Γάτοι nsg VS Peru

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser36009
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33851

ναι υπαρχει πολεμος Nsg περου και παιρνετε και αμυνες απο αυτους μαλλον εχεις νυχτα αλεξ
επισης δε ψαχνουμε δικαιολογιες εμεις εχουμε κερδισει δεν αλλαζει αυτο....
και κατι αλλο ποιος σ ειπε οτι η πραξις μαζευει πρεμ

για guspolidis οτι χειροτερο υπαρχει στον ελληνικο σερβερ
οτι επαθες 48 http://prntscr.com/mmv7iy απο τη μεγαλη trq θα παθεις και εδω ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ναι υπαρχει πολεμος Nsg περου και παιρνετε και αμυνες απο αυτους μαλλον εχεις νυχτα αλεξ
επισης δε ψαχνουμε δικαιολογιες εμεις εχουμε κερδισει δεν αλλαζει αυτο....
και κατι αλλο ποιος σ ειπε οτι η πραξις μαζευει πρεμ

για guspolidis οτι χειροτερο υπαρχει στον ελληνικο σερβερ
οτι επαθες 48 http://prntscr.com/mmv7iy απο τη μεγαλη trq θα παθεις και εδω ΜΕ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ


Mε 35 κριους παντως το τοιχος δεν πεφτει ευκολα
 

DeletedUser33851

ναι γεια σας εξαφανιση αρχηγου μπορειτε να βοηθησετε?

εξαφανιστηκε στο κ57

ελεγε οτι επαιζε για πρεμ

παρακαλουμε για οποιαδηποτε πληροφορια καλεστε στο 5
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ΡΝΣ το μόνο που έχω να πω γιαυτή τη φυλή(Σύμπραξη ΒΣΣ+ ΡΝΣ)είναι πως μέχρι τώρα παίζουμε καθοριστικό ρόλο στα τεκταινόμενα του Κ57 αν σκεφτεί κανείς πως καθημερινά πάμε πυξίδα ένα ένα τα ακκ των γάτων.
Εκπροσωπούμε το πιο σκληροπυρηνικό-στόνερ κομμάτι όλων όσων στέκονται απέναντι σε τακτικές πριμειντ φυλών.
Μπήκαμε στον κόσμο ως 6ο αουτσάιντερ και πλέον είμαστε το 3ο φαβορί, ούτε που καταλάβατε από που σας ήρθε (και που είστε ακόμα γατάκιαμ θα πω) , θα καείτε ΟΛΟΙ από τις καυτές μας.


ΡΝΣ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΟΛΩΝ

Υ.Γ είμαστε οι καλύτεροι οικοδόμοι, λάτρεις της στριφτοχειροτεχνίας και οι κατασκευές μας είναι πολυόροφες.
 

DeletedUser35784

Χαιρετώ την αδελφική φυλή RNS.

RNS σημαίνει δεν νοιώθουμε φόβο, πόνο η κρύο
RNS σημαίνει είναι από τον δρόμο, σχολείο
RNS σημαίνει 1312
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αν ο Κ57 ηταν η Super League Σουρωτη σιγουρα η RNS θα ηταν ο Πανιωνιος η τα Γιαννενα
 

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
ίσως και να συμφωνώ σε ότι αφορά ότι είμαστε φυτώριο ταλέντων.
όπως ακριβώς και ο νιονιος.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αν κρινουμε οτι εχετε πολλους παλαιμαχους μαλλον τα Γιαννενα ειστε ;)
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Πυξίδα στους omg ακούω, πυξίδα στους omg δε βλέπω.Ρε μάγκες μήπως σκάσατε τα πυροτεχνήματα λίγο νωρίς;

Εκεί που το ειχες βάλει δεν το ειδε κανεις πιθανόν.. ουτε καν οι γατουλες με τις ροζ μυτουλες που υποτίθεται εχουν και καλη όσφρηση.
Το βαζω λοιπον εδω και θα παρεις τις απαντήσεις σου απο τους συγγραφείς της φυλής μας :D
 

Ash Ketchum

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
29
Εκεί που το ειχες βάλει δεν το ειδε κανεις πιθανόν.. ουτε καν οι γατουλες με τις ροζ μυτουλες που υποτίθεται εχουν και καλη όσφρηση.
Το βαζω λοιπον εδω και θα παρεις τις απαντήσεις σου απο τους συγγραφείς της φυλής μας :D

Ρίξτε τους πρώτα πυξίδα και μετά απαντήστε σε εμένα, μια διαπίστωση έκανα εγώ..
 

DeletedUser35859

Ο κόσμος είναι Περού .εγώ αυτό κρατάω

Και επειδή μιλάτε με αποδείξεις οποτε μπορέσετε παραθεστε τις να γελασουμε
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
66
Μα καλα... τα νουμπακια της NSG δεν τσικνηζουν σημερα; απο εχθες βαρανε φεικ... τι κάνετε ρε; χαχαχαχαχαχα

Περάστε και λιγο με τις οικογένειες σας, μηδεν προσωπική ζωη; εκτος και αν πίνετε μια γουλιά κρασι=3 φεικ
1 μπουκιά μπριζόλα =2 φεικ..
1 φετα ντομάτα = 1 φεικ
Το αγγούρι νομιζω το τρώτε ολόκληρο γι'αυτό δεν θα γράψω αναλογία. :p
 

DeletedUser34963

Οτι πραξεις θα εισπραξεις δεν ειναι το σλογκαν;Μου πας για τυλιχτα ενω πρεπει να αναγνωριζεις...σε βλεπω με κοιλιτσα μεχρι το καλοκαιρι...Το αγγουρι δεν ειναι εποχικο λαχανικο περιμενε μεχρι τον Μαιο αν δεν εχεις παει πυξιδα μεχρι τοτε <3
 

DeletedUser33851

Οτι πραξεις θα εισπραξεις δεν ειναι το σλογκαν;Μου πας για τυλιχτα ενω πρεπει να αναγνωριζεις...σε βλεπω με κοιλιτσα μεχρι το καλοκαιρι...Το αγγουρι δεν ειναι εποχικο λαχανικο περιμενε μεχρι τον Μαιο αν δεν εχεις παει πυξιδα μεχρι τοτε <3
οι ρουφιανοι δεν εχουν λογο σε βλεπω να γινεσαι ενας μικρος gkratsiani και αυτος τετοιες ασυναρτησιες εγραφε...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Σωστα, εσεις δεν εχετε ρουφιανους δεξια και αριστερα.
Γλεντα τους Μαριε(εκτος αν ο λογαριασμος Hot Sauce αλλαξε χερια)
 

DeletedUser33851

εγω προσωπικα δεν εχω ουτε χρειαζομαι ..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή