Ταραχη εξαφανιΖΟΛ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Είχα ενα ινδαλμα και εγω στις φυλετικες τον ΤΑΡΑΧΗ .Εβλεπα επιθεσεις του και μου φευγε η μυωπια ,εκοβε και ελεγα "τι κανει ο χασαπης'? Ακουγα Sepultura (με βοηθαει στην συγκεντρώση) και εστελνα τρενα αλφαδι ,ξυραφια,διπλη λεπιδα και ερχοταν ο αετος των φυλετικων,ο αίλουρος γάτος του κοψιματος ,το χελι και εκοβε με την μια .Και ολα αυτα μου τα καταστρεψατε.
Ειμαι στα προθυρα καταθλιψης.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ταραχη ασχετε μπες 56 να φας την μεγαλυτερη δικη
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
αυτο ισχυει μονο για παιχτες η περιλαμβανει και ατομα της Ο.Δ ?

Κάτι θέλετε να πείτε, αλλά για κάποιους λόγους το αποφεύγετε. Αναπτύξτε τον συλλογισμό σας.

Καλό θα ήταν όμως να γράφατε από τον κανονικό σας λογαριασμό και όχι από αυτόν. Έχετε λογαριασμό με το όνομα χρήστη του παιχνιδιού, δεν υπάρχει λόγος να χρησιμοποιείτε αυτόν. Αν έχετε χάσει τα στοιχεία του, κάντε μια αίτηση και θα βρεθεί η λύση.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Γίνετε συγκεκριμένος στο ερώτημα που θέσατε.

Όσο δε για την αίτηση που λέτε, από το 2015 που έγινε μέχρι τώρα, έχουν αλλάξει πολλά. Μέχρι και το είδος του forum άλλαξε. Κάντε μια καινούρια και θα βρεθεί η άκρη.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Οι κανονισμοί του forum απαντούν στα ερώτηματά σας. Αν θεωρείτε πως υπάρχει ή οποιαδήποτε παράβαση, σαφώς και μπορείτε να την αναφέρετε.
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
Σας απαντώ πως ισχύουν οι κανονισμοί και πως αν υπάρχει παράβαση μπορείτε να την αναφέρετε και μου λέτε πως απαξιώ να σας απαντήσω. Άποψή σας, δεν μπορώ να σας πείσω για το αντίθετο.
 

DeletedUser34250

Το πρωί κάνω τις εκταφές και το απόγευμα πραγματοποιώ τις κηδείες. Είναι δύσκολη εργασία, απαιτεί σωματική και κυρίως ψυχική δύναμη. Έρχομαι καθημερινά σε επαφή με ανθρώπους και πολλοί είναι συναισθηματικά φορτισμένοι ή νευρικοί, πρέπει να τους αντιμετωπίσω, να μιλήσω μαζί τους, να τους ενθαρρύνω, να τους συμπονέσω. Ακόμη, αν χρειαστεί, να τους εξηγήσω για ποιο λόγο κάνουμε την κάθε διαδικασία. Δεν είναι μόνο το εργασιακό κομμάτι, αλλά και πολλά άλλα που σχετίζονται με την ψυχοσύνθεση των ανθρώπων που είναι γύρω μου. Κάπως έτσι πρέπει να βλέπουμε την Ο.Δ ασκούν κοινωνικό έργο πια!!!!!
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Το έφαγαν το παλικάρι αυτοί που του χτυπούσαν την πλάτη και τον έπαιρναν τηλέφωνο 50 φορές τη μέρα χαχαχαχα

SMURF.... Από πότε έχετε να μπείτε να παίξετε σε κόσμο; τελευταία σας θυμάμαι κ38. Τι γίνατε τελικά; γιατί δεν συνεχίζετε;
 

DeletedUser34250

SMURF.... Από πότε έχετε να μπείτε να παίξετε σε κόσμο; τελευταία σας θυμάμαι κ38. Τι γίνατε τελικά; γιατί δεν συνεχίζετε;
άστα φίλε μου μας έπιασε η κρίση και εμάς τα στρουμφακια δεν έχουμε χρόνο για φυλετικές..τώρα που θα δώσει τα αναδρομικά ο τσιπρας μάλλον θα μπούμε 56 αλλά έμαθα ότι θα μπει η sol και φοβόμαστε,,,ήμασταν και στον 30 και μας ξεσκισανε κυριολεκτικά χαχαχαχα,,,,ξέρουν αυτοί -TR- μας θυμόμαστε νταβιντσακο και μπλανκακο?
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Σιγα μην μπει 56 μια κοταρα σαν εσενα

Παντως στον 40 ειχες πλακα που εφευγες σχεδον ολος σε πλανα και μετα επαιρνες 20 εσωτερικα πισω
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34250

Σιγα μην μπει 56 μια κοταρα σαν εσενα

Παντως στον 40 ειχες πλακα που εφευγες σχεδον ολος σε πλανα και μετα επαιρνες 20 εσωτερικα πισω
βρε βρε βρε ο Μίλτος,,,ξέρεις έχω ακόμα εκείνα που έγραφες εσύ και το σινάφι σου τότε και από το σκυπε και από προσωπικά...θες να τα ανεβάσω τώρα η μετά να δουν ποιος είσαι...αααα και το βιντεακι από την σκιαθο που κάνατε διακοπές χαχαχαχαχα..όσο για εσωτερικά κοίτα ποιος μιλάει η SOL έλεος δλδ μην πηδηχτουμε απο το παράθυρο χαχαχα καλή συνέχεια σε όλους...Αλλιώς ήξερα το παιχνίδι αλλιώς έχει καταντήσει δεν αξίζει να ασχολείσαι ούτε ώρα...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΛΤΟΟΟΟΟ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ποιο βιντεακι; Εκεινο που λεει ο μιλταρας γκεεεετο ρε παιχτη; Θελουμε το αρχειο σου μεγαλε πυξιδομαχε
 

DeletedUser35718

αυτο ισχυει μονο για παιχτες η περιλαμβανει και ατομα της Ο.Δ ?

Οι Κανονισμοί του παιχνιδιού ισχύουν για όλους τους χρήστες του forum, τόσο για μέλη της Ομάδας Διαχείρισης όσο και για παίκτες.

Mad γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα

10 πόντοι για spam, οι οποίοι έχουν δωθεί ήδη.

Το έφαγαν το παλικάρι αυτοί που του χτυπούσαν την πλάτη και τον έπαιρναν τηλέφωνο 50 φορές τη μέρα χαχαχαχα

αλλοι 10 πόντοι για spam.

Σιγα μην μπει 56 μια κοταρα σαν εσενα

Παντως στον 40 ειχες πλακα που εφευγες σχεδον ολος σε πλανα και μετα επαιρνες 20 εσωτερικα πισω

guess what?Αλλοι 10 πόντοι!

Να περιορίσετε τόσο το spam όσο και τους χαρακτηρισμούς.

Όπως καταλαβαίνετε, το forum πλέον διαχειρίζεται.
 

DeletedUser33011

βρε βρε βρε ο Μίλτος,,,ξέρεις έχω ακόμα εκείνα που έγραφες εσύ και το σινάφι σου τότε και από το σκυπε και από προσωπικά...θες να τα ανεβάσω τώρα η μετά να δουν ποιος είσαι...αααα και το βιντεακι από την σκιαθο που κάνατε διακοπές χαχαχαχαχα..όσο για εσωτερικά κοίτα ποιος μιλάει η SOL έλεος δλδ μην πηδηχτουμε απο το παράθυρο χαχαχα καλή συνέχεια σε όλους...Αλλιώς ήξερα το παιχνίδι αλλιώς έχει καταντήσει δεν αξίζει να ασχολείσαι ούτε ώρα...ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΛΤΟΟΟΟΟ

Το βιντεακι απο τις διακοπες ο,τι καλυτερο.

Κοιταξε να δεις, εγω ποτε δε το επαιξα καλο παιδι, ειμαι αυτος που ειμαι. Επισης, οι προσωπικες απειλες σου δε με αγγιζουν. Θες να ανεβασεις τσατ? Ανεβασε τα, προσεχε μονο μη φας κανα μπαν στο φορουμ.

Επειδη εγω μιλαω παικτικα παντως, καθε φορα που εχανες 20+ χωρια επαιρνες αλλα τοσα βαρβαρα. Το αστειο ειναι οτι θεωρητικα ησουν απο τους ''καλους'', που ομως δυστυχως δε σε ξανααφησαν να βγεις μετωπο. Μεχρι και για ρουφιανο σε φοβοντουσαν τοσα χωρια που εχανες... Που να ξερανε οτι απλα εισαι ασχετος?

Τελος, για να μη ξεφυγω απο το θεμα του post (Συγνωμη αν ξεφυγα λιγο κυριοι διαχειριστες, αλλα οταν μου απευθυνουν το λογο οφειλω να απαντησω)... Αγαπητε κυριε Ταραχη, παρε το φιλο σου το Τασο απο πανω, τον Mr. Fapulas (ελπιζω να ειναι τυχαιο οτι το ονομα το αλλαξες σε morpheus στο κ40 μετα τις περιφημες σου αμυντικες ικανοτητες οπου εχανες -20 χωρια ανα πλανο...) και μπειτε κ56 να εισπραξετε λιγη ακομα αγαπη απο τη SOL.

Εμεις τους αγαπαμε τους αντιπαλους... Ξερετε... Ερωτας.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή