Η αρχη μιας νεας συμμοριας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser25720

Παρε την περου εσυ χαρισμα σου κι την πραξης κι τις 10 φυλες που φτιαχνετε γι να καθυστερησουν τους υπολοιπους στυλ ντρινκ κλπ κλπ ξερεις εσυ...
Ασε τα χαζα σου γι κανεναν αλλον...εχετε μαζεψει αυτους που θελετε...ισως παρετε κι μερικους μποξερ επισης αφου ο ντρακ επαιζε με τα παιδια στο 58...
Δεν πολυψαχνομαι ομως ειναι προφανες ποιοι θα ειστε...
Αν τα προσθεσεις βγαινουν πιο πολλες φυλες...χαχαχαχα

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει ο 61 μιας και δεν πρόκειται να παίξω . Όσον αφορά τη DRINK φυλή που παίζει πρωταγωνιστικό ρόλο πάντα μη premade , κλείνει ηπείρους και κοντράρει Premade φυλές βλέπε N*M , FAM ακόμη και CxC(σε μικρό βαθμό , όσο τουλάχιστον είχαμε το χρόνο να ασχολήθουμε σαν Uppercut) δεν υπάρχει άλλη στον ελληνικό server και καλό θα είναι να μη τη πιάνετε στο στόμα σας.

Προφανώς δεν είναι υψηλού παικτικού επιπέδου φυλή , αλλά μέσα απο αυτήν εχουμε μάθει το παιχνίδι σε πάρα πολύ νέο κόσμο και μπήκαμε στη διαδικασία να του το εξηγήσουμε από το 0 και μέσα από αυτή τη φυλή έχουμε συνεισφέρει πάρα πολύ στο παιχνίδι , οπότε αν δεν ξέρετε μη μιλάτε.

Τώρα όσον αφορά τον 61 δεν έχει σημασία καν τι θα γίνει , αν θέλετε να πουλήσετε τρέλα σε μερικά άτομα στα ίσα προτείνετε ρυθμίσεις μέχρι τις 15 του μήνα και πηγαίνετε να παίξετε στα ίσα στον HP που δεν έχει πρεμ και είναι 100% ενεργητικότητα και skill με εντελώς ίσες ρυθμίσεις για όλα τα πορτοφόλια.

(Όχι ότι περιμένω να το κάνετε βέβαια, αφού και εσείς και εμείς ξέρουμε ότι είστε κατώτεροι παικτικά οπότε καλό θα ήταν για εσάς να κυνηγήσετε τις πιθανότητες νίκης εκεί που έχετε ένα πάνω χέρι με το prem . )
 

DeletedUser31309

Με τις τοσες φυλες που στηνετε μονο 1vs3 δε θα ναι γι εσας...
Η σ.ε. ειναι με σκοπο να παιξετε εμας κι στηνετε αρκετα ακομη...αυτο γι τον λιμπερτα...

Τωρα το αλλο που λες γι τον hp φιλε εμεις μπαινουμε γι την παρεα κι θα βαζουμε οσο πρημ μπορουμε...μπορει.. κι οσο δε μπορουμε...
Κανενα σπηντ η hp δεν εχουμε σκοπο να παιξουμε...καποιοι παιζετε με **** που δεν κατηγορω γιατι σας επιτρεπουν οι κανονες αφου δεν τα πιανουν...ωστοσο μη ξεχνατε οτι τα πληρωνετε καποιοι...μη κανετε μονο τις παρθενες...

Καποιοι αλλοι βαζουνε πιο πολλα πρημ...ε οκ κι μαομαο βαζουν φουλ κι νμ επισης τους βιωσατε, κι αλλες φυλες...εμεις μαζευουμε μπαινουμε ανα 10+ κοσμους...καντε κι εσεις αυτο κι θα στε με 100κ ή 300κ πρημ...κι ειστε πενα!

Ας μην συνεχισουμε τις αναλυσεις ας αρχισει το παιχνιδι κι ας το ευχαριστηθουμε ολοι...δεν εχουμε τπτ να χωρισουμε...απλα μιλατε ωραια γενικα mr liberta...παρασιτα κλπ...
 

DeletedUser25720

Με τις τοσες φυλες που στηνετε μονο 1vs3 δε θα ναι γι εσας...
Η σ.ε. ειναι με σκοπο να παιξετε εμας κι στηνετε αρκετα ακομη...αυτο γι τον λιμπερτα...

Τωρα το αλλο που λες γι τον hp φιλε εμεις μπαινουμε γι την παρεα κι θα βαζουμε οσο πρημ μπορουμε...μπορει.. κι οσο δε μπορουμε...
Κανενα σπηντ η hp δεν εχουμε σκοπο να παιξουμε...καποιοι παιζετε με **** που δεν κατηγορω γιατι σας επιτρεπουν οι κανονες αφου δεν τα πιανουν...ωστοσο μη ξεχνατε οτι τα πληρωνετε καποιοι...μη κανετε μονο τις παρθενες...

Καποιοι αλλοι βαζουνε πιο πολλα πρημ...ε οκ κι μαομαο βαζουν φουλ κι νμ επισης τους βιωσατε, κι αλλες φυλες...εμεις μαζευουμε μπαινουμε ανα 10+ κοσμους...καντε κι εσεις αυτο κι θα στε με 100κ ή 300κ πρημ...κι ειστε πενα!

Ας μην συνεχισουμε τις αναλυσεις ας αρχισει το παιχνιδι κι ας το ευχαριστηθουμε ολοι...δεν εχουμε τπτ να χωρισουμε...απλα μιλατε ωραια γενικα mr liberta...παρασιτα κλπ...

Δεν κατηγόρησα το prem πλέον είναι μέσα στο παιχνίδι. Εγώ άλλο πράγμα έθιξα.
Το παιχνίδι είναι εντελώς διαφορετικό με prem και χωρίς prem .

Τα παιδιά από όσο ξέρω τουλάχιστον δεν είναι προετοιμασμένοι με τα κατάλληλα αποθέματα για να σας πάνε κόντρα , οπότε θεωρώ προσωπικά πως είναι ****μάρα το να loggaroun καν , απλά και μόνο γιατί δε θα το ευχαριστηθούν , αλλά αυτό είναι επιλογή τους.

Όμως μη συγχέουμε έννοιες θα το εξηγήσω λίγο πιο απλά.

Παίζετε εσείς καλό γκολφ και εμείς καλό ποδοσφαιρο.
Αν παίξουμε έναν αγώνα γκολφ και μας νικήσετε , δε σας επιτρέπεται να πείτε ότι είστε καλύτεροι ποδοσφαιριστές.

Η διαφορά στις φυλετικές είναι ότι με το κατάλληλο απόθεμα και προετοιμασία prem εμείς μπορούμε να νικήσουμε σε κάθε πρόκληση (και μερικοί από εδώ το έχουν αποδείξει) ενώ εσείς δεν θα μπείτε ποτέ καν στη διαδικασία ( όπως μου δείχνει η απάντηση περί HP )

Τέλοσπαντων, καλή επιτυχία σε όσους παίξουν στον κ61.
 

DeletedUser31309

Δεν υπαρχει λογος να μπουμε σε hp αν κι ποτε δεν ξερεις μπορει μετα τον 61 αν μαζευτουμε ξανα να ειναι hp η νετ δεν εξαρταται απο 1 ατομο αυτο,

γι αυτο υπαρχει η δυνατοτητα συλλογης πρημ...αυτο ακριβως λεμε...τωρα η συγκριση με γκολφ κι ποδοσφαιρο δεν ισχυει εδω αλλο το ενα αλλο το αλλο...

Αλλωστε οι γνωστοι τεοτσακ κλπ μας λενε ασχετους...ασχετοι με πρημ δεν νικανε σε κανενα κοσμο...εμεις μπαινουμε σαν ομαδα κι οτι γινει...κι αν χασουμε δεν θα αλλαξει κατι...αν ξαναπαιξουμε οι ιδιοι θα μαστε...εχουμε χασει κι ενδεχετε να ξαναχασουμε...

Μακαρι να γινει ωραιο παιχνιδι απ ολες τις πλευρες..

Οτι συνεπαγεται στους κανονες του παιχνιδιου θα χρησιμοποιηθει ειτε πρημ ειτε οποιαδηποτε στρατηγικη...μακαρι να βρισκαν κι ΟΛΑ τα **** εκει θα ειχαν αρκετοι θεμα με το τροπο παιχνιδιου χαχαχαχα
 

DeletedUser25720

Το ίδιο πράγμα λέμε , και η μεταφορά γκολφ - ποδόσφαιρο χρησιμοποιήθηκε για ευνόητους λόγους , νομίζω πως το επιχειρήμα μου το κατάλαβαν όλοι τώρα αν δεν θέλετε να το παραδεχτείτε λογικό είναι και το καταλαβαίνω.

Επιπλέον , αν μιλάμε για παρανομίες στο κομμάτι του παιχνιδιού θα ήθελα να μιλάτε με ονόματα και στοιχεία ( ακόμη και αν είναι υποψίες) , αλλιώς απλά είναι σαν να πετάτε φούμαρα .
 

DeletedUser35859

Καλησπέρα σε όλους

Ο theotsak μου έστειλε μήνυμα στο σκαιπ μέσω άλλου λογαριασμού προτείνοντας μου να με λαδωσει με μαρούλια και iceberg από τη φετινή παραγωγή του βασιλιά καρνάβαλου δόγμα

Όσο και να μου αρέσουν τα φρέσκα μαρούλια δε θα ενδώσω
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Παρε την περου εσυ χαρισμα σου κι την πραξης κι τις 10 φυλες που φτιαχνετε γι να καθυστερησουν τους υπολοιπους στυλ ντρινκ κλπ κλπ ξερεις εσυ...

Δεν σχολιάζω τις ασυναρτησίες που έχουν γραφτεί αλλα ένα πράγμα θα πω. Μην ξαναπιάσετε στο ονομα σας τη φυλή Drink , ειστε πολυ ΛΙΓΟΙ κυριοι... Φυλές με όνομα,ιστορία,ηγεσία και κοχόνες θα πλένετε το στόμα σας για να την πιάσετε. Η φυλή Drink και ο δάσκαλος @billmez@@@@ έχουν συμβάλει τα μεγιστα στο παιχνίδι όσο και στους νέους παίχτες.

Εστω οτι ενας τυχαιος παιχτης λογκάρει στο κόσμο τι θα ευχαριστηθεί περισσότερο; Να μπει σε μια φυλή ακυρη και να μάθει το παιχνίδι η να μπει σε κόσμο που 10 μερες πριν αρχισει ξέρουμε συμμαχους,εχθρους, συμβασεις κτλ. Τροφή για σκέψη :rolleyes:

1vs3 και αντιπαλοι περου ειδικοτης !
+ρουφιανιά έναντι Ελλήνων παιχτών σε ρουμανική φυλή σε ξενο Hp κοσμο για να σώσεις τον εαυτο σου ;) .αυτα για την ιστορια ;) Κατα τα άλλα συμπαθητικός παίχτης απο όσο μάθαινα απτον 57 .

Τέλος πάντων,συνεχίστε το σπαμ στο εξτέρναλ,καλό είναι αυτο, ας αρχίσει και το παιχνίδι και μακαρι να κλείσουν το κόσμο όλοι εκτος φυλων με αγκαλίτσες(ΣΤΟΠ-ΝΤΑΛΤΟΝΣ) και παρασιτοφυλές ( SAB) :p:p:p

ΥΓ. OLDSCHOOL @billmez@@@@ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΑΛΗΘΙΝΟ :cool::cool::cool:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Απ την στιγμή που θα μπει η SAB στον κόσμο θα τον κλείσει κιόλας, βάλτε ολα τα γιουσουφακια που έχετε μπας και τους καθυστερήσετε και κρατήσει ο κόσμος μέχρι το Πάσχα αλλιώς σκούρα τα πράγματα.
Χαιρετισμούς στον φίλο μου τον Uppercut
ΥΓ: ΕΊΜΑΣΤΕ ΤΣΊΤΑ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΛΕΊΣΙΜΟ
 

DeletedUser25720

Απ την στιγμή που θα μπει η SAB στον κόσμο θα τον κλείσει κιόλας, βάλτε ολα τα γιουσουφακια που έχετε μπας και τους καθυστερήσετε και κρατήσει ο κόσμος μέχρι το Πάσχα αλλιώς σκούρα τα πράγματα.
Χαιρετισμούς στον φίλο μου τον Uppercut
ΥΓ: ΕΊΜΑΣΤΕ ΤΣΊΤΑ, ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΛΕΊΣΙΜΟ

Χαίρομαι που βλέπω τον billy sio των φυλετικών να επιστρέφει .
Καλή επιτυχία :D.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Περα απο τις λοιπες ασυναρτησιες των αδιαφορων που σπαμαρουν αδιαληπτα εδω που θελουν απλα να φορεσουν αντιλιακα να δωσουν χεραιτισματα στα σολακια κλπ κλπ ας ακουσετε και κατι σοβαρο

Εχει ειπωθει σε κουβεντες οτι θα εχουμε συμαχια με την μπραβος(αν και δεν εχω μιλισει ποτε με πρωταθλητη για κ61 θα εχω και συμαχια μαζι του)
Εχει ειπωθει οτι θα ειμαστε 4-5 φυλες εναντια σε στοπ σαμπ και τους πυξιδομουρηδες κυπριους
Εχει ειπωθει ακομα και για γκρατσιανι που παραλιγο να φερει τουμπα τον ευκολο κ58 σε 1 βραδυ μαζι με τον ντερικ ροουζ επειδη θελανε εσωτερικα
(αλλα μαλλον εχω αυτοκτονικες τασεις με την κοινη λογικη καποιον)
Και για να μπει και μια ταξη οσο αφορα την ντρινκ.ειναι μια φυλη που δημιουργηθηκε αυτονομα με σκοπο ναι να βοηθησει την σολ στον κ49 αλλα δεν υπηρξε ποτε τσιρακοφυλη καθως δρουσε ανεξαρτητα και με τους σκοπους που αναφερανε οι προλαλησαντες,να μην γινομαι βαρετος

Δεδομενο 1 υπαρχει,εχω μια μιλημενη συμμαχια(μπορει και οχι)

Ολα οσα εγραψα ακριβως απο πανω υιοθετουνται απο πολους αμφισβιτουνται απο πολλους αλους,ερχομαι απλως να πω την δικια μου θεση πανω σε αυτο το αλαλουμ που δημιουργηθηκε απο χτες

Το πλανο της φυλης ηταν να μπουμε σε εναν κοσμο που ξεραμε σιγουρα πριν 1 μηνα τις 2 απο τις 6 αλλες φυλλες που γνωριζω προσωπικα οτι θα παιξουν και γνωριζα οτι θα ειναι συμαχικες,απο εκει και στο εξης αποφασισαμε μαζι με τον τεοτσακ να δημηουργηθει μια φυλη με ενεργους παικτες καποιους τους ξερουμε καποιους ομως και οχι.Το οτι υπαρχουν 4-5 απο σολ 2-3 απο μποξερ και αλλοι τοσοι απο περου δεν θα επρεπε να εκπλησει κανενα ηταν το αναμενομενο αλλα μιλαμε με τα δικα μου δεδομενα και βαση οσων θα δειτε για ενα ποσοστο που συνολικα δεν θα αγγιζει το 50% των μελων

Οι παικτες διαλεχτηκανε οσο το δυνατον πιο προσεκτικα βαση καποιον δικων μου κρητηριων για να μπορεσουμε να μαζεψουμε μια παρεα να παιξουμε το παιχνιδι μας και οπου μας βγαλει
Πρωσοπικα οσοι με ξερουν και απο τις αλλες φυλες δεν σταθηκε εμποδιο ποτε το 1β3 η 1β4 το εχω αντιμετωπισει σε 2 κοσμους με την σολ και σε αλλον 1 με την μποξερ οταν μαλιστα μετα απο μια διπλωματικη αποφαση λανθασμενη κατεμε καταντησαμε στον 55 να παιζουμε 4 ατομα για 20 λογαριασμους και χωρις διοικηση σε χαρτη 1β3,οποτε εμεις θα ειμαστε εδω αντιπαλο θα βρειτε για οσους κανουν ονειρα οτι θα ξεμπερδεψουν γρηγορα στον κ61 απλα κανουν λαθος

και μια υποσχεση,εγω θα προσπαθησω να κερδισω με καθε μεσο για να μην πεσετε απ τα συνεφα με αυτα που θα δειτε σε αυτον τον κοσμο και καποιοι που θα το διαβασουν ξερουν πως μιλαω σοβαρα και δεν μπλοφαρω
αμα νομιζετε πως ξερετε τισυμβαινει δεν ξερετε τιποτα
αμα νομιζετε πως εχετε ρουφιανους οι δικοι μου κανουν κλικες στις φυλες σας οσο διαβαζετε το ποστ αυτο

ο κ58 ειναι φρεσκος και ο κ42 ποναει ακομα
Και ας μην ξεχναμε ειμαι σολακι ομως ειμαι και ξεκαθαρος στις κουβεντες μου καιδ εν μπορει να το αρνηθει κανεις αυτο

Καλες μαχες ας κερδισει ο καλυτερος,τα αλλα ινγκειμ

ΥΓ θα χαρω να αντιμετωπισω φιλους που εχουμε παιξει μαζι σαν αντιπαλους επιτελους για πρωτη φορα χωρις κακια και μενος
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
για 49 δεν μας λες ε? Γλυκες ειναι οι νικες, μα ηττες ειναι πιο αποτελεσματικες


εχουν προβλημα τα ελληνικα σου τοτε φιλε

μολις πιο πανω αναφερθηκα σε κοσμους 30-49-55 εχασα και στους 3

αλλα δεν ηξερα οτι για πρεπει να γραφω και τα νουμερα για να γινει αντιληπτο απο ατομα σαν εσενα
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Δεν σχολιάζω τις ασυναρτησίες που έχουν γραφτεί αλλα ένα πράγμα θα πω. Μην ξαναπιάσετε στο ονομα σας τη φυλή Drink , ειστε πολυ ΛΙΓΟΙ κυριοι... Φυλές με όνομα,ιστορία,ηγεσία και κοχόνες θα πλένετε το στόμα σας για να την πιάσετε. Η φυλή Drink και ο δάσκαλος @billmez@@@@ έχουν συμβάλει τα μεγιστα στο παιχνίδι όσο και στους νέους παίχτες.

Εστω οτι ενας τυχαιος παιχτης λογκάρει στο κόσμο τι θα ευχαριστηθεί περισσότερο; Να μπει σε μια φυλή ακυρη και να μάθει το παιχνίδι η να μπει σε κόσμο που 10 μερες πριν αρχισει ξέρουμε συμμαχους,εχθρους, συμβασεις κτλ. Τροφή για σκέψη :rolleyes:


+ρουφιανιά έναντι Ελλήνων παιχτών σε ρουμανική φυλή σε ξενο Hp κοσμο για να σώσεις τον εαυτο σου ;) .αυτα για την ιστορια ;) Κατα τα άλλα συμπαθητικός παίχτης απο όσο μάθαινα απτον 57 .

Τέλος πάντων,συνεχίστε το σπαμ στο εξτέρναλ,καλό είναι αυτο, ας αρχίσει και το παιχνίδι και μακαρι να κλείσουν το κόσμο όλοι εκτος φυλων με αγκαλίτσες(ΣΤΟΠ-ΝΤΑΛΤΟΝΣ) και παρασιτοφυλές ( SAB) :p:p:p

ΥΓ. OLDSCHOOL @billmez@@@@ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΑΛΗΘΙΝΟ :cool::cool::cool:
ρουφανια γιατι ψυχουλα μου ? 2 λογοι που δεν συμμετειχα, 1ον ειχαμε πλανο 46 τοτε και 2ον ημουν συμμαχος με τον ρουμανο πριν μπειτε στον σερβερ. Επειδη εισαι ελληνας δεν υπερτερεις σε κατι απο τον ρουμανο . Μηπως εχεις το ιχωρ ? Ρουφιανια θα ηταν να σας καρφωνα στον ρουμανο και δεν ηταν ρουμανικη φυλη ηταν 1 εναντιων 3 και χασατε αν δεν κανω λαθος
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Και σχετικα με αυτο, ο προφορικος και ο γραπτος μου λογος υπερτερει του φιλου σου του τεοτσακ και πολλων απο εσας. Και λογικα και στις νοητικες ικανοτητες διοτι με τετοιες δηλωσεις και τετοια λεγομενα που ξεστομιζουν οι συμπαιχτες σου λογικα παιρνουν πανω κατω οτι και ο χαρακτηρας που εχει ο Ιουδας στο skype


δεν την εχουμε σπουδασει εμεις οι αμορφοτοι την νοηματικη τι να κανουμε τωρα?

να σε παρουμε στο καναλι της βουλης
 

DeletedUser31309

Dark δεν υπαρχει κανενα θεμα, ουτε με τον 42 υπηρχε με σενα...αλλωστε ελεγες εκει τα δικα σου κι αν θυμαμαι ειχες φαει μπαν...χρηση ****...ξερεις...

Βαλε καθε μεσον οι ιδιοι του 42 θα μαστε κι καποιοι επιπλεον...
Απλα ο 61 δεν θα χει ημερες ειρηνης ουτε προσαρμογες ηπειρων...θα παει σερι...κι ας κερδισει οποιος αντεξει...

Το ποσοι θα ειστε ασε να το μαθαινουν οι δικοι μας φιλοι κι θα δειξει κι μεσα...
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Καλησπέρα σε όλους και όλες.
Αυτήν την στιγμή δεν με νοιάζει κανένας 42,49,50,58,65 ή 608.
Επίσης, από την στιγμή που η Drink δεν θα μπει δεν υπάρχει λόγος να ανακατεύεται στην κουβέντα.

Το τι προετοιμασία έκανε ο καθένας για να μπει στον κόσμο, είτε είναι διπλωματική, είτε συλλογική σε επίπεδο φυλής-ομάδας, θα βοηθήσει την πορεία της ομάδας και θα κρίνει, έστω και λίγο, την πορεία του κόσμου. Αν εσείς δεν θεωρήσατε σημαντικό το να έχετε μια ομάδα ακόμα συμμαχική στον κόσμο, αυτό είναι δικό σας θέμα. Κανείς δεν σας είπε να μην το κάνετε πάντως.
Αν δεν σας αρέσουν οι συνθήκες του κόσμου (που αμφιβάλλω...) τότε μην μπείτε.

Όλα τα υπόλοιπα είναι απλά κλάψες (βλ. 1vs3) που αποσκοπούν μόνο στο να δείξουν πως η ομάδα σας μπαίνει με σημαντικό αριθμητικό μειονέκτημα στον κόσμο, πράγμα που δεν ισχύει και ιδιαίτερα. Κλασσική τακτική σολ.

Όπως και να έχει καλές μάχες να έχουμε και καλή διασκέδαση.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Απλα ο 61 δεν θα χει ημερες ειρηνης ουτε προσαρμογες ηπειρων...θα παει σερι...κι ας κερδισει οποιος αντεξει...

Οι SAB αυτο λενε, οτι θα παιξετε τελικο πολεμο μαζι τους ομως, τελικα αλλα λεει ο ενας αλλα ο αλλος;
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Ήδη μετράμε δυο μηνιαίους πριν καν ανοίξει ο κόσμος. Δεν υπάρχει λόγος να πούμε από τώρα καλά χριστούγεννα και ευτυχισμένο το 2020 ενώ κάποιοι ακόμα κάνουν διακοπές. Ηρεμήστε λίγο με τους χαρακτηρισμούς, γιατί δεν θα σωθούν πολλοί ακόμη επειδή το θέμα είναι στην Π&Π.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Να πεις σε αυτούς που κάνουν ακόμα διακοπές πως θα τους ψάξουμε και θα τους βρούμε!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή