Ο/Η πιο ολοκληρωμένος/η παικτης στις ΦΜ στον GR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33851

genlyn λες μονο ανοησιες σε εχουν παρει χαμπαρι ολοι αν με ρωτουσε αλλος θα καθομουν να το εξηγουσα τι εγινε στο 48 αλλα εσυ δεν αξιζεις καν να σ δινουμε σημασια και μη ξεχναμε οτι επαιζες στο κοσμο και εφυγες ακλαυτος
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
genlyn λες μονο ανοησιες σε εχουν παρει χαμπαρι ολοι αν με ρωτουσε αλλος θα καθομουν να το εξηγουσα τι εγινε στο 48 αλλα εσυ δεν αξιζεις καν να σ δινουμε σημασια και μη ξεχναμε οτι επαιζες στο κοσμο και εφυγες ακλαυτος

Κοιτατε να μου τον τσαντισετε και να σταματησει να γραφει...Ελεος δηλαδη,δε μας σκεφτεται κανεις εμας τους λυπημενους? :p
 

DeletedUser16076

genlyn λες μονο ανοησιες σε εχουν παρει χαμπαρι ολοι αν με ρωτουσε αλλος θα καθομουν να το εξηγουσα τι εγινε στο 48 αλλα εσυ δεν αξιζεις καν να σ δινουμε σημασια και μη ξεχναμε οτι επαιζες στο κοσμο και εφυγες ακλαυτος
ρε μπας και δεν ξερεις και το παιζεις τρελίτσα?
:p
 

DeletedUser16076

Κοιτατε να μου τον τσαντισετε και να σταματησει να γραφει...Ελεος δηλαδη,δε μας σκεφτεται κανεις εμας τους λυπημενους? :p
λυπημενος, πικραμενος
εχεις προβλημα και στο εχω πει, αλλα το αρνιόσουν, είδες τελικά που στο τέλος το παραδέχτηκες?
;)
δεν ήθελες πολύ λιγο πιεση και τα έβγαλες όλα τα εσώψυχα σου.
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
λυπημενος, πικραμενος
εχεις προβλημα και στο εχω πει, αλλα το αρνιόσουν, είδες τελικά που στο τέλος το παραδέχτηκες?
;)
δεν ήθελες πολύ λιγο πιεση και τα έβγαλες όλα τα εσώψυχα σου.

Ποιος εχει προβλημα το εχει καταλαβει καθε νοημον εδω μεσα...
 

DeletedUser16076

Ποιος εχει προβλημα το εχει καταλαβει καθε νοημον εδω μεσα...
τωρα εσυ θεωρεις τον εαυτο σου νοημον ετσι?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ναι με βρισιδια... με αστοχες προσβολες ... με αστοχες κατηγόριες... με ποστ του τύπου μπηκα να πω και εγω την παπαρια μου.
οτι πεις βρε,. αλλα καλου κακου το καθρεφτάκι σου κουβάλατο μαζί σου, το χρειάζεσαι και εσυ αρκετά , τουλάχιστον να πείσεις τον εαυτό σου ότι κάτι λες.
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
τωρα εσυ θεωρεις τον εαυτο σου νοημον ετσι?

Εδω θεωρεις εσυ τον δικο σου μεγα στρατηλατη-αναλυτη,στο νοημον θα κολησουμε...
Μην ασχολεισαι μαζι μου,ανελισε μας τι εγινε 30 κοσμους πριν,πως σε βαραγε ολος ο χαρτης και δεν εχανες χωριο και γενικα συνεχισε λιγο τις ιστοριες σου να γελαμε οι παλιοι να μαθαινουν οι νεοι...ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΕΝΛΥΝ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ ;););)
 

DeletedUser16076

Εδω θεωρεις εσυ τον δικο σου μεγα στρατηλατη-αναλυτη,στο νοημον θα κολησουμε...
Μην ασχολεισαι μαζι μου,ανελισε μας τι εγινε 30 κοσμους πριν,πως σε βαραγε ολος ο χαρτης και δεν εχανες χωριο και γενικα συνεχισε λιγο τις ιστοριες σου να γελαμε οι παλιοι να μαθαινουν οι νεοι...ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΖΕΝΛΥΝ ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΟ ;););)
εισαι ΒΛΑΚΑΣ
 

DeletedUser16076

ε στον κ8 ημουν και εγω
να λεω δλδ αν δδεν ετρωγα τα 2 μπαν -50% των χωριων(μετα το 2ο επεσα απο 1η θεση) οτι ειμαι παιχτρονη και σας βλεπω απο ψηλα ολους? Δεν λεει, ο γενλυν κ8 συγκεκριμενα ηταν σε μια υπερσυμαχια και δεν μπορουσαν να κερδισουν 5 ενεργους λογαριασμους που ο καθενας ειχε απο 5-7 επιτηρησεις. Τι παει να πει αυτο? Οτι ειναι κακος? Αυτο το ξεςρουμε και χωρις να μας το τονιζει ολη την ωρα
εισαι ΝΟΥΜΠΑΣ
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
εισαι ΒΛΑΚΑΣ
Παρακαλω την Ο.Δ αν σκεφτεται εστω και λιγο την ψυχικη κατασταση της κοινοτητας να μη τον τιμωρισει...Εξαλου το επιπεδο του εχει φανει καιρο τωρα....
9/10 απ οτι γραφει ειναι προσβολες
 

DeletedUser16076

Παρακαλω την Ο.Δ αν σκεφτεται εστω και λιγο την ψυχικη κατασταση της κοινοτητας να μη τον τιμωρισει...Εξαλου το επιπεδο του εχει φανει καιρο τωρα....
9/10 απ οτι γραφει ειναι προσβολες
αν δεν το καταλάβεις και τώρα τι να πω θα εισαι τελικα, να εισαι καλά που νοιάζεσαι να μην με τιμωρήσει η Ο.Δ.,
ενω εσυ 10/10 δεν είναι προσβολές έτσι?
http://prntscr.com/iqfutu
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15

DeletedUser34705

genlyn σε εχουν παρει χαμπαρι χαχαχχαχαχαχαχαχ

ΘΑ respecάρεις έναν άνθρωπο που έχει μάθει πολλα στο ελληνικό λαό των TW.
Δεν έχεις ουτε την μισή του ιστορία στο παιχνίδι.
Είναι ο μόνος άνθρωπος που άλλαξε την ιστορία σε πολλούς κόσμους με την διπλωματική του εξυπνάδα και στρατιγική.
Genlyn είσαι ένας και μοναδικός σε περιμένουμε να ξαναπατήσεις γερά στα πόδια σου και να ξαναφτιάξεις το όνομα της τεράστια φυλής σου σε επερχόμενους δύσκολους κόσμους. #ΚΟΥ.ΠΑ
 

DeletedUser34705

Τρολλαρεις ετσι? Γιατι αν δεν τρολλαρεις χανεις και την τελευταια σταγονα της εκτιμησης μου που ειχα για σενα


ΥΓ dislike button που ειναι?...
Απλά τον πάω με το γάντι , για να ξαναμπεί σε κόσμο και να του παίρνω free χωριά του безумец ! Είπαμε !!!:p

Φορτσέ Genlynάρα οεο οεο οεο πάρτε το χαμπάρι ξαναέρχεται !:D
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Genlyn σ'αγαπαμε Genlyn εισαι ενας,κοσμο χωρις εσενα δε κερδισε κανενας!!!
 
Κορυφή