Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

DeletedUser34887

καλησπερα. παιδια οσοι θα μπουμε για πρεμιουμ που να μαζευτουμε ? :p:p
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Έλα νοτιοδυτικά και όταν πουλάς στελνε μήνυμα χαχαχαχα
 

DeletedUser33711

Σου επιτέθηκαν επειδή ξέρω ποιος είσαι, αν έγραφε κάποιος άσχετος δε θα είχα ασχοληθεί. Μιλάς για κομποδεμα, τη γνωστή καραμέλα του κάθε απελπισμενου.
Με τον ίδιο τρόπο που μπαίνεις εσύ έτσι μπαίνω και εγώ και οι περισσότεροι .

Η ατάκα τύπου "εγώ πρεμ δε ρίχνω" είναι για άσχετους χωρίς όρεξη και χρόνο. Βαρέθηκα τόσο καιρό να διαβάζω για λεφτάδες και κομποδεματα.

Ποιος ειμαι για πες μου και μενα για να μαθω? Γιατι 99% εχεις μπερδεψει τα μπουτια σου. Μια φορα εχουμε μιλησει και αυτη η φορα ηταν απο το Γρηγορο Φτυαρι, δε θυμαμαι να σε προσβαλα οπως ξαναλεω και δεν βγηκα να σε κατηγορησω για το εαν θα ριξεις πρεμ ή οχι. Το οτι μιλαω για κομποδεμα το λεω για να χωσετε πρεμ. Την ατακα τυπου εγω πρεμ δε ριχνω δε την εχω πει ποτε.

Και συνεχιζεις να πιστευεις οτι η ουγκανια σου ηταν και δικαιολογημενη ?
 

DeletedUser2088

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Αφού θυμάσαι και πότε είχαμε μιλήσει είσαι καλός, χαλάρωσε τώρα. Μην μου κάνεις μούτρα. Θα γίνουμε φίλοι θα δεις.
Όταν λέω σε ξέρω εννοώ σαν παίκτη .
Έχω ένα καλό, αν πιστεύω ότι κάποιος είναι καλός το λέω ακόμα και κόκκινο αν τον βλέπω .

Τι ειρήνη βρε παιδιά ,για να πλακωθουμε μπήκαμε όλοι χαχαχαχα

Αντε, ανοίξτε κανένα θέμα. :)
 

DeletedUser35342

Καλησπερα και απο εμενα
ευχομαι ενα δυνατο και καθαρο παιχνιδι διαφορετικο απο προηγουμενους κοσμους (ως προς τα διαφορα συμβαντα)
Καλη αρχη σε ολους τους παικτες και τις λιγοστες φυλες που μπηκαν στον κοσμο (δυστηχως για το ιδιο το παιχνιδι)
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
ΘΕΛΟΥΜΕ BOXEUR!!

Αεραααα

Καλησπερα και απο εμενα
ευχομαι ενα δυνατο και καθαρο παιχνιδι διαφορετικο απο προηγουμενους κοσμους (ως προς τα διαφορα συμβαντα)
Καλη αρχη σε ολους τους παικτες και τις λιγοστες φυλες που μπηκαν στον κοσμο (δυστηχως για το ιδιο το παιχνιδι)

Δες και το θετικό με μια σωστή διπλωματια-αγκαλια μπορείς να ξεκινήσεις το κανιβαλισμό από τι λήξη της προστασίας Πρεμ αυθονο βλέπω θα ρήξεις και το καμαρώνεις επειδή ξέρεις να το διαχειριστείς σε σύγκριση με τον άσχετο τον ασερ οπότε μια χαρά και στα καπάκια ξεκινάς και τελικό πόλεμο.

Υ.Γ μόνο 3vs1 μην πεις και εσύ μετά την λήξη προστασιας γιατι ειναι της μόδας τελευταία γελάν και τα βαρβαρα
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
ποιος πειραζει το φιλο μ τον aser??? (απαντηση 1-0 δεν επιτρεπεται)



Δεν τον πείραξε κάνεις,
Αν κάποιος το κάνει θα σου το πω :p

Ελπίζω κ εγώ σε ένα κόσμο χωρίς συμμαχίες, είναι μικρός. Ακόμα και μια ακαδημία είναι υπερβολή, ας υπάρχει όμως δε θα μας χαλάσει.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Παντως εσυ καταφερες να χασεις απο την DnD σε 3v1 . Και αυτος ο ασχετος ο aser ισως ηταν ο μεγαλυτερος εφιαλτης σου στον 36. Δεν γελανε με τις "νεες μοδες" ισως γελανε επειδη τα κοιτας ;)

Αμάν να τος ο σαλιγκάρος

Που σε σαλιγκάρε διάβασε το ξανά και θα καταλάβεις αν όντως λέω τον ασερ άσχετο η απλά κράζω τον άλλον με τα Πρεμ.
 
Βαθμολογία αντίδρασης
17
Δεν ξερω ποιος αγοραζει πορους νοτιοανατολικα, αλλα νιωθω σα το πωλητη που του εσκασε σχολειο εκδρομη και δεν ξερει τι να πρωτοδωσει.
Μιλαμε για πολυ πρεμ.
 
Κορυφή