SOL vs TEZA & BRAVOS

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser35948

Εδω ο κοσμος εγινε σπιντ ,πιο γρηγορο κλεισιμο δεν εχω δει.

Χμ, πολύ μένος προς την μπερετ και ειδικά αυτή τη φορά αδικαιολόγητο καθώς αυτό που είπε δυστυχώς ισχύει..
Τι σου έκανε ψυχούλα μου και την βριζεις;

Δεν ισχυει...

Πιο γρήγορος ηταν ο 52 που λόγω τον ρυθμίσεων του έκλεισε στις 109 μέρες , 90 μέρες μέχρι να βγουν οι ρούνοι και 19 μέχρι να κλείσει ο κόσμος. Άλλα η Σολ σίγουρα θα σπάσει ρεκόρ για το πιο γρήγορο κλεισμένο κόσμο με 80% χωρίον αν και αυτό δεν θα σημαίνει τίποτα σε κανένα για αυτό που θα πω τώρα. Και δεν υπαρχη λογος για εχθρο μιας και στις δυο περιπτωσεις ηταν ο ιδιος.

ο εχθρος ηταν ανηπαρκτος και στις 2 περιπτωσεις καμια απο τις δυο φυλες δεν θα ειναι περιφανη για την νικη της.
 

DeletedUser36004

Χμ, πολύ μένος προς την μπερετ και ειδικά αυτή τη φορά αδικαιολόγητο καθώς αυτό που είπε δυστυχώς ισχύει..
Τι σου έκανε ψυχούλα μου και την βριζεις;
Δεν χρειάζεται να σου έχει κάνει κάτι συγκεκριμένο, απλά η τύπισσα δεν έχει ζωή και ξημεροβραδιάζεται στο εξτέρναλ απατώντας σε κάθε ποστ. Δεν δείχνει σεβασμό σε κανέναν πέρα κάποιων λογιαριασμών της ΣΟΛ, και φυσικά δεν έχει τον σεβασμό κανενός. Είναι αξιοθρύνιτη, την παρακολουθώ άπειρο καιρό και απλά γελάω με αυτά που γράφει. (Δεν είχε ποτέ τον σεβασμό κανενός λόγω του ότι ήταν ο σούπερ τοπ χαφιές του Κ15 όπως και να χει,απλά τείνει να διατηρεί το αξιοθαύμαστο προσόν να την αντιπαθεί όλος ο σέρβερ και πολύ πιθανόν όλοι οι κοντινοί της άνθρωποι(αν έχει), με αυτά που λέει :D
Και όχι δεν μου έχει κάνει τίποτα, έχω να παίξω μαζί της/εναντίον της από τον 15, αλλά πραγματικά δεν υποφέρεται άλλο :p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
ο σούπερ τοπ χαφιές του Κ15 ό
Δουκας ήμουν στο κ15 γατακι,εχεις δει κανενα δουκα να ειναι χαφιες?Ποιος καημενουλης εισαι εσυ παλι?

Δεν τα σχολιαζω ολα ,γιατι ποστ σαν το δικο σου ,το αρχικο ειναι για τα σκουπιδια.Το οτι εισαι αρχινουμπας φαινεται απο πολλα που γραφεις θα σου πω δυο σημεια Α.Θεωρεις την bravo φυλη και Β. Θεωρεις οτι ο blanco επρεπε να ειναι μετωπο αγνοώντας οτι ο αρχηγος της φυλης ειναι για να οργανωνει τους υπολοιπους οχι να ειναι μετωπο ,καταλαβες τωρα γιατι πυξιδιαζεστε? Γιατι γινεστε μελη συνονθυλευματων που ο αρχηγος του προσπαθει να παιξει ως απλο μελος.Βασικα θεματακια και μετα κλαίγεσαι γιατι σας λεω νουμπαδες μερικους, μερικους ,μηπως επειδη είστε?


Ο King Silva δεν πηρε χωρια απο Σολ αλλα εκανε 2 ανακαταληψεις .και τα εχασε αμεσως .
http://gr.twstats.com/gr56/index.php?page=village&mode=conquers&id=638

http://gr.twstats.com/gr56/index.php?page=village&mode=conquers&id=296

Μαθε να διαβαζεις στατιστικα ,
Υγ οσο για το αν εχω ζωη σε διαβεβαιώ οτι το 24ωρο δεν μου φτανει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser36004

Δουκας ήμουν στο κ15 γατακι,εχεις δει κανενα δουκα να ειναι χαφιες?Ποιος καημενουλης εισαι εσυ παλι?

Δεν τα σχολιαζω ολα ,γιατι ποστ σαν το δικο σου ,το αρχικο ειναι για τα σκουπιδια.Το οτι εισαι αρχινουμπας φαινεται απο πολλα που γραφεις θα σου πω δυο σημεια Α.Θεωρεις την bravo φυλη και Β. Θεωρεις οτι ο blanco επρεπε να ειναι μετωπο αγνοώντας οτι ο αρχηγος της φυλης ειναι για να οργανωνει τους υπολοιπους οχι να ειναι μετωπο ,καταλαβες τωρα γιατι πυξιδιαζεστε? Γιατι γινεστε μελη συνονθυλευματων που ο αρχηγος του προσπαθει να παιξει ως απλο μελος.Βασικα θεματακια και μετα κλαίγεσαι γιατι σας λεω νουμπαδες μερικους, μερικους ,μηπως επειδη είστε?


Ο King Silva δεν πηρε χωρια απο Σολ αλλα εκανε 2 ανακαταληψεις .και τα εχασε αμεσως .
http://gr.twstats.com/gr56/index.php?page=village&mode=conquers&id=638

http://gr.twstats.com/gr56/index.php?page=village&mode=conquers&id=296

Μαθε να διαβαζεις στατιστικα ,
Υγ οσο για το αν εχω ζωη σε διαβεβαιώ οτι το 24ωρο δεν μου φτανει.


1) Εγώ στον 56 έπαιξα για περίπου 2 βδομάδες, αποκλειστικά για πρεμ.
2) Επειδή ξέρω να διαβάζω τα στατιστικά είδα ότι ο King Silva είχε χωριό του Ιούδα 20 μέρες μέχρι που το έχασε στο μεγάλο πλάνο της σολ 30/12... καποιος άλλος μάλλον δεν μπορεί να διαβάσει τα στατιστικα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
3) Kαποτε ένας σοφός είπε ότι η αξία του νικητή φαίνεται από το πόσο καλό αντίπαλο είχε. Δεν θεωρώ τους μπράβος καλή φυλή, αλλά αυτό δεν αλλάζει το δεδομένο ότι είχαν τα @@ και μπήκαν να παίξουν σε αυτόν τον κόσμο. Βγάλε τα γυαλιά ανοησίας που φοράς και ίσως κάποια στιγμή πεις κάτι σωστό χωρίς να γελάει όλος ο σέρβερ μαζί σου.Υποβαθμίζεις την όποια προσπάθεια κάνανε τα παιδιά της σολ με το να μην δίνεις αξία στην μπράβος και την Β.Ρ-ΤΕΖΑ ή όπως λέγονται τέλος πάντων.
4)Χαφιέ δούκα πρώτη φορά βλέπω:cool:
5)Το 24ωρο δεν σου φτάνει, αλλά σε παρακαλώ βγες και λίγο από το εξτέρναλ,γιατί τα λεφτά δεν μας φτάνουν για την θεραπεία στα μάτια.Τα ρίξαμε όλα σε πρεμ.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
1.Παιξε για πριμ γιατι το χρειαζεσαι οσο κανεις αλλος εδω μεσα
2Το χωριο ηταν του king Silva και το πηρε ο Ιουδας προφανως μετα του το αφησε για να χτισει γιατι μονο αυτος ξερει να χτιζει τοσο καλα .
3.Καποτε εγω ειπα "μια φορα νουμπας παντα νουμπας " .Δεν ειχαν @@@@ οι bravo , αυτο που εχουν οι bravo και μπηκαν ηταν $$$$$ και νομιζαν οτι θα κερδισουν ετσι.Αφου με θεωρεις ανοητη τι καθεσε και ασχολησε τραβώντας τετοια ζόρια?
4Για την πυξιδα σου στο κ15 ευθυνομαι προσωπικα εγω ,κλαψε κι αλλο εξι χρονια μετα χαχαχαχα
5Το οτι ριχνεις ολα τα λεφτα σου σε πριμ δεν χρειαζεται να μας το λες το ειχαμε καταλαβει απο τις πρωτες σου λεξειςΤο κακο ειναι οτι αλλου χρειαζεσαι θεραπεια και οχι στα ματια .Πρωτη φορα βλεπω τετοια ταύτιση Νικ (κομπλεξ) με την πραγματικοτητα. Η εύστοχη επιλογη του ,σου δινει ενα ποιντ απο εμενα.Ε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser33851

λοιπον εχω παιξει στους 2 συγχρονους κοσμους χωρις παρατηρηρια 52 - 56 και στους 2 ειχα αντιπαλο το king silva και στους 2 κερδισα παραπανω απο ευκολα βγαινετε συνεχεια τον παρουσιαζεται σαν παικταρα εχει 2στα2 πυξιδες απο τη παρεα μου και ειμαι σιγουρος οτι και 3η φορα να το πετυχω καπου θα μπαινετε εσεις οι ασχετοι να γραφετε οτι παλι ειναι καλυτερος......
 

DeletedUser2088

ΧΜΜΜμμμμ για αυτό μου αρέσει το external, έχει πάντα ενδιαφέρον!

Για να κατεβάζουμε τους τόνους τώρα.
 

DeletedUser36004

1.Παιξε για πριμ γιατι το χρειαζεσαι οσο κανεις αλλος εδω μεσα
2Το χωριο ηταν του king Silva και το πηρε ο Ιουδας προφανως μετα του το αφησε για να χτισει γιατι μονο αυτος ξερει να χτιζει τοσο καλα .
3.Καποτε εγω ειπα "μια φορα νουμπας παντα νουμπας " .Δεν ειχαν @@@@ οι bravo , αυτο που εχουν οι bravo και μπηκαν ηταν $$$$$ και νομιζαν οτι θα κερδισουν ετσι.Αφου με θεωρεις ανοητη τι καθεσε και ασχολησε τραβώντας τετοια ζόρια?
4Για την πυξιδα σου στο κ15 ευθυνομαι προσωπικα εγω ,κλαψε κι αλλο εξι χρονια μετα χαχαχαχα
5Το οτι ριχνεις ολα τα λεφτα σου σε πριμ δεν χρειαζεται να μας το λες το ειχαμε καταλαβει απο τις πρωτες σου λεξειςΤο κακο ειναι οτι αλλου χρειαζεσαι θεραπεια και οχι στα ματια .Πρωτη φορα βλεπω τετοια ταύτιση Νικ (κομπλεξ) με την πραγματικοτητα. Η εύστοχη επιλογη του ,σου δινει ενα ποιντ απο εμενα.Ε
K15 γλυκιά μου μπερέτ κλείσαμε παρέα, έκανα πλάκα για το χαφιές προφανώς, αλλά όσο καλή ήσουν στο παιχνίδι από τότε,τόσο εκνευριστική ήσουν πάντα και αυτό είναι γενική παραδοχή όσων έχουν παίξει μαζί σου :D:D
Για τον King Silva, δεν είπα ότι είναι ο καλύτερος, είπα ότι είναι καλός παίχτης. Ξεχνάτε μου φαίνεται ότι δεν έχει ομάδα(πόσο μάλλον τους καλύτερους),μπαίνει και παίζει μόνος του, κάνει την κ@ του και οσο παιζει περναει καλά.Αυτό μετράει στην τελική.Πίστεψε με όποιον και να ρωτήσεις από την sol πάω στοίχημα κανείς δεν ευχαριστήθηκε τον κ56! Είναι σαν να φευγει απτο πρωταθλημα αεκ παοκ παο ατρομητος κλπ και να μενει ο ολυμπιακος με ολα τα χωρια να παιζει. ούτε τον τίτλο δεν θα πανυγιρήσει στο τέλος!
 

DeletedUser33703

Να πω και εγώ την άποψη μου ως εξωτερικός παρατηρητής του κόσμου(μπήκα για πρεμ, τίποτα άλλο,οπότε πιστεύω έχω μία αντικειμενική άποψη κατ'εμέ).
Αρχικά να ξεκαθαρίσω την θέση μου από νωρίς:
Δεν έχω συμπάθειες ούτε προς την σολ ούτε προς οποιαδήπωτε άλλη φυλή του κόσμου.Εντελώς αντικειμενικά η σολ μπήκε κέρδισε μόνη της με 1 μόνο οργανωμένο πλάνο, παίζοντας χύμα, ανοργάνωτα, καθε φορα συνεργάζοντουσαν 3-4 λογαριασμοί και χτυπάγανε, εξάλλου δεν χρειαζόταν και κάτι περισσότερο από αυτό για να κερδίσει τους αντιπάλους της.Μια πολύ καλή φυλή, δεν θα μιλησω για την καλύτερη για να μην δημιουργήσω αντιπαραθέσεις,αλλά σίγουρα στις καλύτερες στην ιστορία των φυλετικών.
Θετικά και αρνητικά που παρατήρησα στον κόσμο:
Θετικά:
-Σολ πολύ δυνατή δεν έχουμε να πούμε κάτι εδώ, δεν χρειάζεται καν περαιτέρω ανάλυση.
-Χάρηκα που είδα κόσμο, έστω και λίγο να μπαίνει να παίζει ενάντια στην σολ,μεταξύ μας τώρα, δεν είναι και εύκολο να παίξεις ενάντια τους.
-Η φυλή μπράβος που προσωπική μου άποψη είναι ότι αν διορθώσουν κάποια πράγματα(όπως την αλαζονεία του αρχηγού τους),έχουν ένα ικανοποιητικό σύνολο, που μπορεί να διεκδικήσει κόσμους.
-Η φυλή έρως για την καλή της άμυνα στην αρχή του κόσμου,καθυστερώντας αρκετά τα επιθετικά πλάνα της σολ ενάντια σε τηλ και μπράβος.
-Τέλος ο Σάκης και ο Αντώνης που είχαμε και μία επαφή λόγω Κ1,παίζοντας τον λογαριασμό King Silva, προσπαθώντας κυριολεκτικά τα παιδιά να κρατήσουν ένα ολόκληρο μέτωπο με σολ. Κατ'εμέ πολύ καλοί παίχτες και οι 2, πολύ καλή ανάπτυξη στην αρχή(ο Σάκης φημίζεται για το start up του,και ο Αντώνης για το mid/late game του),πολύ καλό στήσιμο χωριών, έχοντας τα ... να βγουν μπροστά να παίξουν μέτωπο. Μπορεί να σας ακούγεται αστείο αλλά αυτοί που ξέρουν πραγματικά το παιχνίδι, μπορούν να καταλάβουν πόσο δύσκολο ήταν να κρατάς ένα ολόκληρο μέτωπο με ενάντια στην sol. Αν είχανε την κατάλληλη στήριξη της φυλής τους ίσως να είχαν αντέξει παραπάνω στο μέτωπο.Δυστυχώς ο Σάκης τα παράτησε από νωρίς(κλασσικός Σάκης) και μετά ήρθε η κατρακύλα.Έγινε ένα πολύ καλό πλάνο από μεριάς σολ, καλά δουλεμένο(και το μοναδικό πλάνο που έκανε η σολ σαν φυλή μέχρι στιγμής στον κόσμο) πάνω στον λογαριασμό King Silva, που αν δεν κάνω λάθος ο Αντώνης ήταν εξωτερικό και ο Σάκης τα είχε παρατήσει πιο πριν. Δεν έχω ιδέα ποιος κρατούσε τον λογαριασμό, αλλά δεν θα άλλαζαν και πολλά, στην καλύτερη να είχαν κοπεί κάποια τρένα, που απλά στο afterplan η σολ θα τα μάζευε,οπότε είναι το ίδιο.
Για μένα ξεκάθαρα θετική εντύπωση μου έκανε αυτός ο λογαριασμός και αυτά τα παιδιά, με ξενέρωσε λίγο μεν ο Σάκης,αλλά ίσως κατάλαβε ότι ο κόσμος δεν είχε ελπίδα και την έκανε με ελαφρά από νωρίς.Μην ξεχνάμε ότι ο King Silva, είναι ο μόνος λογαριασμός του κ56 που πήρε χωριά από σολ(Ιούδας συγκεκριμένα) και βρήκε αρκετές φόρες μέσα τα επιθετικά του diff, κρατώντας και τους 2 λογαριασμούς πίσω, ενώ είχαν ξεκινήσει πολύ δυνατά στο start up.

Αρνητικά:
-Η σχετικά μικρή συμμετοχή στον κόσμο 56. Ένας κόσμος που άνοιξε χειμώνα.Ένας κόσμος που είχε τις τέλειες ρυθμίσεις. Ρυθμίσεις που βλέπουμε από σπάνια εώς καθόλου στους ελληνικούς σέρβερς. Άφαντη η cxc,άφαντη η μαο(ας δώσουμε ελαφρυντικό σε αυτούς γιατί έπαιζαν κ55,όταν άνοιξε),άφαντοι διάφοροι καλοί παίχτες και διάφορες καλές φυλές. Μετά θα παρακαλάμε να ξανανοίξει τέτοιος κόσμος ενώ άνοιξε και δεν μπήκε κανείς.
-Η φυλή μπράβος, και ο αλαζωνικός χαρακτήρας του πρωταθλητή. Διάβασα την κύρηξη πολέμου προς την σολ και απλά ήταν για γέλια.Εντάξει να πικάρεις τον αντίπαλο, να εμψυχώσεις την ομάδα σου, αλλά αυτό ήταν εκτός πραγματικότητας. Μία μπράβος που αντικειμενικά μπορεί να διεκδηκίσει πράγματα στο μέλλον, την είδαμε να παίζει φουλ παθητικό ρόλο, να αργεί να κλείσει ήπειρο, να παίζει ξύλο με τα βάρβαρα(ιππόλυτος:18 βάρβαρα σε μία μέρα και το αποτέλεσμα; 0 ). Θα μπορούσαν να βαρούσαν equalizer από νωρίς να του κόψουν την ανάπτυξη μιας και ήταν αποκομένος από την φυλή του.Δεν το έκαναν ποτέ.Κακή στρατιγική,κακά πλάνα, ευελπιστούμε το καλύτερο για το μέλλον, γιατι εμένα προσωπικά κέρδισαν την συμπάθεια μου μόνο και μόνο που μπήκαν να παίξουν στον κ56.
-2 Αρνητικά για την φυλή σολ: 1) Ο αρχηγός blacko, που έπαιξε στο ριμ της σολ, αντί να βγει μπροστά.1 αρχηγός πρέπει πάντα να βγαίνει μπροστά και όχι να παίζει πίσω.Μία βόλτα στο προφίλ του και στις απώλειες του φτάνει για να με πείσει. Προφανώς και υπάρχουν μεταβλητές που δεν μπορώ να γνωρίζω(όπως πχ να έτυχε κάτι, η έλλειψη χρόνου, και άλλα πολλά), αλλά αυτή τη στιγμή μιλάω με τα δεδομένα που έχω.(καμία προσωπική προσβολλή προς τον blacko, απλά αναφέρω ότι δεν μου άρεσε που τον είδα να παίζει πίσω). 2) Το πρεμ που έριξε η σολ, σε σχέση με τους άλλους παίχτες. Πήρε τρομερό προβάδισμα στην αρχή(το οποίο θα το έπαιρνε όπως και να χει λόγω ικανοτήτων, αλλά σε καμία περίπτωση σε τέτοιο τεράστιο βαθμό).Έριξε πολύ πρεμ σε έναν κόσμο που δεν χρειαζόταν και αυτο μου έκανε αρνητική εντύπωση εμένα προσωπικά.Είδα πολλά κρούσματα ρουφιάνων στις φυλές μπράβος και τηλ. Ρουφιάνων της σολ, κάτι εντελώς αχρείαστο. Σε καμία περίπτωση δεν χρειαζόταν ρουφιάνο η σολ για να κλείσει αυτόν τον κόσμο, αλλά είχε και μάλιστα αρκετούς όπως άκουσα/είδα. Εντελώς ανόητο,δίνει δικαιώματα στους άλλους να υποβαθμίζουν την νίκη τους, και πραγματικά δεν χρειαζόταν να γίνει κάτι τέτοιο.

disclaimer: όπως είπα και πολλές φορές παραπάνω, όλα αυτά αποτελούν προσωπική μου άποψη. δεν έχω κόντρα με κανέναν, δεν είχα κανένα προσωπικό όφελος, δεν κάνω καμία επίθεση προς καμία μεριά και απλά εκφράζω την γνώμη μου. Περιμένω όποιος απαντήσει από τις 2 πλευρές να απαντήσει σοβαρά και με επιχειρήματα για να κάνω κουβέντα μαζί του.

Θα την χαρακτηρίσω σωστή την κριτική σου και απόλυτα στοχευμένη .
Απλά θα σου πω ότι σαν παίκτη δεν θα με δεις ποτέ να παίζω χωρίς αντίπαλο .
Και δεν θα με δεις ποτέ να μαζεύω χωριά από πτώματα .
Ο κόσμος 56 η αλήθεια είναι ότι μας ξενέρωσε όλους μας .
Αρχικά είχαμε στηθεί οι 4-5 μεγάλοι μας λογαριασμοί μέτωπο για κ45 , στην ουσία δεν υπήρξε κανένα μέτωπο στον κόσμο , απλά μαζεύαμε χωριά .
Όταν λοιπόν εκλεισε η κ45 και ήμουν πλέον ριμ και πήρα πατήματα χτυπώντας σε πλάνο για να βγω μπροστά μέτωπο με bravos .
Η bravos ξεκίνησε να πέφτει σαν πύργος από τραπουλόχαρτα μόνο από βουτιές .
Στην ουσία η bravos δεν πρόλαβε να δεχτεί ούτε μισό πλάνο στον κόσμο και αυτό είναι που με ξενέρωσε πιο πολύ από όλα .
Παίζει να είναι και η μόνη διεκδικητρια φυλή στην ιστορία των φυλετικών που χάνει χωρίς πλάνο .
Οπότε από τη στιγμή που δεν υπήρξε ποτέ ουσιαστικό μέτωπο το σχόλιο σου θα το χαρακτηρίσω λίγο ατυχές .
Η ffo και οι Άτλαντες που έπαιζα στο 'ριμ' έφερναν μεγαλύτερη αντίσταση .

Γενικά αν εξαιρέσεις λίγο στην αρχή με τους ΤΕΖΑ και τον vanblack που είχε λίγο χαβαλε ο κόσμος ήταν απογοήτευση .
Και να φανταστείς ότι τον παίξαμε 3vs1 από την αρχή , μακράν το πιο εύκολο 3vs1 στην ιστορία του game .
Κρίμα για τους αντιπάλους πραγματικά περιμενα πολλά περισσότερα .
Στον κόσμο χρειάστηκε να βγάλω μόνο ένα σοβαρό πλάνο στον King Sylva , σε όλα τα άλλα πλάνα απλά στέλναμε σπλιταριστα τρένα .

Αυτά προς πληροφόρηση τώρα παίζουμε στον hp του νετ που έχει απίστευτες ρυθμίσεις για τα τωρινά δεδομένα , ένας κόσμος old school .
Ελπίζω εκεί να βρούμε περισσότερη αντίσταση .
 

DeletedUser36004

Θα την χαρακτηρίσω σωστή την κριτική σου και απόλυτα στοχευμένη .
Απλά θα σου πω ότι σαν παίκτη δεν θα με δεις ποτέ να παίζω χωρίς αντίπαλο .
Και δεν θα με δεις ποτέ να μαζεύω χωριά από πτώματα .
Ο κόσμος 56 η αλήθεια είναι ότι μας ξενέρωσε όλους μας .
Αρχικά είχαμε στηθεί οι 4-5 μεγάλοι μας λογαριασμοί μέτωπο για κ45 , στην ουσία δεν υπήρξε κανένα μέτωπο στον κόσμο , απλά μαζεύαμε χωριά .
Όταν λοιπόν εκλεισε η κ45 και ήμουν πλέον ριμ και πήρα πατήματα χτυπώντας σε πλάνο για να βγω μπροστά μέτωπο με bravos .
Η bravos ξεκίνησε να πέφτει σαν πύργος από τραπουλόχαρτα μόνο από βουτιές .
Στην ουσία η bravos δεν πρόλαβε να δεχτεί ούτε μισό πλάνο στον κόσμο και αυτό είναι που με ξενέρωσε πιο πολύ από όλα .
Παίζει να είναι και η μόνη διεκδικητρια φυλή στην ιστορία των φυλετικών που χάνει χωρίς πλάνο .
Οπότε από τη στιγμή που δεν υπήρξε ποτέ ουσιαστικό μέτωπο το σχόλιο σου θα το χαρακτηρίσω λίγο ατυχές .
Η ffo και οι Άτλαντες που έπαιζα στο 'ριμ' έφερναν μεγαλύτερη αντίσταση .

Γενικά αν εξαιρέσεις λίγο στην αρχή με τους ΤΕΖΑ και τον vanblack που είχε λίγο χαβαλε ο κόσμος ήταν απογοήτευση .
Και να φανταστείς ότι τον παίξαμε 3vs1 από την αρχή , μακράν το πιο εύκολο 3vs1 στην ιστορία του game .
Κρίμα για τους αντιπάλους πραγματικά περιμενα πολλά περισσότερα .
Στον κόσμο χρειάστηκε να βγάλω μόνο ένα σοβαρό πλάνο στον King Sylva , σε όλα τα άλλα πλάνα απλά στέλναμε σπλιταριστα τρένα .

Αυτά προς πληροφόρηση τώρα παίζουμε στον hp του νετ που έχει απίστευτες ρυθμίσεις για τα τωρινά δεδομένα , ένας κόσμος old school .
Ελπίζω εκεί να βρούμε περισσότερη αντίσταση .
Συμφωνω απολυτα με οσα ειπες, και το ειπα παραπανω, δεν γνωριζω τους λογους που δεν επαιξες μπροστα, γιαυτο και δεν ειπα κατι. Παρολα αυτα ισχυει οτι η μπραβος εχασαν χωρις καν να γινει πλανο, η τεζα παντως βλεπω οτι το παλευει ακομα οσο μπορει.
Γιαυτο ειπα και πριν στην μπερετ οτι ειμαι σιγουρος πως κανενας απο την σολ δεν ευχαριστηθηκε τον κοσμο. Εναν κοσμο με απιστευτες ρυθμισεις.
Το μονο που θα εχω να θυμαμαι απο αυτον τον κοσμο ειναι η γελοια κυρηξη πολεμου της μπραβος. Πραγματικα τιποτα περισσοτερο :Ρ
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Παρατηρώ ότι ο Κ56 στο εξωτερικό φόρουμ ανήκει στην κατηγορία "Ανοιχτοί Κόσμοι".
Παρακαλώ να διορθωθεί το λάθος.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Επιτηδες ,για να εμφανιστής κυριε Μαντη.Ποτε θα μπεις να παιξουμε μαζι ή αντιπαλοι ?(εχω ενα δεκαλεπτο κενο μεσα στο 24ωρο μου )
 

tarameni

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Λυπάμαι.... Λυπάμαι πραγματικά που κάποιοι παίκτες χαλάνε την ομορφιά αυτού του παιχνιδιού! Λυπάμαι που υπάρχουν ανώριμα ανθρωπάκια και νομίζουν ότι με το να βρίζουν άτομα και καταστάσεις θα τα βοηθήσει να κλείσουν κόσμο! Λυπάμαι, που η αποτυχία ενός πλάνου οδήγησε "παίκτες" στο να επιτεθούν φραστικά σε άτομα που σήμερα απέδειξαν πως μπορούν να κάνουν πολύ περισσότερα από όσα νόμιζαν κάποιοι !! Περισσότερο λυπάμαι που ακόμα υπάρχουν άτομα σ αυτό το παιχνίδι που δεν έχουν την ανατροφή και την παιδεία να συμπεριφερθούν ανάλογα και να σεβαστουν τον άνθρωπο που έχουν απέναντι τους! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΓΆΠΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΆΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΊΔΙ!!!!! κι αύριο μπορεί να παίζεις παρέα με κάποιον...το να βρίζεις δε σε κάνει περισσότερο άντρα... Ούτε το να απειλείς !! Δείξε την αξία σου με άλλο τρόπο ... Δυστυχώς από μένα ακυρωθηκες μετά τα σημερινά! Δε θα πρεπε καν να παίζεις !!!

Παίκτες οι οποίοι με το πρώτο πλάνο που χάνουν βρίζουν μανάδες δε θα πρεπε να υπάρχουν στο παιχνίδι...

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: ΧΙΟΝΙ

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 61
Πλευρά 2: 64
Διαφορά: 3

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 36
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 535,864
Πλευρά 2: 582,140
Διαφορά: 46,276

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 319,374
Πλευρά 2: 328,966
Διαφορά: 9,592

chart





P. S. Τρίζουν τα κοκκαλα του Da Vinci...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Deleted User - 119632

Οι λεγόμενοι "μαγκες" του πληκτρολογίου. Δυστυχώς αυτά τα φαινόμενα δεν λένε να εξαλειφθούν. Όσον αφορά στις βρισιές και απειλές επαναπαυονται στο γεγονός ότι εσύ λες σιγά .....ενώ κανονικά είναι μια επίσκεψη στο τμήμα δίωξης .Επειδή είδα πήρε το μάτι μου κάτι ανταλλαγές μηνυμάτων είναι πραγματικά απαράδεκτο. Απλά μερικοί άσχετοι που το παίζουν παίκτες παίρνουν τα χωριά τους σαν προεκταση του "ανδρισμού" τους ο οποίος εξαφανίζεται στην πραγματικότητα σε πραγματικές καταστάσεις. Είναι και αυτά σημεία των καιρών μας. Σε τι κοινωνία μεγαλώνουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσαμτσικα.....!!!!! Απλά τραγικός.....αλήθεια ο δούκας της φυλής του τι έχει να πει???!
 

DeletedUser33703

Ειπαμε να κανουμε διακοπες κανα μηνα μπας και καταφερεται τιποτα αλλα ματαιο , μαλλον ειστε αρκετα ασχετοι
ξεκινηστε να μετρατε αντιστροφα, ο χρονος σας τελειωσε .

Ο δαιμονας επεστρεψε ...
333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Οι λεγόμενοι "μαγκες" του πληκτρολογίου. Δυστυχώς αυτά τα φαινόμενα δεν λένε να εξαλειφθούν. Όσον αφορά στις βρισιές και απειλές επαναπαυονται στο γεγονός ότι εσύ λες σιγά .....ενώ κανονικά είναι μια επίσκεψη στο τμήμα δίωξης .Επειδή είδα πήρε το μάτι μου κάτι ανταλλαγές μηνυμάτων είναι πραγματικά απαράδεκτο. Απλά μερικοί άσχετοι που το παίζουν παίκτες παίρνουν τα χωριά τους σαν προεκταση του "ανδρισμού" τους ο οποίος εξαφανίζεται στην πραγματικότητα σε πραγματικές καταστάσεις. Είναι και αυτά σημεία των καιρών μας. Σε τι κοινωνία μεγαλώνουμε τα παιδιά μας Νίκο Τσαμτσικα.....!!!!! Απλά τραγικός.....αλήθεια ο δούκας της φυλής του τι έχει να πει???!
Λυπάμαι.... Λυπάμαι πραγματικά που κάποιοι παίκτες χαλάνε την ομορφιά αυτού του παιχνιδιού! Λυπάμαι που υπάρχουν ανώριμα ανθρωπάκια και νομίζουν ότι με το να βρίζουν άτομα και καταστάσεις θα τα βοηθήσει να κλείσουν κόσμο! Λυπάμαι, που η αποτυχία ενός πλάνου οδήγησε "παίκτες" στο να επιτεθούν φραστικά σε άτομα που σήμερα απέδειξαν πως μπορούν να κάνουν πολύ περισσότερα από όσα νόμιζαν κάποιοι !! Περισσότερο λυπάμαι που ακόμα υπάρχουν άτομα σ αυτό το παιχνίδι που δεν έχουν την ανατροφή και την παιδεία να συμπεριφερθούν ανάλογα και να σεβαστουν τον άνθρωπο που έχουν απέναντι τους! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΓΆΠΗ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΆΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΆΒΕΙΣ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΊΔΙ!!!!! κι αύριο μπορεί να παίζεις παρέα με κάποιον...το να βρίζεις δε σε κάνει περισσότερο άντρα... Ούτε το να απειλείς !! Δείξε την αξία σου με άλλο τρόπο ... Δυστυχώς από μένα ακυρωθηκες μετά τα σημερινά! Δε θα πρεπε καν να παίζεις !!!

Παίκτες οι οποίοι με το πρώτο πλάνο που χάνουν βρίζουν μανάδες δε θα πρεπε να υπάρχουν στο παιχνίδι...

Πλευρά 1:
Φυλές: SOL
Πλευρά 2:
Φυλές: ΧΙΟΝΙ

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 61
Πλευρά 2: 64
Διαφορά: 3

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 35
Πλευρά 2: 36
Διαφορά: 1

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 535,864
Πλευρά 2: 582,140
Διαφορά: 46,276

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 319,374
Πλευρά 2: 328,966
Διαφορά: 9,592

chart





P. S. Τρίζουν τα κοκκαλα του Da Vinci...

εβγαλαν γλωσσα και οι ανυπαρκτοι , καιρος να τους την κοψουμε. Η γατα επεστρεψε τα ποντικακια γρηγορα πισω στην τρυπα τους
 

Deleted User - 119632

Ρε DaVinci ωραία είμαστε άσχετοι. Ε και? Τι σχέση η γνώση μας στο παιχνίδι με τις βρισιές σου...το ποστ σου είναι απόδειξη της ποιότητας σου. Όσο για τον δούκα σου.... Χάχα αν δεν ταιριαζατε... Φαντάζομαι είστε ποιο παντελονατοι τώρα που θα μας πυξιδιασετε ε?? Οπότε εφόσον είστε "γνωστές" του παιχνιδιού αυτό δικαιολογεί τις προσβολές επί προσωπικού για σπίτια και μάνες ε? Κάποια πράγματα δεν αλλάζουν καθόλου....

Υ. Γ αν εμείς είμαστε άσχετοι, πολύ πιθανό, δεν σας κάνει εσάς παικταραδες. Απλά λιγότερο άσχετους. Για να στο εξηγήσω δεν κάνετε και κάτι το φοβερό... Κατάλαβες την διαφορά νεαρέ?
 
Κορυφή