Είσαστε νουμπαδες ΜΑΟ ΜΑΟ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Παιδια οποιος θελει τα 6χωριουδακια μου και το χωριο με ρουνο που σας πηρα ,να μου στειλει μήνυμα να του μαθω να νομπλαρει , δεν κανουμε δουλεια τοσο καιρο που ****χαζευω στο ριμ σας και σας μαζευω ,χωρις να μπορειτε να συντονισετε ενα επιθετικο με 4 αριστους μαζι και εφτασα και στην 20αδα στα επιτευματα με ενα επιθετικο !!!!
Υπαρχει μια ελπις τις τελευταιες ωρες , βεβαια ,γιατι κοινοτοποιηθηκε ολη η φυλη και ο μεγας αρχηγος
theodorsalonika και στελνει επιθετικα ,θα νευριασε για το ρουνο μαλλον .Θα σας τα δωσω ρε ζουλαπια μην σπασετε τα δαχτυλακια σας στο πληκτρολογιο και δεν μπορειται να ξυστητε μετα αλλα εσυ βρε theodorsalonika επειδη απο οτι φαινεται τα εσπασες ηδη τα δαχτυλακια σου αιντε
ξυσε τα απιδια σου με καμια χτενα γιατι η τσουγκράνα αφηνει κενα και δεν κανεις δουλιτσα.

 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34912

Βοήθησε με λίγο αν.μπορείς πριν κάνουμε αυτή την υπεροχη φυλη.:rolleyes:;).ερώτηση.

1 στέλνεις κάποιον πυξίδα είναι Νουμπας.ωραία? Το κατάλαβα αυτό. Σε στέλνει καποιός πυξίδα πως γίνεται να είναι πάλι νουμπας;μου θυμιζει λίγο το στημένο οταν κερδίζω και το είμαι άχρηστος όταν χάνω στην μπάλα. :p:p
 

DeletedUser13738

Ελισισι δεν σε γνωρίζω και δεν με γνωρίζεις παρόλα αυτά θα πάρω το ρίσκο και θα σου προτείνω ..

Να δέσω το δεξί μου χέρι (το καλό μου ) να κλίσω το αριστερό μου μάτι ( το τσακίρικο ) και να αφαιρέσω το 95% των πλήκτρων απ το πληκτρολόγιο και να παίξουμε οι δυο μας 1vs1 ???

Γιατί τώρα όσο και να θέλω να σου κάνω επίσκεψη δεν σε βλέπω δυστυχώς .
 

DeletedUser2088

Παιδια οποιος θελει τα 6χωριουδακια μου και το χωριο με ρουνο που σας πηρα ,να μου στειλει μήνυμα να του μαθω να νομπλαρει , δεν κανουμε δουλεια τοσο καιρο που ****χαζευω στο ριμ σας και σας μαζευω ,χωρις να μπορειτε να συντονισετε ενα επιθετικο με 4 αριστους μαζι και εφτασα και στην 20αδα στα επιτευματα με ενα επιθετικο !!!!
Υπαρχει μια ελπις τις τελευταιες ωρες , βεβαια ,γιατι κοινοτοποιηθηκε ολη η φυλη και ο μεγας αρχηγος
theodorsalonika και στελνει επιθετικα ,θα νευριασε για το ρουνο μαλλον .Θα σας τα δωσω ρε ζουλαπια μην σπασετε τα δαχτυλακια σας στο πληκτρολογιο και δεν μπορειται να ξυστητε μετα αλλα εσυ βρε theodorsalonika επειδη απο οτι φαινεται τα εσπασες ηδη τα δαχτυλακια σου αιντε
ξυσε τα απιδια σου με καμια χτενα γιατι η τσουγκράνα αφηνει κενα
και δεν κανεις δουλιτσα.

10 πόντοι για την ηθική αυτουργία,
κάτι τέτοια τους πετάτε, μασάνε και μετά πέφτουν οι 10άρες σύννεφο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βοήθησε με λίγο αν.μπορείς πριν κάνουμε αυτή την υπεροχη φυλη.:rolleyes:;).ερώτηση.

1 στέλνεις κάποιον πυξίδα είναι Νουμπας.ωραία? Το κατάλαβα αυτό. Σε στέλνει καποιός πυξίδα πως γίνεται να είναι πάλι νουμπας;μου θυμιζει λίγο το στημένο οταν κερδίζω και το είμαι άχρηστος όταν χάνω στην μπάλα. :p:p
Φυλετικες μαχες λεγεται το παιχνιδι οχι ατομικη μαχη με 6 χωρια με μια ολοκληρη φυλη που αποτελειται και απο 3 υποφυλες χαχαχαχα Αλλωστε απο την ωρα που μπηκα εκει ακομα περιμενω την πυξιδα ,ουτε τον ρουνο που τους πηρα δεν εχουν παρει .Παιδια αυριο παλι θα παω στην δουλεια ,παλι στην παιδικη χαρα κανενα 3 ωρο ,εχουμε και κολυμβητηριο ,εξτραδακι εχω βαλει και κομμωτηριο και νυχακια ,καντε την προσαπθεια σας μπορει να παρετε πισω κανενα απο τα χωρια σας .

Stattis κανε μου λιγο μπεεεεε να δω αν βελαζεις καλα .Ψαχνουμε ατομο για χορωδια
 

DeletedUser13738

Μετά το βιογραφικό σου ελισισι οκ με τρόμαξες , δεν θα κλίσω το τσακίρικο το αριστερό αλλά το μπιρμιλοτο το δεξί , και σου κάνω και Δώρο τον πυξιδιαρη προφήτη . …




ξέρω τι θέλει η ελισι

για να συνεχίσει…
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Βρε νουμπακια θα προτεινω να φορεσετε γυαλια και οχι να κλεινετε τα ματια σας γιατι ελεος κοβω αριστους με δικες σας βοηθειες ,τοσο νουμπια ειστε και μιλας? Μιλας? Πηγε ο αλλος να παρει χωριο δεν το πηρε και αφησε 3 χωρια αμυνες .Αυτα ειναι οσο επέμειναν νουμπια ε νουμπια και εχεις και γλωσσα και μιλας.Πες του να τις μαζεψει γιατι θες να γρψεις και αλλο ποστ με πιο πολυ μαγκια αυτη την φορα

Προέλευση
ΕL/12/93 (433|464) K44 601 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
ΕL/12/997 (432|459) K44 94 531 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
ΕL/12/99995 (430|467) K44 882 372 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


και ενα δειγμα επιθεσεων των προ (βαρυ ,ελαφρυ και 14 κριαρια .Μεικτά χωρια εν ετη 2018 )

drosoulitis
Προέλευση: Makakoxori (449|467) K44
Ποσότητα: 0 0 0 0 0 0 306 339 0 14 0 0
Απώλειες: 0 0 0 0 0 0 306 339 0 14 0 0

@Fouroumakia "ελιτ των φυλετικων " ? Αυτο ειναι το πιο ωραιο αστειο που διαβασα τελευταια .Εισαι καλυτερος διασκεδαστης απο εμενα, το ομολογω.

Ειστε λιγο Τραλαλαλα οσο αφορα τα τρενα ,19 αριστοκρατες. και 1.000.000 εχθρικές μονάδες.Παμε παλι ολοι μαζι να ανεβω κι αλλο στα επιτευματα δεν μου αρεσει η 21 θεση χαχαχαχαχααχαχα Νουμπια

Νίκησε έναν Αριστοκράτη σε μάχη.
http://prntscr.com/ipcwxp

Νίκησε 1.000.000 εχθρικές μονάδες.XAXAXAXAXAXA
http://prntscr.com/ipctjq
και κατι ακομα νουμπα Stattis συγκρινε τα επιτευματα σου με εμενα που δεν επαιξα σε αυτο τον κοσμο ,φαντασου να παιξω τι θα γινει .
http://prntscr.com/ipcxpr




 
Τελευταία επεξεργασία:

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Άλλο ένα μπουκωμα και επιτελους υσηχια ξανά στο φορουμ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι να μπουκωσεις εσυ βρε καημενο ?Κανενα σπουργιτη μπορει χαχαχαχαχα
xxxThe Ripperxxx μεγαλος παικτης με 4 χωρια χαχαχαχαχα . Βρε πανουμπακα αντε να δεις αν ερχομαι που με 3 νομπλαρισματα σε κοσμο μιλας κι ολας

Μου εδωσες αφορμη παντως, με το ωραιο σου ποστ, να την πω στον Νολαντερ για τον τροπο που μιλατε και κατι αλλο
γυπαετέ (χαχαχαχαχα) ο τελευταιος που μιλησα ημουν εγω και ηταν η σειρα σας να μιλησετε αρα το μπουκωμα ολο δικο σας.

Stattis δεν σε βλεπω ζωηρο που χαθηκες ???
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser13738

Εδώ στα μαζέματα ελισισι ..

Σου έλειψα το ξέρω ..

Πυξίδα από βαγκελοδημητρη για 3 φορά σε ένα κόσμο οπότε δεν έχει νόημα πλέον να προκαλέσω – προσκαλέσω για οτιδήποτε ..


Θα τα πούμε στα γουναράδικα την επόμενη φορά ..


Χάρηκα ελισισι

Καλή σου συνέχεια
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Τι να της πεις ρε Στάθη αφού ειναι αηττητη.
Καλή πυξίδα και στους επομενους κοσμους ελισισι-αγγελικη (πυξιδομανα).
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τι να της πεις ρε Στάθη αφού ειναι αηττητη.
Καλή πυξίδα και στους επομενους κοσμους ελισισι-αγγελικη (πυξιδομανα).
Τιτιβισε κανεις ???Αααααα τα σπουργιτακια .Πρωτα απο ολα xxxThe Ripperxxx μπορει να μιλας και να τους μιλανε ετσι στην αδερφη σου στην μανα σου και στην γυναικα σου που το εχουν συνηθισει και το αξιζουν (γιατι διαπαιδαγωγησαν και σε ανεχονται ) αλλα οχι σε εμενα σε φτυνω απλα στα μουτρα νουμπακα χαχαχαχαχαχα .Το αν ειμαι μανα μεγαλη μου τιμη και αξιωση βλακακο οταν ξαναχρησιμοποιησεις ξανα αυτη την λεξη βαλε το λιγοστο μυαλο σου να δουλεψει για να καταλαβεις τι γραφεις.

.Δευτερον θα ηθελα να σας ευχαριστήσω για τα 8360 πριμιουμ που εβγαλα και για τον χαβαλε μου στο τελος .Ρε Νταβανονουμπα εκτος οτι επαιρνα χωρια τεσσαρων ενεργων παικτων σας ,εχοντας στην κατοχη μου 4 βαρβαροχωρια το μεγαλητερο 4000 ποντων ,σας πηρα και χωριο με Ρουνοοοοοοοοοοοοο τοσο τερμα νουμπια εισαστε . Επισης ματωσατε σκοτωνοντας οχι μονο 19 αριστους αλλα παραπανω γιατι ειναι και αυτοι που σκοτωθηκαν μαζι με τα επιθετικα σας απο τα πρενομπλ χαχαχαχαχαχα και εκανα και 1,4 μιλ απωλειες με 4 χωρια ρειιιιιιιιιιιι χαχαχαχαχααχαα και δεν επαιξα σε φυλη μονη στο ριμ ,και μονα αυτα αποδεικνυουν περιτρανα οτι ειστε για κλαματα .
Πυξίδα από βαγκελοδημητρη για 3
το πρωτο το πριμιοχωριμου χμμμ ναι γιατι φοβηθηκατε μην σας νομπλαρω με τα αμυντικα μου χαχαχαχα οουυυ ρε η δευτερη και τριτη που ειναι ?Ακομα εκει ειμαι και να μην ειμαι θα με βλεπεις στην πρωτη σελιδα των επιτευματων χαχαχαχα και οποιος μπαινει και βλεπει τα στατιστικα σε αυτο τον κοσμο θα βλεπει εναν λογαριασμο 4 χωριων , χωρις φυλη να νομπλαρει μαι φυλη που επαιζε μονη της σε εναν κοσμο χαχαχαχαχα αυτα για να μαθετε και τα βασικα των φυλετικων γιατι τα αγνοειται ,αντε να το εμπαιδωσετε τωρα εσεις αλλα καντε μια προσπαθεια μπορει και να .... .Ποια γουναραδικα βρε καημενε Stathiss Γιωτας εισαι απο τους λιγους,ξερεις και τα γουναραδικα νουμπιδι .Σε περιμενω κ52 .

10 πόντοι απο aigokairos
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35612

εντάξει είσαι καλύτερη ξέρεις να παίζεις καλά εμείς οι υπόλοιποι είμαστε άχρηστοι και δεν πιάνουμε μία μπροστά σου, καμιά αντίρρηση..εδώ γιατί γράφεις και μόνο που πας να αποδείξεις κάτι γράφοντας στο forum και ανοίγοντας και ξεχωριστό post μάλιστα για τα κατορθώματά σου το χάνεις κι ας έχεις κάνει και τον μεγαλύτερο άθλο.. και δεν το λέω για να προσβάλλω κανέναν απλά εσύ άνοιξες το ποστ και με αυτόν τον προκλητικό τίτλο και το 1ο σχόλιο..εγώ βλέπω εσύ να ασχολείσαι με τους ΜΑΟ αυτή τη στιγμή και όχι αυτοί με σένα και δεν πα να 'σαι και 100 φορές καλύτερη δεν νοιάζει κανέναν αυτή τη στιγμή από αυτούς στους οποίους απευθύνεσαι να είσαι σίγουρη..

να 'σαι καλά όπως και να 'χει..ένας εκ των νουμπάδων
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Σωστη η παρατηρηση σου Κερβερε ολα αρχισαν λοιπον απο το γεγονος οτι καθομουν ησυχα και σας πουλουσα πριμιουμ και θελατε το χωριο τον 4000 ποντων ,να σημειωσω οτι ηταν αμυντικο (κανενας κυνδινος δηλαδη) και το σημαντικοτερο με ξερατε και μιλουσα με καμια δεκαρια απο σας ,Νολαντερ ,Σπιριδη ,Τερας κ.α.γιατι γνωριζομασταν απο κοσμους και κοσμους .Αρα γιατι κανετε παραπονακια τωρα γιατι σας ξεφτυλλιζω?Εσεις χτυπησατε πρωτοι οκ λοιπον διαλεξτε κοσμο να παιξετε μαζι μου κανονικα οχι μαγκιες σε εναν που ειχε ενα χωριο.
 

DeletedUser35612

Σωστη η παρατηρηση σου Κερβερε ολα αρχισαν λοιπον απο το γεγονος οτι καθομουν ησυχα και σας πουλουσα πριμιουμ και θελατε το χωριο τον 4000 ποντων ,να σημειωσω οτι ηταν αμυντικο (κανενας κυνδινος δηλαδη) και το σημαντικοτερο με ξερατε και μιλουσα με καμια δεκαρια απο σας ,Νολαντερ ,Σπιριδη ,Τερας κ.α.γιατι γνωριζομασταν απο κοσμους και κοσμους .Αρα γιατι κανετε παραπονακια τωρα γιατι σας ξεφτυλλιζω?Εσεις χτυπησατε πρωτοι οκ λοιπον διαλεξτε κοσμο να παιξετε μαζι μου κανονικα οχι μαγκιες σε εναν που ειχε ενα χωριο.

δεν με ενδιαφέρει εμένα όποιον και να ξεφτυλίζεις..μπορείς να με ξεφτυλίζεις σε κάθε κόσμο να μου παίρνεις τα χωριά και εγώ να ξαναμπαίνω..αυτό κάνω σε κάθε κόσμο άλλωστε έχω 1 χωριουδάκι να μαζεύω σημαίες ή να βγάζω όσο premium μπορώ δεν πα να 'ναι και 500 πόντους κάποια στιγμή μου το παίρνουν..αυτό που θέλω να πω είναι πως δεν θα άνοιγα post με τέτοιο τίτλο για να εκδικηθώ για το χωριό που μου πήραν..αλλά εντάξει τι να πω αν σου βγαίνει έτσι δεν έχω δικαίωμα να σου πω εγώ τι να κάνεις..απλά είπα την άποψή μου και συγγνώμη αν σε προσέβαλα απλά αυτούς που κατά τη γνώμη μου πρόσβαλες εσύ εγώ τους βρίσκω πολύ αξιότιμα άτομα στο παιχνίδι από κάθε άποψη
 

DeletedUser13738

Μπήκες σε κόσμο που κανείς δεν φαρμαρε να φαρμάρεις και να πάρεις επιτεύγματα .

Βγήκες στην πλάτη μας και νομπλαρεισες χωριά ενώ τα αμυντικά του παίχτη ήταν στο μέτωπο .

Οι μεγάλοι λογαριασμοί δεν ανακατεύθηκαν μια και δεν άξιζες καν τον κόπο .

Και σε πήγαν πυξίδα μικροί λογαριασμοί χωρείς να ανακατευτούμε ..


Και όλο αυτό εσύ το λες παιχτικη ικανότητα ??? χαχαχαχαχαχαχαχα



Στα γουναραδικαααααααααααααα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχαχαχαχα Kερβερε εγω κανω οτι γουσταρω ,εσυ γιατι τραβας ζορι? Σου ειπα εγω γιατι δεν κανεις ποστ? Ετσι γουσταρω να κανω τον χαβαλε μου ,δεν βλεπεις πως τσιμπατε εδω περα και κανετε λες και ο κοσμος ηταν τα 4 χωρια μου.Δηλαδη τι πιστεύεται οτι εγω νομιζα οτι με 4 χωρια θα εκλεινα κοσμο που ειχατε ηδη κλεισει αφου δεν υπηρχε δευτερη φυλη ?Aντι να παιξω ενα σπιντ επαιξα εδω σαν σπιντ φαση .
Μπήκες σε κόσμο που κανείς δεν φαρμαρε να φαρμάρεις και να πάρεις επιτεύγματα .
Χιλιες φορες νουμπας εισαι οχι μονο μια ,υπαρχει κοσμος που δεν φαρμαρουν ?Δεν το ηξερα ρε προ για πες και αλλα
Βγήκες στην πλάτη μας και νομπλαρεισες χωριά ενώ τα αμυντικά του παίχτη ήταν στο μέτωπο .
Ποιοι αντιπαλοι βρε νουμπακια Stattis αφου οταν αρχισα να σας νομπλαρω 2018-03-04 η νμ τα ειχαν παρατησει οπως αναφερει το ποστ 19 /02 https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?threads/%CE%A4%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF%CE%B9-%CF%84%CE%AD%CE%BB%CE%BF%CF%85%CF%82.29634/ ,τοσο νουμπια ρεεεειιι ειχατε αμυνες στο μετωπο και δεν ειχατε 200 δορια να σπασετε ενα τρενο ,ενα επιθετικο ειχα χαχαχαχαχα Σε ποιον τα πουλας αυτα μωρε?
Οι μεγάλοι λογαριασμοί δεν ανακατεύθηκαν μια και δεν άξιζες καν τον κόπο .

Και σε πήγαν πυξίδα μικροί λογαριασμοί χωρείς να ανακατευτούμε ..


Και όλο αυτό εσύ το λες παιχτικη ικανότητα ??? χαχαχαχαχαχαχαχα



Στα γουναραδικαααααααααααααα
Απο τις

.Ενας λογαριασμος με 4 χωρια ηταν 2000 με 4000 ποντων .Παντως τωρα πρεπει να νιωθετε πολυ προ χχχαχαχαχαχαχα γιατι μεχρι εκει ειστε οχι παραπανω .Να φατε κανενα μικρο με 4 χωρια εκτος φυλης .Οι δε μικροι λογαριασμοι που αναφερεις ειχαν 50 και 60 χωρια ,ποσα επιθετικα δηλαδη ? Και τουλαχιστον 10 ατομα χτυπησαν εναν και το θεωρεις κατορθωμα χαχαχαχαα
Οταν ηταν να πολεμησατε με Σολ γλυφατε την ΝΜ πρωι μεσημερι βραδυ ,για να μην γραψω την σωστη φραση τι ακριβως κανατε στην ΝΜ .Οταν δε κανατε μονοι σας πλανα σε Σολ δεν παίρνατε χωριο σας κοροιδευε ολος ο σερβερ .
Koιτα εδω ατομο που βγαινει και μιλαει ,που δεν εχει ουτε ενα εχθρικο χωριο παρει στην διαρκεια του πολεμου 3v1 ,μονο κανιβαλισμους και βαρβρα και αφου τα παρατησαν πηγε να παρει χωρια,χτυπουσε την πορτα Ναι ειναi κανεις εδω ?,δεν απανταει κανεις και τοτε στελνει με δειλία ενα τρενο
http://gr.twstats.com/gr49/index.php?page=player&mode=conquers&id=135299&type=&pn=-1
Νουμπα εε νουμπα !!!



Και σε πήγαν πυξίδα μικροί λογαριασμοί χωρείς να ανακατευτούμε ..


2018-02-27 08:52:49 που σας πηρα το πρωτο χωριο Μπα ακομα περιμενω αυτη την πυξιδα που ειναι να ερθει αργει? ,φερτε και κανενα καφε για να μην ερθετε τσαμπα .


ΥΓ
Σε περιμενω να σε γδαρω αφου τοσο το θεςςςςςςς χαχαχα ουτε τι σημαινει η εκραση δεν ξερεις καημενε . Αρνητικη ειναι προς αυτον που την λεει σημαινει σιγουρος θανατος χαχαχαχαχαχαχαχα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Πραγματικά αηττητη. Και πυξιδιασμενη και αήττητη. Πυξιδομανα
 

DeletedUser35612

Χαχαχαχαχα Kερβερε εγω κανω οτι γουσταρω ,εσυ γιατι τραβας ζορι? Σου ειπα εγω γιατι δεν κανεις ποστ? Ετσι γουσταρω να κανω τον χαβαλε μου ,δεν βλεπεις πως τσιμπατε εδω περα και κανετε λες και ο κοσμος ηταν τα 4 χωρια μου.Δηλαδη τι πιστεύεται οτι εγω νομιζα οτι με 4 χωρια θα εκλεινα κοσμο που ειχατε ηδη κλεισει αφου δεν υπηρχε δευτερη φυλη ?Aντι να παιξω ενα σπιντ επαιξα εδω σαν σπιντ φαση .

πάω πάσο αν θες να κάνεις τον χαβαλέ σου δεν ξαναμιλάω εδώ πέρα κάνε ό,τι κρίνεις.. τελείωσε
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πραγματικά αηττητη. Και πυξιδιασμενη και αήττητη. Πυξιδομανα
http://gr.twstats.com/gr49/index.ph...ource=gr&utm_medium=player&utm_campaign=dsref

Αντε παλι αυτη η πυξιδοφατσα μιλησε σε πυξιδιασε η φυλη μου στο κ29 για αυτο κλαις τοσο πολυ http://gr.twstats.com/gr29/index.php?page=player&mode=conquers&id=748978&type=&pn=-1 ελα μωρε ακομα το θυμασε δεν πειραζει αφου απο τοτε και περα παιζεις με περισσοτερα χωρια ,να τωρα για παραδειγμα εχεις 4 ολοκληρα χωρια το ενα εκ του συστηματος βεβαια αλλα τι να λεει? χαχαχαχαχαχα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή