Η ξεφτιλα στον Κ57

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33933
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33933

Καλησπερα σε ολους.Ο κοσμος εχει φτασει στο τελικο του σταδιο και ο τελικος πολεμος για να βγει ο νικητης εχει ξεκινησει εδω και μερικες εβδομαδες.Ωστοσο,απο την πλευρα της Risen(πρωην περου+NSG) εχει παρατηρηθει το εξης φαινομενο τις τελευταιες μερες,και λεω να το αναφερω εγω πρωτος μιας και δεν το εχει κανει καποιος αλλος ακομα.Καποιος <<μαγκας>> απο εκει μεσα αποφασισε να δημιουργησει διπλους λογαριασμους οπως : http://prntscr.com/nnbifo , http://prntscr.com/nnbil4 .Αυτο εγινε για να δωθουν επιτηρησεις στους λογαρισμους αυτους απο παικτες των επιμερους φυλων,οι οποιοι προφανως και θα επεφταν στην παγιδα,γιατι μονο προφανες δεν ειναι οτι θα εστηναν τετοια κομπινα οι αντιπαλοι.Και μην μου πειτε οτι να προσεχουν που δινουν επιτηρηση.Μεταξυ μας,ολοι θα το παθαιναμε αν ειμασταν στην θεση τους.Ο μαγκας ο επιτηρητης λοιπον αδειασε ολα τα χωρια των παικτων(θα μας πουν οι πραγματικοι ιδιοκτητες αναλυτικοτερα τι εγινε με τον λογαριασμο τους) και η τρομερη συμπτωση ειναι οτι δεχονται τρενακια μεσα στην νυκτερινη και το απογευμα σημερα 12/5.Οριστε και οι αποδειξεις: http://prntscr.com/nnbqpy , http://prntscr.com/nnblcy , http://prntscr.com/nnblld και πολλα ακομα(προφανως και δεν ειναι κριαρια οι επιθεσεις).Οι αναφορες θα αναρτηθουν συντομα μην ανησυχειτε. Και φτανω στο συμπερασμα: δε μπορειτε επιτελους να παιξετε τιμια το παιχνιδι; Καθε κοσμος γινετε και πιο βαρετος και αυτο δεν ειναι ψεμα,το βλεπουμε μονο και μονο απο την ενεργητικοτητα των παικτων.Ο 57 ειναι απο τους λιγους κοσμους τα τελευταια χρονια που θα κρατησει τοσο καιρο,μπορει και παραπανω απο χρονο αν συνεχιστει με αυτο τον ρυθμο,οχι 4-5μηνες οπως αλλοι κοσμοι.Τοσο πολυ σας καιει να κλεισετε κοσμο ρε;Τουλαχιστον καντε το τιμια,αλλα μαλλον δε μπορειτε να το κανετε,μιας και ειστε τοσο αχρηστοι και το γυρισατε σε δολοπλοκιες.ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΑΣΧΕΤΟΙ.
 

DeletedUser33639

Καλημέρα σε όλους

Όσο η πολιτική της εταιρείας απέναντι στους πελάτες της είναι τέτοια, έτσι ακριβώς θα παίζεται το παιχνίδι.

Η επίσημη τοποθέτηση στις απαντήσεις για παράβαση κανονισμών είναι "Ας προσέχατε" και "Αφήστε τους μόνους να βγάλουν τα μάτια τους".

Πολλοί είχαν βγει και είχαν κατηγορήσει στο παρελθόν την ΟΔ του παιχνιδιού ότι "έπαιρνε θέση", ότι "μεροληπτούσε", ότι "έριχνε υπερβολικά μπαν" κλπ κλπ.. Λοιπόν, πώς σας/μας φαίνεται τώρα που δεν παίρνει καθόλου θέση?

Στεγνή, απρόσωπη και ωμή ερμηνεία των κανονισμών. Αυτό κερδίσαμε με τη γκρίνια μας όλα αυτά τα χρόνια.

Ας απολαύσουμε λοιπόν τις προσπάθειες όλων των πονηρών όσο εκείνοι σκέφτονται ποιο θα είναι το επόμενο τρικ τους για να ξεγελάσουν τον αντίπαλο, χωρίς όμως να τιμωρηθούν.

Ωθήσεις λογαριασμών, διπλά ακάουντ, δημιουργία λογαριασμών με ίδιο όνομα για να αδειάζουν τα χωριά της αντίπαλης φυλής, παράνομα λογισμικά ingame...

Κλοπές κωδικών, χακάρισμα σε chat rooms, βρισιές, κατάρες στα εκτός παιχνιδιού..

Αυτή είναι η εικόνα και αυτή θα είναι απ' ότι φαίνεται για αρκετό καιρό ακόμα.

Τελικά, όσο λιγότερα γνωρίζεις, τόσο καλύτερα είναι.

Καλή συνέχεια σε όλα τα παιδιά και στις προσπάθειές τους. Ελπίζω να καταλάβουν όλοι ότι δεν αξίζει να φτάνεις στα άκρα για ένα παιχνίδι..
 

DeletedUser36069

Αυτή είναι η απόλυτη ξεφτίλα και ο απόλυτος ξεπεσμός και αντικατοπτρίζει με τον πιο παραστατικό τρόπο την ΚΑΤΑΝΤΙΑ της ελληνικής και όχι μόνο κοινωνίας.

Άνθρωποι κενοί από αξίες και ήθος που δε θα διστάσουν να χρησιμοποιήσουν οποιοδήποτε μέσο για να ικανοποιήσουν το συμφέρον τους και τις <<φιλοδοξίες>> τους. Και σας ρωτώ, όταν φτάνουν σε τέτοιο σημείο για ένα παιχνίδι, για να ικανοποιηθεί αυτή τους η όρεξη για διάκριση σε ένα απλό παιχνίδι, ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ να κάνουν σε οποιοδήποτε άλλο τομέα της ζωής τους, όταν μάλιστα αυτός βρίσκεται σε κάποιο κρίσιμο σημείο ;

Δεν μου κάνει εντύπωση η έκπτωση αξιών σε ορισμένους. Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το πως με πυγμή τους ακολουθούν οι αγνώμονες που θα τύχει να βρεθούν δίπλα τους.

Γιατί επιτρέπετε να παίζει τόσο βρώμικα κάποιος συμπαίκτης σας;
Γιατί δεν βάζετε φρένο στον άλλο όταν αυτό που βλέπετε ότι επιθυμεί να κάνει υπερβαίνει τα όσα εσείς οι ίδιοι θα μπορούσατε να ανεχθείτε;
Γιατί αντ'αυτού επικροτείτε τέτοιες ενέργειες;

Είναι ένα παιχνίδι. Όταν επιλέγεις να παίξεις ένα παιχνίδι, ξέρεις εξ αρχής ότι μπορεί είτε να κερδίσεις, είτε να ηττηθείς. Αυτή την ήττα, γιατι δεν μπορεί να την αντέξει ο οργανισμός σας ;

Δεν έχει τελειώσει τίποτα ακόμα. Όλα τα ενδεχόμενα είναι ανοικτά και προσπαθείτε με κάθε βρώμικο τρόπο να αποκτήσετε πλεονέκτημα.

Δεν μπορώ να πω κάτι άλλο.
Το μόνο που θα πω είναι ότι λυπάμαι βαθύτατα, γιατί μέσα σε αυτή τη φυλή (σσ Rizen), υπάρχουν κάποια πολύ αξιόλογα άτομα που στο παρελθόν έχουν αποδείξει την αξία τους και την ποιότητά τους και παικτικά αλλά και ως άνθρωποι.

Όσον αφορά τους υπόλοιπους που πρωτοστατούν σε τέτοια φαινόμενα θα ευχηθώ καλή ζωή. Αν κάποιος σας έχει φερθεί με ανάλογο, ανήθικο τρόπο, δεν είναι λύση να φέρεστε έτσι. Προσπαθηστε να διορθωθείτε, πρώτα για σας και μετά για όλους τους άλλους.

Καλό υπόλοιπο.
 

DeletedUser33933

οριστε και καποιες αναφορες: http://prntscr.com/nnurop , http://prntscr.com/nnurv6
ιουδα πες αλευριιιιιιι
δεν περιγραφεστε πια εσεις της Risen πραγματικα!!και το κακο ξερετε ποιο ειναι;εσεις της πρωην nsg που κανατε και ΕΝΩΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ σας παιρνει και εσας η μπαλα,αλλα καλα να παθετε.δειτε τωρα λοιπον με ποιους αποφασισατε να παιξετε,εκτος αν παικτης της nsg ευθυνεται για ολο αυτο το σκηνικο.θα το μαθουμε καποια στιγμη που θα παει!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Για τους λάτρεις της στατιστικής κάθε φορά που ο ΠΑΟΚ κάνει νταμπλ η Risen αποτυγχάνει να πάρει χωριά που άδειασε τσατσικα με αποτέλεσμα σε άλλο μέτωπο να χάνει 30+ χωριά σε μια μέρα.
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Ρε φιλε σου ειπε κανεις οτι θελουμε να τελειωσουμε τον κοσμο απο τωρα....??? μην τους το θυμιζεις οτι χανουν 30-30 χωρια.....αμα σταματησουν τι θα καταλαβεις μετα??? να σκεφτεσε και λιγο τους συμπαικτες σου σε παρακαλω......

φαπεςςςςςς μονο φαπεςςςςςςςςςςςςς

MIAOU
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
πασαρετε καμια επιτηρηση στα παιδια ρε μην ντρεπεστε......αφου παλι δεν θα αξιωθουν .......
 

DeletedUser35859

Η ομάδα διαχείρισης σίγουρα θα επιληφθεί σε αυτό. Το παρατραβηκαν νομίζω
 

DeletedUser29736

Καλησπέρα,
θα ήθελα να διαβεβαιώσω, ότι η διοίκηση της Rizen δεν οργάνωσε και ούτε θα οργανώσει ποτέ κάτι τέτοιο.
Κάποια στιγμή μάθαμε ( ως διοίκηση) ότι κάποιος, που δεν παίζει στον κ57 ( όπως είπε και που έχει προηγούμενες διενέξεις με αυτούς) έστειλε ένα μήνυμα σε παίκτη μας λέγοντας, ότι έχει στην διάθεσή του 2 επιτηρήσεις από τους trust. Ούτε ενδιαφέρθηκα και ούτε που έμαθα προσωπικά ποιοι λογαριασμοί ήταν αυτοί, που ήταν υπό επιτήρηση.
Το παρακάτω πριντ σκριν είναι η αντίδρασή μας
http://prntscr.com/no0r1e

Μπορεί εσάς να σας εκνεύρισε το γεγονός αυτό, εμάς και χωρίς καμία δόση υπερβολής ,μας λύπησε αφάνταστα.

Καταλαβαίνω απόλυτα την δυσαρέσκεια όλων αλλά είναι κάτι , που δεν περνά από το χέρι μας .
Πιστεύω να καταλαβαίνουν οι καλόπιστοι, ότι αν παίρναμε κανονικά τις επιτηρήσεις , θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ μεγαλύτερη ζημιά από αυτή που βάλατε στα πριντ σκριν.
Δεν θα μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης με κανέναν σας, την ίδια ακριβώς άποψη με εμένα έχουν και οι υπόλοιποι της διοίκησης ( υπάρχουν τα ποστ στο κρυφό φόρουμ της φυλής μας αλλά δεν έχω κανένα λόγο να τα βάλω ), όποιος θέλει μας πιστεύει ότι δεν πήγαμε να κλέψουμε, όποιος όχι ας το σκεφτεί καλύτερα.
Καλές μάχες και καλή συνέχεια σε όλους
 

DeletedUser33933

Τωρα περιμενεις να το πιστεψουμε αυτο μετα απο ολα αυτα που εχουν γινει στον κοσμο; τα σκρινσοτ που εβαλα απο πανω τα ειδες;τοσο τυχαια πηγαν οι επιθεσεις μονο στον ιουδα σε στακαρισμενο χωριο κι ολας;αν εγινε αυτο που λες θα τα εστελνε οπουδηποτε τα στρατευματα και οχι σε 1 μονο παικτη της Risen.αυτος που ευθυνεται για ολο το σκηνικο, ειτε παιζει στον 57 ειτε οχι,το εκανε εσκεμμενα για συμφερον της risen.Τωρα αυτο που λες για την διοικηση ειναι αστειο.Πραγματι η διοικηση της NSG μπορει να μην εκανε κατι τετοιο,δεν ειχατε περασει τετοιο μηνυμα,αλλα η Risen δεν ειναι μονο NSG ειναι και περου.Μαλλον κουμαντα κανουν οι δευτεροι που ανεφερα και δεν ξερετε τι σας γινετε εκει μεσα.Οπως ειπα και παραπανω σας παιρνει ολους η μπαλα,καλα να παθετε.
 

GUSPOLIDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Καλησπέρα,
θα ήθελα να διαβεβαιώσω, ότι η διοίκηση της Rizen δεν οργάνωσε και ούτε θα οργανώσει ποτέ κάτι τέτοιο.
Κάποια στιγμή μάθαμε ( ως διοίκηση) ότι κάποιος, που δεν παίζει στον κ57 ( όπως είπε και που έχει προηγούμενες διενέξεις με αυτούς) έστειλε ένα μήνυμα σε παίκτη μας λέγοντας, ότι έχει στην διάθεσή του 2 επιτηρήσεις από τους trust. Ούτε ενδιαφέρθηκα και ούτε που έμαθα προσωπικά ποιοι λογαριασμοί ήταν αυτοί, που ήταν υπό επιτήρηση.
Το παρακάτω πριντ σκριν είναι η αντίδρασή μας
http://prntscr.com/no0r1e

Μπορεί εσάς να σας εκνεύρισε το γεγονός αυτό, εμάς και χωρίς καμία δόση υπερβολής ,μας λύπησε αφάνταστα.

Καταλαβαίνω απόλυτα την δυσαρέσκεια όλων αλλά είναι κάτι , που δεν περνά από το χέρι μας .
Πιστεύω να καταλαβαίνουν οι καλόπιστοι, ότι αν παίρναμε κανονικά τις επιτηρήσεις , θα μπορούσε να είχε γίνει πολύ μεγαλύτερη ζημιά από αυτή που βάλατε στα πριντ σκριν.
Δεν θα μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης με κανέναν σας, την ίδια ακριβώς άποψη με εμένα έχουν και οι υπόλοιποι της διοίκησης ( υπάρχουν τα ποστ στο κρυφό φόρουμ της φυλής μας αλλά δεν έχω κανένα λόγο να τα βάλω ), όποιος θέλει μας πιστεύει ότι δεν πήγαμε να κλέψουμε, όποιος όχι ας το σκεφτεί καλύτερα.
Καλές μάχες και καλή συνέχεια σε όλους


Δεν εχω χρονο αυτη τη στιγμη.....θα εχω αργοτερα!!!Προλαβαινεις να το παρεις πισω ολο αυτο το κειμενο γτ μπορω να σου αποδειξω ειτε οτι η διοικηση ηξερε, ειτε οτι καποιοι απο τα μελη της φυλης σας κανουν οτι γουσταρουν χωρις να παιρνετε μυρωδια!!Και αναφερω το δευτερο γτ οσους δεν γνωριζω απο εσας και δεν εχω ξαναπαιξει μαζι τους, τους σεβομαι!Αλλα κατι αλλους που τους γνωριζω.......Αν εχεις αποριες μιλα πρωτα με τον Ιουδα και μετα ζητησε μου τις αποδηξεις!!!!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Κάθομαι και διαβάζω ενα σωρό ασυναρτησίες οτι και καλά ξεφτίλα το ένα, κατάντια το άλλο και κυρίως απο μέλη που έχουν παίξει στη φυλή CxC που υπήρξε το προσωπείο του μακιαβελισμού στους σέρβερ των φυλετικών μαχών του .gr .Συνεχίζω τονίζοντας οτι ΟΛΕΣ οι φυλές απο OMG με μια ιστορία μέχρι την Trust NSG και σία έχουν κάνει διαφόρων ειδών παρατυπίες όσων αφορά την ηθική οπότε το να κατηγορεί ο ένας τον άλλο δεν βγάζει άκρη. όπως λέει και το ασμα ''only the strongest will survive'' ,απο breaking benjamin νομιζω ειναι :rolleyes:

ΥΓ.1 ΜΟΝΟ ΑΕΚ
ΥΓ.2 ΠΑΙΞΤΕ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗ ΚΛΑΨΑ εκατέρωθεν
ΥΓ.3 Να μεταφέρω τους χαιρετισμούς του φίλου paradise σε όλα τα μέλη των omg-trust καθώς ο ίδιος λόγω ορισμένων γραφειορατικών προβλημάτων δεν ήταν σε θέση να τα μεταφέρει :D:D:D
 

DeletedUser29736

Δεν εχω χρονο αυτη τη στιγμη.....θα εχω αργοτερα!!!Προλαβαινεις να το παρεις πισω ολο αυτο το κειμενο γτ μπορω να σου αποδειξω ειτε οτι η διοικηση ηξερε, ειτε οτι καποιοι απο τα μελη της φυλης σας κανουν οτι γουσταρουν χωρις να παιρνετε μυρωδια!!Και αναφερω το δευτερο γτ οσους δεν γνωριζω απο εσας και δεν εχω ξαναπαιξει μαζι τους, τους σεβομαι!Αλλα κατι αλλους που τους γνωριζω.......Αν εχεις αποριες μιλα πρωτα με τον Ιουδα και μετα ζητησε μου τις αποδηξεις!!!!

Η διοίκηση δεν ήξερε. Είναι πολύ απλό αυτό που σας είπα...
Αλλά άμα θέλεις , καλύτερα πάρτο από την αρχή και πρώτα μάθε ποιός είναι διοίκηση...γιατί αμφιβάλλω αν ξέρεις.
 

DeletedUser29736

Τωρα περιμενεις να το πιστεψουμε αυτο μετα απο ολα αυτα που εχουν γινει στον κοσμο; τα σκρινσοτ που εβαλα απο πανω τα ειδες;τοσο τυχαια πηγαν οι επιθεσεις μονο στον ιουδα σε στακαρισμενο χωριο κι ολας;αν εγινε αυτο που λες θα τα εστελνε οπουδηποτε τα στρατευματα και οχι σε 1 μονο παικτη της Risen.αυτος που ευθυνεται για ολο το σκηνικο, ειτε παιζει στον 57 ειτε οχι,το εκανε εσκεμμενα για συμφερον της risen.Τωρα αυτο που λες για την διοικηση ειναι αστειο.Πραγματι η διοικηση της NSG μπορει να μην εκανε κατι τετοιο,δεν ειχατε περασει τετοιο μηνυμα,αλλα η Risen δεν ειναι μονο NSG ειναι και περου.Μαλλον κουμαντα κανουν οι δευτεροι που ανεφερα και δεν ξερετε τι σας γινετε εκει μεσα.Οπως ειπα και παραπανω σας παιρνει ολους η μπαλα,καλα να παθετε.

Είναι αστείο το επιχείρημα ότι στάλθηκε η επίθεση σε ΣΤΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ χωριό. Ελεος....χωριό μέσα στον πυρήνα, η επίθεση πέρασε κόκκινη ώρες πριν σκάσει, από παρατηρητήριο, τι περίμενες δηλαδή; Να το βρει άδειο;

Συμφέρον αποδεδειγμένα η φυλή μας δεν είχε. Εσπασε μισό αμυντικό και μισό επιθετικό, σιγά τα αίματα.
Αν θέλαμε όντως να είχαμε συμφέρον, θα παίρναμε τις επιτηρήσεις και θα γινόταν πανηγύρι κανονικό. Πιστεύω να μπορείς να καταλάβεις τι μπορούσε να είχε γίνει!
Αν δεν θέλετε να καταλάβετε ότι δεν το εκμεταλλευτήκαμε...πλέον δεν με ενδιαφέρει. Μην λέτε όμως ιστορίες για αγρίους για λόγους εντυπωσιασμού.
 

DeletedUser35859

αφηστε τον φλουφλη ησυχο!!μη μου τον πειραζετε

ρε φιλαρακι ειλικρινα πιστευεις οτι κανεις κουμαντο στη rizen ? πραγματικα εχω αρχισει να σας λυπαμαι

εχεις αμφιβολια οτι το εκανε ο ιουδας με τον φιλο του τον παρανταις?

αν το λες ειλικρινα και το πιστευεις εισαι μονο για λυπηση. τπτ αλλο, εκτος αν τρολαρεις
 

xukotako

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Είναι αστείο το επιχείρημα ότι στάλθηκε η επίθεση σε ΣΤΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ χωριό. Ελεος....χωριό μέσα στον πυρήνα, η επίθεση πέρασε κόκκινη ώρες πριν σκάσει, από παρατηρητήριο, τι περίμενες δηλαδή; Να το βρει άδειο;

Συμφέρον αποδεδειγμένα η φυλή μας δεν είχε. Εσπασε μισό αμυντικό και μισό επιθετικό, σιγά τα αίματα.
Αν θέλαμε όντως να είχαμε συμφέρον, θα παίρναμε τις επιτηρήσεις και θα γινόταν πανηγύρι κανονικό. Πιστεύω να μπορείς να καταλάβεις τι μπορούσε να είχε γίνει!
Αν δεν θέλετε να καταλάβετε ότι δεν το εκμεταλλευτήκαμε...πλέον δεν με ενδιαφέρει. Μην λέτε όμως ιστορίες για αγρίους για λόγους εντυπωσιασμού.

φιλε μαλλον δεν τα ξερεις καλα τα γεγονοτα....η εθελοτυφλεις η θελεις να μας πεισεις οτι ο γαιδαρος πεταει....οι επιτηρησεις κοπηκανε απο τους ιδιους τους παικτες αφου φαγαμε ποση ωρα να τους βρουμε...αν δεν ενεργουσαμε γρηγορα θα ειχαμε τα αποτελέσματα που λες ....δεν ειναι οτι δεν θελατε απλα δεν προλαβατε....κανατε την ζημια που κανατε....και μετα τα ξεφτερια δεν καταφερανε να παρουν ουτε τα χωρια...οχι οως δεν προσπαθησανε
 

DeletedUser36069

Είναι αστείο το επιχείρημα ότι στάλθηκε η επίθεση σε ΣΤΑΚΑΡΙΣΜΕΝΟ χωριό. Ελεος....χωριό μέσα στον πυρήνα, η επίθεση πέρασε κόκκινη ώρες πριν σκάσει, από παρατηρητήριο, τι περίμενες δηλαδή; Να το βρει άδειο;

Συμφέρον αποδεδειγμένα η φυλή μας δεν είχε. Εσπασε μισό αμυντικό και μισό επιθετικό, σιγά τα αίματα.
Αν θέλαμε όντως να είχαμε συμφέρον, θα παίρναμε τις επιτηρήσεις και θα γινόταν πανηγύρι κανονικό. Πιστεύω να μπορείς να καταλάβεις τι μπορούσε να είχε γίνει!
Αν δεν θέλετε να καταλάβετε ότι δεν το εκμεταλλευτήκαμε...πλέον δεν με ενδιαφέρει. Μην λέτε όμως ιστορίες για αγρίους για λόγους εντυπωσιασμού.


Είτε είσαι ανόητος είτε φοράς παρωπίδες για να τα λες αυτά.

"Δεν ξέραμε", "Δεν κάναμε", "Δεν είχαμε ιδέα", "Λυπούμαστε αφάνταστα"

Σε τι επιπέδου ανθρώπους νομίζεις ότι μιλάς?

Εγώ θα επανέλθω σε αυτό που είπα. Και εσύ να είσαι σωστός όπως λες, βασικό μέλος της φυλής σου έκανε αυτά τα αίσχη ή εν τέλει έγιναν με δάκτυλο(αρσενικό) του και εξακολουθείς να ενισχύεις αυτή του την προσπάθεια.

Ως γνωστόν μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά.

Όσο για το συμφέρον που λες. Ποιος μεγάλος λογαριασμός θα καθόταν να δώσει επιτήρηση σε κάποιον με ένα μήνυμα στο ντούκου;

Στοχεύσατε ξεκάθαρα σε πιο μικρούς λογαριασμούς οι οποίοι δεν έχουν την οικειότητα και την τόσο στενή επαφή με τους υπόλοιπους ή πιθανόν κάνατε αυτή την εικασία. Λογαριασμούς που σκέφτηκαν: "Έστειλε μήνυμα ο α,β,γ της διοίκησης και εγώ πρέπει να ακούσω τυφλα".

Η ευθιξία επιβάλλεται να είναι η αντίδραση σας. Να βγείτε και να παραδεχτείτε το βρώμικο παιχνίδι συμπαικτών σας και να τους τιμωρίσετε όπως τους αρμόζει.

Αλλά που; Η τσίπα έχει χαθεί προ πολλού.

Επιπλέον λες έσπασε μισό αμυντικό, σιγά τα αίματα. Γιατί προφανώς είναι λογικό να ξυπνήσει ένας παίκτης ένα πρωι και να πει: "Ας στείλω μισό αμυντικό στα βάθη της Ασίας να το κάψω", (Το Ασία δεν είναι τυχαίο, γιατί μας κάνετε τους Κινέζους)

Αποκτήστε ρε λίγο τσαγανό, λίγη παικτική μαγκιά. Παίξτε μια φορά καθαρά και με κόντρα τις πιθανότητες(Αυτό πάει κυρίως σε περου).

Και εσείς η νσγ αποβάλλετε αυτό το παράσιτο που με περίσσεια ευκολίας αφήσατε να εισβάλει μέσα σας. Μη γίνεστε ίδιοι με τον οχετό. Θα υπάρξουν και άλλοι κόσμοι. Δεν είναι μόνο ο 57.
 

GUSPOLIDIS

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
22
Δεν χρειαζετε φιλε μου να ξερω ποιοι ειναι διοικηση....δεν ειμαι αδιακρiτος!!Αλλα ας το παρω απο την αρχη λοιπον τωρα που βρηκα χρονο.......

1.Με το δικο σου prntscrn πειστηκαμε οτι οι επιτηρησεις ζητηθηκαν και παρθηκαν απο καποιον φιλο καποιου μελους σας που τυγχανει να χρησιμοποιησε nickname ιδιο στην οψη με το δικο μου!!Μεχρι εδω μπορει και να μην ηξερε τιποτα η διοικηση!

2.https://prnt.sc/no38to εδω ειναι η ωρα που οι επιτηρουμενοι παιχτες αποχωρησαν απο την φυλη και αρχισαν να στελνουν προσβλητικα μυνηματα στα υπολοιπα μελη της φυλης μας.Που τα εσβησε κι ολας λες και δε μπορουσαμε να τα βρουμε απο τους ληπτες.(τα εσβησε για να μην υπαρχουν τα μυνηματα που ζηταγε επιτηρηση αλλα δεν πειραζει)

3.http://prntscr.com/no3wwx Και εδω ειναι η ωρα που οι παιχτες επκοινωνησαν μαζι μας,τερματισαν την επιτηρηση και επεστρεψαν στη φυλη τους.

Οποτε μας λες οτι η διοικηση ενημερωθηκε μετα απο 3 ωρες?!!!Ας το δεχθω.Ο αριστοι των mr dogma ,dank33, tempelier69 και don Calamari ηταν ηδη στον δρομο οταν τερματστηκαν οι επιτηρησεις αναρωτιεμαι γτ δεν εβαλε και ο Ιουδας που ηταν διπλα στον εναν λογαριασμο μαλλον ηταν ανετοιμος?ή μηπως δεν ειχε δευτερο υπολογιστη μπροστα του?!!ααααα ξεχασα...θα σας πω παρακατω τι εκανε!!!
Εδω θελω να σχολιασω το νομπλ του don Calamari-PAGIDAS(παρωπιδας) που οι αρστοι χαθηκαν καπου στο δρομο καθως τους ειχε βαλει απο χωριο που εχασε μετα απο λιγες ωρες!!!!ΠΟΙΟΤΙΚΟ!!!!

Εν ολιγεις αυτοι οι 5 ΠΟΙΟΤΙΚΟΙ παιχτες ειχαν 2 εχθρικους λογαριασμους με επιτηρηση "απο φιλο τους" για 2-3 ωρες οπου εκαναν οτι καλυτερο μπορουσαν βαση των δυνατοτητων τους και των γνωσεων τους .

Ακομα και να γνωριζε η διοικηση φιλε floufli αυτους θα βαζατε παλι να ασχοληθουν!!!


Κα ας βαλουμε και ενα κερασακι στην τουρτα που αυτο περιμενετε τοση ωρα!!!Ειναι δυνατον φιλε floufli να στελνονται προσκλησεις στρατολογησης σε καφε παιχτες(πρωην κοκκινους) χωρις να το γνωριζε η διοικηση!!!Σε οσους κοσμους εχω παιξει πρωτη φορα το ακουω αυτο!!Και μη μου πεις πως δεν εγινε αυτο.........γτ βρεθηκαν στρατευματα του Ιουδα σε χωριο του επιτηρουμενου λογαριασμου με εντολη που ξεκινησε κατα την διαρκεια της επιτηρησης!!!!

http://prntscr.com/no4i2g

Τελειωνοντας λοιπον εχω ολη τη καλη διαθεση να πιστεψω οτι η διοικηση δεν ηταν ενημερη για ολο αυτο ταυτοχρονα με αυτη την σκεψη ομως βγαζω το συμπερασμα οτι δεν διοικει η διοικηση αλλα καποιος αλλος!οποτε η πραγματικη διοικηση γνωριζε μια χαρα τι γινοτανε!!Οσο γρηγοροτερα το καταλαβετε τοσο καλυτερα για τους λογαρασμους των υπολοιπων μελων σας!

Τους αγκαλιασατε οταν ολοι τους ριχναμε ακυρα,τους δινετε τα χωρια των παιχτων σας που τα παρατανε, μεγαλωνουν τους λογαριασμους τους και στο τελος θα τους δωσετε και τα δικα σας!
 

DeletedUser35859

Περιμένω απάντηση του φίλου του του φλουφλη για όλα αυτά. Την ξέρω από τώρα.. μας εγώ δεν.. δε ξέρω δεν είδα δεν άκουσα. Ένα προς ένα παρακαλώ τα θέματα να απαντηθούν αφού τόσο πολύ εκπλαγεικατε και σεις... Προπαντώς απαντα σε όλους εδώ πως γίνεται να μπει στη φυλή σας εφόσον δε γνωρίζατε τπτ. Δε ξέρω αν το χετε καταλάβει αλλά εδώ μιλάμε είστε συμμετοχοι της απόλυτης ξεφτιλας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή