ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΚΟΣΜΟΥ Κ47

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33112
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33112

Τελικα εσεις παλικαρια εισασταν υπερβολικα πιο ευκολοι αντιπαλοι απο τους SAB!!!
Απορω πραγματικα γιατι καναμε μαζι σας συμμαχια,επρεπε να καναμε με σαμπ εσεις και που πηρατε 1 ηπειρο πολυ ηταν!!!
Το καλο ειναι οτι τελικα θα κανετε καλοκαιρι και το λεω για παιχτες προγραματιστικ ιλουσιονιστ και αλλους!!!
1 παιχτη αφησαμε πισω τον ισκαντερ να προσεχει και αυτος σας καθαρισε!!!

http://prntscr.com/kjnqxe

Αντε καλο καλοκαιρι καντε ενα διαλειμμα και μπειτε κ55-κ56 αλλα με περισσοτερους παιχτες
 

DeletedUser33112

Λοιπον παλικαρια επειδη ακουω διαφορους δρακους και και για να μην ξεκινησω τα ζαναξ σας ενημερωνω το πιο απλο και πιο λογικο!!!

Αν νομιζετε οτι επειδη ο φωτης παρεδωσε το μυστικο σε δελτα θα τερματισετε καποιοι στην καταταξη που ειστε τωρα απο εσωτερικα ειστε γελασμενοι!!!

δεν στεκει καθολου να μεινετε εκει!!! Αν ηταν χωρια που ειχατε κατακτησει απο εμας και σας εφεραν στην καταταξη σας τοτε δεν θα ειχα προβλημα!!! Αλλα ειναι εσωτερικα οποτε μην περιμενετε να μην δειτε τρενα!!!

Και τρενα θα δειτε και πλανο κανονικα!!! αφηστε καποιοι τα μηνυματα σε μελη μας οτι και καλα μας δωσατε μυστικο και σας βαραμε ακομα!!!

Αμα θελετε σας στελνουμε το μυστικο πισω!!και αμα θελετε σας στελνουμε ολα οσα σας λειπουν να ξεκινησει το ρολοι σε εσας!!!

Ειστε τοσο ανενεργοι που σε 10 μερες θα σας τα εχουμε ξανα παρει πισω!!!
 

DeletedUser33703

Οπ τι έχουμε εδώ ; Οι πουθενάδες παίζουν με τους τιποτάδες ;

Άλλος ένας άθλιος κόσμος με μυστικά που κλείνει και βλέπουμε το απίστευτο , οι 3 πρώτοι παίκτες στην κατάταξη να μην ειναι από τη φυλή που κλείνει τον κόσμο , αυτό εμένα προσωπικά μου δείχνει ισοπαλία και όχι νίκη της Dub .

Ο συγκεκριμένος κόσμος είχε λίγο ενδιαφέρον όσο ήταν και η Sub στο παιχνίδι απο το λίγο που τον παρακολουθούσα αλλά γενικά πολύ μέτριο play από όλες τις φυλές .
Αν έχετε να αποδείξετε κάτι παικτικά μπείτε σε κανένα σοβαρό κόσμο όπως θα είναι ο κ56 και αφήστε τις κοκορομαχίες .
 

DeletedUser34056

Οπ τι έχουμε εδώ ; Οι πουθενάδες παίζουν με τους τιποτάδες ;

Άλλος ένας άθλιος κόσμος με μυστικά που κλείνει και βλέπουμε το απίστευτο , οι 3 πρώτοι παίκτες στην κατάταξη να μην ειναι από τη φυλή που κλείνει τον κόσμο , αυτό εμένα προσωπικά μου δείχνει ισοπαλία και όχι νίκη της Dub .

Ο συγκεκριμένος κόσμος είχε λίγο ενδιαφέρον όσο ήταν και η Sub στο παιχνίδι απο το λίγο που τον παρακολουθούσα αλλά γενικά πολύ μέτριο play από όλες τις φυλές .
Αν έχετε να αποδείξετε κάτι παικτικά μπείτε σε κανένα σοβαρό κόσμο όπως θα είναι ο κ56 και αφήστε τις κοκορομαχίες .

Δεν περίμενα να το πω ποτέ αυτό, αλλά προτιμώ να απαντήσω στον μπλάκο, παρά στον πέλι που έχει καταντήσει πιο γραφικός και από ηλιοβασίλεμα στη Σαντορίνη.

Ισοπαλία δεν το λες. Η νταμπ νίκησε, αξίζουν συγχαρητήρια τα παιδιά εκεί,μπράβο τους, αντέξανε και νικήσανε άξια. Η σαμπ έφυγε νωρίτερα γιατί δεν άντεξε την πίεση, η νόβους το ίδιο η νταμπ έμεινε και νίκησε , πολύ απλά τα πράγματα.
Το μέτριο play δεν ξέρω που το είδες πραγματικά. Εγώ είδα έναν κόσμο να κρατάει 15 μήνες και όχι 5 όπως όλοι οι τελευταίοι, με πολύ διπλωματία, πολλά πλάνα, πολλές απώλειες, με συμμαχιες σαμπ νοβους μετα νταμπ νοβους και τα πανω κατω κλπ, σίγουρα μέτριο δεν τον λες τον κόσμο. Και μακάρι να είχες την δυνανότητα να παίξεις σε έναν τέτοιο κόσμο στο μέλλον,πραγματικά θα το ευχαριστηθείς πολύ στο εγγυώμαι. Αλλά μην ακούω βλακείες για μέτριο κόσμο και μέτριο play σε κόσμο που δεν έπαιξες, και αμφιβαλλω αν θα μπορούσες. Ο κόσμος ήταν πολύ καλός, θύμισε κάτι απτα παλια (αν και ξενερα η φαση με τα μυστικα, οι κοσμοι θα επρεπε να κλεινουν οπως ο 51, με βαση την κυριαρχια στον χαρτη-δεν λεω οτι το αποτελεσμα θα ταν διαφορετικο, αλλα κουβεντα να γινεται-). Συγχαρητήρια σε όλους νικητες και νικημένους, σεβασμό σε συμπαίχτες και ορισμένους αντιπάλους που έδειξαν ήθος και ελπιζω να ξαναπαίξουμε μαζί ή αντίπαλοι στο μέλλον. Τα λέμε απο Γενάρη πάλι!
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
Συγχαρητήρια στην DAB για την ΔΙΚΑΙΗ επικράτηση της σε όλα τα επίπεδα απο την αρχή του κόσμου μέχρι και σήμερα. Απο την αρχή φάνηκε οτι ήταν η φυλή που θα άντεχε στη πίεση όσο καιρό διαρκούσε ο κόσμος σε αντίθεση με τους ΦΑΠ ή τη ΝΟΒΟΥΣ.

Αποψή μου είναι οτι η DAB πρέπει να σπάσει το ρολόι και να πάρει χωριά απο τη νοβους- ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Η CXC ΣΤΟΝ 37- αλλά για να βγουν απο την πρωτη 20δα-25δα(αυτο θα το κρινουν οι ίδιοι) οι παιχτες των ΝΟΒΟΥΣ.

Όσον αφορά τις γραφικότητες του κατα τα άλλα σοβαρού κύριου Blacko περι πουθεναδων και τιποτάδων,συμφωνω οτι το υλικο του κόσμου δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο αλλα η DAB για αρκετό καιρό έπαιξε πολύ καλη άμυνα στις αρχές οταν τους βαραγαν οι SAB KAI OI NOVUS και επίσης είναι αξιοσημείωτη η διάρκεια που κράτησε ο κόσμος κάτι που δεν συμβαίνει συχνά τελευταία.

Τέλος ενα μπράβο και στους PELIGROSO,AGGELOSDELTA και GΑΒRIEL που τράβηξαν το κουπί στο μεγαλύτερο μέρος του κόσμου και παρότι οι 2 τελευταιοι δεν με πολυσυμπαθούν εγω θα τους δωσω συγχαρητηρια σαν ενδειξη ανωτεροτητας :p:p:p

ΥΓ. MAVROS5 & MAKISP :cool::cool::cool:
 

DeletedUser33703

Δεν περίμενα να το πω ποτέ αυτό, αλλά προτιμώ να απαντήσω στον μπλάκο, παρά στον πέλι που έχει καταντήσει πιο γραφικός και από ηλιοβασίλεμα στη Σαντορίνη.

Ισοπαλία δεν το λες. Η νταμπ νίκησε, αξίζουν συγχαρητήρια τα παιδιά εκεί,μπράβο τους, αντέξανε και νικήσανε άξια. Η σαμπ έφυγε νωρίτερα γιατί δεν άντεξε την πίεση, η νόβους το ίδιο η νταμπ έμεινε και νίκησε , πολύ απλά τα πράγματα.
Το μέτριο play δεν ξέρω που το είδες πραγματικά. Εγώ είδα έναν κόσμο να κρατάει 15 μήνες και όχι 5 όπως όλοι οι τελευταίοι, με πολύ διπλωματία, πολλά πλάνα, πολλές απώλειες, με συμμαχιες σαμπ νοβους μετα νταμπ νοβους και τα πανω κατω κλπ, σίγουρα μέτριο δεν τον λες τον κόσμο. Και μακάρι να είχες την δυνανότητα να παίξεις σε έναν τέτοιο κόσμο στο μέλλον,πραγματικά θα το ευχαριστηθείς πολύ στο εγγυώμαι. Αλλά μην ακούω βλακείες για μέτριο κόσμο και μέτριο play σε κόσμο που δεν έπαιξες, και αμφιβαλλω αν θα μπορούσες. Ο κόσμος ήταν πολύ καλός, θύμισε κάτι απτα παλια (αν και ξενερα η φαση με τα μυστικα, οι κοσμοι θα επρεπε να κλεινουν οπως ο 51, με βαση την κυριαρχια στον χαρτη-δεν λεω οτι το αποτελεσμα θα ταν διαφορετικο, αλλα κουβεντα να γινεται-). Συγχαρητήρια σε όλους νικητες και νικημένους, σεβασμό σε συμπαίχτες και ορισμένους αντιπάλους που έδειξαν ήθος και ελπιζω να ξαναπαίξουμε μαζί ή αντίπαλοι στο μέλλον. Τα λέμε απο Γενάρη πάλι!

Δεν ξέρω με ποιον παίκτη μιλάω οπότε αν μπορείς πες μου και το όνομα σου in game .
Μμμμ για να δούμε λίγο τις ρυθμίσεις του συγκεκριμένου κόσμου

Ταχύτητα παιχνιδιού 1
Ταχύτητα μονάδας 1
Εκκλησία Ανενεργό
Παρατηρητήριο Ενεργό
χωριά βαρβάρων που αναβαθμίζονται από μόνα τους Ενεργό έως 3500 πόντους
Νυχτερινή προστασία Ενεργό, από 0:00 έως 7:00

Για να δούμε λίγο και τις φυλές του κόσμου ...
DUB --> νικήτρια φυλή κόσμου με αρχηγό aggelosdelta
NOVUS --> ανταγωνίστρια φυλή με αρχηγό Dublex effectus
SUB --> με πρωτοεμφανιζόμενο αρχηγό φυλής Rescream

μάλλον έχεις δίκιο δεν θα μπορούσα να παίξω σε έναν τέτοιο κόσμο .
Πάντως από τα λεγόμενα σου φαίνεται ότι είσαι νέος στο παιχνίδι για αυτό δεν σε παρεξηγώ
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
Καλως ή κακως ο κοσμος αυτος κρατησε 15 μηνες,γεγονος σπανιο για τους ελληνικους σερβερ τα τελευταια χρονια.Ορισμενοι αυτο θελουν να το εκλαβουν ως κακο πλει,ομως η διαρκεια και τα στατιστικα του πολεμου μαρτυρουν αντοχη και ορεξη για μαχη και απο τις δυο πλευρες.Τα παρατηρητηρια επαιξαν ρολο στη διαρκεια του κοσμου αλλα βλεπεις κοσμους με παρατηρητηριο να κλεινουν στο 6μηνο,επομενως κατι αλλο συνεβη εδω.Θεωρω οτι ο 47 θα μεινει ως ενας ευχαριστος κοσμος για ολους οσους επαιξαν.


Οσο για εσενα teotsak21. πες κατι επι του θεματος και αυτα που ξερεις αλλου.Οσο για το νειμ μου καποια στιγμη θα το μαθεις.Ενα γνωμικο το οποιο ξερεις πολυ καλα λεει "Ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιο"
 

DeletedUser34056

Δεν ξέρω με ποιον παίκτη μιλάω οπότε αν μπορείς πες μου και το όνομα σου in game .
Μμμμ για να δούμε λίγο τις ρυθμίσεις του συγκεκριμένου κόσμου

Ταχύτητα παιχνιδιού 1
Ταχύτητα μονάδας 1
Εκκλησία Ανενεργό
Παρατηρητήριο Ενεργό
χωριά βαρβάρων που αναβαθμίζονται από μόνα τους Ενεργό έως 3500 πόντους
Νυχτερινή προστασία Ενεργό, από 0:00 έως 7:00

Για να δούμε λίγο και τις φυλές του κόσμου ...
DUB --> νικήτρια φυλή κόσμου με αρχηγό aggelosdelta
NOVUS --> ανταγωνίστρια φυλή με αρχηγό Dublex effectus
SUB --> με πρωτοεμφανιζόμενο αρχηγό φυλής Rescream

μάλλον έχεις δίκιο δεν θα μπορούσα να παίξω σε έναν τέτοιο κόσμο .
Πάντως από τα λεγόμενα σου φαίνεται ότι είσαι νέος στο παιχνίδι για αυτό δεν σε παρεξηγώ

Δε καταλαβαίνω το σκεπτικό σου, αν θα μπορούσες να μου το εξηγήσεις λίγο. Εγώ βλέπω φυσιολογικές ρυθμίσεις(με εξαίρεση πάντα τα παρατηρητήρια όπου ανέκαθεν δεν μου άρεσαν και πιστεύω ότι καταστρέφουν εντελώς την νοοτροπία του παιχνιδιού αλλά δεν είναι αυτό το θέμα συζήτησης νομιζω), βλέπω νταμπ και νόβους με πολύ καλούς αρχηγούς (τον rescream δεν τον "έζησα" πολύ οπότε δεν θέλω να αναφερθώ στο όνομα του, ας μιλήσει άλλος για αυτόν που τον ξέρει καλύτερα), είδα έναν Φώτη και έναν Σάκη να παίζουν μόνοι τους και να τραβάνε κουπί, είδα έναν γκάμπριελ και έναν δέλτα να παίζουν πολύ καλά τον χάρτη και τα πλάνα τους κυρίως αμυντικά, και είδα έναν κόσμο πραγματικά πολύ ωραίο αλλά αρκετά κουραστηκό από την δική μου πλευρά (νόβους) λόγω των πολλών ανενεργών και των μεγάλων λογαριασμών που σταδιακά έσπασαν και τα παράτησαν.
Ναι προφανώς και έγιναν πράγματα που δεν μου άρεσαν, όπως οι ρουφιάνοι, όπως τα νομπλαρίσματα σε ανενεργούς ή όπως το υφάκι μερικών στην απέναντι πλευρά, αλλά στην τελική παίζεις πολεμικό παιχνίδι, και στον πόλεμο προσπαθείς να νικήσεις, δεν υπάρχει fair play δεν υπάρχουν κανόνες. Παίζεις ξύλο και ο καλύτερος νικάει :)
Α και επειδή το ξέχασα, παίζω στον λογαριασμό ProgrammatisthC.
 

DeletedUser33703

Αδερφέ έχω παίξει στον 33 ο οποίος δεν είχε ούτε παρατηρητήρια , ούτε νυχτερινή , ούτε πάλαντιν και είχε και εκκλησίες , και δεν έπαιξα αντίπαλος με αρχηγό φωτάρα που τον είδα λίγο στον 40 με τη φυλή του που είχε πολύ καλύτερο υλικό από ότι είχε εδώ σαν NOVUS αλλά ήταν και πάλι για γέλια , εκεί είχα αντίπαλο chess .
Οπότε το να μου λες ότι δεν θα μπορούσα να παίξω σε έναν τέτοιο κόσμο είναι λίγο άστοχο και να παρουσιάζεις και τον κόσμο ως καλό .
Σας είπα αν θέλετε να αποδείξετε κάτι σαν φυλές μπείτε 56 , γτ τώρα με τα παρατηρητήρια η αλήθεια είναι ότι έχουν μαγκέψει πολλοί
 

DeletedUser33818

Γελάνε και τα βάρβαρα του 33 με αυτά που λες.Έπρεπε να φάνε μπαν οι μισοι School για να μπορέσετε να κλείσετε κόσμο.Εγώ δεν θα ένιωθα και πολύ περήφανος για τον 33 αν ήμουν στην θέση σου.
 

DeletedUser34056

Αδερφέ έχω παίξει στον 33 ο οποίος δεν είχε ούτε παρατηρητήρια , ούτε νυχτερινή , ούτε πάλαντιν και είχε και εκκλησίες , και δεν έπαιξα αντίπαλος με αρχηγό φωτάρα που τον είδα λίγο στον 40 με τη φυλή του που είχε πολύ καλύτερο υλικό από ότι είχε εδώ σαν NOVUS αλλά ήταν και πάλι για γέλια , εκεί είχα αντίπαλο chess .
Οπότε το να μου λες ότι δεν θα μπορούσα να παίξω σε έναν τέτοιο κόσμο είναι λίγο άστοχο και να παρουσιάζεις και τον κόσμο ως καλό .
Σας είπα αν θέλετε να αποδείξετε κάτι σαν φυλές μπείτε 56 , γτ τώρα με τα παρατηρητήρια η αλήθεια είναι ότι έχουν μαγκέψει πολλοί

O 56 πότε ανοίγει και τι ρυθμίσεις θα παίξουν πάνω κάτω ξέρουμε;; :p
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
γρηγορος χωρις παρατηρητηρια εκτος απροοπτου
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΣΤΗΝ DAB ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΤΟΥΣ KAI ΚΥΡΙΩΣ ΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟΔΕΛΤΑ ΠΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΕΙΣΜΑ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΛΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΔΕN ΘΑ TA ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ.

ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ
ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ NOVUS ΠΟΥ ΠΑΛΕΨΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΩΣ ΕΔΩ.

Θα ηθελα πολυ να ξανα δω αυτη την DAB και σε αλλους κοσμους να χτιζουνε αυτες οι φυλες παραδοση και κορμο δικο τους.
 

gabriel

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
51
να πω κ εγω ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια της dab για οτι καταφερανε .
μια φυλη που απλα βρεθηκε εδω ετσι τυχαια επαιξε κοντρα σε 2 φυλες κ τα καταφερε. ελπιζω να καταφερουμε να ξαναπαιξουμε παρεα σε καποιο κοσμο οχι για να αποδειξουμε κατι οπως αναφερε ο κυριος μπλακο που δεν τον γνωριζω το παλληκαρι αλλα για να περασουμε καλα οπως καναμε 15 μηνες στον κ47.

ενα ξεχωριστο μπραβο στον αρχηγο δελτα φυσικα . γιαννακο ελπιζω να ξαναβρεθουμε παλι ιν γκειμ γιατι εκτος εννοειται θα τα πουμε ( το σαββατο εχω κλεισει τραπεζι)

τωρα για της καταταξης...

η καταταξη αυτη δεν αντιπροσωπευει την εικονα του γκειμ πουθενα ποτε κ για κανεναν λογο. μιλαμε για καταταξη που ειναι απο εσωτερικα οποιος δεν εχει γυαλια νοβους μπορει να το δει .

σκοπος μας ειναι να σταματησει το ρολοι μεχρι αυτη η καταταξη να παρει τη σωστη μορφη της. με σεβασμο στον αντιπαλο παντα αλλα προτιστως σεβομενοι την προσπαθεια μας σαν φυλη .πιστευουμε οτι η καταταξη μας αδικει.

κλεινοντας να δωσω συγχαρητηρια κ στα παιδια της νοβους για την ολη προσπαθεια τους ξερω οτι ειχαν δυσκολες στιγμες κ ας μη το παραδεχτηκα ποτε :)
 

DeletedUser27712

Σειρά μου να δώσω συγχαρητήρια σε όλους,συμπαίκτες και αντιπάλους.
Και ας υπήρχαν προστριβές μεταξύ μας είδαμε έναν κόσμο γεμάτο εντάσεις,πλάνα,ξενύχτια και εναν καθαρό πόλεμο που ενάμιση χρόνο τον υπερευχαριστηθήκαμε!
Μπράβο παιδιά για την νίκη θα τα ξαναπούμε σε άλλο κόσμο.
 

DeletedUser33112

βλεπω κινηση!!!

ας ξεκινησουμε με προγραματιστικ γραφικος εγω δεν νομιζω αλλα μαλλον εσεις.ποιος σας ειπε οτι θα σταματησουμε να σας περνουμε χωρια?επισεις και για πιο λογο?εχω δει μηνυματα σας που μιλατε για πλιατσικο και διαφορα, τι εννοειται οτι σας περνουμε χωρια στην ζουλα?τι περιμενεις δηλαδη να μεινετε σε αυτην την καταταξη αν ειναι ποτε δυνατον αν το σκεφτηκατε αυτο!
μην ξεχνας σας δωσαμε ενα μυστικο πριν ξεκινησουμε οποτε σας δωσαμε και δικαιωμα στο να κερδισετε τον κοσμο αυτο αλλα ο γραφικος ειμαι εγω!!!

τωρα για τον μπλανκο φιλε εσυ που τα βλεπεις ολα με την ευκολη ματια θα σου πω οτι η φυλη αυτη φτιαχτηκε απο εμενα και τα μονα μελη που γνωριζομασταν ηταν ο δελτα ο λοου και ο γκαμπριελ ολοι οι υπολοιποι αγνωστοι εκτος απο καποιους που τους ειχαμε συναντησει σε καποιους κοσμους εχθρους ελαχιστοι 3-4 ατομα μεχρι και τον γκαμπριελ τον ηξερα εχθρο κ37 απλα ακομα και εχθροι καταφεραμε να γινουμε φιλοι και να κρατησουμε πολυ καλες επαφες που πλεον βγαινουμε κι ολας!!!
η φυλη ξεκινησε ενα αργο κοσμο με πολλους καινουργιους παιχτες και πολλους εχθρους!!!πολυ γρηγορα μαλιστα ειχαμε εχθρους 3 ηπειρους νοβους κατω αριστερα σαμπ κατω δεξια σαμπ πανω δεξια μετα απο ενωση και εμεις αν θυμαμε καλα ο μεγαλυτερος λογαριασμος τοτε ειχε 15 χωρια ο τονυ μοντανα!!!μια εντελως αγνωριστη φυλη καταφερε μετα απο 1 χρονο να κλεισει κοσμο αργο σε ταχυτητα και να παιζει αμυνα με αριστα το 10 πιστευω ανετα 10 για να μην πω παραπανω!!!καταφερε μεσα απο πολλες προσπαθειες (γιατι ειχαμε και καποιους γινανε αρχηγοι αλλα μας αφησαν γρηγορα γιατι ειχαν χαμενο τον κοσμο) και απο πολλες κλησεις σε σκυπε και τα σχετικα να γνωριστουμε καταρχας μεταξυ μας (μιας και δεν ηξερες ποιον ειχες διπλα σου και τι ρολο βαραγε) και να γινουμε μια νεα μεγαλη παρεα και να ακολουθουμε πιστα τις εντολες δελτα γκαμπριελ και στο τελος να κερδισουμε τον κοσμο!!!και εσυ το βλεπεις τωρα αυτο οτι ειμαστε η οι πουθεναδες η οι τιποταδες!!!!
Εσυ στην θεση μας ουτε καν θα ειχες ασχοληθει με τετοιο πολεμο και θα τραβαγες για αλλες πολιτειες και πιο γρηγορους κοσμους!!!
τωρα το οτι κρατησε ο κοσμος τοσο καιρο μαλλον σημαινει οτι πολλοι εμαθαν πως να παιζουν με παρατηρητηρια μην νομιζεις και εμεις ολοι εδω μαθαμε αν στα ματια σου μειωνεται ο κοσμος αυτος τοτε εμεις καθομαστε και γελαμε!!!
αραξε και κανε το παιχνιδι σου εμεις βλεπεις δεν σε μειωνουμε οταν π.χ κ42 εκανες συμμαχιες με στοπ τυπικα η δευτερη καλυτερη φυλη του κοσμου αν και ανενεργοι και μετα μολις δεν σου εκαναν κοπανημα να κλεισουμε κοσμο
 

DeletedUser33112

εσυ προγραματιστικ ακομα βλεπεις ρουφιανους στον υπνο σου τα νομπλαρισματα σε ανενεργους τι μας τα λες δεν μας μειωνουν εμας εσας μειωνουν ειχατε σχεδον 2 μηνες να τους φατε συν οτι δεν πολεμησατε να παρετε την ηπειρο σας τοτε βαλατε μετρ στην φυλη σας δικα σας λαθη οχι δικα μας!!!

Ζουμε παντως στην εποχη του 2018 που εχει το θρασος παιχτης που επαιζε στην cxc να βγαινει και να μιλαει για ρουφιανους παιχτες,θα πνιγουμε με το καλωδιο απο το ασυρματο πληκτρολογιο με αυτα που διαβαζουμε
 

Don Vito Corleone

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
68
Μπραβο στα παιδια που κερδισαν τον κοσμο!! Μην ακουτε κανεναν τριτο που προσπαθει να μειωση την νικη σας!!!

Αν ειχε θεμα με το πως εκλεισε ο κοσμος ή αν αυτοι που τον εκλεισαν τον κοσμο ειναι ασχετοι ασ εμπενε με την παρεα του να τους σταματησει!!!
 
Κορυφή