ΤΕΛΟΣ ΚΟΣΜΟΥ 61

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σαν αρχηγος της φυλης BAN οφειλω να γραψω μερικα πραγματα για το τελος του κοσμου 61. Αρχικα ο μονος λογος που μπηκα στον 61 ηταν η γλωσσα που ειχαν βγαλει οι ανιδεοι των stop μετα απο την αισχρη νικη τους στον 51. Επειδη νικησαν εναν κοσμο με το prem του δρακου ευκολα την ειδαν παιχταραδες. Οταν το καλοκαιρι ειδα ενα αποσπασμα του promanager που μιλουσε για τον 42 και ελεγε οτι θα νικουσαν ευκολα αν δεν υπηρχε ο snipers αποφασισα με τον dark tornado και τον dj paradise να κατεβασουμε φυλη για αν του κλεισουμε το στομα. Με την νικη μας του αποδειξαμε περιτρανα οτι ουτε εδω ειχε ελπιδες νικης ποσο μαλλον στον 42. Δεν καταφερε να νικησει εδω περα υλικο αρκετα κατωτερο απο του 42 και με χαρτη 3vs1. Οποτε καταριψαμε τις ηλιθιες αντιληψεις του περι νικης στον 42.

Η φυλη που μπηκε στον 61 ηταν η BAN οχι η SOL που λεγανε οτι παιζουν εναντια στα σολακια. Ειπωθηκε ακομα πως θα καναμε το ονομα μας SOL στο τελος απο τον promanager. Κατι τετοιο φυσικα και δεν θα γινοταν ποτε. Το οτι στην φυλη μας παιζαν το 1/4 απο τα ατομα του 42 δεν την κανει SOL. Η φυλη BAN ειναι μια νεα φυλη που καταφερε να γραψει την δικη της ιστορια στον server καθως νικησε εναν χαρτη αντιπαλη με 4premade φυλες που δεν εχει νικησει ποτε καμια αλλη φυλη https://prnt.sc/q1c9pk .
Ο φιλος promanager αραζε με την φυλη του στην αλλη ακρη και περιμενε τους συμμαχους του να μας κερδισουν για να μας πεταει στα ρουμ και να μας κραζει καθε μερα συμφωνα με τα λογια του στο ρουμ της φυλης του. Τωρα οχι μονο δεν εχει να πει τιποτα αλλα η φυλη φουσκα του που δημιουργηθηκε στον 31 απετυχε παταγωδως και δεν εχει βλεψεις να ξαναμπει πουθενα. Ναι η STOP ποτε δεν ηταν σοβαρη φυλη,ποτε δεν ηταν καλη φυλη και δεν λυπηθηκα που ειχατε τετοιο τελος γιατι αυτο σας αξιζε.

Εδω θελω να θυμησω πως και τον κοσμο 31 με ρουφιανιες τον κλεισατε. Και στον 50 κανατε πολλες ρουφιανιες. Οταν κανετε ρουφιανιες εσεις εχει πλακα και ειναι ωραια αλλα οταν σας κανουν οι αλλοι πατατε διαγραφες. Ειστε μια φυλη που θελει να στελνει μονο νουκ για πλανα αλλα ποτε να μην παιξει αμυνα. Την μοναδικη φορα στην καριερα σας που χρειαστηκε να παιξετε αμυνα χασατε 40 χωρια στο πρωτο πλανο στημενου κοσμου που ηταν 50-50 και χωρις ρουφιανο!

Τωρα θα περασω στα δικα μου και θα πω σε αυτο το σημειο πως με τον χρηστο(dark tornado) δεν περιμεναμε να κερδισουμε τον κοσμο πριν μπουμε, ποσο μαλλον τοσο ευκολα. Η αληθεια ειναι οτι ξεραμε εξ αρχης οτι οι πιθανοτητες να κερδισουμε ητανε 10% λογω της στημενης διπλωματιας εναντιων μας. Μπαινωντας στον κοσμο ομως ψηθηκαν να παιξουν αρκετοι παιχτες παραπανω απο οσους περιμεναμε και η προσθηκη του Equalizer στην φυλη σημανε το τελος του κοσμου για την θλιβερη υπερσυμμαχια των 4 ηπειρων. Μπορω να πω οτι στην BAN λειτουργησαν σχεδον ολα οπως θελαμε με αποκορυφωμα την αλλαγη φυλης του δοσου.


Σε αυτο το σημειο θελω να ευχαριστησω ΟΛΟΥΣ τους παιχτες της φυλης μου και να κανω μια τιμητικη αναφορα στους
-Ο Equalizer που εκανε αυτην την μεγαλη εισοδο και ξεκινησε να σας ξεφτιλιζει απο την 3η μερα που μπηκε στον κοσμο. Επαιξε καθορισιτκο ρολο στον κοσμο καθως ηταν εκεινος που ξεχωρισε παικτικα και εκανε την μεγαλη διαφορα.
-Ο ArthurShelby (λεφο και καμμενος) που πιστευω ειναι απο τους πιο υποτιμημενους στο παιχνιδι επειδη κρατανε χαμηλο προφιλ. Η αληθεια ειναι πως και οι 2 ειναι απο τους καλυτερους παιχτες που εχω παιξει και πανω απο ολα ειναι παικτες φυλης και κοιτανε την φυλη πανω απο ολα και οχι τον λογαριασμο.
-Ο dosos με τον Μανωλη που καναν υπομονη 1 μηνα υπομονη μεσα στην SAB για να μεγαλωσουν τον λογαριασμο τους και να ερθουν ενα πρωι σε μας. Παιξαν και αυτοι καθοριστικο ρολο στον κοσμο καθως βαλανε ταφοπλακα στην φυλη SAB.
-Τους coplayer μου για το 24/7 του λογαριασμου μου (Spell,nick-ghost,avantas)


Υ.Γ Ο 2nerds στην αρχη ειπε οτι θα σας περασουμε και σε ρουφιανους και σε ban και σε premium. Το καναμε λοιπον. Αντιο STOPακια εκει στον αγγλικο σερβερ με τους ΜΑΟΜΑΟ
Υ.Γ2 Κριμα που δεν μεινατε να δειτε τι θα παθαινατε στην συνεχεια

Με εκτιμηση theotsak21/Dapper don
 

DeletedUser36228

Σαν απλό μέλος της φυλής STOP να πω και εγώ μπράβο για την κατάκτηση του κόσμου με όποιον τρόπο και να έγινε, γιατί όλα μέσα στο παιχνίδι είναι!
Ο όποιος χαβαλές επικράτησε εδώ στο εξωτερικό φόρουμ είναι απλά χαβαλές και όποιες κακολογίες υπόθικάν στα ρούμ των σκυπε δεν θα ξεχαστούν(όσα δεν αφορούσαν το παιχνίδι).Λυπάμαι πολύ δεν κάτσαμε να αναμετριθούμε ως τέλους, αλλά δεν υπήρχαν οι απαραίτητες προιποθέσεις γι αυτό!Δεν θα μπώ σε λεπτομέριες όσοι έπρεπε να ξέρουν έχουν μιλήσει μαζί μου και ξέρουν τους λόγους που εγώ προσωπικά πήραν την απόφαση να σταματήσω! Ελπίζω να ξαναβρεθούμε απέναντι και να ξεκαθαρίσουν πολλα πράγματα τα οποία δεν ξεκαθαριστηκαν εδω(οταν λεω να βρεθουμε απεναντι δεν μιλαω απαραιτητα με τις ιδιες φυλες)! Καλή συνέχεια σε όλους!
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Συγνώμη για τη παρέμβαση αλλά να διορθώσω:
στον κόσμο 51 δεν έπαιξε η STOP αλλά μια καλύτερη φυλή, η φυλή του @TROLL MASTER

Αν έπαιζε η STOP θα ήταν πολύ πιο εύκολος ο κόσμος για τη CxC

Ευχαριστώ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εχεις δικιο, λαθος δικο μου, εχω μια ταση να νομιζω οτι η στοπ επαιζε 51 και το εχω γραψει και αλλη φορα :p
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Γνώμη μου ... εκτός από τις διαγραφές κ όσα έγιναν τις τελευταίες μέρες, κομβικό σημείο για τον κόσμο ήτανε και η τριπλέτα dance - terra nova - uppercut που παίξανε εξαιρετική άμυνα κ δεν έπεσε η 45 στα πλάνα της STOP με DejaVu
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Συμφωνω οτι ο τερα νοβα και ο απερκατ παιξανε καλα. Ο λογαριασμος dance παιζοταν επιτηρηση στα πλανα αλλα μπορω να πω πως η κατοχος εβγαζε καλες αμυνες για να παιχτουν αυτα τα πλανα. Απο τους prop και ο great ntaf βοηθησε αρκετα
 

The Objector

Ασταμάτητος
Μέλος προσωπικού
Βαθμολογία αντίδρασης
71
Και σε θέλω σαν τρελός εγώ
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ενα τεραστιο μπραβο σε ολα τα παιδια της BAN για την πιστη και την αφοσιοση σε αυτη την προσπαθεια που καναμε και να τους ζητησουμε ενα μεγαλο συγνωμη εκ μερους των εχθρων μας που δεν φανηκαν ανταξιοι να τους αντιμετωπισουν μεχρι τελους


Ο θοδωρης με εχει καλυψει στα περισσοτερα σημεια παραπανω οποτε δεν θα συμπληρωσω ενα μονολογο κειμενο απλα για να εχω να πω κατι

ευχαριστω ολα τα παιδια που με ανεχτηκαν σε αυτη την φυλη,δεν μου αρεσει να ξεχωριζω παικτες και ατομα γενικα μετα απο καθε κλεισιμο η μη, οποτε θα μεινω απλα στην υπεροχη ομαδα που μαζι με τον θοδωρη και τον θαναση μαζεψαμε για να κλεισει αυτος ο κοσμος και τον ατελειοτο χαβαλε στα σκαιπ ρουμ και τους νεους φιλους που καναμε

και το μεγαλυτερο ευχαριστω στα κοπλει μου [γκουαλα(στεφανο),τελονιο(τελη)] που κρατησαν αυτο το ακκουντ 24ωρο σχεδον σε καθημερινη βαση και ηταν εκει οποτε τους χρειαστηκε η φυλη ακομα και μερες που δεν μπορουσα να ειμαι στον λογαριασμο και τον κρατουσανε μονοι τους

B@NDIT$ YOU ARE CHAMPS MY MENS

ΥΓ καλες γιορτες να εχουμε και ισως μετα τις γιορτες τα ξαναπουμε με καποιους σε καποιον μελλοντικο κοσμο (η μπορει και οχι)
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Μπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλαμπλα


Άσε μας ρε χοντρέ που θα κάτσουμε να διαβάσουμε τα απομνημονεύματα σου. Χίλιες φορές να ξαναδιαβάσω την ρτουζαπα του Ορέστη πάρα τις δικές σου παπατζες.
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
Συγνώμη για τη παρέμβαση αλλά να διορθώσω:
στον κόσμο 51 δεν έπαιξε η STOP αλλά μια καλύτερη φυλή, η φυλή του @TROLL MASTER

Αν έπαιζε η STOP θα ήταν πολύ πιο εύκολος ο κόσμος για τη CxC

Ευχαριστώ

LFOFLr.gif
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Λιγα για τον @TROLL MASTER θα τσακωθουμε.Ο τυπος ειναι ο μονος που στελνει πλανο σωστα ,μετα απο τσιπουρα .Παίχτης αντοχής.
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Συγνώμη για τη παρέμβαση αλλά να διορθώσω:
στον κόσμο 51 δεν έπαιξε η STOP αλλά μια καλύτερη φυλή, η φυλή του @TROLL MASTER

Αν έπαιζε η STOP θα ήταν πολύ πιο εύκολος ο κόσμος για τη CxC

Ευχαριστώ
Ευχαριστώ για την αποκατάσταση της αλήθειας ομοιδεάτη ΑΕΚΤΖΗ ;)

Λιγα για τον @TROLL MASTER θα τσακωθουμε.Ο τυπος ειναι ο μονος που στελνει πλανο σωστα ,μετα απο τσιπουρα .Παίχτης αντοχής.
Και μετά απο τσίπουρα και πάντα τα πλάνα πάνε πάντα στην ώρα τους. Βέβαια η ώρα και ο χρόνος είναι σχετικό αλλά αυτά είναι μεγάλη συζήτηση τωρα ;)

Πρώτη φορά σε 1 πρόταση ειπώθηκαν 3 παπάτζες.
@TROLL MASTER Πόσα της έδωσες;
Ο κόσμος γνωρίζει!!!

Ο κ61 αποδείχτηκε τόσο εύκολος λόγω ανυπαρξίας των αντιπάλων που στο μήνυμα για το κλείσιμο του συζητάμε για τελείως άλλα θέματα :rolleyes:

Ο 61 θύμισε το Τότεναμ Ολυμπιακός. Οι στοπ-ντεζαβου-σαβ-μπραβος κτλ ξεκίνησαν με όνειρα και ιδέες, αλλά μετά είχε κατηφόρα ;)
 

DeletedUser25720

Γνώμη μου ... εκτός από τις διαγραφές κ όσα έγιναν τις τελευταίες μέρες, κομβικό σημείο για τον κόσμο ήτανε και η τριπλέτα dance - terra nova - uppercut που παίξανε εξαιρετική άμυνα κ δεν έπεσε η 45 στα πλάνα της STOP με DejaVu

Μπαα μονο στο 1ο πλανο ζοριστηκαμε στην αμυνα και αυτο επειδή είχαμε μικρα acc. Τα υπολοιπα πλανα τους ηταν για κλαμματα . Φεικ πλανα με 40 αριστους απο αμυντικα χωρια και φεικ αριστοκρατες απο σπασμενα επιθετικα.

Το πιο δυσκολο κομματι για εμας ηταν το να ειμαστε συνεχεια μεσα στην αρχη και να συντονιζουμε 40-50 ατομα μη premade ωστε να τους κοκκινιζουμε και να μένουν πισω .

Παρόλαυτα να σαι καλά για τα credits <3
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
και να ρωτησω εγω ρε μυστες . το πεακι σας το βαζετε σε κανα ντυριο για πλυση η αν πετυχει η λακιαμα τυφλα να χει το μησιγα ?

(το λεω ηρεμα να μην με ακουσουν οι ρουφ )
 
Κορυφή