Oh My God(O.m.G)

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φίλε είμαι κακοπαίχτης εγώ γενικά ανα τα χρόνια γι'αυτό έστελνα και στο κουγκαρ της καρδιάς μου για coplay μήπως με μάθαινε κανένα κολπάκι να γίνω καλός παίχτης κι εγώ.

Εσύ που είσαι παιχταράς, θα με μάθεις το τντ ή το καλώδιο μπλέχτηκε;
Θα σε μαθω εγω μην μασας,προχωρα.Τι τντ και τρια αυγα βραστα στις μασχαλες τους μωρε ? Αυτα ειναι για τα νηπιαγωγακια.
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ειναι μεγαλη ειρωνια να βγαινουν οι Χαγκ και να λενε για ριματους λογαριασμους των κουροβ , απ τη στιγμη που ολα τα πλανα σε παικτες της χαγκ , τα επαιζαν επιτηρηση παικτες <<ριματοι>> των κουροβ.

Γνωμη μου παντα ετσι ; ΗΡΕΜΑ ΤΟ ΛΕΩ!

ΥΓ: ΣΑΝΤΟΟΥ , ΜΠΟΡΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΤΟ ΑΚΚ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΑ ΠΛΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΣΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΜΠΕΛΑΛΕΔΕΣ ;;
ΥΓ2: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ , ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. Η ΣΟΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΔΕΛΤΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ (ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΙΜΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΕΛΙΚΑ)
ΥΓ3: ΑΡΑΟΥΧΟ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΑΛΚΟΟΛΟΥΧΟ
ΥΓ4: ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΑΕΤΕ

ΜΤΚ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΧΑΧΑ ΤΙ ΛΕΩ ; ΑΕΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ!
 

DeletedUser30433

Ειναι μεγαλη ειρωνια να βγαινουν οι Χαγκ και να λενε για ριματους λογαριασμους των κουροβ , απ τη στιγμη που ολα τα πλανα σε παικτες της χαγκ , τα επαιζαν επιτηρηση παικτες <<ριματοι>> των κουροβ.

Γνωμη μου παντα ετσι ; ΗΡΕΜΑ ΤΟ ΛΕΩ!

ΥΓ: ΣΑΝΤΟΟΥ , ΜΠΟΡΕΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΠΑΙΖΕΣ ΤΟ ΑΚΚ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΑ ΠΛΑΝΑ ΠΟΥ ΔΕΧΟΣΑΣΤΑΝ ΣΕ ΜΙΚΡΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΑΜΠΕΛΑΛΕΔΕΣ ;;
ΥΓ2: Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ , ΜΕ ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ. Η ΣΟΥΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΔΕΛΤΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΕΔΕΙΞΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ (ΠΟΥΛΑΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΛΕΙΣΙΜΟ, ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΕΛΙΚΑ)
ΥΓ3: ΑΡΑΟΥΧΟ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑ ΠΟΤΟ ΑΛΚΟΟΛΟΥΧΟ
ΥΓ4: ΔΙΠΛΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΙΚΕΦΑΛΕ ΑΕΤΕ

ΜΤΚ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΧΑΧΑ ΤΙ ΛΕΩ ; ΑΕΡΑ ΠΕΡΝΑΕΙ!
Λογικό να έχεις επηρεαστεί απο την προπαγάνδα των δικών σου , δεν με ενοχλεί αυτό . Η αλήθεια είναι πως η δική σας ανυπαρξία στον κόσμο οδήγησε εμάς να παίζουμε 3vs1 χωρίς τις δικές σας πλάτες όπως ψευδώς έχει ειπωθεί . Οι ανύπαρκτες απώλειες των κούροφ συνολικά επιβεβαιώνουν αυτό που λέω (και κάτι λίγες που είχατε είναι απο τα εσωτερικά σας ...τα μόνα χωριά που χτυπήσατε )... Όσο για τους υπο επιτήρηση λογαριασμούς μας , δεν θα το σχολιάσω αν μιλάμε σοβαρά ... βέβαια απο ότι φαίνεται δεν μιλάμε απλά λέμε ότι ναναι . Γενικά τώρα που τέλειωσε βγαίνουν πολλοί ανύπαρκτοι να πούν διάφορα.
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Θελεις δηλαδη να μιλησουμε για απωλειες ;
Απο που να αρχισω και που να καταληξω;; Να αναφερθω στον ΤΖΕΝΤΙ που με δικες μας αμυνες πηγε πρωτος σε αμυντικες απωλειες και το επαιζε καμποσος ; και πουλουσε παπατζιλικι δεξια και αριστερα οντας θιγμενος οταν απ τα 5 χωρια που ειχε , του στακαραμε τα 4 και καταφερε και εχασε το 5ο ;; χαχαχα αστο ρε μπρο καλυτερα πηγαινε πες τα σε κανενα παιδακι ολα αυτα και βγες και πουλα προπαγανδα στο εξτερναλ για να διαβαζουν ατομα που δεν εχουν δει την πορεια του κοσμου.
Να μιλησω για τον δεθμασιν95 ο οποιος ειχε 15+χωρια πρωτη γραμμη με ΝΑΒΖ και ζητουσε επιτηρηση για να γινει dc ??
Το 3β1 δεν σε τιμαει φιλος, θα επρεπε εφοσον ειχατε προβληματα με την διοικηση κουροβ ή και γενικα με την κουροβ , εφοσον αρχισε ετσι να τελειωνε ετσι και υστερα να μας γυρναγες αντρικα κοκκινους σε 1β1.

Δεν θα κατσω να αναλυσω περαιτερω πλεον διοτι ουτε την ορεξη εχω , αλλα ουτε τον χρονο να ασχολουμαι με παπατζες.

ΥΓ: ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ Ο ΤΣΙΝΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΩ ΕΡΤ ΣΠΟΡΤΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΩ.
ΥΓ2: Τα υπολοιπα σε μελλοντικο κοσμο, οσοι δεν εχουν κοντη μνημη θα θυμηθουν και τον Δελτα και ολους! (κακως που δεν ηξεραν ηδη βασικα τον δελτα)
 

DeletedUser30433

Θελεις δηλαδη να μιλησουμε για απωλειες ;
Απο που να αρχισω και που να καταληξω;; Να αναφερθω στον ΤΖΕΝΤΙ που με δικες μας αμυνες πηγε πρωτος σε αμυντικες απωλειες και το επαιζε καμποσος ; και πουλουσε παπατζιλικι δεξια και αριστερα οντας θιγμενος οταν απ τα 5 χωρια που ειχε , του στακαραμε τα 4 και καταφερε και εχασε το 5ο ;; χαχαχα αστο ρε μπρο καλυτερα πηγαινε πες τα σε κανενα παιδακι ολα αυτα και βγες και πουλα προπαγανδα στο εξτερναλ για να διαβαζουν ατομα που δεν εχουν δει την πορεια του κοσμου.
Να μιλησω για τον δεθμασιν95 ο οποιος ειχε 15+χωρια πρωτη γραμμη με ΝΑΒΖ και ζητουσε επιτηρηση για να γινει dc ??
Το 3β1 δεν σε τιμαει φιλος, θα επρεπε εφοσον ειχατε προβληματα με την διοικηση κουροβ ή και γενικα με την κουροβ , εφοσον αρχισε ετσι να τελειωνε ετσι και υστερα να μας γυρναγες αντρικα κοκκινους σε 1β1.

Δεν θα κατσω να αναλυσω περαιτερω πλεον διοτι ουτε την ορεξη εχω , αλλα ουτε τον χρονο να ασχολουμαι με παπατζες.

ΥΓ: ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΣΙΚΟΣ Ο ΤΣΙΝΟ ΟΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΩ ΕΡΤ ΣΠΟΡΤΣ ΝΑ ΘΑΥΜΑΣΩ.
ΥΓ2: Τα υπολοιπα σε μελλοντικο κοσμο, οσοι δεν εχουν κοντη μνημη θα θυμηθουν και τον Δελτα και ολους! (κακως που δεν ηξεραν ηδη βασικα τον δελτα)
Ρε φίλε είναι κουραστικό να γράφεις μπαρούφες χαχαχα ποτε στείλατε εσείς άμυνες σε τζέντι ρε συ ? πές μας και εμάς να ξέρουμε δλδ ... !! θέλεις να τα πιάσουμε 1-1 απο την αρχή να δείς τι έχει συμβεί ή θέλεις να ζείς σε έναν δικό σου κόσμο ?
 

DeletedUser12715

έλεγα να μην γράψω αλλά το κάνατε κωμωδία και εδώ με τίτλο ταινίας ο ηλίθιος και πανηλίθιος


Προταγωνιστικό ρόλο


Ηλι-ος = ST.pauli
Πανηλι-ιος=excon

Πάμε να απαντήσουμε στον ηλι-ο : Απο την αρχή της συμμαχίας και ότι συμφωνήθηκε και θα αριθμίσω παρακάτω δεν τηρήθηκε απο κούροβ και η απάντηση της ηγεσίας κίζα ήταν ότι τον πρίζατε και δεν αφήνατε να διαχειριστεί την κατάσταση και δεν υπήρχε περίπτωση να τακωθεί με συμπαίκτες του (ονόματα δεν θα πώ ακόμη , αλλά αν δώ να γράφουν ξανα μακακίες για εμένα και την χάγκ δεν θα σεβαστώ ότι έλεγε η μία της κούροβ για την άλλη και τούμπαλη )

1. απο την αρχή είπαμε ότι πάμε μαζί και είμαστε ένα αλλά δεν το είδατε ποτέ έτσι , ακόμη και σήμερα θεωρείτε την χάγκ υποδεέστερη αλλά μόλις έφυγε απο την συμμαχία ταβήξατε καλώδιο, διαλυθήκατε και ειλικρινά λυπάμε γιατί δεν προλάβατε να πάρετε όλα τα εσωτερικά σας ( τα δικά σας και της χάγκ ).....γιατί αυτό είχατε απο την αρχή στο μυαλό σας , θα παίζαμε εμείς μπροστά ξύλο , θα μέναμε με 200-300 χωριά , εσείς με 800 εφόσον τρώγατε μια χαρά τις άπειρες στρατολογήσεις σας .

2.δεν στρατολογούμε άλλες φυλές . Στρατολογίσατε ότι δεν ήταν ντι-μπι (ο λόγος ήταν απλός , η χάγκ θα πολεμά μόνο και κάποια στιγμή θα βρεί τοίχο και δεν θα μπορεί να απατυχθεί ...( πάνω σε αυτό κάναμε και εμείς το 1/4 των δικών σας στρατολογήσεων για να έχουμε και εμείς μια σχετική ανάπτυξη , το ξαναλέω το 1/4 . Εμείς βέβαια δεν θα μπορούσαμε να πάρουμε άνετα τα ανενεργά χωριά γιατί μας χτυπούσαν τότε 2 φυλές (ναμπζ- ντιμπι)

3. στην αρχή υπήρχαν και κάποια καφέ χωριά , είπαμε κλείδωμα να είναι 1 με πάγωμα 1 ημέρα ... Κάπου εκεί άρχισαν να καβατζόνουν χωριά οι παίκτες σας με 1000 πόντους . Οταν σας κούρασε αυτό αυξήσατε τα κλειδώματα σε 2 μετά 3 χωρίς πολλές ενημερώσεις ... και όταν σας λέγαμε να δεχτείτε τα πλάνα των ακαδημιών δεν γινόταν με αποτέλεσμα να πέφτει ο ένας στον άλλον .

4. είπαμε να μην πάρουμε βάρβαρα , όταν βγάλατε όμως τρένα ( ενώ το βράδυ λέγαμε όχι κανένα βάρβαρο ... το έπόμενο πρωί είχατε κλειδώσει όλα τα μπόνους).Μας ανακοινώσατε λοιπόν ότι τελικά θα πάρουμε τα βάρβαρα αυτά και όλος τυχαίως κάτι μικροί και ανύπαρκτοι παίκτες έπαιρναν όλα τα βάρβαρα δίπλα μας κόβωντας την ανάπτυξή μας

5. πολλά μέλη μας δεχόντουσαν μυνήματα να έρθουν σε εσάς .... για καλύτερη οργάνωση λέγατε , ενώ ήταν για γρηγορότερη αποδυνάμωση

6.σαν μια φυλή , το ρίμ θα έπρεπε να στέλνει κάποιες άμυνες. Μόνο στο 3ο πλάνο στέιλατε κάπου 7 αμυντικά ( και αν ) και στο 4ο πλάνο ασχοληθίκατε και στείλατε αμυντικά να φτιαχτούν κάποιες κολώνες . Μας παράτησε ο διαφορετικός όμως γιατί κατάλαβε ότι με αυτά που ζητούσατε θα έπρεπε να καθίσει απο τις 7 το πρωί εως τις 8 το βράδυ να κόβει και να βάζει reclaim όλη την ώρα . Αυτό έκανε ο shadowbringer και κατάλαβε πόσο ηλι-ος ήταν .

7.βγάλατε επιθετικό πλάνο 1 όλο και όλο σε μάρλε και πόσα χωριά πήρατε ? σαν αφήνω να απαντήσετε μόνοι σας . Να πώ ότι στείλατε 170 επιθετικά και 35 εμείς γιατί δεχόμασταν πλάνο την ίδια στιγμή ... δεν έχει σημασία 200 επιθετικά πόσα χωριά πήρατε ?

8. απο την πρώτη εβδομάδα της συμμαχίας πιάσατε παίκτες της φυλής να με βγάλουν απο διοίκηση και να με φάνε ...

κάποιος πανηλι-ος με τα γλυκά του λόγια ήθελε να είναι ο κίζας μαριονέτα του, πιστεύω ότι το κατάφερε . Αυτό που δεν κατάφερε να δεί ήταν ότι όταν ξεκίνησε να κάνει αυτά τα κόλπα η συμμαχία χάγκ-κούροφ είχαν καταφέρει να έχουν το 40% του χάρτη και το υπόλοιπο 50% οι ντιμπι-ναμπζ και ένα 10% μάρλε ...

Δημιουργώντας ίντριγκες κατάφερε να χαθεί ο κόσμος χωρίς να παιχτεί κάν ξύλο και να βγαίνει τώρα και να προσπαθεί με κλάψες και φανφάρες να καλύψει την ασχετοσύνη του ....

Χωρίς μάχη ο κίζας σου έδωσε 30% του χάρτη και έχεις τα μούτρα και μιλάς που απο την ημέρα που είδες ότι πάει καλά ο κόσμος και θα έχει καλό παικτικό υλικό του έβαζες τρικλοποδιές , γιατί αυτό η χάγκ γιατί το άλλο και πότε θα γίνουμε ένα και είναι λάθος το στήσιμο και είναι λάθος η συμμαχία και είναι λάθος οι στρατολογήσεις και όλα ήταν λάθος . Οσες φορές μπήκες σε κλήση όλα ήταν λάθος ...


Πάρε μια πυξίδα πανήλι-ε τώρα γιατί κοκορεβόσουν ότι δεν έχεις πάει ποτέ πυξίδα . Για αυτή την πυξίδα δεν φταίει ούτε ο δέλτα ούτε ο κίζας ... κατάφερες μόνος σου να πάς πυξίδα βάζοντας τρικλοποδιές στην συμαχία μας .... Βγές και γράψε αν τολμάς να σε στολίζω κάθε μέρα για ότι έλεγες για την ηγεσία σου , που δεν την παραδέχτηκες ποτέ.... έλα να σε τινάξω και εσένα σαν κουνάβι που είσαι ....

το κερασάκι ήταν , ότι όταν παίκτης της χάγκ ήταν νοσκομείο και πήρατε επιτήρηση ( η 3η επιτήρηση απο την αρχή του κόσμου ......) ξεκίνήσατε να τον κανιβαλίζετε ενώ ο παίκτης σας μίλαγε στο skype απο το νοσοκομείο . Σας έλεγε να μπεί αν είναι και λέγατε σε 3-4 ώρες . Σας έδειχνε τοσπασμένο του πόδι και του λέγατε ότι ένας απο την παρέα έχει φυσικοθεραπευτήριο και να πάει απο εκεί ... μετά με παρότρυνσή μου του είπα να μπεί στον λογαριασμό γιατί κάτι μου βρώμαγε και είδε τον επερχόμενο κανιβαλισμό του .... σε ερώτηση μου , είπατε δικαιολογίες που δεν στέκανε .

βέβαια και την συγγνώμη που ειπατε πρέπει να φοράς παντελόνια και όχι ΦΟΥΣΤΙΤΣΕΣ !!!!

Υ,Γ υπαρχουν και αλλα ΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΤΑ ΓΡΑΦΩ, ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΓΙΑ 100 ΚΟΣΜΟΥΣ ΤΟΝ ΔΕΛΤΑ ,ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...

ΚΑΙ ΟΚ Ο ΗΛ-ΙΟΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ Ο ΠΑΝΗΛΙ-ΙΟΣ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.......Α ΤΟ ΚΟΠΛΕΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΛΛΟ ΚΟΠΛΕΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ααα καλα παιζει και ο Αγγελοςδελτα? Ενταξει μην την ψαχνετε αυτος την εκανε φουστια και διαλυθηκατε.Γιατι εκτος απο ασχετος ειναι τερμα κομπλεξικος σαν παικτης . Απλα ΣΚΑΣΕ ρε ασχετε που εχεις και αποψη περι φυλετικων.Ποσους πουλησες παλι?Ολους?
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ααα καλα παιζει και ο Αγγελοςδελτα? Ενταξει μην την ψαχνετε αυτος την εκανε φουστια και διαλυθηκατε.Γιατι εκτος απο ασχετος ειναι τερμα κομπλεξικος σαν παικτης . Απλα ΣΚΑΣΕ ρε ασχετε που εχεις και αποψη περι φυλετικων.Ποσους πουλησες παλι?Ολους?
πορτα πορτα πατε, να δω ποιος θα κερδισει...Αν και σε αυτο ομολογουμενος δε σε φτανει κανενας
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ρε φίλε είναι κουραστικό να γράφεις μπαρούφες χαχαχα ποτε στείλατε εσείς άμυνες σε τζέντι ρε συ ? πές μας και εμάς να ξέρουμε δλδ ... !! θέλεις να τα πιάσουμε 1-1 απο την αρχή να δείς τι έχει συμβεί ή θέλεις να ζείς σε έναν δικό σου κόσμο ?


Με συγχωρεις εκανα λαθος στο ονομα , εννοουσα τον παικτη DaXe οχι τον Tzedi . Τους μπερδεψα. Μη κολλας στο ονομα κρατα το γενικο συμπερασμα.


Τωρα οσον αφορα τα λεγομενα του δελτα, δεν θα κατσω ουτε να απαντησω στον παπατζη και ποσο μαλλον να γραψω ολοκληρα κατεβατα γιατι οσο και να χτυπας στο ντουβαρι δε περιμενεις να σου απαντησει καποιος.

Θα συμπληρωσω μονο οτι ολες αυτες τις παπατζες που πουλαει μονο παιδακια του Λυκειου θα τις πιστευαν. Ολα αυτα τα ξερω αντιστροφα απο σοβαρα ατομα και οχι απο κατι δελτα διαλογης παικτες ;)

Και θα κλεισω με το οτι :

ο παπατζης (ολογραφως δελτα διαλογης παικτης) φημολογειται πως εξ αρχης εχει μπει με συμφωνημενη προταση του Ασσασιν & Εκτελεστη να παιξουν κοντρα τους ΚΟΥΡΟΒ.

Τροφη για σκεψη η τελευταια μου προταση.

ΥΓ: ΔΕΛΤΑ ΠΟΣΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΠΟΥΛΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟΝ GR
ΥΓ2: Ο GABRIEL ΕΠΡΕΠΕ ΣΤΟΝ 47 ΝΑ ΣΕ ΠΥΞΙΔΙΑΣΕΙ , ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΑΜ (ΟΛΟΓΡΑΦΩΣ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΡΟΣ ΚΑΚΟΥΣ) ΤΟΥΣ ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ,
ΥΓ3 : ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΟΣΜΟ, ΟΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΣΟΥ.


Α ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ Ε ;; ΜΟΛΙΣ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΣΠΑΘΑΚΙΑ ΠΕΤΑ ΣΙΤ ΣΤΟΝ ΕΚΤΕΛΕΣΤΗ ΝΑ ΣΕ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΠΟΡΑ ΜΠΕΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΑΚΚ ΚΑΙ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΣΟΥ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΡΟΥΦΙΑΝΟΦΥΛΗ.
 

DeletedUser30433

λατρεύω το υψηλό iq των παιδιών που γράφουν . Προπαγάνδα τρώτε φουλ , μασίστε και άλλο μαρουλάκι . Γράψε και αλλα , καταλαβαίνω τι σου πλασάρουν και τα πιστεύεις . Είσαι ωραίος
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Δεν χρειαζεται να μου πλασαρουν τιποτα. Επαιζα στον κοσμο και απο ενα σημειο και μετα που ασχοληθηκα πιο ενεργα απεκτησα δικη μου κριση.

Τα μαρουλακια αλλοι τα τρωνε , απλα το προβλημα ξερεις ποιο ειναι ; Αλλο να τρως μαρουλακι (ολογραφως τοσα ξερεις τοσα λες). Και αλλο να τρως μαρουλακι και να το κανεις αβαβα για να μην βγεις να παραδεχτεις αληθειες και ρουφιανιες. (ολογραφως εισαι εμισθος του ασσασιν ή αμισθι εκει περα; )
 

DeletedUser30433

το αστείο ξέρεις ποιό είναι φίλε μου , όλοι εδώ δεν μπορείτε να δεχτείτε ότι υπάρχουν παίκτες με δική τους κρίση . Κρυρίως όμως δεν μπορείτε να δεχτείτε την ήττα . Πείτε τώρα ότι τα είχαμε κανονίσει με Όμηρο απο τις αρχές . Γελάω απλά . Τέλος για να δείς ότι είναι εντελώς χαβαλετζίδικη η συζήτηση εδώ , οι αλήθειες ειπώθηκαν στο πόστ του δέλτα παραπάνω . Η ηγεσία σας εκεί στη κούροφ βγήκε ποτέ να σας πεί τι έγινε ή σε πηγαδάκια έλεγαν για τους ρουφιανοχάγκ μόνο ? Επίσης λές ότι έπαιζες? που ήσουν γτ δεν σε θυμάμαι αλήθεια , νόμιζα απλά σχολιάζεις απο χόμπι
 

DeletedUser30433

τέλος πάρε λίγη τροφή για σκέψη , επειδή τρώτε πολύ μαρουλάκι και σας χαλάει .

Το ξέρεις ότι προτάθηκε σε γιάννο και ντεπ λολ να δώσουμε τα χωριά μας για να παίξετε εσείς ? και προτάθηκε απο τον δέλτα ... Απλά κάποια άλλη παικτούρα ( έξκον παρακαλούσε ήδη για σ.ε. τον Όμηρο , για να μας χτυπήσετε, την ιδιά στιγμή που οι προαναφερθέντες μας παρακαλούσαν να συνεχίσουμε μαζί παρά το ότι έκαναν ) . Ωχ τι λέω ... μου ξέφυγαν αυτά
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Δεν ξερω αυτα τα διπλωματικα και ουτε με αφορουσαν και ποτε.
Δεν ξερω πότε ζητηθηκε ΣΕ και αν ζητηθηκε , αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι δεν χρειαστηκε μιας και οταν περαστηκατε κοκκινοι χασατε 35+ χωρια μεσα σε 24 ωρες! (ετσι μαλλον με ενημερωσαν απ το κοντρολ, εγω ειχα μετρησει γυρω στα 50, αλλα μη δινεις σημασια σε αυτο το νουμερο γιατι βαριεμαι κιολας να ασχοληθω να ψαξω τα στατς) , οποτε μπορει να ειναι και ανακριβεια δικια μου αυτη.

Επισης αλλη μια πληροφορια που εχω απ το κοντρολ ειναι πως η ΣΕ που ζητηθηκε , ζητηθηκε εφοσον περαστηκατε κοκκινοι.
Και ακομη μια πληροφορια που εφτασε στα αυτια μου ειναι πως η απαντηση του Ομηρου ηταν αρνητικη μονο και μονο για τον ΚΙΖΑ! Με αυτο συμπεραινω πως δεν θα ειχε θεμα να δωσει ΣΕ , σε ολο το χαρτη προκειμενου να μην βλεπει σπαθια ουτε απο βαρβαρο.
 

DeletedUser30433

Δεν ξερω αυτα τα διπλωματικα και ουτε με αφορουσαν και ποτε.
Δεν ξερω πότε ζητηθηκε ΣΕ και αν ζητηθηκε , αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι δεν χρειαστηκε μιας και οταν περαστηκατε κοκκινοι χασατε 35+ χωρια μεσα σε 24 ωρες! (ετσι μαλλον με ενημερωσαν απ το κοντρολ, εγω ειχα μετρησει γυρω στα 50, αλλα μη δινεις σημασια σε αυτο το νουμερο γιατι βαριεμαι κιολας να ασχοληθω να ψαξω τα στατς) , οποτε μπορει να ειναι και ανακριβεια δικια μου αυτη.

Επισης αλλη μια πληροφορια που εχω απ το κοντρολ ειναι πως η ΣΕ που ζητηθηκε , ζητηθηκε εφοσον περαστηκατε κοκκινοι.
Και ακομη μια πληροφορια που εφτασε στα αυτια μου ειναι πως η απαντηση του Ομηρου ηταν αρνητικη μονο και μονο για τον ΚΙΖΑ! Με αυτο συμπεραινω πως δεν θα ειχε θεμα να δωσει ΣΕ , σε ολο το χαρτη προκειμενου να μην βλεπει σπαθια ουτε απο βαρβαρο.
ναι ναι ισχύει χάσαμε χωριά .. έχασα και εγώ 2 απο τον γιάννο ρε συ μου πήρε 2χωριά 400 πόντων !!! Ηθελα να βγάλω αρίστους αλλού είναι η αλήθεια . Πήγαινε να χαρείς που νόμπλαρες τώρα τα εσωτερικά γιατί μόνο μέχρι εκεί φτάνεις .
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
ναι ναι ισχύει χάσαμε χωριά .. έχασα και εγώ 2 απο τον γιάννο ρε συ μου πήρε 2χωριά 400 πόντων !!! Ηθελα να βγάλω αρίστους αλλού είναι η αλήθεια . Πήγαινε να χαρείς που νόμπλαρες τώρα τα εσωτερικά γιατί μόνο μέχρι εκεί φτάνεις .


Το μεχρι που φτανω αστο να το ξερω καλυτερα ο ιδιος.
Τελειωνω εδω την συζητηση για τρεις λογους:
1) Λιγο σε ζορισα με αυτο της ΣΕ και απαντηση δε πηρα, μονο κατι αερολογιες για χωρια 400ποντων.
2) Οταν συζητας με ατομα χαμηλοτερου παικτικου επιπεδου απ το δικο σου , το πιο πιθανο ειναι να πεσεις και εσυ και οχι να ανεβουν εκεινοι.
3) Πολυ ασχοληθηκα με παικτες που στρατολογηθηκαν απο αυτους που τους χτυπουσαν τοσο καιρο, για να κλεισουν κοσμο.
 
Κορυφή