Ας γινει η αρχη

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35138
  • Ημερομηνία έναρξης

Εarendil

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
καλησπέρα φίλε μπατσίνγκα , μπήκες για να μαζέψεις πρεμ στον 62;
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝΗΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΑΣ ΑΣΧΕΤΟΙ !!! ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ !! ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ !

ελπιζω στον κ62 να μη σου περνουν χωρια μεσα στην νυχτερινη
τεσπα καλος λογαρισμος εισαι οταν δεν παιζεις εσυ μεσα και υπαρχει μονο το πριμιουμ, μπορει και οχι προχωραμε...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Λόγω μεγέθους ονομάστηκε έτσι ο παιδικός σταθμός, προς τιμήν μου :)

Αγαπητό μου κουγκαρ μην γίνεσαι επιθετική, μην βγάζεις νύχια... Ο μπαρμπαΜήτσος σε συμπαθεί πολύ, γι'αυτό έχω κι εγώ φιλικά αισθήματα για σένα.
Θέλεις να παίξουμε;
Τι να παιξουμε ρε ασχετε στον κ63? Ουτε πριμιουμ δεν εχει .Ασε που δεν ξερεις και τι σου γινεται στο γενικα . Εισαι ικανος να πλύνεις τα δοντια σου με το πιγκαλ και να ερθεις εδω και να γραψεις "Ουαου βρηκα μια καινουργια μεγαλη οδοντοβουρτσα ,ειμαι ο καλυτερος "
Ολοι οι ασχετοι πυξιδιασμενοι ,ειδαν αδειο κοσμο και μπηκαν μπας και κλεισουν .
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Τι να παιξουμε ρε ασχετε στον κ63? Ουτε πριμιουμ δεν εχει .Ασε που δεν ξερεις και τι σου γινεται στο γενικα . Εισαι ικανος να πλύνεις τα δοντια σου με το πιγκαλ και να ερθεις εδω και να γραψεις "Ουαου βρηκα μια καινουργια μεγαλη οδοντοβουρτσα ,ειμαι ο καλυτερος "
Ολοι οι ασχετοι πυξιδιασμενοι ,ειδαν αδειο κοσμο και μπηκαν μπας και κλεισουν .

Ποιον 63 ρε κουγκαρ της καρδιάς μας? Μήπως ανήκεις κι εσύ στην αρμάδα του ετετ1030?
Τα δόντια μου πάντως τα πλένω με κρέμα προσώπου , μου έχουν πει ότι κάνει καλύτερη δουλειά για ένα αστραφτερό χαμόγελο( σε όσα δόντια μου έχουν μείνει τέλος πάντων)
Έχεις δίκιο Αγγελική.. ένας απλός τιποτένιος πυξιδομάχος είμαι. Αλλά έχω όρεξη να μάθω το παιχνίδι,θα βάλεις ένα...χεράκι? Μιλάω σοβαρά...Κουγκαρ εσύ, ο ΜπαρμπαΜήτσος ψωμομένος γερόλυκος γεμάτος παιχτική εμπειρία...Το καλύτερο ντουέτο για να μάθετε ένα μικρό,νέο σε ηλικία νουμπάκι να... παίζει!

(Για την ιστορία πάντως όταν σε έψαξα να με μάθεις να παίζω οσαν άσχετος εσύ πάτησες διαγραφή στον 15...)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ενταξει μωρε τι κ62 τι κ63 μια απο τα ιδια ειναι ,μετα απο τοσους κοσμους .Βρε ζουλαπι τον εχω κερδισει τον Μητσο στο κ16 και η cxc τοτε ηταν φυλαρα οχι οπως εμπαινε μετα.Νομιζω με αντιπαθει μεχρι το κοκαλλο γιατι ηταν και η μονη ηττα στην ιστορια του ,μπορει και οχι δεν τον παρακολουθω τον νουμπακα .Στον κ15 εκανα μωρο βρε ξερολα και εδωσα το νουμερο ενα λογαριασμο σε αλλον και εφαγε μπαν, αφου πρωτα ειχα κανονισει την ενωση φυλων . Αν ειμουν εκει απλα δεν θα υπηρχες στο κ15 ηταν πασιφανές οτι κερδιζα και εκει αφου καθομουν σπιτι και ολη την ημερα επαιζα φυλετικες κ15 και κ16 σύγχρονος αλλα οπως φαινεται ήμασταν ολοι τυχεροι εκεινη την χρονικη περιοδο.Ποιο λογαριασμο παιζεις τωρα για να δω την προοδο σου ?????????
 

Billsnake

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Ενταξει μωρε τι κ62 τι κ63 μια απο τα ιδια ειναι ,μετα απο τοσους κοσμους .Βρε ζουλαπι τον εχω κερδισει τον Μητσο στο κ16 και η cxc τοτε ηταν φυλαρα οχι οπως εμπαινε μετα.Νομιζω με αντιπαθει μεχρι το κοκαλλο γιατι ηταν και η μονη ηττα στην ιστορια του ,μπορει και οχι δεν τον παρακολουθω τον νουμπακα .Στον κ15 εκανα μωρο βρε ξερολα και εδωσα το νουμερο ενα λογαριασμο σε αλλον και εφαγε μπαν, αφου πρωτα ειχα κανονισει την ενωση φυλων . Αν ειμουν εκει απλα δεν θα υπηρχες στο κ15 ηταν πασιφανές οτι κερδιζα και εκει αφου καθομουν σπιτι και ολη την ημερα επαιζα φυλετικες κ15 και κ16 σύγχρονος αλλα οπως φαινεται ήμασταν ολοι τυχεροι εκεινη την χρονικη περιοδο.Ποιο λογαριασμο παιζεις τωρα για να δω την προοδο σου ?????????
Κούγκαρ ξεκουγκαρ αλλά παρατηρώ καμία συνοχή στην παραγραφούλα σου...

Για αρχή ο μπαρμπαΜήτσος μόνο τα καλύτερα λέει για σένα. Μάλιστα μου είπε να σου προτείνω να παίξετε coplay...Πιστεύει θα κάνατε εκρηκτικό δίδυμο μιας κι έχετε και οι 2 ένα φινετσάτο ταπεραμέντο. Θα ταν και μια καλή ευκαιρία να τον μάθεις να παίζει τον γέρο...και να μου δείξεις κι εμένα 5 πράγματα μιας και δεν ξέρω το παιχνίδι. Τι λες, ψήνεσαι για μια τριάδα φωτιά να κατακτήσουμε τις 4 ηπείρους?

Όσο για το μωρό αστέρι μου...Καλά να ναι να σου ζήσει γερό δυνατό να ναι εννοείται αλλά...στον 15 και στον 16 έκανες μωράκι αλλά ταυτόχρονα έδινες αλλού τον λογαριασμό στον 15 και νικούσες τον μπαρμπαΜήτσο στον 16? Κάτι έχεις μπερδέψει ή μου λες ψεματάκια... Κάποιος πιο πονηρεμένος θα έλεγε ότι λες δικαιολογίες γιατί τις τότε εποχές ήσουν λίγο κομπαρσίνα αλλά δεν ξέρω. Εγώ σε συμπαθώ γι'αυτό και η πρόταση για το coplay ισχύει 100%. Χρειάζομαι κάποιον να μπαίνει τα πρωινά όταν έχω σχολείο. Δύσκολη η Β' Λυκείου... Πάω να διαβάσω αρχαία καλό απόγευμα κουγκαρ της καρδιάς μου
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Ενταξει μωρε τι κ62 τι κ63 μια απο τα ιδια ειναι ,μετα απο τοσους κοσμους .Βρε ζουλαπι τον εχω κερδισει τον Μητσο στο κ16 και η cxc τοτε ηταν φυλαρα οχι οπως εμπαινε μετα.Νομιζω με αντιπαθει μεχρι το κοκαλλο γιατι ηταν και η μονη ηττα στην ιστορια του ,μπορει και οχι δεν τον παρακολουθω τον νουμπακα .Στον κ15 εκανα μωρο βρε ξερολα και εδωσα το νουμερο ενα λογαριασμο σε αλλον και εφαγε μπαν, αφου πρωτα ειχα κανονισει την ενωση φυλων . Αν ειμουν εκει απλα δεν θα υπηρχες στο κ15 ηταν πασιφανές οτι κερδιζα και εκει αφου καθομουν σπιτι και ολη την ημερα επαιζα φυλετικες κ15 και κ16 σύγχρονος αλλα οπως φαινεται ήμασταν ολοι τυχεροι εκεινη την χρονικη περιοδο.Ποιο λογαριασμο παιζεις τωρα για να δω την προοδο σου ?????????
Εσυ κερδιζζεις και τον τσακ νωρις,αλλα 15 κοσμους τωρα δε μπαινεις να σε δουμε μονο παπαρολογιες και μολις καποιος σου πει κατι του λες οτι ειναι ασχετος και τι εκανες πριν 10 χρονια...Δε πας μεχρι την κουζινα μια βολτα να δεις αν ερχομαι? Αντε γιατι βαρεθηκαμε τοσα χρονια να διαβαζουμε ποσο καλη εισαι, ολοι ειναι μηδανικα και εσυ τοπ αυτος νουμπς αυτος ασχετος, αλλες λεξεις δε ξερεις?
Αντε γεμισαμε τσουτσεκια
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αλλος πονεμενος ασχετος απο εδω ,και στον κ53 θεση 6 στην Fapel επαιξα και στον κ58 Boxer θεση 8 και χωρις αλλο ατομο στο λογαριασμο και στους 2 κοσμους .Εισαι και ασχετος θες να την πεις κι ολας ,αφου δεν σε παιρνει τι στο καλο γραφεις?
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
ποποποπο θιχτηκα τωρα,δε θακιμηθω το βραδυ με ειπε ασχετο η "σχετικη", καλα το περιεργο θα ηταν να μη το ελεγες,την εχεις καραμελα αυτη την εκφραση ειπαμε,κλασικο παραδειγμα οποιου δεν εχει επιχειρηματα να καταφευγει σε επιθεση...Σε φτυνουν ολοι εδω μεσα και εσυ νομιζεις οτι βρεχει, αντε ξυπνα καμια ωρα,για καμια ρουφιανια και καμια αγγαλια καλη εισαι
 

DeletedUser36228

ελπιζω στον κ62 να μη σου περνουν χωρια μεσα στην νυχτερινη
τεσπα καλος λογαρισμος εισαι οταν δεν παιζεις εσυ μεσα και υπαρχει μονο το πριμιουμ, μπορει και οχι προχωραμε...

ο λογαριασμος μου δεν εχει παιχτει ποτε απο αλλον ασχετε! Να προσεχεις τι λες!
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αν έπρεπε να ποντάρω κάπου τα χρήματα μου θα τα έβαζα στην υπερσυμμαχία νικητών του 57

Υπερσυμμαχία στον 57 οι OMG ?

Ξέρεις ότι αυτή η κοτσάνα μπήκε στο TOP-10 του φόρουμ έτσι?

47 φυλές είσασταν και είχατε βγάλει και μία γλώσσα μέχρι το πάτωμα...

Και τελικά τι?

Ήρθε ο yiannnnos με μία ΨΑΛΙΔΑΡΑ ΝΑ και σας την έδωσε στο χέρι.

ΦΑΠ.

:p:p:p:p:p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
S.spirous ανυπαρκτε ,βαλτο καλα στην κεφαλα σου οτι ειμαι η BERET και ολους τους κοσμους που εχω παιξει τους εχω κερδισει και κανω οτι γουσταρω στις φυλετικες.Καντο και εσυ αυτο και ελα να μας τα ξανα πεις .
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
ο λογαριασμος μου δεν εχει παιχτει ποτε απο αλλον ασχετε! Να προσεχεις τι λες!

δεν ειπα το αντιθετο, γιαυτο και εχεις τοσο κακο λογαριασμο.
δεν με ενοχλει να με πουν ασχετο, αρκει να μη με λενε ατομα οπως εσενα, τοτε ειναι τουλαχιστον γελοιο
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
S.spirous ανυπαρκτε ,βαλτο καλα στην κεφαλα σου οτι ειμαι η BERET και ολους τους κοσμους που εχω παιξει τους εχω κερδισει και κανω οτι γουσταρω στις φυλετικες.Καντο και εσυ αυτο και ελα να μας τα ξανα πεις .
Ρε το τι εισαι το ξερω καλα,μου τα εχουν προφτασει μην ανησυχεις...Πολυ δυσκολο να κερδισεις 53-58, να θυμηθω να σου φερω μια πετσετα να σκουπισεις τον ιδρωτα που εριξες....Για αλλους κοσμους δε σχολιαζω,ειναι γνωστα τα παντα
Πες οτι θες, δε με αγγιζει τιποτα,ποσο μαλλον απο εσενα. Και αν θες να σου δωσω και τον αριθμο μου, παραδιδω μαθηματα νεοελλινικων γιατι απ οτι βλεπω το λεξηλογιο σου δεν παει περα απο τα (νουμπα,ασχετε,ανυπαρκτε και τα συνθετικα τους)
#ΑΣΧΕΤΗ #για_αγκαλιες_και_ρουφιανιες_καλη_εισαι
 
Κορυφή