Oh My God(O.m.G)

DeletedUser12715

Ααα καλα παιζει και ο Αγγελοςδελτα? Ενταξει μην την ψαχνετε αυτος την εκανε φουστια και διαλυθηκατε.Γιατι εκτος απο ασχετος ειναι τερμα κομπλεξικος σαν παικτης . Απλα ΣΚΑΣΕ ρε ασχετε που εχεις και αποψη περι φυλετικων.Ποσους πουλησες παλι?Ολους?

καλα δεν εχεις βαρεθει να μας δείχνεις σε καθε κοσμο ποσο ασχετη εισαι σε καθε κοσμο γραφης γραφης και τη γραφης???αυτο το φορουμ ειναι για τον ηλιθιο και τον πανηλιθιο ειδες να γραφη πουθενα γιατην καθε χοντρη απλητη και ασχετη και πεταχτικες, αντε στην τρύπα σου παλλη. και ελα οταν θα εχεις στοιχεια..........ex.Con, γιατι εκανες λαικ στην ασχετη? εσυ παρακαλαγες εμενα να διοικησω την κουροβ το ξεχασες? η ειναι σαν την συγνωμη που ζητησες.. που σου ελεγα να σας δωσω τα χωρια και πηγες και επιασες τον ομηρο να σου δωση Σ.Ε να με χτηπησης.......εν αγνοια του κιζα..... ηλικρινα αν θες γραψε εδω αφου σου εδινα τα χωρια γιατι πηγες να ζητησης σ.ε να με χτυπησεις.....λαθος συνεννόηση με το κοπλει σου να φανταστω....εχω και αλλα για την γουνα σου.....ελα να δουμε ποσο ντομπρος εισαι....οχι σε εμενα στους συμπαίχτες σου...ελα να τα γραψουμε ολα γιατι δεν σας αρεσε που δεν εγραφα βγηκατε να μου κανετε κορδελακια????? ελα εσυ και ασε την ασχετη και τον ηλιθιο κατα μερους..
 

DeletedUser12715

Με συγχωρεις εκανα λαθος στο ονομα , εννοουσα τον παικτη DaXe οχι τον Tzedi . Τους μπερδεψα. Μη κολλας στο ονομα κρατα το γενικο συμπερασμα.


Τωρα οσον αφορα τα λεγομενα του δελτα, δεν θα κατσω ουτε να απαντησω στον παπατζη και ποσο μαλλον να γραψω ολοκληρα κατεβατα γιατι οσο και να χτυπας στο ντουβαρι δε περιμενεις να σου απαντησει καποιος.

Θα συμπληρωσω μονο οτι ολες αυτες τις παπατζες που πουλαει μονο παιδακια του Λυκειου θα τις πιστευαν. Ολα αυτα τα ξερω αντιστροφα απο σοβαρα ατομα και οχι απο κατι δελτα διαλογης παικτες ;)

Και θα κλεισω με το οτι :

ο παπατζης (ολογραφως δελτα διαλογης παικτης) φημολογειται πως εξ αρχης εχει μπει με συμφωνημενη προταση του Ασσασιν & Εκτελεστη να παιξουν κοντρα τους ΚΟΥΡΟΒ.

Τροφη για σκεψη η τελευταια μου προταση.

ΥΓ: ΔΕΛΤΑ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟΝ GR
ΥΓ2: Ο GABRIEL ΕΠΡΕΠΕ ΣΤΟΝ 47 ΝΑ ΣΕ ΠΥΞΙΔΙΑΣΕΙ , ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΜ (ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΡΟΣ ΚΑΚΟΥΣ) ΤΟΥΣ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,
ΥΓ3 : ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΟΣΜΟ, ΟΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΟΥ.


Α ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ Ε ;; ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΠΕΤΑ ΣΙΤ ΣΤΟΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ ΝΑ ΣΕ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΠΟΡΑ ΜΠΕΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΑΚΚ ΚΑΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟΦΥΛΗ.

προς ηλιθιους. ειχα κανει συμφωνια και με βαραγανε 3 φυλες???? εσεις που δεν ειχατε κανει συμφωνια ποτε σας βαρεσανε????οταν αποφασησα να μην ειμαι το μαξιλαρακι σου για να περνεις τα εσωτερικα σου.....

ρωτα τον αρχηγο σου ντετ λολ εξκον αν μου εκανε πρωταση να γινω αρχηγος σας??? ποιος εγω ο ασχετος?να γινω αρχηγος τις κουροβ αυτης της τρομερης φυλης δες τα επιτεύγματα του προτου παιχτη σας και βαλε μου και οποιον απο εσας τους μαχιμους του κ62,,,,,και θελω να δωσεις μια απαντηση απο το κοντρολ και ας ειναι και ηλιθια δεν πηραζει εχω δει ηλιθιους και πανηλιθιους παρα πολλους στα 11 χρονια, γιατι τραβιξατε καλοδιο οταν 1.μου ζητησατε να γινω αρχηγος σας και δεν δεχτικα και λες οτι μας ειχατε κοκκινους??? καπου το κοντρολ κανει λαθος δεν στεκει.
2.δεν σας εδωσε σ,ε ο ομηρος γιατι ηταν προσημφωνημενο να παμε απο εκει???....τοττε γιατι βαραγανε χαγκ και οι τρεις φυλες....και αυτο πες στο κοντρολ δεν στεκει θα βαραγαν κουροβ και εγω θα επερνα τα εσωτερικα...
3.δεν ηρθε μαζι σας η μαρλει ......... καλα ρε παιδια εσεις τον προταθλητη τον βρηζατε τον απεχθανεστε δεν υπαρχη ποιο ασχετος παιχτης στον σερβερ και παρακαλεσατε και αυτον???μηπος και εκει το κοντρολ κανει λαθος?
4.αν θες να μαθεις την αληθεια πες στον κιζα και τον ντε λολ εξκον να μπουν να γραψουν εδω....γιατι οσο με προκαλης θα γραφω αληθειες και εσυ σαν ηλιθιος θα ρωτας το κοντρολ.....ας βγει το κοντρολ να γραψει με στοιχεια.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
AGGELOSDELTA αντε να παιξεις καμια Πρεφα στο καφενειο ,πρωτον γιατι βαριεμαι να ασχοληθω μαζι σου, δεν το επιτρεπει και η ηλικια σου να συγχύζεστε διοτι σερνονται και εγκεφαλικα και δευτερον γιατι οι φυλετικες ειναι για εξυπνους οχι για εσενα .Πυξομουρης μια ζωη και περιμενεις την ευκαρια σε 62 κοσμους να φανεις .Δυσκολο προς το παρον γιατι η μεταμοσχευση μυαλου δεν ειναι εφικτη ,κουραγιο .
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
με ειδοποιουν απο το κοντρολ οτι τα ρηματα με καταληξη που περιεχει το "i" γραφονται με "ει" σε ολες τις εγκλισεις . δυστηχως δεν ελαβα καμια αλλη απαντηση
 

DeletedUser12715

με ειδοποιουν απο το κοντρολ οτι τα ρηματα με καταληξη που περιεχει το "i" γραφονται με "ει" σε ολες τις εγκλισεις . δυστηχως δεν ελαβα καμια αλλη απαντηση
AGGELOSDELTA αντε να παιξεις καμια Πρεφα στο καφενειο ,πρωτον γιατι βαριεμαι να ασχοληθω μαζι σου, δεν το επιτρεπει και η ηλικια σου να συγχύζεστε διοτι σερνονται και εγκεφαλικα και δευτερον γιατι οι φυλετικες ειναι για εξυπνους οχι για εσενα .Πυξομουρης μια ζωη και περιμενεις την ευκαρια σε 62 κοσμους να φανεις .Δυσκολο προς το παρον γιατι η μεταμοσχευση μυαλου δεν ειναι εφικτη ,κουραγιο .

α τώρα δεν θα ασχοληθείς μαζί μου ??? Θα έχεις τα σουβλάκια μπροστά σου για αυτό ... ρε αι παράτα μας , ασχολήσου με όσους δεν σε ξέρουν ...... να λές ηλίθιες σκέψεις σε κάθε κόσμο , λές και έχεις γνώση...... Αυτογνωσία θέλεις άσχετη που βγαίνεις και μιλάς σαν πολεμική ανταποκρίτρια της κατσαρόλας, που κάνεις 2 κατσαρόλες μακαρόνια , μία να την δοκιμάσεις και μία να την φάς . ΑΣΧΕΤΗ κουτσομπόλα των φυλετικών που σε φτύνουν και εσυ πιστεύεις πως ψιχαλίζει .
 

DeletedUser12715

ο εκανε λαικ και ο γιαννοοοος ....γιαννο πες μας την αποψη σου σας πουλησα ????? για να δω την αποψη καποιου συμπαικτη που ηταν μεσα στα πραγματα....γιανννοοοο για πες μου ποιον να ακουω εντελει τον κιζα η τον εξκον.........μου κανατε προταση για καινουρια φυλη και να ειμαι αρχηγος ναι η οχι????ηξερες οτι την ιδια ωρα ο εξκον εκανε προταση σε ασσασιν για σ,ε να μας χτυπησετε????και γιατι δεν παιξατε?τοσο πολλη φοβηθήκατε τον αμπαλο τον δελτα και την φυλη του????
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
AGGELOSDELTA αντε να παιξεις καμια Πρεφα στο καφενειο ,πρωτον γιατι βαριεμαι να ασχοληθω μαζι σου, δεν το επιτρεπει και η ηλικια σου να συγχύζεστε διοτι σερνονται και εγκεφαλικα και δευτερον γιατι οι φυλετικες ειναι για εξυπνους οχι για εσενα . Οφειλω να συμφωνησω....

μην γυρευεις ενα λικε δικο μου να για να μπορεσεις να με βαλεις και μενα στην συζητηση.....να θυμασαι οτι μετα απο 48 κοσμους που επαιζες σε ειχα στην κληση και σε μαθαινα να κανεις ντισι.....

Οσο για το οτι βρισκεσαι στην νικητηρια φυλη......και μπηκες για να πυξιδιασεις ασσασιν......ας μην το σχολιασω....προτιμω να μην ασχολουμε μαζι σου!

62 κοσμους και ακομα να μαθεις.....

 

DeletedUser12715

AGGELOSDELTA αντε να παιξεις καμια Πρεφα στο καφενειο ,πρωτον γιατι βαριεμαι να ασχοληθω μαζι σου, δεν το επιτρεπει και η ηλικια σου να συγχύζεστε διοτι σερνονται και εγκεφαλικα και δευτερον γιατι οι φυλετικες ειναι για εξυπνους οχι για εσενα . Οφειλω να συμφωνησω....

μην γυρευεις ενα λικε δικο μου να για να μπορεσεις να με βαλεις και μενα στην συζητηση.....να θυμασαι οτι μετα απο 48 κοσμους που επαιζες σε ειχα στην κληση και σε μαθαινα να κανεις ντισι.....

Οσο για το οτι βρισκεσαι στην νικητηρια φυλη......και μπηκες για να πυξιδιασεις ασσασιν......ας μην το σχολιασω....προτιμω να μην ασχολουμε μαζι σου!

62 κοσμους και ακομα να μαθεις.....


δεν απαντησες σε τοιποτα για κ62.......

κλαπ κλαπ κλαπ να σου θυμίσω κατι μικρε(πριν παθω το εγκεφαλικο να σου θυμίσω λοιπον) οταν μου προτεινες να πουλήσω τον κιζα και να παω με εξκον δεν δέχτηκα και αν δεν ξερεις γιατι ρωτα τον κιζα τι πιστευα....

πηγες και εσυ να παρακαλεσεις μαρλει η οχι? λες για εμενα που σας εδινα τα χωρια μου???? και ο αλλος ελεγε για σ.ε για να με χτυπησεται? ποιος ο λογος αφου σας τα εδινα?απλα οταν δεν πετυχε η πουστιτσα σας.. ειπα ο καλος καλο δεν εχει και ειπα να πεσω στο επιπεδο σας .......εχει ακομα κατηφορααααα

θα βρω τροπο να σας βαλω στο ρουμ ;) να δουμε ποιος πουλησε ποιον.....και ποιος θα παθει το εγκεφαλικο.......
 

DeletedUser30433

Γιάννο μπορεί να υπάρχουν προήγουμένα σας απο άλλους κόσμους και δεν με απασχολούν αλλά για τον 62 φίλε μου που ήσουν στα πράγματα και ξέρεις τι έχει συμβεί συνολικά , να λέτε άκυρα στο εξωτερικό απλά γιατί δεν ξέρω, είναι ηθικά μεμπτο . Το ότι προφανώς ακόμη μέχρι σήμερα δεν βγήκατε σαν διοίκηση εκεί στη κούροφ να πείτε στους παίκτες σας συγγνώμη για την συμπεριφορά σας που οδήγησε όπου οδήγησε δεν φταίει ούτε ο δέλτα ούτε κανένας άλλος . Κάνατε μακακία χοντρή και είχε αυτά τα αποτελέσματα . Το να λέτε άλλα διάφορα απλά μειώνει πολύ την αξιοπιστία των λεγόμενών σας για όσους γνωρίζουν . Βέβαια είναι προφανώς ευκολότερο να ρίξετε αλλού την ευθύνη παρά να βγείτε και να πείτε τα λάθη σας . Αυτό ξεχωρίζει και έναν άνδρα απο ένα παιδάκι τελικά ασχέτως ηλικίας και μορφωτικού επιπέδου
 

DeletedUser12715

αντε βρε κερδισες ενα λαικ.....χαχαχχαχα παντα θα φτεει ο δελτα που δεν εγινε μαριονετα τους
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
εσυ ποιον ρολο εχεις στην ταινια με τον ηλιθιο-πανηλιθιο και την ασχετη

AGGELOSDELTA αντε να παιξεις καμια Πρεφα στο καφενειο ,πρωτον γιατι βαριεμαι να ασχοληθω μαζι σου, δεν το επιτρεπει και η ηλικια σου να συγχύζεστε διοτι σερνονται και εγκεφαλικα και δευτερον γιατι οι φυλετικες ειναι για εξυπνους οχι για εσενα . Οφειλω να συμφωνησω....


Οσο για το οτι βρισκεσαι στην νικητηρια φυλη......και μπηκες για να πυξιδιασεις ασσασιν......ας μην το σχολιασω....προτιμω να μην ασχολουμε μαζι σου!




Νομιζω με καλυψαν.. Κλεισε τον κοσμο σου εσυ γιατι πραγματικα ζεις στον κοσμο σου!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Στην παρακατω εικονα βλεπουμε τον Aggelosdelta εν δραση !Μηπως να πω να σε πανε εσωτερικο γιατι εκανες κατάχρηση του εξωτερικο φορουμ? Για να δω αν ξερω κανεναν σε αυτο τον κοσμο ...(λιγα λεπτα μετα ) Ολους τους ξερω !!Ανοιχτή προσκληση :Tο βραδυ εχουμε meeting στο skype για να μοιραστουν τα χωρια του aggelosdelta .

giphy.gif
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Δελτα παικτη διαλογης , τις μισες φυλετικες του ΚΥΡΙΑΚΟΣ11 να ηξερες ,η συζητηση θα γινοταν πολυ διαφορετικα.

Απλα βγαινεις και γραφεις και εκτιθεσαι ολο και περισσοτερο μερα με τη μερα...
Γυρνα στην τρυπα σου ΥΠΑΛΛΗΛΕ (ολογραφως Λαζαρε Χριστοδουλοπουλε) , να παμε οι υπολοιποι να φαμε τα μαρουλια με την ησυχια μας, οπως προανεφερε ο αδερφος (μπορει και οχι) σαντοου.


ΥΓ: Υπάλληλος θεωρείται ο μισθωτός που παρέχει κατά κύριο λόγο πνευματική εργασία, με βάση δηλαδή ουσιαστικά κριτήρια, ενώ υπάρχει πλέον πλούσια νομολογία, σύμφωνα με την οποία χαρακτηρίζονται ως υπάλληλοι συγκεκριμένες ειδικότητες εργαζομένων, οι οποίοι παρέχουν μεν σωματική εργασία, πλην όμως έχουν εξειδικευμένη εμπειρία, θεωρητική μόρφωση και κυρίως ανάπτυξη πρωτοβουλίας και ανάληψη ευθύνης κατά την εκτέλεση του έργου.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Που πηγε ?Κρυφτηκε πισω απο τα φασολακια στο ψυγειο?
 

DeletedUser12715

Δελτα παικτη διαλογης , τις μισες φυλετικες του ΚΥΡΙΑΚΟΣ11 να ηξερες ,η συζητηση θα γινοταν πολυ διαφορετικα.

Απλα βγαινεις και γραφεις και εκτιθεσαι ολο και περισσοτερο μερα με τη μερα...
Γυρνα στην τρυπα σου ΥΠΑΛΛΗΛΕ (ολογραφως Λαζαρε Χριστοδουλοπουλε) , να παμε οι υπολοιποι να φαμε τα μαρουλια με την ησυχια μας, οπως προανεφερε ο αδερφος (μπορει και οχι) σαντοου.


ΥΓ: Υπάλληλος θεωρείται ο μισθωτός που παρέχει κατά κύριο λόγο πνευματική εργασία, με βάση δηλαδή ουσιαστικά κριτήρια, ενώ υπάρχει πλέον πλούσια νομολογία, σύμφωνα με την οποία χαρακτηρίζονται ως υπάλληλοι συγκεκριμένες ειδικότητες εργαζομένων, οι οποίοι παρέχουν μεν σωματική εργασία, πλην όμως έχουν εξειδικευμένη εμπειρία, θεωρητική μόρφωση και κυρίως ανάπτυξη πρωτοβουλίας και ανάληψη ευθύνης κατά την εκτέλεση του έργου.

οταν καποιος ειναι ηλιθιος και δεν καταλαβενει τι γραφαμε σε τοσα ποστ τη να λεμε.............απαντηστε στις ερωτησεις αλλιος στο περιπτερο 30 λεπτα τα μαντιλακια......

και παμε ξανα-Βέβαια είναι προφανώς ευκολότερο να ρίξετε αλλού την ευθύνη παρά να βγείτε και να πείτε τα λάθη σας . Αυτό ξεχωρίζει και έναν άνδρα απο ένα παιδάκι τελικά ασχέτως ηλικίας και μορφωτικού επιπέδου.
 
Κορυφή