Oh My God(O.m.G)

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
καλα περιμενε να μπει ο κιζας να μιλησετε!!
εδω κρεμασε τους γατους ,τους εφερε να σε φανε και την εκανε
μας εγραφε ερχομαστε και εδινε επιτηρηση να του κοψουνε τα τρενα.
το αστειο της υποθεσης ειναι οτι ο γιαννος που ειναι ο καλος τους παιχτης τον ελεγε κουβαλητη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
εφοσον ο χιτης μας φλεξαρει νομπλαρισματα ας μας δειξει κατακτησεις πριν τα καλωδια
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Δεν ξέρω τι λες φιλε μου, αλλα αν δεν ήταν αυτές οι ρυθμίσεις στον 62 για κλείσιμο, θα ήταν ίσως το πιο γρήγορο κλείσιμο κόσμου στον GR.

Σας ευχαριστούμε για την παρουσία σας και ιδιαίτερες ευχαριστίες να δώσεις στο φίλο μου κίζα.
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
εφοσον ο χιτης μας φλεξαρει νομπλαρισματα ας μας δειξει κατακτησεις πριν τα καλωδια

Δείξε μας εσύ τα δικά σου πρώτα, να κάνουμε συγκρίσεις!

Καλή επιτυχία στον νετ, εύχομαι ο ένας μήνας περίπου που θα παίξετε στον 112 να ναι πιο διασκεδαστικός από αυτον του 62
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Δείξε μας εσύ τα δικά σου πρώτα, να κάνουμε συγκρίσεις!

Καλή επιτυχία στον νετ, εύχομαι ο ένας μήνας περίπου που θα παίξετε στον 112 να ναι πιο διασκεδαστικός από αυτον του 62
εγω δεν φλεξαρα κατακτησεις , και 2 βδομαδες να ναι εγω παιζω για την παρεα, και να ξερα την καταληξη του 62 εξ αρχης παλι με τον κιζα και τους φιλους μου θα εμπαινα
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Δεν ξέρω τι λες φιλε μου, αλλα αν δεν ήταν αυτές οι ρυθμίσεις στον 62 για κλείσιμο, θα ήταν ίσως το πιο γρήγορο κλείσιμο κόσμου στον GR.

Σας ευχαριστούμε για την παρουσία σας και ιδιαίτερες ευχαριστίες να δώσεις στο φίλο μου κίζα.
ο χαρακτηρισμος να ξερεις ηταν "ριχνω αδεια για να πιασω γεματα" και αυτο λογω εικονας προφιλ στο σκαιπ . εγω ξερω οτι μπηκαμε γιολο χωρις δευτερη ηπειρο καβατζα να τις παιξουμε . ελπιζω τουλαχιστον οι μετριοι που λακισαν να παρουν την τυχη που τους αξιζει
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
εγω δεν φλεξαρα κατακτησεις , και 2 βδομαδες να ναι εγω παιζω για την παρεα, και να ξερα την καταληξη του 62 εξ αρχης παλι με τον κιζα και τους φιλους μου θα εμπαινα
Γενικά το μόνο που μπορείς να φλεξάρεις εσύ, ο κίζας και οι υπόλοιπες παιχτούρες (εξαιρείται ο φίλος και συναγωνιστής Γιάννος) είναι το πώς τραβήξατε καλώδιο χωρίς να κοντράρετε έστω για 24 ώρες την db. Μακράν ο χειρότερος και πιο βαρετός κόσμος που έχω παίξει,παρακάλαγα να πάρω καμιά επιτήρηση μπας και έβλεπα σπαθάκι. Οπότε άσε τις κατακτήσεις του οποιουδήποτε αγαπητέ μου φίλε.


p.s Το τντ( ????) από μόνο του δεν μπορεί να κλείσει και κόσμο. Προϋποθέτει να μην πατάτε διαγραφές
 
Τελευταία επεξεργασία:

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
ο χαρακτηρισμος να ξερεις ηταν "ριχνω αδεια για να πιασω γεματα" και αυτο λογω εικονας προφιλ στο σκαιπ . εγω ξερω οτι μπηκαμε γιολο χωρις δευτερη ηπειρο καβατζα να τις παιξουμε . ελπιζω τουλαχιστον οι μετριοι που λακισαν να παρουν την τυχη που τους αξιζει
μπηκατε μετα απο 2-3 ημερες ενω γνωριζατε πως εχουμε συμφωνια με nabs
κοκορευοταν οι δικοι σου πως θα φατε τον Assassin Of Death και θα το κανετε σχετικα ευκολα, λεγατε δεν θα βγαλουμε ουτε χριστουγεννα
και σε ρωταω για ποιο λογο μπηκατε και ποιο λογο μπηκατε ετσι απροετοιμαστοι?
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ρωτατε λαθος ατομα για πληροφοριες που δεν ξερουν να απαντησουν!!

Ο μονος που μπορει να απαντηση σε αυτες σου τις ερωτησεις.....ειναι ο κολλητος του ασσασιν! Ο κιζας! :p:p:p

Οτι χασαμε, χασαμε πανηγυρικα!!! Κανεις δεν υποτιμα την νικη σας!

τα υπολοιπα που ακουγονται περι γατων και αερολογιες δεν στεκουν! Εδω παιξατε αντιπαλοι με την φυλη του κιζα!

Οτι υπηρχαν μελη απο γατους, ναι υπηρχαν αλλα αυτο δεν σημαινει οτι παιξατε με τα γατακια! Υπηρχαν και καποια μελη απο στοπ! και καποια απο cxc.

Απο μενα εχετε συγχαρητηρια για την νικη σας!!
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Γενικά το μόνο που μπορείς να φλεξάρεις εσύ, ο κίζας και οι υπόλοιπες παιχτούρες (εξαιρείται ο φίλος και συναγωνιστής Γιάννος) είναι το πώς τραβήξατε καλώδιο χωρίς να κοντράρετε έστω για 24 ώρες την db. Μακράν ο χειρότερος και πιο βαρετός κόσμος που έχω παίξει,παρακάλαγα να πάρω καμιά επιτήρηση μπας και έβλεπα σπαθάκι. Οπότε άσε τις κατακτήσεις του οποιουδήποτε αγαπητέ μου φίλε.


p.s Το τντ( ????) από μόνο του δεν μπορεί να κλείσει και κόσμο. Προϋποθέτει να μην πατάτε διαγραφές
δεν εχω τντ ποτε δεν το εχω χρησιμοποιησει ουτε καν το εχω ψαξει προχωραμε. Προφανως και καλωδιο δεν αξιζε κατι παραπανω ο κοσμος ετσι οπως εξελιχθηκε δεν εβγαιναν τα μαθηματικα , και προσοχη με τις αγκαλιες κυκλοφορουν επικινδυνοι ιοι.
@mitsosr1 σαν φιλικη συμβουλη προσεχε τις παρεες σου μην μιλας και πολυ με ατομα που εχουν τον γριβα σαν προτυπο.

ΥΓ εγω γραφω σαν απλο μελος δεν μιλαω εκ μερους καμιας κουροβ ουτε και ομγ απλα με πιανει μια αηδια οταν προσπαθειτε να δημιουργησετε εντυπωσεις . δειξτε κατακτησεις απο ανενεργους παικτες κρατηστε τες αρχειο να εχετε να καμαρωνετε. Καλη συνεχεια
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
δεν εχω τντ ποτε δεν το εχω χρησιμοποιησει ουτε καν το εχω ψαξει προχωραμε. Προφανως και καλωδιο δεν αξιζε κατι παραπανω ο κοσμος ετσι οπως εξελιχθηκε δεν εβγαιναν τα μαθηματικα , και προσοχη με τις αγκαλιες κυκλοφορουν επικινδυνοι ιοι.
@mitsosr1 σαν φιλικη συμβουλη προσεχε τις παρεες σου μην μιλας και πολυ με ατομα που εχουν τον γριβα σαν προτυπο.

ΥΓ εγω γραφω σαν απλο μελος δεν μιλαω εκ μερους καμιας κουροβ ουτε και ομγ απλα με πιανει μια αηδια οταν προσπαθειτε να δημιουργησετε εντυπωσεις . δειξτε κατακτησεις απο ανενεργους παικτες κρατηστε τες αρχειο να εχετε να καμαρωνετε. Καλη συνεχεια

Το θεμα για τους περισσοτερους ειναι γιατι εξελιχθηκε ετσι ο κοσμος.


Η διπλωματια ειναι στοιχειο του παιχνιδιου ολοι το χρησιμοποιουνε το αν θα σου βγει ειναι θεμα πολλων παραγοντων αλλα το κυριοτερο ειναι θεμα αν υπαρχει σωστη συννενοηση και σωστοι χαρακτηρες.
κατα καιρους αρκετοι κανουν κριτικη για την διπλωματια
δεκτη απλα θα ηταν πιο σωστη κριτικη αν δοκιμαζανε να παιξουνε ενα κοσμο χωρις διπλωματια καθολου ολα κοκκινα εξ αρχης

οι κατακτησεις που ποσταρε ο ομηρος για τα χωρια του κιζα εγινε για να δειξει πως ειπε μεγαλα λογια πριν
οχι για να δειξει τα skills του

Υ.Γ
ΓΡΙΒΑΣ ΧΙΤΕΣ ΕΟΚΑ κλπ ανηκουν στην ιστορια.
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Το θεμα για τους περισσοτερους ειναι γιατι εξελιχθηκε ετσι ο κοσμος.


Η διπλωματια ειναι στοιχειο του παιχνιδιου ολοι το χρησιμοποιουνε το αν θα σου βγει ειναι θεμα πολλων παραγοντων αλλα το κυριοτερο ειναι θεμα αν υπαρχει σωστη συννενοηση και σωστοι χαρακτηρες.
κατα καιρους αρκετοι κανουν κριτικη για την διπλωματια
δεκτη απλα θα ηταν πιο σωστη κριτικη αν δοκιμαζανε να παιξουνε ενα κοσμο χωρις διπλωματια καθολου ολα κοκκινα εξ αρχης

οι κατακτησεις που ποσταρε ο ομηρος για τα χωρια του κιζα εγινε για να δειξει πως ειπε μεγαλα λογια πριν
οχι για να δειξει τα skills του

Υ.Γ
ΓΡΙΒΑΣ ΧΙΤΕΣ ΕΟΚΑ κλπ ανηκουν στην ιστορια.
Όλα δεκτά εκτός από το υστερόγραφο. Λαός που ξέχνα την ιστορία του είναι καταδικασμένος να την ξανά ζήσει . Ίσως γίνομαι εμμονικος αλλά το τέρας δεν σκοτώθηκε ποτέ μόνο κοιμήθηκε για όταν ξανά χρειαστεί.
Ούτε σε παιχνίδι ούτε πουθενά
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Τέρας που τραβάει καλώδιο δίχως να παίξει λίγο το παιχνίδι... Μόνο για τέρας κλοουν μοιάζει πάντως αγαπητέ μπαζινγκα... Πάρε κανένα μάθημα από το κουγκαρ της καρδιάς μου μπας και δεις άσπρη μέρα χεράτα κιόλας.

Καλή συνέχεια φίλε μου στο βασίλειο των σκιών.
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
οι φυλές που απέμειναν στον 62 θα πάνε σε πόλεμο τελικά ή θα γίνει μία τεράστια 2η αγκαλιά όπως στον 60;
Επίσης βλέπω ότι μερικών οι μύτες είναι πιο ψηλά από το μπόι τους, νταξει ρε μαγκάκια ένα μπούγιο(2-3 καλύτερων παικτών) χωρίς διοίκηση κερδίσατε, ως αουτσαιντερ, δεν κλείσατε και κόσμο 1β3(μάλλον έγινε το αντίθετο)

μην μου πειράζετε τον μπαζίνγκα

Υ.Γ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ Φ.Μ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Υ.Γ2 ΜΟΝΟ ΑΕΚ
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Τέρας που τραβάει καλώδιο δίχως να παίξει λίγο το παιχνίδι... Μόνο για τέρας κλοουν μοιάζει πάντως αγαπητέ μπαζινγκα... Πάρε κανένα μάθημα από το κουγκαρ της καρδιάς μου μπας και δεις άσπρη μέρα χεράτα κιόλας.

Καλή συνέχεια φίλε μου στο βασίλειο των σκιών.
δεν καταλαβες τι εγραψα φιλε
 

Timeless.

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
78
οι φυλές που απέμειναν στον 62 θα πάνε σε πόλεμο τελικά ή θα γίνει μία τεράστια 2η αγκαλιά όπως στον 60;
Επίσης βλέπω ότι μερικών οι μύτες είναι πιο ψηλά από το μπόι τους, νταξει ρε μαγκάκια ένα μπούγιο(2-3 καλύτερων παικτών) χωρίς διοίκηση κερδίσατε, ως αουτσαιντερ, δεν κλείσατε και κόσμο 1β3(μάλλον έγινε το αντίθετο)

μην μου πειράζετε τον μπαζίνγκα

Υ.Γ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ Φ.Μ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ
Υ.Γ2 ΜΟΝΟ ΑΕΚ

hug.gif
 
Κορυφή