Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Φερτε καφεδακια της παρηγοριας να ευχηθουμε στον "αειμνιστο" ρουφιανο How.To.Eliminate "Καλη πυξιδα θα σε θυμομαστε και θα γελαμε" https://gr.twstats.com/gr58/index.php?page=player&mode=conquers&id=632150
Αυτος και η ρουφιανοφυλη του τολμησε να αλλαξει διπλωματια μεσα σε μια νυχτα ,νομιζοντας οτι θα κανει την ανατροπη στο κ58 .
Βρε ρουφιανοπαιδα οσο ειχαμε αλλους στοχους ,χτυπουσατε κανενα νουμπολογαριασμο μικρο δικο μας και χαιροσασταν, τωρα καθε φορα που τρωτε πλανο χανεται 40 χωρια την φορα και τραβατε καλωδια. Αυτο ειναι που θελατε να ευχαριστηθείτε το παιχνιδι? Να φατε πυξιδα θελατε αλλα δεν το ειχατε καταλάβει ,ελπίζω να το εμπεδώσατε πλεον .
ΠΥΞΙΔΑ ΟΛΟΙ
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Φημες θελουν τον theristi να βαζει φωτια στον υπολογιστή και να χορεύει γυρω του βρεχει φωτια στην στρατα μου.

Ουτεεεε συμμαχος αγοριιιιι μουυυυυυ ουυυυ ουυυυυυ δεν νοιαστηκεεεεεε για σενααααααααα.... Το pc, το pc εδω τελειωνειιιιι σβήνει το παιχνίδιιιιιι μουυυυυ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Φημες θελουν τον theristi να βαζει φωτια στον υπολογιστή και να χορεύει γυρω του βρεχει φωτια στην στρατα μου.

Ουτεεεε συμμαχος αγοριιιιι μουυυυυυ ουυυυ ουυυυυυ δεν νοιαστηκεεεεεε για σενααααααααα.... Το pc, το pc εδω τελειωνειιιιι σβήνει το παιχνίδιιιιιι μουυυυυ.

Χαχαχαχαχα χΔ
Μπραβο σας για το κλεισιμο του κοσμου

Δεν εχω θεμα να παραδεχτω την ηττα μου

Ειναι ενα παιχνιδι καποιος νικαει καποιος χανει
Με διδαξε πολλα πραγματα ο 58 οποτε δεν μ αφηνει ιδιαιτερη λυπη η ηττα

Υγεια να εχουμε και θα τα ξαναπουμε συντομα μεσα στο παιχνιδι για revenge :p

Υ.Σ.
Οχι ενταξει δν προκειται να καψω το pc ειναι ακριβο αλλα ενα υπνο τον εριξα χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Με μισο πλάνο και λιγοτερο που έγινε σε All-Around Players μας αποχαιρετάτε και κλείνει ο κόσμος ?Ο Τερρα Νοβα μας ειχε υποσχεθει πυξιδιαδες, να περιμενουμε ή δεν υπαρχει ελπιδα να γελάσουμε άλλο?
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
ο 58 εχει τελειωσει απο τη μερα που λογκαρε η boxeur
απλα καποιοι παιζανε με ψευδεσθησεις
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
rqy5qaanp2figl

747af11418720f07b06b16fd17f7b5ce.jpg Βελασμα ακούω τι έγινε?
 

DeletedUser34601

Αν έπαιζε ακόμη ο καλός μου φίλος Hot Sauce θα έλεγε «κλασικός Αντώνης» (είμαι πολύ αθώος και μου αρέσει να εμπιστεύομαι εύκολα τους ανθρώπους). Λυπάμαι όμως για τα παιδιά που παίζουν και κρατάνε την φυλή τόσο καιρό και κάνουν όλα αυτά τα πλάνα και χωρις να βλέπουν αποτέλεσμα συνέχιζαν να παίζουν και πάνω απ όλα να περνάνε καλά. Και βασικά λυπάμαι και νιώθω βλάκας γιατί δικό μου λάθος ήταν να εμπιστευτώ αυτό το άτομο και να το βάλω εκεί που το έβαλα και παρέσυρα και τους υπόλοιπους σε αυτό. Το φταίξιμο και η ήττα είναι πρώτα δικά μου και έπειτα των παιδιών. Δυστυχώς με την αποχώρηση των κουβάτσων και ελαπουεισαι βρεθήκαμε σε μια πολυ μειονεκτική θέση, χωρίς να έχουμε την δυνατότητα να επιλέξουμε τα άτομα που θα εμπιστευτούμε. Εκμεταλλευτήκατε αυτήν την αδυναμία μας για να φυτέψετε τα πρόβατα, με στόχο τι; Να πάρετε το πάνω χέρι; Οχι, ήδη το είχατε...Να σπάσετε πλάκα μάλλον και κατανοητό. Κρίμα για τα παιδιά που παίζουν μέχρι και σήμερα στην αντίπαλή σας όχθη. Τι νόημα έχει ένα παιχνίδι χωρίς αντίπαλο; Δεν σας έφτανε να έχετε το πάνω χέρι και να κάνετε ένα τίμιο κλείσιμο. Και όλο αυτό ξεφεύγει πολύ απο τα πλαίσια του παιχνιδιού. Τα παιδιά την πάτησαν απο άτομα με τα οποία τραβούσαν 12ωρες κλήσεις, άτομα που θεωρούσαν συμπαίκτες και φίλους. Ναι μεν είστε αντίπαλοι μέσα στο παιχνίδι αλλά είμαστε όλοι άνθρωποι. Κάπου πρέπει να βάλετε ένα όριο.

Η αλήθεια είναι οτι στο τέλος γελάσαμε και εμείς με όλην αυτή τη σαπουνόπερα αλλά δε θα μουν σωστός υπεύθυνος εξτέρναλ της φυλής αν δεν κλαιγόμουνα για το δίκιο μου.

Σπύρο συζητούσαμε και έλεγες οτι αν παίζουν σολάκια στην μποξερ, παίζουν οι τριτοτέταρτοι μόνο και όχι οι μεγάλοι. Μπορεί να κορόιδευες τότε αλλά τελικά το πιο τριτοτέταρτο σολάκι μπήκε one piece, όχι μποξερ.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ένα απλό φυλετικό " χαστούκι" ή "μάθημα" είναι γιατί στρατολογησατε δικούς μας στην κ54 και άλλαξε η Προπαγάνδα την διπλωματία της σε μια νύχτα.Δεν φταις εσύ αλλά ο Τέρρα Νόβα που πήγε να πουλήσει μαγκιά εκεί που δεν τον παίρνει και να κάνει κόλπα με διπλωματία και στρατολογησεις.Καλες βουτιές σε ολους ,μεταφορικά και κυριολεκτικά.
 

DeletedUser34601

Πολύ ύπουλο κόλπο να πάρουμε στην ομάδα μας τα παιδιά που ειχαν σιχαθεί απο κει με τον ντερικ και τους μποξερ και μας ζήτησαν να μπούνε. Αντί να πάνε εσωτερικά μπήκαν να παίξουν φυλετικές με μια παρέα που θα τους αντιμετώπιζε σαν συμπαίκτες και όχι σαν πιόνια. Και μάλιστα προτίμησαν να παίξουν κόντρα στη φυλή που είχε το πάνω χέρι. Αυτό λέει πολλά για τα παιδιά αυτά. Δεν χρησιμοποιήσαμε κάποιο ύπουλο διπλωματικό κόλπο για να τους στρατολογήσουμε, απλά ήθελαν να αλλάξουν στρατόπεδο και ας πήγαιναν πυξίδα αργότερα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.
 

Derrick Rose

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Πολύ ύπουλο κόλπο να πάρουμε στην ομάδα μας τα παιδιά που ειχαν σιχαθεί απο κει με τον ντερικ και τους μποξερ και μας ζήτησαν να μπούνε. Αντί να πάνε εσωτερικά μπήκαν να παίξουν φυλετικές με μια παρέα που θα τους αντιμετώπιζε σαν συμπαίκτες και όχι σαν πιόνια. Και μάλιστα προτίμησαν να παίξουν κόντρα στη φυλή που είχε το πάνω χέρι. Αυτό λέει πολλά για τα παιδιά αυτά. Δεν χρησιμοποιήσαμε κάποιο ύπουλο διπλωματικό κόλπο για να τους στρατολογήσουμε, απλά ήθελαν να αλλάξουν στρατόπεδο και ας πήγαιναν πυξίδα αργότερα. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα.

Πολύ ρομαντικό αυτό που γραφεις.Δυστυχως για εσένα τότε το πάνω χέρι στο νότο το είχατε εσείς(κανέναν από αυτούς που πήρες δεν τον ενδιέφερε τι γινόταν στα βόρεια).Οπως τους στρατολόγησα όταν ηταν σντ μετά από μια βουτά που έκανα ένα πρωι και αισθάνθηκαν απειλη,έτσι τους στρατολόγησες κ εσύ όταν αρχισατε να περνετε χωριά στην ηπειρο μου.Ωστοσο από ότι αποδείχθηκε αυτοί οι παίχτες ήταν μια ωρολογιακη βόμβα που έσκασε στα χέρια σου ;).
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σπύρο συζητούσαμε και έλεγες οτι αν παίζουν σολάκια στην μποξερ, παίζουν οι τριτοτέταρτοι μόνο και όχι οι μεγάλοι.
Η Μποξερ δεν είναι παρακλάδι της Σολ είναι άλλη φυλή . Είμαστε παίκτες από πολλές παλιές καλές φυλες που προϋπήρχαν της Σολ και φυσικά ένας βασικός κορμός Μπόξερ από άλλους κόσμους.Τριτοτεταρτοι Σολ ποιους εννοείς?
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Πολύ ρομαντικό αυτό που γραφεις.Δυστυχως για εσένα τότε το πάνω χέρι στο νότο το είχατε εσείς(κανέναν από αυτούς που πήρες δεν τον ενδιέφερε τι γινόταν στα βόρεια).Οπως τους στρατολόγησα όταν ηταν σντ μετά από μια βουτά που έκανα ένα πρωι και αισθάνθηκαν απειλη,έτσι τους στρατολόγησες κ εσύ όταν αρχισατε να περνετε χωριά στην ηπειρο μου.Ωστοσο από ότι αποδείχθηκε αυτοί οι παίχτες ήταν μια ωρολογιακη βόμβα που έσκασε στα χέρια σου ;).

Γτ δν μπορειτε να δεχτειτε οτι φυγαμε επειδη σας σιχαθηκαμε και οχι επειδη φοβηθηκαμε?
Αυτο με ΣΝΤ ενα απο τα 2 τσιρακια της Boxer στον νοτο ειχαν στρατολογησει το 80% των παικτων και σε μια νυκτα αλλαξαν απο συμμαχοι σε εχθροι και κατευθειαν εσυ με dtoxic τρεχατε να στρατολογησετε οτι υπηρχε για μελλοντικα εσωτερικα με επιτηρηση :D

Αλλα γτ τοσο insecure?

Σε τετοια κατασταση που ηταν τα παιδια γτ ειχαν φυγει αρκετοι και δεν βγαζω κ εμενα απο εξω γτ ουσιαστικα το ειχα παρατησει σε ενα βαθμο για τον κ59 αλλα και παλι συνεχισατε να παιζετε τοσο βρωμικα? χαχαχα
 

Derrick Rose

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Γτ δν μπορειτε να δεχτειτε οτι φυγαμε επειδη σας σιχαθηκαμε και οχι επειδη φοβηθηκαμε?
Αυτο με ΣΝΤ ενα απο τα 2 τσιρακια της Boxer στον νοτο ειχαν στρατολογησει το 80% των παικτων και σε μια νυκτα αλλαξαν απο συμμαχοι σε εχθροι και κατευθειαν εσυ με dtoxic τρεχατε να στρατολογησετε οτι υπηρχε για μελλοντικα εσωτερικα με επιτηρηση :D

Αλλα γτ τοσο insecure?

Σε τετοια κατασταση που ηταν τα παιδια γτ ειχαν φυγει αρκετοι και δεν βγαζω κ εμενα απο εξω γτ ουσιαστικα το ειχα παρατησει σε ενα βαθμο για τον κ59 αλλα και παλι συνεχισατε να παιζετε τοσο βρωμικα? χαχαχα


Μόλις ξεκίνησα να διαβάζω νόμιζα ότι θα έλεγες ότι φοβήθηκες κ πήγες από εκεί να γλιτώσεις λολ.Η απάντηση σ είναι από την πρώτη μέχρι την τελευταία λέξη μια δικαιολογια.Δεν πειράζει το timing που διαλέξατε να πάτε τα φανέρωσε όλα.Κ επειδή βλέπετε το δέντρο κ χάνετε το δασο καταλήξατε όλοι μαζί να εχετε λιγότερα χωριά από τον santoylis :(
 

DeletedUser34601

Πολύ ρομαντικό αυτό που γραφεις.Δυστυχως για εσένα τότε το πάνω χέρι στο νότο το είχατε εσείς(κανέναν από αυτούς που πήρες δεν τον ενδιέφερε τι γινόταν στα βόρεια).Οπως τους στρατολόγησα όταν ηταν σντ μετά από μια βουτά που έκανα ένα πρωι και αισθάνθηκαν απειλη,έτσι τους στρατολόγησες κ εσύ όταν αρχισατε να περνετε χωριά στην ηπειρο μου.Ωστοσο από ότι αποδείχθηκε αυτοί οι παίχτες ήταν μια ωρολογιακη βόμβα που έσκασε στα χέρια σου ;).

Επειδή νόμπλαρες εκει αυτόν τον καημένο και το έβγαλες κυκλικό σε όλο τον κόσμο νομίζεις αγχώθηκαν; Απλα η ΣΝΤ δεν ήταν ποτέ φυλή και γι αυτό αναγκαστικά μπήκαν σε εσένα, οι μισοί μας είχαν ήδη στείλει μήνυμα οτι δεν θα κάτσουν να παίξουν μαζί σου με όλα αυτά τα ******ιοζιλίκια στην 54. Ποτέ κανείς δεν είδε τον λογαριασμό ντερικ σαν απειλή, πέρα απο εσένα τον ίδιο. Και στο λέω εγω που έπαιζα πάνω σου και πραγματικά δεν έχω ξαναπαίξει τόσο χαλαρό μέτωπο. Και με κλειστές ειδοποιήσεις να κοιμόμουν τιποτα δεν θα άλλαζε. Μια φορά κουνήθηκες και ήταν και η μια φορά στον κόσμο που έφαγες τα μούτρα σου. Κάθεσαι και χτίζεις τα εσωτερικά και τα βάρβαρα 4 μήνες και το αποκαλείς φυλετικές αυτό; Ασε μας βρε «απειλή». Σαν απειλή ίσως να σε είδαν τα μέλη της φυλής σου. Μια βόλτα στο tw stats και βλέπουμε οτι είχες αχρωματοψία. Τα μπλε και τα γαλάζια τα έβλεπες κόκκινα και τα κόκκινα μοβ μαλλον.

Απλά σβήσου μόνος σου απο αυτό το φόρουμ, Ασε να μιλήσουν αυτοί που έπαιξαν στον 58.
 

Derrick Rose

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
Επειδή νόμπλαρες εκει αυτόν τον καημένο και το έβγαλες κυκλικό σε όλο τον κόσμο νομίζεις αγχώθηκαν; Απλα η ΣΝΤ δεν ήταν ποτέ φυλή και γι αυτό αναγκαστικά μπήκαν σε εσένα, οι μισοί μας είχαν ήδη στείλει μήνυμα οτι δεν θα κάτσουν να παίξουν μαζί σου με όλα αυτά τα ******ιοζιλίκια στην 54. Ποτέ κανείς δεν είδε τον λογαριασμό ντερικ σαν απειλή, πέρα απο εσένα τον ίδιο. Και στο λέω εγω που έπαιζα πάνω σου και πραγματικά δεν έχω ξαναπαίξει τόσο χαλαρό μέτωπο. Και με κλειστές ειδοποιήσεις να κοιμόμουν τιποτα δεν θα άλλαζε. Μια φορά κουνήθηκες και ήταν και η μια φορά στον κόσμο που έφαγες τα μούτρα σου. Κάθεσαι και χτίζεις τα εσωτερικά και τα βάρβαρα 4 μήνες και το αποκαλείς φυλετικές αυτό; Ασε μας βρε «απειλή». Σαν απειλή ίσως να σε είδαν τα μέλη της φυλής σου. Μια βόλτα στο tw stats και βλέπουμε οτι είχες αχρωματοψία. Τα μπλε και τα γαλάζια τα έβλεπες κόκκινα και τα κόκκινα μοβ μαλλον.

Απλά σβήσου μόνος σου απο αυτό το φόρουμ, Ασε να μιλήσουν αυτοί που έπαιξαν στον 58.

-Ποσα χωρια μου πηρατε σαν o.p. σε 3 μιση μηνες παιχνιδιου?
-Κανενα
-Με τι αναλογιες χωριων παιζαμε μεχρι να τελειωσουν οι μποξερς τους μπομπς κ να σας σκουπισουν?
-Μαλλον 2 ηπειροι b.p.+o.p. κ απο την αλλη εμεις 4 παιχτες.
Για εμενα ο λογαριασμος σου ειναι απλα ενας μετωπικος απο τους 10 που ειχα(που σε ενα χρονο δεν θυμαμαι οτι επαιξες 58 τοσο αδιαφορος εισαι),για εσενα απο οτι φαινεται ημουν ο μοναδικος εχθρος σου κ αυτος που θα βλεπεις εφιαλτες.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αντικείμενα τώρα να ρωτήσω κάτι τον λογαριασμό Derrick rose γιατί δεν τον φάγατε? Ηταν όλος μετώπο μόνος του όσες άμυνες και να στέλναμε δεν θα έφταναν.Μηπως τελικά δεν το έχετε το θέμα φυλετικές ?Τόσο καιρό εμείς τρώγαμε βοβ μετά προπαγάνδα εσείς σαν ΟΡ τι κάνατε ?Σαν απειλή λες δεν τον είδες σαν εύκολα χωριά τον είδες?Όλοι σαν ο Μελετης ήταν σε κάποια φάση .
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αν έπαιζε ακόμη ο καλός μου φίλος Hot Sauce θα έλεγε «κλασικός Αντώνης» (είμαι πολύ αθώος και μου αρέσει να εμπιστεύομαι εύκολα τους ανθρώπους). Λυπάμαι όμως για τα παιδιά που παίζουν και κρατάνε την φυλή τόσο καιρό και κάνουν όλα αυτά τα πλάνα και χωρις να βλέπουν αποτέλεσμα συνέχιζαν να παίζουν και πάνω απ όλα να περνάνε καλά. Και βασικά λυπάμαι και νιώθω βλάκας γιατί δικό μου λάθος ήταν να εμπιστευτώ αυτό το άτομο και να το βάλω εκεί που το έβαλα και παρέσυρα και τους υπόλοιπους σε αυτό. Το φταίξιμο και η ήττα είναι πρώτα δικά μου και έπειτα των παιδιών. Δυστυχώς με την αποχώρηση των κουβάτσων και ελαπουεισαι βρεθήκαμε σε μια πολυ μειονεκτική θέση, χωρίς να έχουμε την δυνατότητα να επιλέξουμε τα άτομα που θα εμπιστευτούμε. Εκμεταλλευτήκατε αυτήν την αδυναμία μας για να φυτέψετε τα πρόβατα, με στόχο τι; Να πάρετε το πάνω χέρι; Οχι, ήδη το είχατε...Να σπάσετε πλάκα μάλλον και κατανοητό. Κρίμα για τα παιδιά που παίζουν μέχρι και σήμερα στην αντίπαλή σας όχθη. Τι νόημα έχει ένα παιχνίδι χωρίς αντίπαλο; Δεν σας έφτανε να έχετε το πάνω χέρι και να κάνετε ένα τίμιο κλείσιμο. Και όλο αυτό ξεφεύγει πολύ απο τα πλαίσια του παιχνιδιού. Τα παιδιά την πάτησαν απο άτομα με τα οποία τραβούσαν 12ωρες κλήσεις, άτομα που θεωρούσαν συμπαίκτες και φίλους. Ναι μεν είστε αντίπαλοι μέσα στο παιχνίδι αλλά είμαστε όλοι άνθρωποι. Κάπου πρέπει να βάλετε ένα όριο.

Η αλήθεια είναι οτι στο τέλος γελάσαμε και εμείς με όλην αυτή τη σαπουνόπερα αλλά δε θα μουν σωστός υπεύθυνος εξτέρναλ της φυλής αν δεν κλαιγόμουνα για το δίκιο μου.

Σπύρο συζητούσαμε και έλεγες οτι αν παίζουν σολάκια στην μποξερ, παίζουν οι τριτοτέταρτοι μόνο και όχι οι μεγάλοι. Μπορεί να κορόιδευες τότε αλλά τελικά το πιο τριτοτέταρτο σολάκι μπήκε one piece, όχι μποξερ.


Ξεκαθαρο οτι γινανε ολα για να σπασουμε πλακα

Ο κοσμος ετσι και αλιως ειχε κριθει απο αρχες μαιου εμεις σας τα ειχαμε πει σε διαφορα ρουμ (σε αδερφο τερανοβα κυριως) αλλα εσεις κανατε τα σχεδια σας οτι αν αντεξετε το καλοκαιρι γυρναει

Τι να γυρισει ρε ασχετοι και ποιος ελαπουεισαι και κουβατσος σου εφταιξε
τον ντερικ φυλες επιπεδου 300 ή παλτων θα τον ειχαν παει πυξιδα σε 2 βδομαδες και θα φερνανε τον κοσμο σε μια κατασταση σχεδον 50-50 εσεις δεν ειχατε(δεν θα πω παικτες ουτε εμεις εχουμε) διοικηση και αρχηγο να συντονισει τα βασικα ενα κοινο πλανο bp -op-προπαγανδα(οταν ακομα υπηρχαν) αφηστε την κλαψα ειχε πλακα η ολη φαση ετσι και αλιως δεν ηταν και κανενας σοβαρος κοσμος αυτος αν και ισως ειχε προοπτικη αν η αλλη ανυπαρκτη διοικηση της μπομπ δεν επελεγε να μπει στις ηπειρους μας

Υ.Γ χωρις καμια κακια καλες πυξιδες καλα μπανια και καλα να περασουμε
Υ.Γ1 ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΦΘΙΝΩΠΟΡΟ 'Η ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ!!!
 
Κορυφή