ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Πάλι μας μαλωσανε παιδιά ... Καιρός να σοβαρευτούμε

Ξεκινάει πλανο στη sab απ' ότι μαθαινω... Όλοι σε εγρήγορση

Σε ενημερωσανε οι ρουφιανοι σου η μιλαει η πειρα ετων?
 

DeletedUser27789

Εγω ειδα κατι περι ανικανοτητας της sab και οτι στο τελος θα τους φατε ευκολα και δεν λεω για το κεντρικο σας skype που εχετε μεσα τον καθε πικραμμενο. Αυτα βεβαια δεν τα λετε ακομα γιατι οι sab ειναι χρησιμοι για εσας. Απο την στιγμη που χεις κοινο φορουμ και βαζεις αμυνες δεν ειναι συμμαχοι;
ανικανοτητα της sab δεν εχει υποθει, αυτα ειναι σαλτσες που βαζεις εσυ. Για το αν τα πραγματα θελαν λιγο ενταση για να ξυπνησουν ατομα απ ολες τις πλευρες εννοειται και εγινε.
χαχα γελαω γιατι εσυ ξερεις και το κεντρικο μας σκυπε που δεν εχεις προσβαση και λες παπατζες. Ρουμ υπαρχουν πολλα και διαβαζε οτι θες ελευθερα

επιπλεον μιλας για μια συμμαχικη φυλη που η στοπ δεν αλλαζει διπλωματια ετσι ευκολα και αγκαλιαζουμε ολους τους συμμαχους μας ακομα και τους ρουφιανους μεσα μας....πχ speeda
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
ανικανοτητα της sab δεν εχει υποθει, αυτα ειναι σαλτσες που βαζεις εσυ. Για το αν τα πραγματα θελαν λιγο ενταση για να ξυπνησουν ατομα απ ολες τις πλευρες εννοειται και εγινε.
χαχα γελαω γιατι εσυ ξερεις και το κεντρικο μας σκυπε που δεν εχεις προσβαση και λες παπατζες. Ρουμ υπαρχουν πολλα και διαβαζε οτι θες ελευθερα

επιπλεον μιλας για μια συμμαχικη φυλη που η στοπ δεν αλλαζει διπλωματια ετσι ευκολα και αγκαλιαζουμε ολους τους συμμαχους μας ακομα και τους ρουφιανους μεσα μας....πχ speeda

π.χ figo . Παντως θα επρεπε να εχει υποθει ανικανοτητα της σαμπ ,ειναι ακομα χειροτερο να μην το αναγνωριζετε απο το να τους κραζετε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Η στοπ ειναι τιμια φυλη παιζει χωρις ρουφιανους, μονο τον φιγκο και τον μινοταυρο ειχαν. Εβλεπε μερικους διαμοιρασμος απο μινοταυρο ο προμανατζερ και χαιροτανε, κατα τα αλλα το παιζει τιμιος.
 

DeletedUser27789

π.χ figo . Παντως θα επρεπε να εχει υποθει ανικανοτητα της σαμπ ,ειναι ακομα χειροτερο να μην το αναγνωριζετε απο το να τους κραζετε.

δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για καποιον πριν δεις γεγονοτα,εχει δρομο ο κοσμος

Η στοπ ειναι τιμια φυλη παιζει χωρις ρουφιανους, μονο τον φιγκο και τον μινοταυρο ειχαν. Εβλεπε μερικους διαμοιρασμος απο μινοταυρο ο προμανατζερ και χαιροτανε, κατα τα αλλα το παιζει τιμιος.

ειναι παιχιδι στραγικης και πολεμου, το να εχεις πληροφοριοδοτη το εχουν ολοι. Το να κερδιζεις κοσμο εξολοκληρου χαρης τετοιους δεκτο ειναι και μπορει να πεις οτι εκλεισες κοσμο αλλα ΟΧΙ με τροποεκλεισα κοσμο γιατι επαιξα ξιλο και ειμαι γαματος και εσβησα απο το χαρτη. Νικες και οι 2 αλλα διαφορετικες....εκει το χανετε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αφου εσυ κερδισες μια ολοκληρη φυλη επειδη ειχες ρουφιανο μεσα τι συζητας τωρα; Βρηκες ρουφιανο παλι σε εμας και για τιμωρια ανταποδωσαμε. Αυτη ειναι η εντιμοτητα σας.

Τουλαχιστον εγω τα λεω οταν τα κανω και σας τα κοπαναω συνεχεια δεν το παιζω τιμιος. Στο παιχνιδι κανεις σας δεν ειναι τιμιος. Να εχετε το θαρρος να λετε τουλαχιστον οτι κανετε
 

DeletedUser27789

ρε theotsak εχεις καποιο θεμα στον τροπο σκεψης και πως επεξεργαζεσαι τις σκεψεις σου και τις σκεψεις των αλλων? Δεν προκειται να αναλωθω σε συζητηση που δεν υπαρχει επικοινωνια... Πηρες κοσμο γτ πηρες ποσα χωρια ρουφιανων και βγηκαμε. Αρα κερδισες κοσμο με διπλωματια/στρατηγικη και τελος. Κοσμο απο Στοπ οσο παιζω με ξιλο δν εχεις παρει.

Παρατα τα θεματα ηθικης συνεχεια μας εχεις πριξει, σου ειπα ειχαμε-ειχατε-εχετε ρουφιανους σε φυλες μας φυλες οκ ετσι ειναι το παιχνιδι(οι sab δεν ειναι φυλη μας ειναι συμμαχοι)
κανεις δεν παει με τον σταυρο στο χερι απο την προιστορια, τωρα αν δεν κατλβνεις ή θες να το παιζεις οτι δεν καταλαβαινεις για να λες τις παπατζες σου μιλα μονος σου ή βαλε κανα φιλο σου να ποσταρει να σε υποστηριξει.

Εγω στα προηγουμενα μου ποστ δεν ανεφερα οτι ειχαμε ρουφιανους σε αλλους κοσμους? οτι βαλαμε αμυνες? ΠΟΙΟΣ στα αρνηθηκε αυτα? και στον 42 και στον 50 και στον 61! Στα αρνηθηκε καποιος? Εννοειται οτι κατα την διαρκεια εφοσον υπηρχε καποια συμφωνια εκεινη την στιγμη δεν παραδεχομασταν αλλα μετα δεν αρνηθηκε κανεις τπτ ουτε ο promanager. Τωρα τι κουταμαρες λες εσυ,ξανασκεψουτα.

το εχετε πει κ εσεις... ετσι ειναι το παιχνιδι κ ειναι μερος του παιχνιδιου και η εξελιξη του μεσα στα 10 χρονια... δεν κτλβνω τι προσπαθεις να πετυχεις με το να θες να μας βγαλεις ανηθικους... οσο και να ημαστε δεν σας φτανουμε.
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για καποιον πριν δεις γεγονοτα,εχει δρομο ο κοσμος

Μπορω να ειμαι σιγουρος οταν τους εχω δει ολους αυτους ξεχωριστα αλλα και την ιδια φυλη στον κ47.

Αφου εσυ κερδισες μια ολοκληρη φυλη επειδη ειχες ρουφιανο μεσα τι συζητας τωρα; Βρηκες ρουφιανο παλι σε εμας και για τιμωρια ανταποδωσαμε. Αυτη ειναι η εντιμοτητα σας.

Τουλαχιστον εγω τα λεω οταν τα κανω και σας τα κοπαναω συνεχεια δεν το παιζω τιμιος. Στο παιχνιδι κανεις σας δεν ειναι τιμιος. Να εχετε το θαρρος να λετε τουλαχιστον οτι κανετε

Αυτη ακριβως ειναι η διαφορα μας φιλε τεοτσακ.

Εμεις εχουμε το θρασος θαρρος (δεν θελω να μαζεψω ποντους αλλα ολοι καταλαβαινετε τι θελω να πω) να τα λεμε ανοιχτα.
Εσεις απο την αλλη στοπιτες σαμπιτες πασπιτες κλπ τα κανετε αλλα το παιζεται παναγιτσες και αδικημενοι.

Μαντεψτε ποιος ειναι χειροτερος απο τις παραπανω 2 κατηγοριες.
Ειμαστε ολοι το ιδιο σε αυτο το θεμα ,απλα εμεις πολλα επιπεδα πανω απο εσας ΚΑΙ σε αυτο το κομματι.

Υ.Γ Να βγει ενας απο εσας με αποδειξεις και να πει οτι εχει καρφωσει ατομο που ηθελε να γινει ρουφιανος στην φυλη του. Ενας που να ερθει και να μου πει αυτος ηθελε να γινει ρουφιανος και δεν δεχτηκαμε. Δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλα αν υπαρχει μπραβο του
 

DeletedUser27789

εγω βλεπω οτι εδω μεσα μιλανε πχ 10 ατομα και τα 8 ειναι απο την μερια σας.

οποτε δν το βλεπω ολο αυτο που λες *Azazel*
Βγηκε καποιος και ειπε οτι ειναι αδικημενος για κατι?

ειπε καποιος απο την στοπ οτι χαθηκε τσαμπα ο 42? οτι χαθηκε τσαμπα πχ ο ceptor? ή το ταδε βαρβαρο?

ποιος ασχοληθηκε μαζι σας γι αυτα τα θεματα? γραμμενους στα τεφτερια μας σας εχουμε...

αυτα που κανετε και σας αφηνουμε ειναι απο λαθη μας οποτε εγω που ειμαι στην διοικηση της στοπ κ η πλειοψηφια της διοικησης(γτ δν μπορω να μιλαω για ολους) επιλεγουμε να κοιταμε τα δικα μας λαθοι κ να μην ασχολουμαστε μαζι σας και αυτο σας τρελενει και σπαμμαρετε να μας τραβηξετε την προσοχη
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
εγω βλεπω οτι εδω μεσα μιλανε πχ 10 ατομα και τα 8 ειναι απο την μερια σας.

οποτε δν το βλεπω ολο αυτο που λες *Azazel*
Βγηκε καποιος και ειπε οτι ειναι αδικημενος για κατι?

ειπε καποιος απο την στοπ οτι χαθηκε τσαμπα ο 42? οτι χαθηκε τσαμπα πχ ο ceptor? ή το ταδε βαρβαρο?

ποιος ασχοληθηκε μαζι σας γι αυτα τα θεματα? γραμμενους στα τεφτερια μας σας εχουμε...

αυτα που κανετε και σας αφηνουμε ειναι απο λαθη μας οποτε εγω που ειμαι στην διοικηση της στοπ κ η πλειοψηφια της διοικησης(γτ δν μπορω να μιλαω για ολους) επιλεγουμε να κοιταμε τα δικα μας λαθοι κ να μην ασχολουμαστε μαζι σας και αυτο σας τρελενει και σπαμμαρετε να μας τραβηξετε την προσοχη

Oταν σε καθε ποστ για τον 42 μιλας για ρουφιανους κλπ και λες ετσι τον κερδισατε.

Ειδικα το κλαμα που ριξατε τοτε και ριχνετε μεχρι σημερα ειναι εμφανες σημαδι
 

DeletedUser25720

Φήμες λένε ότι το πλάνο της STOP σε SAB μέρα με τη μέρα θα γίνεται όλο και πιο δελεαστικό .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
S.g γραφεις γραφεις γραφεις ...Το θεμα ειναι ενα ,ειστε απλα Νουμπακια .
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Εγω στα προηγουμενα μου ποστ δεν ανεφερα οτι ειχαμε ρουφιανους σε αλλους κοσμους? οτι βαλαμε αμυνες? ΠΟΙΟΣ στα αρνηθηκε αυτα? και στον 42 και στον 50 και στον 61! Στα αρνηθηκε καποιος? Εννοειται οτι κατα την διαρκεια εφοσον υπηρχε καποια συμφωνια εκεινη την στιγμη δεν παραδεχομασταν αλλα μετα δεν αρνηθηκε κανεις τπτ ουτε ο promanager. Τωρα τι κουταμαρες λες εσυ,ξανασκεψουτα.

Ο promanager τα αρνειτε αυτα, ο μονος λογος που μπηκα στον κοσμο ειναι επειδη ελεγε σε ολους οτι του την φεραμε στον 42 αλλιως θα νικουσε. Μπηκα εδω για να τον δικασω με υλικο πολυ κατωτερο απο αυτο του 42. Με μια φυλη νεα, πρωτοεμφανιζομενη που δεν συγκρινεται καν με το θηριο που ειχατε αντιπαλο στον 42. Ο προμανατζερ ισχυριστηκε κιολας οτι θα νικουσατε ευκολα τον 42 αν δεν γινοταν οτι εγινε. Οταν χασει απο ενα υλικο αρκετα κατωτερο απο του 42 και με συμμαχια σε 4 ηπειρους τοτε θα καταλαβει ποσο ασχετος ειναι και μετα δεν θα ξαναπαιξει ποτε. Απο τον 42 μεχρι και τον 50 ηταν εξαφανισμενος. Τωρα ομως θα τον κανω εγω να εξαφανιστει για παντα.

STOP μια φυλη που δεν μπορει να πολεμησει καμια αλλη στα ισα. Στον εναν κοσμο προσπαθησε να νικησει με ρουφιανιες και ψευτιες και στον αλλον με τετραπλη συμμαχια. Αυτοι ειστε.
 

DeletedUser33056

απλα για την ιστορια ο πραγματικος φιγκο επαιξε στον 32 και 36 στους αλλους κοσμους αλλος επαιζε τον λογαριασμο
και οσοι επαιξαν στο φιγκο σε 32 και 36 συνεχισαν με 3.2.1, κετελαπογκο και τωρα k and k σε αλλους κοσμους

απλα για ενημερωση του ονοματος
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σφεντονα
Νεροπιστολο
Αμπουλες βρωμας
Φαγουροσκονη


η Σαβ ετοιμαζει πλανο .
 

DeletedUser35612

Ο promanager τα αρνειτε αυτα, ο μονος λογος που μπηκα στον κοσμο ειναι επειδη ελεγε σε ολους οτι του την φεραμε στον 42 αλλιως θα νικουσε. Μπηκα εδω για να τον δικασω με υλικο πολυ κατωτερο απο αυτο του 42. Με μια φυλη νεα, πρωτοεμφανιζομενη που δεν συγκρινεται καν με το θηριο που ειχατε αντιπαλο στον 42. Ο προμανατζερ ισχυριστηκε κιολας οτι θα νικουσατε ευκολα τον 42 αν δεν γινοταν οτι εγινε. Οταν χασει απο ενα υλικο αρκετα κατωτερο απο του 42 και με συμμαχια σε 4 ηπειρους τοτε θα καταλαβει ποσο ασχετος ειναι και μετα δεν θα ξαναπαιξει ποτε. Απο τον 42 μεχρι και τον 50 ηταν εξαφανισμενος. Τωρα ομως θα τον κανω εγω να εξαφανιστει για παντα.

STOP μια φυλη που δεν μπορει να πολεμησει καμια αλλη στα ισα. Στον εναν κοσμο προσπαθησε να νικησει με ρουφιανιες και ψευτιες και στον αλλον με τετραπλη συμμαχια. Αυτοι ειστε.
Καλα εσυ εκτος απο γλωσσα μεγαλη δεν εχεις τιποτα άλλο αξιομνημονευτο, για αυτο αστο.. Α ξεχασα.. σωστα ειναι και η γεματη nuke που εχασες μεσα στο χωριο σου και αναζητουσες πριν κανα μηνα.. Δεν ενδιαφερουν κανεναν τα συνεχη σπαμ σου εδω περα και οι μεγαλοστομιες σου. Δεν λες τιποτα σημαντικο, επαναλαμβανεσαι και το χανεις ολο και περισσοτερο με το να λες ποσο καλος παικτης εισαι και να το παιζεις ο αγριος και κακος δικαστης Φρολο. Δεν πα' να 'σαι και ο καλυτερος παικτης, εδω ενας απλος φλυαρος παικτης εισαι που δειχνει καθημερινα την εμμονη του με την STOP και τον Promanager. Κερδισες στον 42 μπραβο σου και αστο εκει μην το συνεχιζεις, γιατι αν δεν ηταν η STOP στον κοσμο αυτο εσυ και η φυλη σου θα υποκλινοσουν στο πραγματικο θηριο του βορρα και τα χωρια στον 42 θα εγραφαν N/M Voodoo ενω εσυ θα παραπονιοσουν ακομα για το περικυκλωμα που θα ειχες φαει οπως συνεβη και στον 49.

Καλημερα,
 

The Baker

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
107
Καλα εσυ εκτος απο γλωσσα μεγαλη δεν εχεις τιποτα άλλο αξιομνημονευτο, για αυτο αστο.. Α ξεχασα.. σωστα ειναι και η γεματη nuke που εχασες μεσα στο χωριο σου και αναζητουσες πριν κανα μηνα.. Δεν ενδιαφερουν κανεναν τα συνεχη σπαμ σου εδω περα και οι μεγαλοστομιες σου. Δεν λες τιποτα σημαντικο, επαναλαμβανεσαι και το χανεις ολο και περισσοτερο με το να λες ποσο καλος παικτης εισαι και να το παιζεις ο αγριος και κακος δικαστης Φρολο. Δεν πα' να 'σαι και ο καλυτερος παικτης, εδω ενας απλος φλυαρος παικτης εισαι που δειχνει καθημερινα την εμμονη του με την STOP και τον Promanager. Κερδισες στον 42 μπραβο σου και αστο εκει μην το συνεχιζεις, γιατι αν δεν ηταν η STOP στον κοσμο αυτο εσυ και η φυλη σου θα υποκλινοσουν στο πραγματικο θηριο του βορρα και τα χωρια στον 42 θα εγραφαν N/M Voodoo ενω εσυ θα παραπονιοσουν ακομα για το περικυκλωμα που θα ειχες φαει οπως συνεβη και στον 49.

Καλημερα,

Εγω ειμαι ο δικαστης
 

DeletedUser36228

Καλημέρες αφήστε το πολύ μπλα μπλα...

Πρόγνωση για το πλάνο?
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
απλα για την ιστορια ο πραγματικος φιγκο επαιξε στον 32 και 36 στους αλλους κοσμους αλλος επαιζε τον λογαριασμο
και οσοι επαιξαν στο φιγκο σε 32 και 36 συνεχισαν με 3.2.1, κετελαπογκο και τωρα k and k σε αλλους κοσμους

απλα για ενημερωση του ονοματος
Ποιός έπαιζε στον figo του 42 λοιπόν?
 
Κορυφή