχαν παιχτες που εχουν δείξει οτι αντεχουν στον χρονο και ο κοσμος βαση ρυθμίσεων και υλικου και απο τις 2 μεριες φαινοταν οτι θα τραβηξει πολυ, αλλα τον καναμε τελικα HP
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Διαφωνω με το "υλικο αντιπαλων"
πλην του γιαννου και 2-3 αλλων παιχτων ολοι οι αλλοι πολυ χειροτεροι των db
Αγαπητέ συμπαίκτη θα ήθελα να κατονομάσεις ποιοι άλλοι 2-3 συγκαταλέγονται στο καλύτερο υλικό των αντιπάλων... Έτσι για τον χαβαλέ μιας και στον αγγελοδελτα δεν ψήνονται να απαντήσουν σε αυτά που τους λέει.


Υ.Γ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΝΤΕΞΕ
Υ.Γ2 πρωταθλητής μονο
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
AGGELOSDELTA τελιωσε η πασιεντζα αραχνη και ηρθες? Ξαναμπες στο ψυγειο τωρα και βαλε τα γυαλια σου ,ολα εκει ειναι ,εκτος αν δεν τα γνωριζεις, που το θεωρω πολυ φυσικο με τετοια κομπλεξ που βγαζεις,Κουραγιο ειναι και οι αδερφες ψυχες σου μπαμιες εκει και δεν θα νιωθεις μοναξιες.
 

DeletedUser35904

Γατακιαααααα

Φίλε μου έπαιζε η omg και δεν το ειδα? Επειδη παιζουν ατομα απο αυτην την φυλη δεν σημαινει οτι μπηκε η omg στον κοσμο, οπως και σε προηγουμενους κοσμους με παικτες απο πρεμαιντ φυλες χωρις να μπει οντως η φυλη αυτη
Υ.Γ. συγχαρητήρια για την νικη της DB
 

DeletedUser29954

Όταν δείτε στην οθόνη σας αυτά τα τρία γραμματάκια να είστε σίγουροι για το τι έρχεται...
Συγχαρητήρια στην DB
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Φίλε μου έπαιζε η omg και δεν το ειδα? Επειδη παιζουν ατομα απο αυτην την φυλη δεν σημαινει οτι μπηκε η omg στον κοσμο, οπως και σε προηγουμενους κοσμους με παικτες απο πρεμαιντ φυλες χωρις να μπει οντως η φυλη αυτη
Υ.Γ. συγχαρητήρια για την νικη της DB

Φιλε μου Γατακια το χρησιμοποιω σαν ορο με προθεση να ερισω, προφανως δεν ειδα αντιπαλους τους OMG και ουτε που μου περασε απο το μυαλο και ποτε οτι παιζω με αντιπαλους λογαριασμους απο omg ισως επειδη δεν τους βλεπω καν, το μονο που μου περασε απο το μυαλο και στο λεω ειλικρινα οτι εχω αντιπαλους πρωην συμπαιχτες απο CXC.

Υ.Γ λογαριασμοι σεβαστοι εκτως του yiannou, det lol, εριστικος, kizas, Βουβουζελας (τρελη συμπάθεια), voyage, γατοπαρδος... αυτοι εχουν αποδείξει σε κοσμους οτι αντεχουν στον χρονο και στο βρωμοξυλο, εκτως του βουβουζελα που ενω ειναι δυνατος αδικεί παντα τον ευατο του γιατι βαριεται γρηγορα και μακακιζεται μετα.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φημες λενε οτι ειναι ο ιδιος ...,προφιλ Βητα ή καποιες αλλες κακες γλωσσες υποστηριζουν ,οτι ειναι διδυμοι και τα πινουν στο ιδιο μαγαζι στα Δυτικα και την πεφτουν στην ιδια μπαργουμαν εξηντα χρονων χωρις δοντια και πινουν ρετσινα απο το γοβακι της .Κοκκαλιαζουν και ερχονται στις φυλετικες και βγαζουν τα ψυχολογικα τους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ex.Con

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλά αν υπάρχει έστω και ένα ατόμο στην κοινότητα των φυλετικών που πιστεύει ότι Κίζας, Γιάννος και excon θα παρακαλούσαν τον άσχετο, τον τελευταίο, τον Δέλτα να τους διοικήσει εγώ χαρίζω το ακκάουντ μου και το τιγκάρω και με 100.000 πρεμ.

Τράβα παραπέρα ρε άσχετε.

Τσό και λο σε ότι κοσμο μπαίνεις ακόμα και για prem...

Τα φιλιά μου.
 

DeletedUser12715

Καλά αν υπάρχει έστω και ένα ατόμο στην κοινότητα των φυλετικών που πιστεύει ότι Κίζας, Γιάννος και excon θα παρακαλούσαν τον άσχετο, τον τελευταίο, τον Δέλτα να τους διοικήσει εγώ χαρίζω το ακκάουντ μου και το τιγκάρω και με 100.000 πρεμ.

Τράβα παραπέρα ρε άσχετε.

Τσό και λο σε ότι κοσμο μπαίνεις ακόμα και για prem...

Τα φιλιά μου.


ειπαμε γιαννος και εξκον και στην κληση ηταν σαντομπερ και δελτα..........

σε καθε κοσμο τα ιδια και τα ιδια....... ας βγει ο γιαννος να πει οτι λεμε ψεματα......

εσυ που θυμήθηκες τον κιζα ? 4 αρχηγοι τις κουροβ ελεγαν οτι δεν παιζει και για αυτο γινονται οσα γινονται.



έλεγα να μην γράψω αλλά το κάνατε κωμωδία και εδώ με τίτλο ταινίας ο ηλίθιος και πανηλίθιος


Προταγωνιστικό ρόλο


Ηλι-ος = ST.pauli
Πανηλι-ιος=excon

Πάμε να απαντήσουμε στον ηλι-ο : Απο την αρχή της συμμαχίας και ότι συμφωνήθηκε και θα αριθμίσω παρακάτω δεν τηρήθηκε απο κούροβ και η απάντηση της ηγεσίας κίζα ήταν ότι τον πρίζατε και δεν αφήνατε να διαχειριστεί την κατάσταση και δεν υπήρχε περίπτωση να τακωθεί με συμπαίκτες του (ονόματα δεν θα πώ ακόμη , αλλά αν δώ να γράφουν ξανα μακακίες για εμένα και την χάγκ δεν θα σεβαστώ ότι έλεγε η μία της κούροβ για την άλλη και τούμπαλη )

1. απο την αρχή είπαμε ότι πάμε μαζί και είμαστε ένα αλλά δεν το είδατε ποτέ έτσι , ακόμη και σήμερα θεωρείτε την χάγκ υποδεέστερη αλλά μόλις έφυγε απο την συμμαχία ταβήξατε καλώδιο, διαλυθήκατε και ειλικρινά λυπάμε γιατί δεν προλάβατε να πάρετε όλα τα εσωτερικά σας ( τα δικά σας και της χάγκ ).....γιατί αυτό είχατε απο την αρχή στο μυαλό σας , θα παίζαμε εμείς μπροστά ξύλο , θα μέναμε με 200-300 χωριά , εσείς με 800 εφόσον τρώγατε μια χαρά τις άπειρες στρατολογήσεις σας .

2.δεν στρατολογούμε άλλες φυλές . Στρατολογίσατε ότι δεν ήταν ντι-μπι (ο λόγος ήταν απλός , η χάγκ θα πολεμά μόνο και κάποια στιγμή θα βρεί τοίχο και δεν θα μπορεί να απατυχθεί ...( πάνω σε αυτό κάναμε και εμείς το 1/4 των δικών σας στρατολογήσεων για να έχουμε και εμείς μια σχετική ανάπτυξη , το ξαναλέω το 1/4 . Εμείς βέβαια δεν θα μπορούσαμε να πάρουμε άνετα τα ανενεργά χωριά γιατί μας χτυπούσαν τότε 2 φυλές (ναμπζ- ντιμπι)

3. στην αρχή υπήρχαν και κάποια καφέ χωριά , είπαμε κλείδωμα να είναι 1 με πάγωμα 1 ημέρα ... Κάπου εκεί άρχισαν να καβατζόνουν χωριά οι παίκτες σας με 1000 πόντους . Οταν σας κούρασε αυτό αυξήσατε τα κλειδώματα σε 2 μετά 3 χωρίς πολλές ενημερώσεις ... και όταν σας λέγαμε να δεχτείτε τα πλάνα των ακαδημιών δεν γινόταν με αποτέλεσμα να πέφτει ο ένας στον άλλον .

4. είπαμε να μην πάρουμε βάρβαρα , όταν βγάλατε όμως τρένα ( ενώ το βράδυ λέγαμε όχι κανένα βάρβαρο ... το έπόμενο πρωί είχατε κλειδώσει όλα τα μπόνους).Μας ανακοινώσατε λοιπόν ότι τελικά θα πάρουμε τα βάρβαρα αυτά και όλος τυχαίως κάτι μικροί και ανύπαρκτοι παίκτες έπαιρναν όλα τα βάρβαρα δίπλα μας κόβωντας την ανάπτυξή μας

5. πολλά μέλη μας δεχόντουσαν μυνήματα να έρθουν σε εσάς .... για καλύτερη οργάνωση λέγατε , ενώ ήταν για γρηγορότερη αποδυνάμωση

6.σαν μια φυλή , το ρίμ θα έπρεπε να στέλνει κάποιες άμυνες. Μόνο στο 3ο πλάνο στέιλατε κάπου 7 αμυντικά ( και αν ) και στο 4ο πλάνο ασχοληθίκατε και στείλατε αμυντικά να φτιαχτούν κάποιες κολώνες . Μας παράτησε ο διαφορετικός όμως γιατί κατάλαβε ότι με αυτά που ζητούσατε θα έπρεπε να καθίσει απο τις 7 το πρωί εως τις 8 το βράδυ να κόβει και να βάζει reclaim όλη την ώρα . Αυτό έκανε ο shadowbringer και κατάλαβε πόσο ηλι-ος ήταν .

7.βγάλατε επιθετικό πλάνο 1 όλο και όλο σε μάρλε και πόσα χωριά πήρατε ? σαν αφήνω να απαντήσετε μόνοι σας . Να πώ ότι στείλατε 170 επιθετικά και 35 εμείς γιατί δεχόμασταν πλάνο την ίδια στιγμή ... δεν έχει σημασία 200 επιθετικά πόσα χωριά πήρατε ?

8. απο την πρώτη εβδομάδα της συμμαχίας πιάσατε παίκτες της φυλής να με βγάλουν απο διοίκηση και να με φάνε ...

κάποιος πανηλι-ος με τα γλυκά του λόγια ήθελε να είναι ο κίζας μαριονέτα του, πιστεύω ότι το κατάφερε . Αυτό που δεν κατάφερε να δεί ήταν ότι όταν ξεκίνησε να κάνει αυτά τα κόλπα η συμμαχία χάγκ-κούροφ είχαν καταφέρει να έχουν το 40% του χάρτη και το υπόλοιπο 50% οι ντιμπι-ναμπζ και ένα 10% μάρλε ...

Δημιουργώντας ίντριγκες κατάφερε να χαθεί ο κόσμος χωρίς να παιχτεί κάν ξύλο και να βγαίνει τώρα και να προσπαθεί με κλάψες και φανφάρες να καλύψει την ασχετοσύνη του ....

Χωρίς μάχη ο κίζας σου έδωσε 30% του χάρτη και έχεις τα μούτρα και μιλάς που απο την ημέρα που είδες ότι πάει καλά ο κόσμος και θα έχει καλό παικτικό υλικό του έβαζες τρικλοποδιές , γιατί αυτό η χάγκ γιατί το άλλο και πότε θα γίνουμε ένα και είναι λάθος το στήσιμο και είναι λάθος η συμμαχία και είναι λάθος οι στρατολογήσεις και όλα ήταν λάθος . Οσες φορές μπήκες σε κλήση όλα ήταν λάθος ...


Πάρε μια πυξίδα πανήλι-ε τώρα γιατί κοκορεβόσουν ότι δεν έχεις πάει ποτέ πυξίδα . Για αυτή την πυξίδα δεν φταίει ούτε ο δέλτα ούτε ο κίζας ... κατάφερες μόνος σου να πάς πυξίδα βάζοντας τρικλοποδιές στην συμαχία μας .... Βγές και γράψε αν τολμάς να σε στολίζω κάθε μέρα για ότι έλεγες για την ηγεσία σου , που δεν την παραδέχτηκες ποτέ.... έλα να σε τινάξω και εσένα σαν κουνάβι που είσαι ....

το κερασάκι ήταν , ότι όταν παίκτης της χάγκ ήταν νοσκομείο και πήρατε επιτήρηση ( η 3η επιτήρηση απο την αρχή του κόσμου ......) ξεκίνήσατε να τον κανιβαλίζετε ενώ ο παίκτης σας μίλαγε στο skype απο το νοσοκομείο . Σας έλεγε να μπεί αν είναι και λέγατε σε 3-4 ώρες . Σας έδειχνε τοσπασμένο του πόδι και του λέγατε ότι ένας απο την παρέα έχει φυσικοθεραπευτήριο και να πάει απο εκεί ... μετά με παρότρυνσή μου του είπα να μπεί στον λογαριασμό γιατί κάτι μου βρώμαγε και είδε τον επερχόμενο κανιβαλισμό του .... σε ερώτηση μου , είπατε δικαιολογίες που δεν στέκανε .

βέβαια και την συγγνώμη που ειπατε πρέπει να φοράς παντελόνια και όχι ΦΟΥΣΤΙΤΣΕΣ !!!!

Υ,Γ υπαρχουν και αλλα ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΩ, ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ 100 ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΟΝ ΔΕΛΤΑ ,ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

ΚΑΙ ΟΚ Ο ΗΛ-ΙΟΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Ο ΠΑΝΗΛΙ-ΙΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.......Α ΤΟ ΚΟΠΛΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΠΛΕΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οσα και να γραψουμε αξια δεν παιρνει ,μην ανησυχείτε.Σε λιγο θα παιζει στον Αρης Ποτιδεα και θα νομιζει οτι ο ρολος του ηταν καθοριστικος για τον κοσμο.
 

DeletedUser30433

Οσα και να γραψουμε αξια δεν παιρνει ,μην ανησυχείτε.Σε λιγο θα παιζει στον Αρης Ποτιδεα και θα νομιζει οτι ο ρολος του ηταν καθοριστικος για τον κοσμο.


η ανάγκη σου να την "πεις" στον δέλτα νομίζω σε εκθέτει . Μπορεί να κατάλαβα και λάθς αλλά νομίζω ο όμηρος μιλάει για άλλον που αρχίζει απο "κ"
 
Κορυφή