Τοποθέτηση της Triquetra

DeletedUser33851

AGGELOSDELTA ωραια ρεκλαιμ
παλι πυξιδιασε σημερα ο μαντης?

ΥΓ. ΣΑΣ ..... Ο ΜΑΝΤΗΣΣΣΣΣΣ ΠΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τον μονο που μπορει να πυξιδιασει ο Μαντης ειναι κανενα διπλο του .

Συγνωμη για αυτον τον παικτη μιλαμε ολοι ετσι? http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&mode=conquers&id=84498&type=&pn=-1

Βαρβαρα και κανιβαλισμοι τιποτα αλλο .Καζουαλ εχεις παιξει ? Γιατι δεν λογγαρεις για να κανεις την καριερα που παντα ονειρεύεσαι?
 

DeletedUser16076

Dimtauros01 που ειχες κρυφτει εσυ ρε μορφη μου ελειψαν οι ασυναρτησιες σ
μου φαίνεται καθρέφτη θα χρειαστείς οσονουπο,
ο genlyn μάθε μικρέ, ότι λέει όλα έχουν βάση, το άν δεν τα καταλαβαίνεις δεν πειράζει και άλλοι το παθένουν, ξέρεις αυτοί που κάθονται στον καθρέφτηηηη
η δεν κατάλαβες τι έλεγα?
αν δεν κατάλαβες δεν πειράζει , γρήγορα στον καθρέφτη να μιλάς με τον εαυτό σου ... ή στην καλυτερη με όλα τα λοιμά τα οποία κατονόμασα , αν δεν θυμάσε πάλι δεν πειράζει ...
ειπαμε ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ να νομίζεται ότι λέτε και κάτι
 

DeletedUser16076

οτι χειροτερο εχω ακουσει μετα απο τα παραμυθια των NUKES του κ8, αληθεια, τιποτα απο αυτα δεν στεκουν, αν θελεις μπορουμε να αναλυσουμε εγω εσυ και ο μαντης σε πριβε αυτα
ρε αρτουρ? τι ξερεις για κ8 και nukes? γιατι εγω εκει ημουν , ποιος στα έλεγε και τι?
 

DeletedUser16076

ρε ξενερωτε κυρ παντελη μεχρι και ημιτιασον αρτουρακο εφερες? χχαχααχαχαχαχααχαχα ρε ποση πλακα εχετε........αρτουρ ημιτασιον καλο και αυτο χαχαχαχαχαχαχαχα

αν εισαι ο αληθηνος που δεν εισαι πες μου τη δουλεια εκανες οταν επαιζες κ2 και ποιο ηταν το μαγαζι οταν βρεθηκαμε εγω εσυ και ο τουνας...........και που βρεθηκαμε εγω εσυ και ο σλαν..........αν απαντησης σε αυτα μαιμου αρτουρ θα σε παραδεχτω χαχαχααχχχααχχαχα

ρε κυρ παντελη χαχχαχαχα δεν εχεις ιχνος τσιπας ρε χαχαχααχαχα αυτα τα κολπα στα παιδακια

τσ..........τσ............τσ.......... ελα οι κοσμοι δεν ειναι οπως παλια διασκεδασετο ενα παιχνιδι ειναι διασκεδασε το σημερα ακου εφερε την μαιμου αρτουρ χαχαχαχαχαχα
ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΛΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
αφου ειδα την φωτο του , με την μια τον κατάλαβα...
φρουτοπία κανονική ο μαντης...
 

DeletedUser16076

εσυ για πες μας, μαιν αρτουρακο με βγαλατε, κ8 δεν επαιξα, στην κλικα ειμαι... Δεν ξερω ρε παιδια, πειτε μου και αλλα, μαθαινω πολλα πραγματα για τον εαυτο μου
δεν ειπα δεν έπαιξες, αλλά τι άκουσες και απο ποιον? εκτος αν το ειπες ετσι που δεν νομιζω να το είπες στο ξεκάρφωτο.
να σου πω και εγω..
πρωτα απο όλα σε ποια φυλή ήσουν για να δούμε απο πιά μεριά τα έλεγες
 

DeletedUser16076

λαθος, είδες και ήμουν αυτος που πήρε πρώτος 1000 χωριά...
εσυ δεν θυμάσε τον πρωτο ,εγω πως να σε ξέρω?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
μονο μαντης ρε θα προσκυνατε
Το δωδεκαχρονο ανηψακι μου εχει τετοιο λογαριασμο σαν του Μαντη .Κανεις βαρβαροφαγος κανιβαλιστεις δεν εγινε παικτη ποτέ εκτος αν ειναι δωδεκα ετων .
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Το δωδεκαχρονο ανηψακι μου εχει τετοιο λογαριασμο σαν του Μαντη .Κανεις βαρβαροφαγος κανιβαλιστεις δεν εγινε παικτη ποτέ εκτος αν ειναι δωδεκα ετων .
έχω πάρει πολλά λιγότερα εσωτερικά και βάρβαρα από αυτούς που υπερασπίζεσαι
και εδώ δεν είναι κ2 και μην παίρνουμε βάρβαρα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
έχω πάρει πολλά λιγότερα εσωτερικά και βάρβαρα από αυτούς που υπερασπίζεσαι
και εδώ δεν είναι κ2 και μην παίρνουμε βάρβαρα
Ασε ρε Μαντη με τις διακιολογιες σου ,νουμπακι βαρβαριστει ,κανιβαλοφαγε .Εχεις παρει τα περισσοτερα εσωτερικα της φυλης για αλλη μια φορα ,δωσε και στα αλλα παιδακια να παιξουν που θες να φτιαξεις λογαριασμο απολεμα
http://gr.twstats.com/gr48/index.php?page=player&id=813558 Βρες τις διαφορες απο αυτον τον λογαριασμο του ιδιου κοσμου .Αξιοπρεπεστατος λογαριασμο

Dj σταματα εσυ :)
 

DeletedUser12715

τς τς τς τς, δεν προκειτε να μαθεις καποια πραγματα, ουτε ειπα οτι ημουν ο μαιν... Μαλλον πληροφοριθηκες λαθος, δεν ειμαι ο Αρμενιος, αλλα who cares? Ετσι δεν ειναι? Για πες μας καλυτερα οτι δεν ησουν ποτέ ρουφ, ουτε κ2,ουτε κ48(και αλλοι κοσμοι που δεν επαιζα ή δεν θυμαμαι)

με μαιμου αρτουρακο δεν ασχολουμε.............απλα εγραψα για να ξερουν μερικη οτι η μαιμουδες ταξιδευουν απο κοσμο σε κοσμο...........

το αν ειμαι ρουφιανος η οχι δεν θα στο απαντησω εγω...........αλλα λυσε μου μια απορια πια μαιμου εισαι στο παιχνιδι........


και καλο ειναι να μην αναφερεσε σε κ2 δεν κανει.....

και αν ημουν η ειμαι ρουφιανος γιατι μου κανατε προταση για συμαχεια....αν και δεν ειμαι και πολλα σε αυτον τον κοσμο δες με σαν φαντασμα ;) και γιατι θελετε να με στρατολογησετε? ????

τελος παντον ασχολησου με τους αλλους μαιμου αρτουρ χαχαχχααχχα και ασε τα φαντασματα στην ηρεμια τους.........
 
Κορυφή