Peace

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser35622
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser20441


Ο δικος σου pala εχει 5% δορυ ~> ΜΑΖΙ με το ημερησιο παει 20% ΚΑΙ ΟΧΙ 25%

Ακομα και να εβγαιναν τα μαθηματικα ομως, ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙ ΤΟ ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΜΠΟΝΟΥΣ ΑΜΥΝΑΣ ΕΑΝ ΔΕΝ EINAI ΣΤΑΚ?
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΣΤΑΚ
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΨΕΥΤΗΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑΣ
οποτε εσυ μην μιλας γιατι ΕΣΥ ΕΚΤΙΘΕΣΑΙ
 

DeletedUser25720

Απλός παρατηρητής δυστυχώς

Λούτσο δε καταλαβαίνω τις αερολογίες , σε 1 άτομο είχα σκοπό να απαντάω με σοβαρότητα από cxc εδώ και πέρα και ακόμη και εσύ με απογοητεύεις. Για τον κ49 για το ΕΛΑΧΙΣΤΟ που ασχολήθηκες με τον κόσμο δε θεωρώ πως θα έπρεπε να λες πράγματα . Μπορείς να ρωτήσεις τον Fumal , τη SOL και όλη τη Ν*Μ αν με 1 ακκ σε ξενη ηπειρο τους καθυστερησαμε ή τους δυσκολεψαμε καθολου :p .
 

DeletedUser34699

Λούτσο δε καταλαβαίνω τις αερολογίες , σε 1 άτομο είχα σκοπό να απαντάω με σοβαρότητα από cxc εδώ και πέρα και ακόμη και εσύ με απογοητεύεις. Για τον κ49 για το ΕΛΑΧΙΣΤΟ που ασχολήθηκες με τον κόσμο δε θεωρώ πως θα έπρεπε να λες πράγματα . Μπορείς να ρωτήσεις τον Fumal , τη SOL και όλη τη Ν*Μ αν με 1 ακκ σε ξενη ηπειρο τους καθυστερησαμε ή τους δυσκολεψαμε καθολου :p .
Ρε ξεκολλατε καυλαντα κάνουμε,ουτε την μάνα μ σκοτωσες ούτε την γκομενα μου πηδηξες ,λέμε καμία ατάκα να σπάει το χειλακι,ξερεις ότι όταν θες να μιλήσουμε σοβαρά μπορούμε

Και στην τελική άσχετος είμαι μωρέ σιγα:cool:
 

DeletedUser25720

Ρε ξεκολλατε καυλαντα κάνουμε,ουτε την μάνα μ σκοτωσες ούτε την γκομενα μου πηδηξες ,λέμε καμία ατάκα να σπάει το χειλακι,ξερεις ότι όταν θες να μιλήσουμε σοβαρά μπορούμε

Και στην τελική άσχετος είμαι μωρέ σιγα:cool:

Εγώ λέω αφου δεν έχεις μπει σε ακκ. ελα εδω με τον υπερηρωα ΖΕΝ , να λυτρωθεις.
 

DeletedUser34699

Χμμμ να μ στειλει π την προσφορά του και έρχομαι
 

DeletedUser34926

Πραγματικα δεν καταλαβαινω...μαλλον εχω χασει την μπαλα..βλεπω που γραφετε κυριε τομαραγια ,λουτσε κλπ...

τους ειδατε πουθενα?? οτι ο τολης εχει υπογραφη σαν Λουτσος σε καποιο κοσμο δεν τον κανει Λουτσο..μακαρι να εγραφε ο μητσος να γελαγαμε λιγακι..μετα λεει ο αλλος κυριε τομαραγια που τον ειδες??? για τους αντιπαλους της cxc καλυτερα να μην ειναι εδω ο τομαραγια γιατι θα βγαλει πλανο οποτε...

τι να πει κανεις ??πραγματικα ψαχνομουνα να δω αν εχουν γραψει καπου..
 

DeletedUser34699

Πραγματικα δεν καταλαβαινω...μαλλον εχω χασει την μπαλα..βλεπω που γραφετε κυριε τομαραγια ,λουτσε κλπ...

τους ειδατε πουθενα?? οτι ο τολης εχει υπογραφη σαν Λουτσος σε καποιο κοσμο δεν τον κανει Λουτσο..μακαρι να εγραφε ο μητσος να γελαγαμε λιγακι..μετα λεει ο αλλος κυριε τομαραγια που τον ειδες??? για τους αντιπαλους της cxc καλυτερα να μην ειναι εδω ο τομαραγια γιατι θα βγαλει πλανο οποτε...

τι να πει κανεις ??πραγματικα ψαχνομουνα να δω αν εχουν γραψει καπου..

α καλα καλημερα
 

DeletedUser35042

Πραγματικα δεν καταλαβαινω...μαλλον εχω χασει την μπαλα..βλεπω που γραφετε κυριε τομαραγια ,λουτσε κλπ...

τους ειδατε πουθενα?? οτι ο τολης εχει υπογραφη σαν Λουτσος σε καποιο κοσμο δεν τον κανει Λουτσο..μακαρι να εγραφε ο μητσος να γελαγαμε λιγακι..μετα λεει ο αλλος κυριε τομαραγια που τον ειδες??? για τους αντιπαλους της cxc καλυτερα να μην ειναι εδω ο τομαραγια γιατι θα βγαλει πλανο οποτε...

τι να πει κανεις ??πραγματικα ψαχνομουνα να δω αν εχουν γραψει καπου..


μας το ειπε και μονος του σε κληση ο coplayer του tourloubouki
 

DeletedUser34147

tumblr_nen68jIdPO1slj55oo1_400.gif
 

DeletedUser34705

Φόρτσα ΠΓΕάρα οέο οέο παρτε το χαμπάρι ξαναρχόμαστε !
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
http://prntscr.com/iejfpx τι ερχεστε ?Μεχρι που νομιζεις οτι θα φτασετε με Στρατωνα 13 και Αγροκτημα 22 ??Εβγαλε και τρενο να νομπλαρει .Τουρλουμπουκι παλια κατι τετοιους τους τρωγαμε εσωτερικα ,τωρα τι κανεις?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιταλος

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
http://prntscr.com/iejfpx τι ερχεστε ?Μεχρι που νομιζεις οτι θα φτασετε με Στρατωνα 13 και Αγροκτημα 22 ??Εβγαλε και τρενο να νομπλαρει .Τουρλουμπουκι παλια κατι τετοιους τους τρωγαμε εσωτερικα ,τωρα τι κανεις?

χαλαρωσε τα β***κια σου και απολαυσε την συνεχεια!


10 πόντοι από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή