Ο/Η πιο ολοκληρωμένος/η παικτης στις ΦΜ στον GR!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35341
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16076

καλημέρα.
βουβουζέλα τα αλεύρια, χαχαχχαχαχαχχαχα ααααααααααααχαχαχχαχαχαχαχ
μετα το πριντ που έβαλες έγινε αυτό
http://prntscr.com/ii9qev
πολυ παικταρας τελικά είσαι έτσι?
και μετά τι??????????????????????????
https://www.google.gr/search?q=πυξιδα&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=i0396kPgkZal0M%3A%2C8wEUzezrydrD_M%2C_&usg=__MHbrZh6xCIoS8kYgHPVK44Q05yI=&sa=X&ved=0ahUKEwjIudzWx7nZAhXCjywKHdTbCm4Q9QEIRjAC#imgrc=YTL5o30SHxj7mM:
και στο τέλος???????????????????????
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser34705

καλημέρα.
βουβουζέλα τα αλεύρια, χαχαχχαχαχαχχαχα ααααααααααααχαχαχχαχαχαχαχ
μετα το πριντ που έβαλες έγινε αυτό
http://prntscr.com/ii9qev
πολυ παικταρας τελικά είσαι έτσι?
και μετά τι??????????????????????????
https://www.google.gr/search?q=πυξιδα&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=i0396kPgkZal0M%3A%2C8wEUzezrydrD_M%2C_&usg=__MHbrZh6xCIoS8kYgHPVK44Q05yI=&sa=X&ved=0ahUKEwjIudzWx7nZAhXCjywKHdTbCm4Q9QEIRjAC#imgrc=YTL5o30SHxj7mM:
και στο τέλος???????????????????????
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΠΙΕΣΟΜΕΤΡΟ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ακόμα μιλάει μόνος του αυτός ;;;
Μήτσε σταματα να εξεφτελίζεσαι ... ολοι ξέρουν ακόμα και η ιδια σου η φυλή οτι οχι απλά δεν ημουν εγω μέσα αλλα δεν είχα κάν κωδικους για το λογαριασμό απο την στιγμή που είπαν οτι η φυλη *Ν*Μ* πατάει διαγραφή οριστικά δεν ξαναμπήκα κάν γιατι απλά έχασα τον κόσμο 42!
Μέχρι την προηγουμενη μέρα όμως έσκαγα όλα ατ επιθετικά μου για να πάρω χωρία σας. Και η ιδια σου η φυλη το παραδεχτηκέ δημοσια οτι μονο εγω Jason και Dogma παίζαμε.
Θα σου έλεγα να τους ρωτήσεις αλλά μετά θυμηθηκα οτι δεν σου μιλάει κανένας κομπλεξικέ εγωκεντριστή :)
υ.γ. το γελίο είναι οτι είσαι τοσο ασχετος που δεν πήρες ουτε ένα χωρίο απο το λογαριασμο που έπαιζα και ας ήταν ανενεργος.

10 Πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Ακόμα μιλάει μόνος του αυτός ;;;
Μήτσε σταματα να εξεφτελίζεσαι ... ολοι ξέρουν ακόμα και η ιδια σου η φυλή οτι οχι απλά δεν ημουν εγω μέσα αλλα δεν είχα κάν κωδικους για το λογαριασμό απο την στιγμή που είπαν οτι η φυλη *Ν*Μ* πατάει διαγραφή οριστικά δεν ξαναμπήκα κάν γιατι απλά έχασα τον κόσμο 42!
Μέχρι την προηγουμενη μέρα όμως έσκαγα όλα ατ επιθετικά μου για να πάρω χωρία σας. Και η ιδια σου η φυλη το παραδεχτηκέ δημοσια οτι μονο εγω Jason και Dogma παίζαμε.
Θα σου έλεγα να τους ρωτήσεις αλλά μετά θυμηθηκα οτι δεν σου μιλάει κανένας κομπλεξικέ εγωκεντριστή :)
υ.γ. το γελίο είναι οτι είσαι τοσο ασχετος που δεν πήρες ουτε ένα χωρίο απο το λογαριασμο που έπαιζα και ας ήταν ανενεργος.
μην αγχωνεσε η πυξιδα είναι πυξίδα, απλά την μετράς , το κακό είναι όταν την τρως να το παίζεις και μαγκας, οπως λέμε
ΕΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟ?
κατι τέτοιο με θυμήζουν όλα σου τα ποστ
ενα ακόμη επειδη είπαμε έχεις λίγο μεσάνυχτα απο όλα,
η sol ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΛΗ ΜΟΥ, δεν το γραφω θυμωμενα αλλα μηπως εχεις προβλημα ορασης επειδη το έχω πει ουκ ολίγες φορες.
τι δεν καταλαβαίνεις ... πες μου τι δεν καταλαβαίνεις(εκφραση είναι μην μπερδευεσαι).
εισαι εντελός για γέλια, άρα δηλαδή ο ίδιος έφαγες σε έναν κόσμο 2 πυξίδες?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ααχαχαχαχχαχαχαχα
ρε νουμπα προσπάθησες να πάρεις το βραβείο το πόσες φορές ξεκινάς τον κόσμο μετά απο πυξίδα?
αχχαχαχχαχ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
απο μονος σου γίνεσαι ρεζίλη ΠΥΞΙΔΙΑΡΗ και μιλάς για παικτικη ικανότητα?
ΝΑΙ στις πυξίδες είσαι τελικά πρώτος?
χαχαχχαχαχ
ανακεφαλαίωση:ΕΓΩ δεν έφαγα πυξίδα στον κ42 και έκλεισα τον κοσμο με τους συμμάχους μου(δεν είναι φυλή μου η σολ,ξανα μηπως το εμπεδωσεις.) , ΕΣΥ έφαγες 2 πυξίδες στον κ42 μάλιστα εσυ με άλλον στους λογαριασμους και όχι μόνος σαν εμένα και σε δυο φυλές, ευτηχός δηλαδή τελειώσανε οι φυλές και ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΣ να τρως πυξιδες
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
.κατα τα άλλα είσαι παικταρας, μάλιστα
αχαχχαχαχαχχαχαχαχχα
:D:D:D:D:D:D:D:D:D


10 Πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

liberta21

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
134
Φήμες λένε ότι ο Τολης ο Λουτσος είναι τόσο νουμπάς που με την ασχετοσύνη του κατάφερε να ξενερώσει τον κο του(κουβαλητης του) και πλεον δεν φαρμάρει ουτε 200Κ απο τα διπλά ακκ του χωρίς αυτόν.
Λουτσε λουτσε εισαι εδω;
Τελικα Λουτσε παιζεις Κ51;
 

DeletedUser29736

Ρε Μητσό ... ρε μήτσο ... https://prnt.sc/ihuhfs

Δεν σου απαντάω άλλο κρίμα είναι ρε φίλε είναι σαν να κοροιδευω παιδακι με νοητικη υστερηση . Κάτσε γράφε μόνος σου και μίλα για τον ευατό σου έχεις συνηθίσει πλέον.

Αυτο μου θυμιζεις όταν μιλάμε :

Διέγραψε το αυτό το πριντ σκριν βρε καημένε, γιατί για όσους ξέρουν , ήσουν η αιτία της αρχής της διάλυσης της ΝΜ με τις βλακείες που έκανες και με το άγχος σου να μεγαλώσεις τον λογαριασμό σου.
Σεβάστηκα τότε τον Σάββα ( που ήταν φίλος του co-player μου) και τον Φωτοβολίδα ( που χτυπούσαμε παρέα στην περιοχή) και δεν σου μάζεψα τα νουμποχωριά σου εκείνη το βράδυ και σηκωθήκαμε φύγαμε και το παρατήσαμε αν και είχαμε όρεξη να παίξουμε...Και μη μας πεις κιόλας ότι χτυπούσες τον Genlyn, ούτε μια νιούκ δεν είχες στείλει, εσύ κοιτούσες να πάρεις σπασμένα έτοιμα χωριά, κοράκι με λίγα λόγια....καημένε άσχετε.

Μια χαρά σας έλεγε η elisisι άσχετους όλους. Το πρόβλημα δεν είναι ότι ήσουν άσχετος, το πρόβλημα είναι ότι παραμένεις ακόμα
 

DeletedUser34705

Διέγραψε το αυτό το πριντ σκριν βρε καημένε, γιατί για όσους ξέρουν , ήσουν η αιτία της αρχής της διάλυσης της ΝΜ με τις βλακείες που έκανες και με το άγχος σου να μεγαλώσεις τον λογαριασμό σου.
Σεβάστηκα τότε τον Σάββα ( που ήταν φίλος του co-player μου) και τον Φωτοβολίδα ( που χτυπούσαμε παρέα στην περιοχή) και δεν σου μάζεψα τα νουμποχωριά σου εκείνη το βράδυ και σηκωθήκαμε φύγαμε και το παρατήσαμε αν και είχαμε όρεξη να παίξουμε...Και μη μας πεις κιόλας ότι χτυπούσες τον Genlyn, ούτε μια νιούκ δεν είχες στείλει, εσύ κοιτούσες να πάρεις σπασμένα έτοιμα χωριά, κοράκι με λίγα λόγια....καημένε άσχετε.

Μια χαρά σας έλεγε η elisisι άσχετους όλους. Το πρόβλημα δεν είναι ότι ήσουν άσχετος, το πρόβλημα είναι ότι παραμένεις ακόμα

Ένα δάκρυ κύλησε !
Έλα ρε αγόρι μου , μου το παιζεις και παικτης ....
Που για ένα χωριο έκανες σαν γυναικουλα στις μέρες της.. που σου καλιάσε και το πήρες μέ εναν ακυρο αριστοκράτη που έστειλες..
Που θα μου πείς εμένα εσυ οτι δεν είχα στειλει και νυκε , που ημουν 2 μέρες χωρις υπνο γιατι χτυπησανε μεσα στο βράδυ και μετα την επομενη μερα που τους βαρεσαμε οργανομενα και μου ξυπνησες εσυ και μου ηθέλες χωριο με έναν αριστοκράτη που τον έστειλες χύμα.
Εισαι μικροπρεπής .. κρέμασες ολοκληρη φυλη γιατι δεν σου κανάνε το χατηρι να σου παραχωρησουνε ΧΩΡΙΟ ανηδαίε τύπε..που βγαίνεις να με κράξεις γιατι σου δημιουργησα ψυχολογικα που για πρωτη φορα ενας είχε τις μπάλες να μην σου κάνει το χατυρί.

ΑΣΧΕΤΕ ! και γιατι σε λέω άσχετο ... γιατι μάς παρατησες που μάς παράτησες για ένα χωρίο .. λές και τι παπατζες σου τώρα..
Ο Fumal ο ιδιος εβγαλε κυκλικο και είπε σε όλη την φυλη οτι χαρή του Δημήτρη/Βουβουζέλα δεν τα παρατησαμε πιο νωρίς ( τότε με τα μπάν ) και οτι ημουν πάντα παρόν σε οτι ζητηθηκε απο την φυλή ! Αλλά πέρα και απο την ΝΜ και η ιδια η σόλ είπε οτι ημουν απο τα λιγα προβληματα της σε αυτο το πόλεμο.. τροφή για σκέψη !

ΜΑΘΕ ΡΩΤΑ ΞΥΠΝΑ !

Τριτοδευτερη γκόμενα απο τα μπουζουκια της παραλιακής που δεν σου κάναμε το καπριτσιο και την έκανες με δικαιολογια αυτό.. ειχαμε καει 3 μερες εμεις για να ερθεις εσυ να παρεις χωριο μέσα στο πυρινα μας free άσχετε και απετουσες να το κρατησεις που θα μου πείς εμε΄να οτι δεν εριξα νυκε και ηθελα τα σπασμένα.. 2 χρονια μετα σου θυμηθηκε !
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μια χαρά σας έλεγε η elisisι άσχετους όλους. Το πρόβλημα δεν είναι ότι ήσουν άσχετος, το πρόβλημα είναι ότι παραμένεις ακόμα
Σε αγαπω
red-heart.png
 

DeletedUser34504

Διέγραψε το αυτό το πριντ σκριν βρε καημένε, γιατί για όσους ξέρουν , ήσουν η αιτία της αρχής της διάλυσης της ΝΜ με τις βλακείες που έκανες και με το άγχος σου να μεγαλώσεις τον λογαριασμό σου.
Σεβάστηκα τότε τον Σάββα ( που ήταν φίλος του co-player μου) και τον Φωτοβολίδα ( που χτυπούσαμε παρέα στην περιοχή) και δεν σου μάζεψα τα νουμποχωριά σου εκείνη το βράδυ και σηκωθήκαμε φύγαμε και το παρατήσαμε αν και είχαμε όρεξη να παίξουμε...Και μη μας πεις κιόλας ότι χτυπούσες τον Genlyn, ούτε μια νιούκ δεν είχες στείλει, εσύ κοιτούσες να πάρεις σπασμένα έτοιμα χωριά, κοράκι με λίγα λόγια....καημένε άσχετε.

Μια χαρά σας έλεγε η elisisι άσχετους όλους. Το πρόβλημα δεν είναι ότι ήσουν άσχετος, το πρόβλημα είναι ότι παραμένεις ακόμα

Είσαι ο γνωστός φλουφλης που στον 47 δεν μπορούσες να πάρεις χωριό από την Dan ούτε με αίτηση μέσα στην Ήπειρο τους και πήγες και πήρες κάτι βαρβαρα???Γελάει ο κόσμος όλος...
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγω πόσα καλά έχω πει. Και πόσα και καλά συμφωνώ,και καρδούλα γιοκ. :mad:
Σε διεκδικούν όλες δεν μπορώ να δημιουργώ διχόνοια στην φυλή ,πριν ακόμα ξεκινήσουμε.


ΥΓ Δρακε εννοειται οτι θα ερθεις μαζι μας ως επισημος χορηγος .

Τρεμε κοσμε ,να δω ποια μουτρακια θα λογγαρουν απεναντι μας.Δεν ειμαστε φυλη εμεις ,ειμαστε ιδεα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser16076

Ένα δάκρυ κύλησε !
Έλα ρε αγόρι μου , μου το παιζεις και παικτης ....
Που για ένα χωριο έκανες σαν γυναικουλα στις μέρες της.. που σου καλιάσε και το πήρες μέ εναν ακυρο αριστοκράτη που έστειλες..
Που θα μου πείς εμένα εσυ οτι δεν είχα στειλει και νυκε , που ημουν 2 μέρες χωρις υπνο γιατι χτυπησανε μεσα στο βράδυ και μετα την επομενη μερα που τους βαρεσαμε οργανομενα και μου ξυπνησες εσυ και μου ηθέλες χωριο με έναν αριστοκράτη που τον έστειλες χύμα.
Εισαι μικροπρεπής .. κρέμασες ολοκληρη φυλη γιατι δεν σου κανάνε το χατηρι να σου παραχωρησουνε ΧΩΡΙΟ ανηδαίε τύπε..που βγαίνεις να με κράξεις γιατι σου δημιουργησα ψυχολογικα που για πρωτη φορα ενας είχε τις μπάλες να μην σου κάνει το χατυρί.

ΑΣΧΕΤΕ ! και γιατι σε λέω άσχετο ... γιατι μάς παρατησες που μάς παράτησες για ένα χωρίο .. λές και τι παπατζες σου τώρα..
Ο Fumal ο ιδιος εβγαλε κυκλικο και είπε σε όλη την φυλη οτι χαρή του Δημήτρη/Βουβουζέλα δεν τα παρατησαμε πιο νωρίς ( τότε με τα μπάν ) και οτι ημουν πάντα παρόν σε οτι ζητηθηκε απο την φυλή ! Αλλά πέρα και απο την ΝΜ και η ιδια η σόλ είπε οτι ημουν απο τα λιγα προβληματα της σε αυτο το πόλεμο.. τροφή για σκέψη !

ΜΑΘΕ ΡΩΤΑ ΞΥΠΝΑ !

Τριτοδευτερη γκόμενα απο τα μπουζουκια της παραλιακής που δεν σου κάναμε το καπριτσιο και την έκανες με δικαιολογια αυτό.. ειχαμε καει 3 μερες εμεις για να ερθεις εσυ να παρεις χωριο μέσα στο πυρινα μας free άσχετε και απετουσες να το κρατησεις που θα μου πείς εμε΄να οτι δεν εριξα νυκε και ηθελα τα σπασμένα.. 2 χρονια μετα σου θυμηθηκε !
ρε νουμπα , ρε ασχετε, νομιζεις οτι παιζεις και καλα?
ποιος σου ειπε οτι επαιξες καλα και τους ζόρισες?
χαχαχαχαχ
στην φαντασία καλά τα πας , ρε μηπως να έλεγες στα solakia να σου δεινανε εκεινον τον καθρεφτη που έχουν?
οταν μάθετε φυλετικες ελάτε να σας το πω εγω, αν το λέτε μονοι σας ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ νουμπαδες.
με τους τρεις μεγαλύτερους λογαριασμούς μπαναρισμένους και δεν κέρδισες τον πολεμο με σολ και ακόμη γράφεις ,
ΑΣΧΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
υ.γ
βουβουζελα β' εθνικη και κατω εισαι..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Στην νεα φυλη υποδειγμα του Ελληνικου σερβερ οπου θα σχηματιστει συντομα, θα δωθουν θεσεις κλειδια και στους φιλους Τζεσλυν και Βουβουζελα .Θα καλεστείτε να συνεργαστείτε και να παιξετε ως ενα σωμα μια ψυχη .

Ευχαριστω
 

DeletedUser16076

Στην νεα φυλη υποδειγμα του Ελληνικου σερβερ οπου θα σχηματιστει συντομα, θα δωθουν θεσεις κλειδια και στους φιλους Τζεσλυν και Βουβουζελα .Θα καλεστείτε να συνεργαστείτε και να παιξετε ως ενα σωμα μια ψυχη .

Ευχαριστω
θα μπεις μαζί μας?
γιατι αν μάθεις και εσυ τι λένε και τι λέγανε για εσένα τα σολάκια μάλλον θα βάλεις και τον εαυτό σου σε αυτήν την νέα φυλή που λες , σαν συντονίστρια.
:p
 

DeletedUser29736

Είσαι ο γνωστός φλουφλης που στον 47 δεν μπορούσες να πάρεις χωριό από την Dan ούτε με αίτηση μέσα στην Ήπειρο τους και πήγες και πήρες κάτι βαρβαρα???Γελάει ο κόσμος όλος...
τελικά αυτό που λέγανε οιπρώην συμπαίκτες σου, ότι είσαι η περίπτωση του " πιο βλάκας πεθαίνεις", προσπαθείς να το επιβεβαιώσεις!
 

DeletedUser16076

τελικά αυτό που λέγανε οιπρώην συμπαίκτες σου, ότι είσαι η περίπτωση του " πιο βλάκας πεθαίνεις", προσπαθείς να το επιβεβαιώσεις!
ρε μιτσο ποιο ειναι το νουμερο αυτο με το ονομα
m4vr0s?(ο αραπης ο ταμ ταμ)
έπαιζε σε εσας στον κ42?
 

DeletedUser34423

tomaraya
fishy cross
kpap
chessknight
slan
fumal
ΑΝΟΥΒΗΣ

Ατομα σα συμπαιχτες ή αντίπαλοι με εντυπωσιασαν και με εκαναν να θελω να μαθω περισσοτερα.
Ολες οι τεχνικες του παιχνιδιου κι ολα τα κολπα μπορουν να μαθευτουν σ εναν χ χρονο.
Το σκιλ ερχεται με την ορεξη και τα γουστα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Στην νεα φυλη υποδειγμα του Ελληνικου σερβερ οπου θα σχηματιστει συντομα, θα δωθουν θεσεις κλειδια και στους φιλους Τζεσλυν και Βουβουζελα .Θα καλεστείτε να συνεργαστείτε και να παιξετε ως ενα σωμα μια ψυχη .

Ευχαριστω
να σου πω ενα νεο?
που μαλλον το έμαθες, ο κ48 έκλεισε με μια μεγάλη αγγαλίτσα, το ξεκινησαν ολοι με την πρωτη αγγαλιτσα(οι ηπειροι ενωθηκαν μεταξυ τους με συμμαχιες και στρατολογησεις) μετα κανανε άλλη μια (ανα δυο οι ηπειροι πάλι ενωθηκαν σε ενωση μεταξύ τους, ωστε να γινει ο πολεμος 44+54 ενατνι 45+55)
αλλά?
κουράστηκαν χαχχαχαχα
και τι κανανε? το ευκολακι, όλοι όσοι το παίζουν παικταράδες σουπερ γνωστες και οι "δεν καταλαβαίνουμε κανενα"
ολοι αυτοί κάνανε την τελευταία ένωση να κλείση ο κοσμος και να λένε κλείσαμε κόσμο
χαχχαχαχαχχαχαχαχ
ευτηχος που δεν ειναι οι κοσμοι τωρα σαν παλια , αλλιως θα μας ζαλιζανε με 2-3-4 ενωσεις ακομη μεχρι να κλεισει ΠΑΛΙ με την τελευταια ενωση.
κατα τα άλλα τα σολακια ειναι πολεμικη φυλη και δεν καταλαβαίνουν τίποτα..
σε 1 vs 1 δεν μπορεσαν να κλείνουν κόσμο παρα με ΕΝΩΣΗ.
αυτοί ειναι που ολοι τους εχουν για πολεμικη φυλη?
ο φουμαλ το ίδιο κάνει και πολύ ποιο γρήγορα(πολυ καλυτερος τους).
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
τον καθρεφτη σας απο κοντα μην μπερδευτείτε, ΕΙΣΤΑΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ.
 

DeletedUser33711

κατα τα άλλα τα σολακια ειναι πολεμικη φυλη και δεν καταλαβαίνουν τίποτα..
σε 1 vs 1 δεν μπορεσαν να κλείνουν κόσμο παρα με ΕΝΩΣΗ.

Υπηρχε η SoL στον 48 ?

Εχεις κουρασει, παλι σε ασχετο κοσμο μιλας για μια φυλη που δεν παιζει στον κοσμο που αναφερεσαι μονο και μονο για να βγαλεις τα ψυχολογικα σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή