Η ξεφτιλα στον Κ57

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33933
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6298

Εγω νομιζα οι γατοι το ειχαν γυρισει το παιχνιδι

Εγινε καμια μπουκακια και δεν πηρα χαμπαρι?

Δεν γυρισαν το παιχνιδι ανεβηκαν λιγο στις πλατες των NSG και των TRUST . Ενω TRUST και NSG ειχαν πολεμο . Ολοι ειχαν πολεμο σε 2 μετωπα τουλαχιστον εκτος απο τους γατους που τα ειχαν ολα μπλε . Μεχρι που καταλαβε η NSG οτι πηγαν να κλεισουν τον κοσμο πανω στις πλατες τους και απο τοτε εχει πεσει κλαμα και κατρακυλα στο εξωτερικο .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καλα εσυ εισαι εκτος τοπου και χρονου, τι κλαμα και τι κατρακυλα λες;
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Αρτουριτο γιατι εχεις τοσα νευρα εγινε κατι που σε διαταραξε;
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Παλικαρια μου τι κανετε, πως ειστε???

Ελπιζω να σας βρισκω ολους καλα. Δεν ειναι σωστο να μαλωνουμε καλοκαιριατικα, ας τα αφησουμε για τον χειμωνα...

Υγεια χαρα ευτυχια παγωτα να εχουμε

Προπελλα
 

DeletedUser6298

Παλικαρια μου τι κανετε, πως ειστε???

Ελπιζω να σας βρισκω ολους καλα. Δεν ειναι σωστο να μαλωνουμε καλοκαιριατικα, ας τα αφησουμε για τον χειμωνα...

Υγεια χαρα ευτυχια παγωτα να εχουμε

Προπελλα

Εννοειται αδερφε καλο καλοκαιρι και μονο καλωδια και ΠΑΓΩΤΑ ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ !!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ο συμμαθητης σου ο Σπηλιος μου ειπε να κατσεις καλα κ να φυγεις απ τους νουμπαδες///κανονισε Αιγιο -Καλαβρυτα ειναι διπλα...χαχαχαχ να στειλω προσκληση??τι κανεις ρεεεε??

Επειδη δεν παρακολουθω στενα τις εξελιξεις

Τι θελει να πει ο ποιητης ? Ποιος σπιλιος πιο αιγιο ποια καλαβρυτα

Καντο λιγο λιανα να το καταλαβω αν ειναι καποιο χορατο η εξηγησε μ αν δεν πιανω κατι.........προσπαθησε και σε αλλη γλωσσα και οτι γινει
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Στο κρεβάτι μου τη θέλω γυμνή, ou-na-na-na-na-na
Ένα βράδυ και θα μ' ερωτευτεί, ou-na-na-na-na-na
Στην πλάτη της γλιστράω με φιλιά, ou-na-na-na-na-na
Αυτή η είναι σα καρδιά, ou-na-na-na-na
Ella es una mujer caliente
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Μπα, αλλες γκουτ, περασα τελευταιο μαθημα, εκλεισα εισητηρια για διακοπες, τρωω βαρβαρα, παιρνω επιτηρησεις, ευχαριστω που ενιδαφερθηκες. Αλλα δεν εχεις θεση σε αυτον τον κοσμο, δρομο τωρα :)

Οσο εσυ θα καιγεσαι στο παιχνιδι εγω θα βλεπω ποδοσφαιρο. Αυριο το βραδυ μην χασεις την Γκανα, εχει τρομερη ομαδα
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Δεν βλεπω μπαλιτσα, προτιμω μπιαθλον σε κινουμενους στοχους ;)
Kαι συ κινουμενος στοχος εισαι. Κινεισαι σε καθε κοσμο αλλα η καταληξη ειναι παντα ιδια, ερχεσαι εδω και κλαψουριζεις
 

DeletedUser35859

Δε ξέρω αν θυμάστε το γνωστό αιγιακο συστημα


Mr dogma Μάι 09,2019 09:21
Ο συμμαθητης σου ο Σπηλιος μου ειπε να κατσεις καλα κ να φυγεις απ τους νουμπαδες///κανονισε Αιγιο -Καλαβρυτα ειναι διπλα...χαχαχαχ να στειλω προσκληση??τι κανεις ρεεεε??

✓✓✓ Μάι 09,2019 09:23
kalimera file...edo tin paleuo...xaxaxaxa...ola kala???

Mr dogma Μάι 09,2019 09:31
καλα ολα κομπλε,πως εμπεξες απο κει??βλεπω κ παιζεις...το γνωστο Αιγιακο συστημα....αμυνα κ τοξα.....χαχαχαχ θες να κανονισω να γελασουμε?ή εχεις εκει επαφες στενες?μιας κ χαμενος κοπος ειναι...

✓✓✓ Μάι 09,2019 09:37
xaxaxaxa...den tha sinexiso gia poli akoma file....ksekinane douleies siga siga......den ta ksero ta paidia edo....alla den tous kano asximi...tha tous doso to logariasmo kapia stigmi ...kai apo xeimona pali....xaxaxaxa....

Mr dogma Μάι 09,2019 09:42
ναι γι αυτο σου εστειλα.....ανοιγει ο καιρος κ οι δουλειες μας αδερφε.....απλαυπολογιζα να μη τα ξερεις ....δεν σου ειπα ασχημη.....θα αφησεις απο λιγες μοναδες μεσα να γραφτουν απωλειες.....θα βαλω επιθετικα να καθαριστουν κανονικα κ θα μπω με αμυντικο.....μολις μου πεις οτι θα σταματησεις.....2-3 μερες πριν κ κανενας δε περνει χαμπαρι.......το χρωστας αυτο,συμαθητες,ωραια ομορφα χρονια....να πω οτι ηξερες καποιον σεβαστο....αλλα για παρτυ μου κ χωρις να διαρευσει τιποτα.....απλα δε λογγαρεις κανα 20 ωρο....μπαινεις σ εχω καθαρισει,ποσταρειςτα τρενα κανονικα.....κυριος....

✓✓✓ Μάι 09,2019 09:46
eisai mafia....xaxaxxaxa...feugo na pao na do ta mellisakia mou...tha ta poume...xaxaxaxa

Mr dogma Μάι 09,2019 09:48
χαχαχα ναιιιιιιι εγινε κ εγω μαρουλια,iceberg ,lola πολλες καλιεργειες.....φιλε μονο αυτα μενουν ουσιαστικες επαφες κ φιλιες...δε βλεπεις τι γινεται....οποτε οπως μπορει ο καθενας βοηθαει...παιχνιδι ειναι,μη με ξεχασεις.....καλημερες ομορφες!

Mr dogma Μάι 11,2019 13:58
ρε χτες μιλησαμε ξεκηνησες κ τα δινεις??κρατα 6 χωριουδακια////να με μονταρεις???ετσι ξηγιεσαι?αφου δε ξερεις κανενα σιγα....θα αφησεις απο 500 πεζικα μεσα κ τελος....απλα πες μου ποια κ θα το ρυθμισω....

✓✓✓ Μάι 11,2019 14:02
....

[
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Τα παιδιά μπορεί να τράβηξαν καλώδιο ή να πήγαν τίποτα διακοπές στο Περού...
 

DeletedUser6298

Έβγαζαν αυτοί οι vegan γλώσσα και τώρα τραβάνε ομαδικός καλώδιο και δεν λαλανε. Απλά χαίρομαι που γίνονται κοροιδαρα ένας μετά τον άλλον
το οτι δεν σου απανταει κανεις δεν σημαινει οτι τραβηξε καποιος καλωδιο ! απλα εισαι τοσο ασχετος που δεν ασχολειται κανεις μαζι σου !! αι για υπνο τωρα μπας και συνελθεις γιατι ο καυσωνας αυτης της εβδομαδας σε πειραξε λιγο !!
 

DeletedUser35859

Για να μη ξεχάσει κανείς τη καλύτερη στιγμή του κ57

Ο αγαπημένος πλέον σε όλους μαρουλοπαραγωγος που πλέον εξάγει και δογματίνια, θα μας μείνει αξέχαστος για τη στρατηγική του

Δεν έχει τυχαίο τον τίτλο ΚΑΡΝΑΒΑΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ

Σε ευχαριστούμε και ευχόμαστε καλή συγκομιδή

Mr dogma Μάι 09,2019 09:21
Ο συμμαθητης σου ο Σπηλιος μου ειπε να κατσεις καλα κ να φυγεις απ τους νουμπαδες///κανονισε Αιγιο -Καλαβρυτα ειναι διπλα...χαχαχαχ να στειλω προσκληση??τι κανεις ρεεεε??

παικτης Μάι 09,2019 09:23
kalimera file...edo tin paleuo...xaxaxaxa...ola kala???

Mr dogma Μάι 09,2019 09:31
καλα ολα κομπλε,πως εμπεξες απο κει??βλεπω κ παιζεις...το γνωστο Αιγιακο συστημα....αμυνα κ τοξα.....χαχαχαχ θες να κανονισω να γελασουμε?ή εχεις εκει επαφες στενες?μιας κ χαμενος κοπος ειναι...

παικτης Μάι 09,2019 09:37
xaxaxaxa...den tha sinexiso gia poli akoma file....ksekinane douleies siga siga......den ta ksero ta paidia edo....alla den tous kano asximi...tha tous doso to logariasmo kapia stigmi ...kai apo xeimona pali....xaxaxaxa....

Mr dogma Μάι 09,2019 09:42
ναι γι αυτο σου εστειλα.....ανοιγει ο καιρος κ οι δουλειες μας αδερφε.....απλαυπολογιζα να μη τα ξερεις ....δεν σου ειπα ασχημη.....θα αφησεις απο λιγες μοναδες μεσα να γραφτουν απωλειες.....θα βαλω επιθετικα να καθαριστουν κανονικα κ θα μπω με αμυντικο.....μολις μου πεις οτι θα σταματησεις.....2-3 μερες πριν κ κανενας δε περνει χαμπαρι.......το χρωστας αυτο,συμαθητες,ωραια ομορφα χρονια....να πω οτι ηξερες καποιον σεβαστο....αλλα για παρτυ μου κ χωρις να διαρευσει τιποτα.....απλα δε λογγαρεις κανα 20 ωρο....μπαινεις σ εχω καθαρισει,ποσταρειςτα τρενα κανονικα.....κυριος....

παίκτης Μάι 09,2019 09:46
eisai mafia....xaxaxxaxa...feugo na pao na do ta mellisakia mou...tha ta poume...xaxaxaxa

Mr dogma Μάι 09,2019 09:48
χαχαχα ναιιιιιιι εγινε κ εγω μαρουλια,iceberg ,lola πολλες καλιεργειες.....φιλε μονο αυτα μενουν ουσιαστικες επαφες κ φιλιες...δε βλεπεις τι γινεται....οποτε οπως μπορει ο καθενας βοηθαει...παιχνιδι ειναι,μη με ξεχασεις.....καλημερες ομορφες!

Mr dogma Μάι 11,2019 13:58
ρε χτες μιλησαμε ξεκηνησες κ τα δινεις??κρατα 6 χωριουδακια////να με μονταρεις???ετσι ξηγιεσαι?αφου δε ξερεις κανενα σιγα....θα αφησεις απο 500 πεζικα μεσα κ τελος....απλα πες μου ποια κ θα το ρυθμισω....

παικτης Μάι 11,2019 14:02
....



OLD REPAINER Ιούν 12,2019 15:03
 

Bazinga

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
105
Εννοειται αδερφε καλο καλοκαιρι και μονο καλωδια και ΠΑΓΩΤΑ ΚΟΥΡΟΥΣΗΣ !!

Βρε αδερφε, μιλας για καλωδια ενω αυτο-μπαναριστηκες μονος και το τραβηξες ενω εγω ειμαι εδω, παιζω και σας βαραω ακομη, τι εγινε καταπιαμε την γλωσσα μας ξαφνικα?

Καλες καλωδιωσεις πισω στον υπολογιστη να εχεις, σου ευχομαι καλο καλοκαιρι και λιγοτερο μπλα μπλα οταν επιστρεψεις ξανα στις φυλετικες με το τελος του καλοκαιριου
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πάει για πυξίδα ο προ mr. dogma .Ανθρωπος εναντίον μηχανής 1-0. Χαχαχαχχα τι μου έλεγες στο τελευταίο σου ποστ στο εξωτερικό? Κάνε ένα copy να γελάσουμε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή