Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μηπως τωρα εγιναν ιδια φυλη, γιατι στρατολογηθηκαν και οι λιμνες στο χαρτη ,και δεν γνωριζονται ακομα μεταξυ τους ή μηπως ειναι απο τα μελλοντικα εσωτερικα και το γνωριζει το θυμα και κραζει?
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
οι λεξεις πλακα και αυτοσαρκασμος ειναι αγνωστες στο λεξιλογιο σας?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν εχει χρονο να σου απαντησει ,στρατολογει σκουπιδια απο τον χαρτη .
 

DeletedUser34100

Βγειτε απο τα λαγουμια σας , να μιλησουμε θελουμε δεν δαγκωνουμε.

Υ.Γ1 Ειναι θλιβερο να βλεπεις να γινετε ενα πλανο στους πρωην σουτερς και μεσα στην επομενη ημερα να εχεις αρπαξει 4-5 δυνατους λογαριασμους απο την αντιπαλη φυλη, και για ποιο λογο? Νομιζεις οτι κανοντας στρατολογησεις θα κλεισεις τον κοσμο ? Αρχιζεις καπου , τελειωνεις καπου , ετσι πανε ειτε νικας ειτε χανεις , το να στρατολογησεις ατομα απο αντιπαλη φυλη μονο γελοιο προκαλει τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο, οπως εννοειται και για κλαμματα ειναι αυτοι που με το αποτελεσμα ενος πλανου αλλαζουν φυλη λες και ειναι πουκαμισο, και μετα οι ιδιοι παιχτες θελουν να τους φερονται με σεβασμο σε μελλοντικους κουσμους , ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ?
ΥΓ2 Guala Η φαπα
ΥΓ3 Letsak ο χειροτερος εφιαλτης σας
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Red-Haired Shanks που εισαι προ???????????Σε χασαμε απο το εξωτερικο ,στο παιχνιδι ο λογαριαμος σου παιρνει κατι εσωτερικα και ειμαι σιγουρη οτι δεν εισαι εσυ αλλα ειναι κανενας τριτοτεταρτος κοπλευ σου, γιατι εσυ -πανω απο ολα- δεν παιρνεις εσωτερικα, .
Αν ρωτας για μας ,ας τα λεμε καλα ,ζητησαμε και "σιμαχεια" απο τον Τερα Νοβα και δεν απαντησε ,ξερω εγω, γιατι ειχε νευρα που δεν του βγηκε το σουπερ διπλωματικο κολπο να κανει συμμαχια με τα σκουπιδια προγανδα και πειρατες που εχουν απο 2000 δορια ο καθενας και αυτα σαρωση .

Εσυ δεν ασχολησε πια με τα διοικητικα ?Σε ποιον να απευθυνθουμε για "σιμαχεια",ποιος πηρε τα ηνια της φυλης τωρα που βουλιαζει ?

Δεν εχουμε και κανενα ρουφιανο εκει μεσα στην σφιγγοφωλια να μαθαινουμε κανενα νεο για να μην σε ενοχλώ εδώ .

ΥΓ Ο ελα που εισαι ,που ειναι?
 

DeletedUser34601

Έλα φίλη μου, μήπως να πάμε στο φορουμ του 59 να μιλήσουμε; Να βρούμε και τους υπόλοιπους; Μου υποσχέθηκες οτι δεν θα μιλήσουμε για τον «έλα, που είναι;;» αλλά οκ..

Οχι εγώ τα έπιασα τα 2 εσωτερικά. Γιατι δεν σας αρέσει; Να τους αφήσω και αυτούς να βγάλουν έξω τα αμυντικά τους για να σας δώσουν πάτημα;

Ναι ήταν σούπερ διπλωματικό κόλπο να στρατολογησουμε τα παιδιά απο σουτερς που παρακαλούσαν να μπουν να παίξουν σε μια παρέα, αντί πλάι στον κάθε ντερικ ροουζ που εχει αλλάξει 25 χέρια και το μόνο που κανει ειναι να κανιβαλίζει τους συμπαίκτες του.

Παιδάκια, Derrick rose, Letsakfap και δεν ξέρω ποιος άλλος παικταράς βαριέμαι να τους αναφέρω όλους. Απλα πατάμε αρχείο παίκτη/κατακτήσεις. Δεν είναι δύσκολο. Και μετά έλα να μου ξαναπείς για εσωτερικά στην one piece.

Υ.Σ: ρεε τι πλαναααρα βγάλατε στον ελαπουεισαι, εδω και δυο μέρες που εχει ξεκινήσει το pre-plan δεν “κατάφερε” να βγάλει ούτε τσεκούρι έξω. Τι τεχνική ήταν αυτη που χρησιμοποιήσατε και δεν έκοψε ούτε ενα τρενο; Σαν ξέρω γω να μην παίζει καν το λογαριασμό!! Τρελό
 

theristis7

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
41
Ειναι θλιβερο να βλεπεις να γινετε ενα πλανο στους πρωην σουτερς και μεσα στην επομενη ημερα να εχεις αρπαξει 4-5 δυνατους λογαριασμους απο την αντιπαλη φυλη, και για ποιο λογο? Νομιζεις οτι κανοντας στρατολογησεις θα κλεισεις τον κοσμο ? Αρχιζεις καπου , τελειωνεις καπου , ετσι πανε ειτε νικας ειτε χανεις , το να στρατολογησεις ατομα απο αντιπαλη φυλη μονο γελοιο προκαλει τιποτα παραπανω τιποτα λιγοτερο, οπως εννοειται και για κλαμματα ειναι αυτοι που με το αποτελεσμα ενος πλανου αλλαζουν φυλη λες και ειναι πουκαμισο, και μετα οι ιδιοι παιχτες θελουν να τους φερονται με σεβασμο σε μελλοντικους κουσμους , ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ?

Μιλατε χωρις να γνωριζετε

Στους Shooters οταν ημουν σε καθε πλανο των OP 2 ατομα κοβαμε το 90% απο τα τρενακια (οι περισσοτερες απωλειες μ απο υποστηριξη ειναι απο σφηνες)
Ειχε τυχει κ βραδυ π επαιζα με 3 accs επιτηρηση γτ τα παρατησαν για υπνο η δεν ειχαν ιδεα πως να κανουν τα βασικα

Απο ολη την φυλη 2 ατομα επαιρναν καθαρισμενα χωρια με μηδαμινες επιθετικες απωλειες ο ενας ειναι ο derrick :)
Ενω οσες φορες ειχα ζητησει βοηθεια κατεληγα να τα καθαριζω μονος για αυτο κιολας ημουν κ 2-3ος στις επιθετικες απωλειες :)
Να εχω τρενακι και να παιρνουν χωρια σε πλανο ατομα με 1 αριστο :D

Σε ολα τα πλανα των OP στακαρισμα εγινε απο BOX μονο σε 2 ατομα κ ο 1 ηταν ο derrick :)

Το πρωτο μ εσωτερικο με επιτηρηση ηταν ενα χωριο 2000 με αποφαση τ Dtoxic και επειδη ειχα να παιξω χρονια μ εκανε εντυπωση πως δεν ειναι bannable κατι τετοιο αλλα μ εξηγησαν οτι εχουν αλλαξει οιι κανονες

Και τελος ας πουμε και για τον letsakmar
Ενα ατομο που για να μπαινει κληση και για ενα παιχνιδι να βριζει μανες τι εντυπωση μπορει να εχει καποιος?
Πραγματικα τον λυπαμαι σαν ανθρωπο
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
στην μποξερ δεν βριζουμε και αν καποιος παρεκτραπει τρωει κικ(ρωτα ζεν φαπερ και ρισκριμΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ)

ενας MVP προφανως και θα παρει το 80% των επιθετικών προσπαθειών. αμπασκετοι. D ROSE D ROSE D ROSE D ROSE

οπως ειχε πει και καποιος που η μυτη του ειναι πιο ψηλη απο το υψος του , φερατε ενα ματσο ασχετους φεραμε μονο στρατιωτες με το μαχαιρι στα δοντια

ΑΥΤΑΑΑ
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
imagen-compass-0thumb.jpg
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ειχε τυχει κ βραδυ π επαιζα με 3 accs επιτηρηση γτ τα παρατησαν για υπνο η δεν ειχαν ιδεα πως να κανουν τα βασικα

http://prntscr.com/nojifv

βαρουσες και εσυ τα ξενυχτια σου, εχεις δικιο καλα εκανες και πηγες στην απεναντι μερια.

Και τελος ας πουμε και για τον letsakmar
Ενα ατομο που για να μπαινει κληση και για ενα παιχνιδι να βριζει μανες τι εντυπωση μπορει να εχει καποιος?
Πραγματικα τον λυπαμαι σαν ανθρωπο

Και εδω εχεις δικιο ποιος ειναι ο letsakmar που θα βρισει τον καθενα, επειδη δηλαδη καθεται και κουβαλαει κατι ακουβαλητους σε συμμαχικες φυλες περνοντας τους επιτηρησης και φορτωνοντας επιτηρησης τα μελη του παλι τους ακουβαλητους και να ξενυχτανε ενω τα ακκουντ τους ειναι χαλαρα? δηλαδη ειναι δυνατον αυτος ο κακος ανθρωπος μετα απο ξενυχτι να σωσει τους ακουβαλητους να βλεπει να στρατολογισε στους αντιπαλους και να βριζει? ειναι οτι χειροτερο πραγματικα.κακος ανθρωπος ασε κυριε letsakmar να γυρισει απο καμια φυλη το παιδι ποιος εισαι και ποιος σου εδωσε το δικαιωμα.

Λευτερια στους γυρολογους των φυλετικων ρεεεεε
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Έλα φίλη μου, μήπως να πάμε στο φορουμ του 59 να μιλήσουμε; Να βρούμε και τους υπόλοιπους; Μου υποσχέθηκες οτι δεν θα μιλήσουμε για τον «έλα, που είναι;;» αλλά οκ..

Οχι εγώ τα έπιασα τα 2 εσωτερικά. Γιατι δεν σας αρέσει; Να τους αφήσω και αυτούς να βγάλουν έξω τα αμυντικά τους για να σας δώσουν πάτημα;

Ναι ήταν σούπερ διπλωματικό κόλπο να στρατολογησουμε τα παιδιά απο σουτερς που παρακαλούσαν να μπουν να παίξουν σε μια παρέα, αντί πλάι στον κάθε ντερικ ροουζ που εχει αλλάξει 25 χέρια και το μόνο που κανει ειναι να κανιβαλίζει τους συμπαίκτες του.

Παιδάκια, Derrick rose, Letsakfap και δεν ξέρω ποιος άλλος παικταράς βαριέμαι να τους αναφέρω όλους. Απλα πατάμε αρχείο παίκτη/κατακτήσεις. Δεν είναι δύσκολο. Και μετά έλα να μου ξαναπείς για εσωτερικά στην one piece.

Υ.Σ: ρεε τι πλαναααρα βγάλατε στον ελαπουεισαι, εδω και δυο μέρες που εχει ξεκινήσει το pre-plan δεν “κατάφερε” να βγάλει ούτε τσεκούρι έξω. Τι τεχνική ήταν αυτη που χρησιμοποιήσατε και δεν έκοψε ούτε ενα τρενο; Σαν ξέρω γω να μην παίζει καν το λογαριασμό!! Τρελό


Ρε mellisandre απο τα λιντλ μην προσπαθεις να πησεις κανεναν για τπτ ξανα.....το καναν οι μπομπ με κυκλικα και τωρα οσοι συνεχιζουν ζητανε εσωτερικα στο ριμ σου για να μην πανε πυξιδα

Εγω με το λετσακμαρ σε νοοτροπια απεχουμε πολυ αλλα δεν θεωρω λαθος οτι εκανε με το δικο τ σκεπτικο οσο αφορα τα εσωτερικα απο την στιγμη που το παιχνιδι σου δινει το περιθωριο να παιξεις ετσι εκμεταλευτηκε τον χαρτη και την υπεροψια τον μπομπ για δικο τ οφελος δλδ μετα απο στρατολογηση 70-80 ατομων ενω προκειτε να κλεισουν 40 και ΑΝ τι σου φενεται παραλογο?

Επισης με την διοικιτικη ανυπαρξια του ντερικ ροσε ειναι γεγονος πως εσυ κερδισες μιση ηπειρο αλλα εμεις κερδισαμε τον κοσμο

Τα πρωτοπαλικαρα σου ειναι τα εσωτερικα μας,ειναι γεγονος πλεων πως δεν χρειαζετε ουτε πλανο για να πεσει αυτη η απατη που λεγετε one piece ΑΓΧΩΣΟΥ λιγες μερες σας εμειναν

Και μην ξεγελιεσαι,οι μπομπ ηταν ασχετοι αλλα ηταν οι δυνατοι στην μεταξυ σας συμμαχια

Τωρα ξεκινα το γελιο

LET IT BE FEAR!!!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Θεωρω την μετανομιασια των νικ σας σε Μαυρο προβατο και Ασπρο προβατο φλερτ προς τον δικο μας Παρασκευα Dtoxic .


paraskeuas.png
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
"Αμα δεν το χαιδεψεις το προβατο ,να μαλακωσει το κρεας, να σπασουν οι ινες του... "
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ο Τουριστας

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
33
Ποιοι ειναι αυτοι οι ΟP ? πολυ φασαρια για ασχετους που δεν βγαζουν ουτε τον ιουνιο.....
 
Κορυφή