Ας γινει η αρχη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35138
  • Ημερομηνία έναρξης

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Ο κοσμος φαινεται πολλα υποσχομενος... εχει καλη ταχυτητα ,αξιολογους παιχτες και μοιρασμενο χαρτη + μπονους παιχτες που δεν ξερεις που θα καταληξουν :eek::p

ΥΓ bazinga καλα ξενυχτια να εχουμε ;)
ΥΓ1 ΑΧΣΕΤΟΙ ΟΛΟΙ ΜΟΝΟ BERET
 

DeletedUser35138

Τελικα μαθαμε ποσα παιρνει ο gkratsiani;; για να φτιαχνει 10 φυλες και μετα να τις παραταει
Παλι το κοβω εσωτερικο στην νυχτερινη..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αστο ρε εκτος απο ασχετη εισαι και ανιατη περιπτωση τελικα..Ειναι η 100στη φορα που μου λες αρλουμπες, πηγαινε να σε δει κανας γιατρος ρε κουκλα μου. Αναφερθηκα εγω πουθενα στο γιατι εχασε τον κοσμο η σολ?Λες να μη ξερω οτι ειχε απο κατω ΣουΣου πανω σενιορ και αριστερα οακ...(Με την οποια οακ ηταν μαζι βεβαια,και με σενιορ Σ.Ε αν το θυμαμαι καλα,αλλα αλλο αυτο)
Εγω αναφερθηκα αποκλειστηκα σε εσενα και σε οτι ειπες για doom, και ξαναρωτω επειδη βλεπω τωρα το θαρος περισευει...Γιατι δε τα ελεγες τοτε ολα αυτα στη ντουμ και να επαιζες με ντουμ-σολ εχθρους? Γιατι εισαι ασχετη και μονο φαμφαρες,αντε νομπλαρε κανα πιτσιρικα και ασε μας,μεγαλη στρατηλατησα...
Μη μου ξαναγραψεις βλακιες για να στρεψεις την κουβεντα αλλου, αν σε παιρνει απαντα σε αυτο που ρωτησα...
"Γιατι εσυ,τοσο μεγαλη παιχτρια o_O δεν ελεγες τοτε στη doom ολα αυτα τα κοσμιτικα?"

Υ/Γ.Ζηταω συγνωμη προς τους υπολοιπους,αλλα εχει παρατραβηξει βαρεθηκα και πιστευω πολλοι ακομα να βλεπω ποστ της που ολο κραζει καποιον.
Υ/Γ2. Εγω οπου πυξιδιαστηκα το παραδεχτηκα,εσυ λες επαιζε αλλος το λογαριασμο. Γελανε και τα τσιμεντα
Χαχαχα ποσα λιγα ξερεις ,ολη μερα και ολη νυχτα τους εκραζα παντου στο κοινο φορουμ στο εξωτερικο παντου δεν ειμαι αυτη που μασαει τα λογια της και δεν εχω και ιχνος υπομονης και ανοχης .Ουτε εναν λογαριασμο δεν αφησα να μπει στο κλεισιμο ,αν δεις τα στατιστικα την μια ημερα μπαινουν στην ΤΡ και την αλλη ημερα βγαινουν (γιατι εβγαζα αφρους )και ο δουκας τους κανιβσλιστηκε μετα απο αγριο τσακωμο.

Υγ που σου ειπα οτι επαιζε αλλος τον λογαρισμο στο κ15? Ε ναι αυτο ειναι γνωστο σου εξηγησα τον λογο και εκει δεν εφαγε πυξιδα αλλα μπαν σε κλεισμενο κοσμο ,τι να σχολιασω ?
Καλές γιορτούλες να 'χουμε
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Ρε μπερετ δεν βαρεθηκες να μας τα κανεις πεπονια καθε κοσμο; αραξε λιγο. οκ εφαγες πυξιδα στον 15 απο τον φυλη του τζαμαικανου ολοι το ξερουμε.
Στους αλλους κοσμους ησουνα κρυμμενη καπου στο ριμ η εκανες ιντριγκες μπας και βρεθεις σε κανα κλεισιμο.
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Τα φιλιά μου από το κατακόκκινο νησί, με κάλυψε σε όλα ο αδερφός-αρχηγός τεοτσακ περί ντεβερ.
Όσο εσείς παίζετε ΦΜ εγώ πίνω σφηνάκια στο Μπέρδεμα(για τους γνώστες, Βασίλη φέρνε)

Υ.Γ ΜΌΝΟ ΑΕΚ
Υ. Γ2 ΟΣΓΕΑ
 

DeletedUser35138

Πεφτει η νυχτα στην κ54
Και ξημερωνει χωρις τον Zagmer
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ρε μπερετ δεν βαρεθηκες να μας τα κανεις πεπονια καθε κοσμο; αραξε λιγο. οκ εφαγες πυξιδα στον 15 απο τον φυλη του τζαμαικανου ολοι το ξερουμε.
Στους αλλους κοσμους ησουνα κρυμμενη καπου στο ριμ η εκανες ιντριγκες μπας και βρεθεις σε κανα κλεισιμο.
Ενωση εγινε με την φυλη που πλεον δε ηταν του Τζαμαικανου ,και ειχε κανονηστει πριν φυγω ,δες στατιστικα Ασχετοι ολοι με μεγαλη γλωσσα μονο.Ποιο ριμ βρε καημενο , ο δουκας ημουν με 5 επιτηρησεις καθημερινα ,εκτος απο τα 2 τελευταια κλεισιματα,ασχετε κομπλεξικε ,μην δεις γυναικα να κερδιζει στις φυλετικες να βγαλεις χολη .
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Ενωση εγινε με την φυλη που πλεον δε ηταν του Τζαμαικανου ,και ειχε κανονηστει πριν φυγω ,δες στατιστικα Ασχετοι ολοι με μεγαλη γλωσσα μονο.Ποιο ριμ βρε καημενο , ο δουκας ημουν με 5 επιτηρησεις καθημερινα ,εκτος απο τα 2 τελευταια κλεισιματα,ασχετε κομπλεξικε ,μην δεις γυναικα να κερδιζει στις φυλετικες να βγαλεις χολη .
Καλό το τρολλ αγαπητό μου κούγκαρ αλλά για την τελευταία πρόταση που έγραψες απλά γελάω. Έχουν υπάρξει πολύ καλύτερες παίχτριες από εσένα με πολύ καλύτερη συμπεριφορά. Δεν είναι δα και κατόρθωμα επειδή είσαι γυναίκα και έχεις κερδίσει όσους κόσμους έχεις κερδίσει. Οπότε λάθος που το αναφέρεις.

Ον τοπικ τώρα, γιατί το θέμα είναι για τον κ62 και έχετε ανοίξει συζήτηση σχεδόν όλοι όσοι δεν παίζετε στον κόσμο...


Αφιερωμένο αυτό το τραγουδάκι στους απανταχού ρουφιάνους...



Μετά τον αρχιρουφιάνο ποιος θα είναι ο επόμενος;
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Μετά τον αρχιρουφιάνο ποιος θα είναι ο επόμενος;
Δεν με παρακολουθείς και αυτό φαίνεται, ωστόσο θα δώσω ένα κουίζ.
Ο επόμενος που θα κάνει το δρομολόγιο Φιλαδέλφεια-Ρέντη(ΠΡΟΒΛΕΨΗ:εν καιρώ ειρήνης) ως άλλος μεγάλος Ντούσαν Μπαγιεβιτς(ακα πρίγκηπας που έγινε βάτραχος) γιορτάζει στις 16 του Γενάρη και το μισό του όνομα είναι και αυτό θεσσαλικής πόλης. Ακόμη είχε κάνει το ίδιο δρομολόγιο και στον κ57.

Μπόνους τιπ: ανήκει στην κλίκα των κουληδων, ναι ντε αυτών που δεν χρειάζεται να τους νικήσεις γιατί θα χάσουν μόνοι τους όντας παράνομοι και άσχετοι
 
Τελευταία επεξεργασία:

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Καλησπέρα και απο εμένα. Μετά απο περίπου 1,5 μήνα στο κόσμο 62 έχουν εξαχθεί τα πρώτα συμπεράσματα.

1) Σημαντικότερη ήπειρος είναι η 45, αν καταφέρει και πάρει μεγάλο μέρος του χάρτη η D.B. ίσως έχει ένα μικρό πλεονέκτημα,έχει βγάλει και τα βαριά της χαρτιά εκεί μπροστά δείγμα οτι θα έχουμε καλές μάχες

2) Η άμυνα της NABZ στην ήπειρο 54 θα κρίνει πολλά. O @ex.Con έχει μπεί μεσα ΣΑΝ ΑΛΛΟΣ ΟΛΙΒΕΙΡΑ και σκοραρει κατα ριπάς. Μένει να δούμε αν ο ατέντσιον θα κάνει αποκρούσεις Τσιντώτα..

3)Τέλος αξιζει να παρατηρηθεί η συνεργασία HUG-KUROV γιατί καλός ο ΕΣΠΕΡΤΟ,θα κουβαλήσει το τιμ αλλά με μπλεγμενους πυρήνες όπως είναι τώρα χρειάζεται και συνεργασία.

Θερμή παράκληση ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΤΕ ΚΑΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΟ
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Καλησπέρα και απο εμένα. Μετά απο περίπου 1,5 μήνα στο κόσμο 62 έχουν εξαχθεί τα πρώτα συμπεράσματα.

Μετα απο εναμισο μηνα τα πρωτα συμπερασματα ειναι οτι εισαι ακομα καθυστερημενος ρε μαλακά ζεν φαπερ.

Στο δια τουτο και καθεξης εχουμε μια φυλη την κουμπαν με προπονητη τον σασα ομπραντοβιτς απεναντι στην εξεκλεπτυσμενη dark brotherhood απο την bethesda.

Ευκολη νικη για την κουμπαν που θα εκμεταλλευτει τις ρουφιανιες των σερβων οι οποιοι εχουν πολυ καλες σχεσεις με τον σασα. Κατα τα αλλα οι σερβοι της κουμπαν εχουν μεσα και τον μπερκ κρυφα απο τον σασα ο οποιος ειναι υπερ της τουρκικης εισβολης στην κυπρο ,δεν γνωριζω πως θα επηρεασει αυτο την σχεση εσπερτο - κουμπαν.

Οσο για την bethesda κλασικη τακτικη που εχει βασιστει σε 2-3 παιχνιδια βλεπε skyrim - doom -fallout. Οι αγκαλιες εχουν πιασει τοπο σε διαφορους κοσμους χωρις πραγματικο αντιπαλο αλλα οταν ερχονται τα δυσκολα απεναντι σε σοβαρους αντιπαλους βγαινουν παιχνιδια οπως το fallout76 και το dishonored 2. Γενικα καλο θα ηταν να μεινει στην γνωστη επιτυχια του skyrim =κοσμο με αγκαλιες χωρις αντιπαλο σιγουρη νικη .
 

St.Pauli

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
20160106_014608.jpg



Το γουρι μου για τον 62! Καλες μαχες να εχουμε
 

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
φίλε μπατσίνγκα όταν έχεις την ευκαιρία μπορείς να μου εξηγήσεις το σκεπτικό σου σε αυτή την επίθεση ;


μπατσινγκα.png
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
κολλησε η μπο τα και δεν συμπληρωσε σωστα τους κριους
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
για μια γεματη πρασινη δεν εχασε χωριο ο sandman και οποιος καταλαβε καταλαβε
 
Κορυφή