Καφενείο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34601
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34601

upload_2019-3-21_16-40-47.png

Από πότε τα λιοντάρια (aka φυλή λετσακμαρ) είναι 8 και τα πρόβατα 2;; :D
#οταν δεν του ανοιγεις το ταχυδρομειο επειδη εισαι θυμωμενη και ο γλυκουλης σου στελνει απο επιτηρηση :oops:

Τι άλλο θα ακούσουμε σε αυτόν τον κόσμο απο την υπερσυμμαχία των μποξερ,σκουτερς,γκρατσιανισταζ;;

ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ
(Θα μας στρατολογήσουν και εμάς εννοεί μάλλον...πλησιάζει η ώρα)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω αγνωστε φιλε επειδη ειμαι και κοινωνικο ατομο ξερω καμια δεκαριά ατομα απο την φυλη σου και οταν τους σφυριξω ερχονται προς τα εδω ,αυτα για να μην εχεις απορίες και σταματα να κλαις ασήμαντο σκουπιδι στο χαρτη .Σφιγκταγκαλιασου με καμια δεκαρια φυλες ακομα και κανε το σταυρο σου μεχρι να σε φτασουμε.

Για αλλο ηρθα εδω ...για τον φιλο μου τον Xaros31 .Παλιοφιλε οποτε θες ειμαι εδω για εσενα γιατι ειδα σημερα οτι ο Παυλακος σου εφαγε την νουκ σου και γελουσαν οι αλλοι αλλα εγω παραλιγο να κλαψω, ισως ενα δακρυ να κυλισε αλλα δεν ειμαι και σιγουρη .

Ο Παυλακης παντως σου αφιερώνει το εξης (δώσε βαση στους στοιχους )


φιλιά ,περιμένω κλήση στο skype
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34601

Και να ήθελα να σφιχταγκαλιάσω καμιά δεκαριά φυλές δεν γίνεται. 10 φυλές όλες κι όλες έχει ο κόσμος και οι 8 είναι μποξερ. Μάλλον δεν κοιτάς τον χάρτη...
Σε περίπτωση που δεν έγινε ξεκάθαρο δεν κλαίω, γελάω.
 

DeletedUser34963

Εγω αγνωστε φιλε επειδη ειμαι και κοινωνικο ατομο ξερω καμια δεκαριά ατομα απο την φυλη σου και οταν τους σφυριξω ερχονται προς τα εδω ,αυτα για να μην εχεις απορίες και σταματα να κλαις ασήμαντο σκουπιδι στο χαρτη

κα + του + ρη + θη + κα = κατουρηθηκα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Αφησε την κλαψα και κανονισε καμια αμυνα για τον Αντωνιο γιατι ξερεις... ΤΙΚ ΤΑΚ


φημες λενε πως εχει ξεχαστει μισο αμυντικο στο χωριο του αντωνιου οσο φαρμαραμε τους παικτες του

ας μας ενημερωσει λιγο καποιος απο την καλυτερη φυλη (ολογραφως:bob τετραγωνοπαντελονιδες) γυρισανε οι αμυνες η συνεχιζουμε το φαρμ?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Και να ήθελα να σφιχταγκαλιάσω καμιά δεκαριά φυλές δεν γίνεται. 10 φυλές όλες κι όλες έχει ο κόσμος και οι 8 είναι μποξερ. Μάλλον δεν κοιτάς τον χάρτη...
Σε περίπτωση που δεν έγινε ξεκάθαρο δεν κλαίω, γελάω.
Kαλησπέρα και καλή βραδιά . Με μια πρόχειρη ματιά στο κοσμο και έπειτα απο ανάλυση στατιστικών

http://prntscr.com/n17nlt
http://prntscr.com/n17ns0
http://prntscr.com/n17nxk
http://prntscr.com/n17ry9 - http://prntscr.com/n17s60

βλέπω 4 οικογένειες φυλών να βάζουν άμυνες σε 4 παίχτες των Β.Ο.Β.

Μια καινουρια φυλη με παλιους και εμπειρους παικτες απο διαφορες φυλες η οποια θελει να δει τις δυνατοτητες της στον Κ58, παντοτε με σεβασμο!!!
Με αλλα λογια... Ψαχνουμε αντιπαλους!!!!

Aπο άλλο ποστ το συγκεκριμένο ποστ, αλλά συμφωνα με τα λεγόμενα του χαρος31 και τα παραπάνω σκρίνσοτ η αλήθεια είναι οτι με τοσες συμμαχίες μαλλον ψάχνει για αντιπάλους γιατι τα έκανε όλα μπλε :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Απο την άλλη πλευρά βέβαια υπάρχει και η Μποξερ με 4 φυλές αλλά για την ώρα δεν έχω διακρίνει κάποια αλλαγή φυλών απο παίχτες.. αυτά τα ολίγα και απο εμένα

ΥΓ. @Red-Haired Shanks XAROS31 και μποξερ σαν να λέμε Sanji και αδέρφια του; :p:p:p
ΥΓ2. Εσύ που ονομάζεσαι ένας και μοναδικός θα συναντήσεις την οργή του Original :p:p:p
YΓ.3 Πλησιάζει η παρέλαση και η λύτρωση τικ τακ τικ τακ
 
Τελευταία επεξεργασία:

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
Ο κοσμος αυτη τη στιγμη ειναι γκρατσιανη,μποξερ,σουτερ εναντιον ονε πιεσε και μπομπ.Ο καθενας κρινει ποιος κανει φυλετικες αγκαλιτσες και ποιος παει κοντρα στο ρευμα
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Ο κοσμος αυτη τη στιγμη ειναι γκρατσιανη,μποξερ,σουτερ εναντιον ονε πιεσε και μπομπ.Ο καθενας κρινει ποιος κανει φυλετικες αγκαλιτσες και ποιος παει κοντρα στο ρευμα

Αυτή τη στιγμή που εγώ ψάχνω να δω αν παρω κανα λαικ στο ποστ μου στο εξτέρναλ και εσύ κάνεις κακή προπαγάνδα μέλη της bob είναι στη φυλή PRG https://prnt.sc/n185dt

Πέρα απο τα σκρίνσοτ με μεταφορές τους σε op, vikings, a.c. και δεν ξέρω και εγώ τι άλλο.

Δεν ξέρω τελικα ποιος κάνει φυλετικές αγκαλίτσες και ποιος πάει κόντρα στο ρέμα,απαντησε μου αν μπορείς με αποδείξεις δηλαδή με σκρίνσοτ όπως εγώ για να καταλάβει ενας εξωτερικος παρατηρητης τι γίνεται στο κόσμο,μεταφορά παίχτη μποξερ σε γκρατσιανίστας ή σουτερ δεν εχω δει.

Με βάζεις να κάνω ριποστ ξανά και ξανά κάτι που απεχθάνομαι,απαντησέ μου σε παρακαλώ αν θες με αποδείξεις αλλιώς αν δεν θες μην απαντήσεις για να καταλάβουν και οι αλλοι οτι εχω δικιο,ευχαριστω

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

anestarakos7

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
9
τα πολλα λογια ειναι φτωχεια φιλε.Η αληθεια ειναι πως στην ηπειρο 54 οι μποξερ εκαναν μια μεγαλη κι ωραια αγκαλια με γκρατσιανη και σουτερς για να χουν το κεφαλι τους ησυχο με την λογικη να μην τους εχουν αντιπαλους.Αλλα αφου σου αρεσουν τοσο πολυ τα σκρινσοτ στειλε μου εσυ μια επιθεση απο αυτες τις 2 φυλες που εγιναν σε μποξερ για να μου αποδειξεις το αντιθετο.
 

DeletedUser34601

Θα αλλάξουμε καμιά παρασιτοφυλή γκάιζ; Παμε λιγο πρεσσα

Έχεις δίκιο, ότι μπορεί ο καθένας..δεν είμαστε όλοι τόσο ικανοί ώστε να μπαίνουμε με 5 φυλές σε 3 ηπείρους :( (και να κάνουμε και διπλωματίες)
 

DeletedUser34601

Μετα τα τελευταία γεγονότα ,τώρα που έχεις και τα ουρά κανε ένα τεστ εγκυμοσύνης ,ποτέ δεν ξέρεις .

Θα σου λεγα να κάνεις κι εσύ ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά ξέρεις...και ξέρουμε...Με quick maths υπολογίζω οτι δεν υπάρχει περίπτωση εδω και αρκετά χρονάκια...καλά δεν τα λέω;
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Έχεις δίκιο, ότι μπορεί ο καθένας..δεν είμαστε όλοι τόσο ικανοί ώστε να μπαίνουμε με 5 φυλές σε 3 ηπείρους :( (και να κάνουμε και διπλωματίες)

Και 5 φυλες και ρουφιανους παντου εχουμε ευτηχως με τα καμωματα των δουκων της μπομπ υπαρχουν καλοθελητες που δεν θελουν και ανταλαγματα......η γκρινια που επικρατει εχει βγει κατα πολυ παραεξω

Αν και η αριθμιτικη σας ειναι κακη γενικως,ας υποθεσουμε πως ειμαστε παραπανω φυλες μηπως διαπρατουμε την ιδια παρανομια με αυτη που κανανε τα μελη της φυλης αυτης κ55?

οχι γτ εμεις πηγαμε πυξιδα 3 β1 ενω εδω η μπομπ με τα ιδια μελοι ειναι φαρμες απο το πρωτο χωριο

Για να καταλαβουν μερικοι πως με αντιπαλο μια γενικα μετρια φυλη οπως η μποξερ και σε συνδυασμο με ανικανοτητα διοικιτικη απο την αντιπαλη πλευρα ουτε ηπειρο δν κλεινετε μερικοι ασχετοι εδω μεσα

Μονο που εμεις για την ωρα μονοι μας σας φαρμαρουμε και σας κατεδαφιζουμε και με καμια διπλωματια και αγκαλιτσα

ΥΓ Εσεις επιλεξατε να μεινετε στις ηπειρους μας οποτε αναλογιστειτε τα λαθη σας
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Θα σου λεγα να κάνεις κι εσύ ένα τεστ εγκυμοσύνης, αλλά ξέρεις...και ξέρουμε...Με quick maths υπολογίζω οτι δεν υπάρχει περίπτωση εδω και αρκετά χρονάκια...καλά δεν τα λέω;

Δεν καταλαβες το αστειάκι μου και δεν είχα καμιά ελπίδα ότι θα το καταλάβεις .Επίσης, ακόμα και στα μαθηματικά νουμπας είσαι .

Η ενεργητικοτητας σου παντως ειναι παροιμιωδεις, απαντας μια μερα μετα ,ετσι θες να παρεις κοσμο? Θα λιωσετε στο pc σας νουμπακια ,θα σκευρωση το κορμι σας στην καρέκλα .

Παντως το νικ σου το βρισκω πολυ λαθος προτεινω να χρησιμοποιησεις το Πεντρο Πονυ και να ονομασεις την φυλη σου Peppa pig περισσοτερες ελπιδες έχεις να σε σέβονται με αυτό.

Biography Pedro Pony
He is a pony who can be occasionally forgetful or clumsy and slow to catch on, but is otherwise knowledgeable in his areas of interest and always friendly. When someone is not normal, he calls them a super (whatever it is). He is characterized by his love for sleep; he usually oversleeps and is late for playgroup . He also has dyslexia, asthma and many allergies. He has some strange likes, such as his toilet addiction in season 7.

He is the son of Mrs Pony and Mr Pony and the grandson of grandpa Pony. He lives in a brown house, which has a magenta door, an attic and a chimney; it is built on a hill where lots of bushes are growing.

ΠΡΟΚΑΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
να μας δείξεις την διπλωματια σου εδω μεγαλε αρχηγε ,να δουμε ποιος εχει κοκκινο χαρτη .
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34963

Μετα τα τελευταία γεγονότα ,τώρα που έχεις και τα ουρά κανε ένα τεστ εγκυμοσύνης ,ποτέ δεν ξέρεις .

Ψυχουλα μου δεν τα πας καλα με την βιολογια βλεπω ή μηπως το χιουμορ σου ειναι απλα χλιαρο;
Συνεχισε λοιπον τις προσβολες μιας και εχεις κανει διατριβη πλεον μετα απο τοσα χρονια σε ενα τοσο τοξικο community.

Report σε ZEN MASTER aka like whore <3 σου εξηγησα θεωρω το post σου κακη προπαγανδα...

Θα αλλάξουμε καμιά παρασιτοφυλή γκάιζ; Παμε λιγο πρεσσα

Καποιος πρεπει να το κραταει ψηλα τωρα που η Drink δεν μπηκε κ58...
 

DeletedUser31078

Έχεις δίκιο, ότι μπορεί ο καθένας..δεν είμαστε όλοι τόσο ικανοί ώστε να μπαίνουμε με 5 φυλές σε 3 ηπείρους :( (και να κάνουμε και διπλωματίες)

Αρχικά δεν αναφερομαι σε σένα διότι και εσύ είσαι μέσα στις παρασιτοφυλες που προανέφερα.
Επίσης, το σίγουρο είναι οτι έχεις καποιο θέμα, είτε με τα ματια σου είτε με την νοημοσύνη σου. Με αυτη τη λογική η "Συμμαχια σας" εχει 10 φυλες σε 3 ηπείρους. Σοβαρευτείτε λίγο ασχετοι γιατί εχετε ξεφύγει.


#ΤΙΚ_ΤΑΚ
 
Κορυφή