ΑΠΟΨΕΙΣ-ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ Κ61

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34938
  • Ημερομηνία έναρξης

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Δικηγορο δεν εβαλε κανεις παιχτης της φυλης BAN για οποιονδηποτε αλλον παιχτη στον κοσμο. Τωρα τι λετε δεν ξερω
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Το όνομα αυτό έχει αναφερθεί ουκ ολίγες φορές στο εξωτερικό φόρουμ, τότε ο κύριος δεν θιχτηκε βέβαια, δεν παραβιαστηκε κάποιο προσωπικό δεδομένο.
Απλά είναι τα πράγματα, στείλατε μια αίτηση απλά για χαβαλέ και αυτή έπιασε τόπο. Ούτε κάποιο προσωπικό δεδομένο έχει παραβιαστει ούτε τίποτα. Τα υπόλοιπα είναι να χαμε να λέγαμε...
 

DeletedUser30832

Πειτε κ σε μας που δεν ξερουμε τι εχει παιχτει ?

Αν καποιος προσβαλει αλλους μεσα στο παιχνιδι χρησιμοποιωντας πραγματικες πληροφοριες ειναι σοβαρο

& καταδικαστεο απο ολους ασχετως φυλης
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Aρχικα να τονισω οτι κανενα απο τα ατομα που δεν συναναστρεφομαι στο παιχνιδι δεν εχει απειλησει με μηνυσεις αλλον παιχτη ουτε εχει απειλησει καποιον αντιπαλο στην προσωπικη του ζωη. Αντιθετως μονο σε μενα προσωπικα μου εοχυν πει πανω απο 20 παιχτες οτι θα μου κανουν μηνυση και αλλοι τοσοι οτι δεν με δειρουν. Ενας απο αυτους ειναι και ο συμμαχος σας promanager.

Oσο για το παιχνιδι δεν θα αναφερθω για μενα αλλα για σενα που μου λες να αποδειξω κατι στο παιχνιδι. Πηγαινωντας στις λεηλασιες σου ειδα 2000 πορους φαρμ ημερησιο ρεκορ, δεν σε κατηγορω, το 95% με αυτους που παιζεις αν δεν υπηρχε το πρεμ ζητημα να ειχαν 1500 ποντους. Η διαφορα απλως με μας και σας ειναι οτι αν νικησουμε θα ειναι λογω της αξια μας στο παιχνιδι ενω αν νικησετε εσεις θα ειναι απο το prem που θα ριξουν οι στοπ γιατι παιχτικα εκτος λιγων απο σας ειστε ανυπαρκτοι.

Το να κανει αιτηση του το ειπα εγω και θα συνεχισω να σας κανω αιτησεις με την πρωτη ευκαιρια γιατι εσεις που το παιζετε σιγανοπαπαδιες τα ιδια κανετε απλως ντρεπεστε να το πειτε.

Προς το παρων κατσε εκει που εισαι στο ριμ και ασε τους συμπαιχτες σου μπας και βγαλουν το φιδι απο την τρυπα οσο εσυ θα το παιζεις μαγκια στο φορουμ. H αληθεια ειναι οτι και την δικη σου υπαρξη στο παιχνιδι πρωτη φορα σε αυτον τον κοσμο την καταλαβα και αυτο επειδη γραφεις εδω περα
 

DeletedUser36069

Δικηγορο δεν εβαλε κανεις παιχτης της φυλης BAN για οποιονδηποτε αλλον παιχτη στον κοσμο. Τωρα τι λετε δεν ξερω

Υποπτα πράγματα συμβαίνουν. Και φυσικα δε φταιτε εσεις. Οταν σου εχουν πει οτι ειναι απαραιτητη η συμβολη δικηγορου για επικοινωνία με το νομικο τμημα και εσεις λετε τωρα οτι κανατε απλως μια αναφορα, τοτε σιγουρα κατι δεν παει καλα.
 

DeletedUser34816

giphy.gif
 

DeletedUser34887

αχχ αυτο το εξωτερικο ...
τελος παντων παμε στα σημαντικα νεα της ημερας .
Μεσημεριανη ενημερωση για τον κοσμο 61.

ΜΟΝΟ ΣΤΟΠ , τα αλλα κρατηστε τα για τον εαυτο σας .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι δικηγορους και πράσινα ανάλογα γράφετε ρε νηπιαγωγεία,το έχετε ξεφυλλίσει το παιχνίδι .

step0002-13.jpg
 

DeletedUser36069

Γεγονότα γράφονται δεν τα βγαλαμε απο το στομάχι μας.

Αγγελική είσαι παντού :cool:
 

Deleted User - 119632

Elisisi οταν εγω εκλεινα κοσμο δεν νομιζω να ειχες καν στο μυαλο σου να παιξεις το παιχνιδι. Οποτε το τινξερω και τι τι οχι αστο. Τουλαχιστον εγω δεν ρουφιανεψα ποτε ουτε ειχα διπλα ακ ουτε επιαζα με προγραμματα να βαζω επιθεσεις. Τελος εχω ενα σωρο μυνηματα απο δικους σου σολιστες να εκφεριυν σεβασμο. Ατομα που πεξαμε ξυλο. Οχι σαν και εσενα που εβαζες μια επιθεση απο τις 40 ωρες. Απλα πες μου ιταν ξαναμπεις σε κοσμο να παιξει; σοβαρα.
Αστα αυτα για τους συμπαικτες σου που μαζευεστε στα τσατ και λετε ποσο μεγαλοι ειστε. Στα του παιχνιδιου εχω βαρεθει να ακουω για την χρηση του πρεμ και κατα ποσο οι καλοι παικτες ειναι πραγμαται καλοι η εχουν λεφτα και βαζουν πρεμ. Οποτε σας βολευει ειναινκαλο το πρεμ και αλλες φορες οχι. Λες και οι μισοι που μαζευετε πρεμ το κανετε για να εχετε απλα ενεργοποιημενες τις δυνατοτητες. Οχι για εμποριο. Ελεος.
 

DeletedUser34887

καλημερα στο εξωτερικο . εδω ειμαι δεν σας αφηνω.
παμε στα σημαντικα γεγονοτα της ημερας για τον κοσμο 61
Πρωινη ενημερωση απο το αναψυκτικο που σας αγαπαει ολους.

ΕΡΧΕΤΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ . ΤΟ ΓΛΕΝΤΙ ΞΕΚΙΝΑΕΙ .

ΜΟΝΟ ΣΤΟΠ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Όχι μπορντώ άλογα..

Μας βγάλατε τα ματια..επιστροφή στο νηπιαγωγείο θελεις


α) Έκφραση «πράσσειν άλογα» δεν υπάρχει στην αρχαία γραμματεία

β) Η αρχική μορφή της σημερινής φράσης ήταν «πράσινο άλογο» και όχι «πράσινα άλογα» και η σημασία της δεν ήταν το παράλογο αλλά το ανύπαρκτο.

γ) Παρόμοιες εκφράσεις με ‘πράσινα άλογα’ υπάρχουν και σε άλλες γλώσσες

δ) Το πράσινο χρώμα σε ζώα είναι ενδεικτικό του ανύπαρκτου για πολλούς λαούς.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Γνωμη για ποιοτικο πρωτο νομπλαρισμα;
 
Κορυφή