κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35042

ακουσε με λιγο..αν οντως παιζοντουσαν ολες αυτες οι φυλες απο εμας..δεν ξερω απο μαο..αλλα σου μιλαω απο νμ..δεν θα παιρνατε χωριο ουτε στην ηπειρο σας..οχι για καποιο λογο..απλα θα πιστευατε οτι βαρατε καφε ..αλλα θα βαραγατε επιτηρησεις νμ
το πλανο που σκασατε πριν λιγες ημερες σε φουφουτο..πως πηρατε 6-7 χωρια μπαμ
αν ηταν τσιρακια της νμ δεν νομιζω να τα περνατε...
η 54 ακουσε με..συνολικα μαο μαο και νμ εχουν 50 χωρια
το οτι ο φουμαλ εβαλε την νμ στην 55 με σκοπο να σας αποκλεισει απο την 54 ηταν καθαρα στρατηγικο και με αυτον τον τροπο χασατε μια ηπειρο ..τα 3 β 1 τα κανουμε τωρα..οχι το τι προβλεπουμε σε 3 μηνες θα γινει..οπως ειναι ο χαρτης τωρα ο κοσμος ειναι 2 vs 1..κανεις δεν σας εμποδιζει να παρετε και εσεις χωρια κ54


εχουμε κυκλικο απο star of vergina που λεει οτι ολες αυτες οι φυλες ενωνονται με την βοηθεια με κοινο εχθρο την σολ και με την υποστηριξη της nm
,για να τις μαζεψετε ολες αυτες τις φυλες μαζι εξαλλου κανατε ακομα και photoshop ρε πρικραμενοι ταχαν οτι οι sol τους ετοιμασουν πλανο ετσι ωστε να εξισορροπήσεται την drink οποτε μην μου λετε για μιση ηπειρο στην 55
εχουμε μηνυματακι απο παικτη της μαομαο που αναφερει οτι πηρανε μερικες επιηρησεις οι μαομαο, υπενθμιζω προσπαθησαν να γινουν κοψιματα απο πολλους παικτες των νουμποφυλων αυτων ενω δεν εχουν γινει σε τοσους κοσμους
με την ιδια λογικη και η drink αν ειχε hardcore επιτηρησεις δεν θα περνατε χωριο :) απλα οι μισοι ηταν ρουφιανοι των nm και χαρησαν το χωριο τους και οι αλλοι μισοι ηταν offline σε πλανα

υπενθυμιζω ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΥΞΙΔΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΘΑ ΤΙΣ ΦΑΤΕ ΚΑΙ ΟΙ 3 ΗΠΕΙΡΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
εγω θα φαω γιατι θα χαρησω το χωριο μου ωστοσο εσυ την εφαγες ηδη στον μηνα πανω ΑΡΧΙΑΣΧΕΤΕ
http://gr.twstats.com/gr49/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=7741950

ΣΤΟ ΡΙΜ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕΣ.. (την πυξιδα) ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ, ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΟΣΟ ΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

είσαι τόσο χαζή που ούτε το Νικ μου δεν βλέπεις. Κοιτά ****ύλα και κοίτα καλά.
 

DeletedUser35042

ακουσε με
εχει διαφορα το να παρεις 1-2 επιτηρησεις
οταν και οποτε βαρεσετε
και αλλο να παιζεις επι μονιμου βαση λογαριασμους σε μια ηπειρο
που δεν λεω καλα κανετε
το οτι θελατε να κλεισετε την 45 με σ.ε με σταρ και να τους φατε σε ενα βραδυ σας το χαλασε οποιος εφτιαξε το πριντ σκρεεν τελος παντων και δεν εγινε η 4η και 5η ντρινκ (και μετα διωξιμο και εσωτερικα)
οντως μαλακια..


μα και η sol τοσο καιρο αυτο εκανε, οταν τους ελεγαν οτι δεχονται τρενο απλα επαιρνε επιτηρησεις και το κωβε, εξαλλου ηταν 200κατι ατομα δεν μπορουσε να τους οργανωσει ολους και η μαομαο, νμ αυτο εκαναν με τις νουμποφυλες αυτες
μονο στο τελευταιο μονο πλανο των νμ ζητησε η σολ επιτηρησεις απο παικτες πριν καν δεχτουνε τρενα για αυτο αλλωστε χαθηκαν μονο 1-2 χωρια σε μεγαλο πλανο


υ.γ. δεν θελαμε να γινει 4-5 drink , θελαμε να γινει συμμαχια μεχρι να βγουν οι αριστοι κι απλα τους ειπαμε οτι μελλοντικα θα γινει ενωση για να νομιζουν οτι η συμμαχαι μας ειχε μεγαλυτερη ισχυ απο την συμμαχια που ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ ΜΕ NM (σε μια βδομαδα δλδ θα τους νομπλαραμε, που αν ειχαμε ριξει το πρεμ σας θα τους ειχαμε νομπλαρει ηδη)
ναι εχεις δικιο εγινε τελικα 4-5 nm
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35042

με λιγα λογια υπαρχουν 3 μεγαλες φυλες στον κοσμο αυτο ας πουμε
ΜΑΟ , ΣΟΛ , ΝΜ
το γεγονος οτι στρατηγικα και διπλωματικα οι μαο και νμ ειναι διαγωνια περιορισαν την σολ να κατσει σε μια ηπειρο
το οτι δεν εχετε προσβαση στην 54 το θεωρειτε αυτοματα οτι το παιχνιδι εγινε 3 v 1 ενω σε μαο και νμ δεν ανηκει ουτε το 20 % της 54
το γεγονος οτι θα εξαπλωθουν προς τα εκει ενω εσεις οχι δεν κανει το παιχνιδι 3 β 1 ..εσεις δεν μπορεσατε να κανετε κατι για αυτο καλως ή κακως
Αρα εχουμε μια μαο μαο με boostarisma(που δεν ειχε φυτευτες φυλες) να σπρωχνει προς 45 και ελαφρα 54(βασικα ειχε μια φυλη στο ριμ της μαο μαο απο οτι θυμαμαι με αρχηγο τον τασουλη αλλα κατι παιχτηκε αλλα τελος παντων)
Μια σολ πιεσμενη στην ηπειρο(που δεν ειχε φυτευτες φυλες,αντε και οι φοβεροι σταρ αλλαξοπιστησαν και σαν κρατησανε μουτρα με το πριντ σκριν) απο μαο να παιζει αμυνα συνορα με μαο
Και μια νμ η οποια να εχει 5-6 φυλες που δεν ξερεις απο [που κραταει η σκουφια του και ποιος θα τον εχει επιτηρηση οταν θα βαρεσεις
αυτα εν ολιγοις
βρηκα λιγο χρονο να σχολιασω γιατι με αρεσει αυτο το κομματι οσο μπορουσα πιο αντικειμενικα..αν υπαρχουν αντιθετες αποψεις ελευθερα να συζητησουμε


μαλλον φιλε μου δεν εχεις ελενξει καλα την 54 , τι εννοεις θα εξαπλωθει προς την 54 ενω εμεις οχι?
την κ54 την εκλεισε ηδη με στρατολογησεις!

Κατάταξη φυλής για την ήπειρο 54
Θέση Όνομα φυλής Πόντοι Χωριά
1 ΜΑΟΜΑΟ 214.476 48
2 ENG 184.710 57
3 CLAY 101.575 39
4 *N*M* 90.026 21


1. επιλεκτοι της CLAY πηγαν στην MAOMAO
2. Η ENG εχει "αδελφικη" συμμαχια με NM. δλδ θα επιλεξουν μερικους και τους υπολοιπους εσωτερικους, ωστοσο εμεις δεν εχουμ αρχισει να τους σπαμμαρουμε μηνυματα οτι ειναι οι εσωτερικοι της συμμαχιας nm, maomao οπως κανει η νμ ή να ζηταμε σκαιπ οπως κανει ο fumal
3. δεν ξερουμε ποσους ακομα θα στρατολογησουν σε ΜΑΟΜΑΟ ή ποσους θα πανε "εσωτερικους" αφου το καλο υλικο της clay ουσιαστηκα εγινε ΜΑΟΜΑΟ
4. o χωρος των στρατολογησεων που ειχε μεινει απο την nm αφου εξαλλου εχει αλλες 2 ακαδημιες στη 55

τι 20% μου λες λοιπον στην 54 αφου ηδη εχουν 160 χωρια στην 54!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
Το αλλο που ηθελα να πω ειναι οτι δεν μπορουμε να μιλαμε για καλητερη φυλη ΓΕΝΙΚΑ στον σερβερ αλλα μονο για τη περιοδο που διανιουμε μιας και οι περισσοτεροι απο τους καλητερους παικτες στις φυλετικες εχουν βγει και πλεον παιζουμε με 4 ΜΙΣΕΣ ηπειρους με κοσμους πο τελιωνουν σε 7-10 μηνες
 

DeletedUser35042

Το αλλο που ηθελα να πω ειναι οτι δεν μπορουμε να μιλαμε για καλητερη φυλη ΓΕΝΙΚΑ στον σερβερ αλλα μονο για τη περιοδο που διανιουμε μιας και οι περισσοτεροι απο τους καλητερους παικτες στις φυλετικες εχουν βγει και πλεον παιζουμε με 4 ΜΙΣΕΣ ηπειρους με κοσμους πο τελιωνουν σε 7-10 μηνες

αυτο ειναι μεγα λαθος που το κοιτανε πολλοι, λιγοτερο χρονοβορο ειναι να κλεισεις εναν μικρο κοσμο ωστοσο ειναι πιο δυσκολο να κλεισεις εναν ανταγωνιστηκο μικρο κοσμο παρα εναν μεγαλο:
1.Στον μικρο κοσμο ολοι οι παικτες ειναι μεταξυ τους κοντα κι ετσι δεν μπορουν να στηθουν αρα το skill υποβαθμιζεται
2. Στους μικρους κοσμους, με το ανταλλακτηριο πλεον ο καθενας μπορει να κερδισει ενα boost με πορους αρα το skill παλι υποβαθμιζεται
3.θυμαμαι οταν εμπαινα αρχικους κοσμους ο καθε καλος παικτης εκανε τελεια νομπλαρισματα και πολυ κοντα μεταξυ τους κι ετσι σχηματιζε εναν πυρηνα που θα μπορουσε να ειναι αηττητος για καλους παικτες απο το μ.ο. υλικου που υπηρχε τοτε ανα χωριο
αρα στους μικρους κοσμους τα περισσοτερα χωρια στον μηνα πανω ειναι σε skilled παικτες ενω στους μεγαλους κοσμους οχι, αρα καλυτερη αναλογια skilled χωριου ανα χωριο κοσμου αρα ενας skilled παικτης στους αρχικους κοσμους εκανε οτι γουσταρε.

ας μην μιλησουμε για εποχες κ1-κ3 που τοτε τα περισσοτερα τρενα απειχαν 1-3 δευτερα, μερικα ακομα και 10αδες δευτερα.. ποσο ευκολο ηταν τοτε για εναν καλο παικτη να κανει χαβαλε
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
παντως αν καθε 4 κοσμους η εταιρια εβγαζε κοσμο χωρις πρεμ θα εφερνε πολλους παικτες πισω
 

DeletedUser35042

παντως αν καθε 4 κοσμους η εταιρια εβγαζε κοσμο χωρις πρεμ θα εφερνε πολλους παικτες πισω
εδω θα συμφωνησω μαζι σου ;)
αφου εξαλλου το παιχνιδι ειναι εθιστικο ετσι θα κολλαγε κι αλλους, που αρχικα θα εμπαιναν μονο για αυτον τον κοσμο και τελικα θα εφταναν στο σημειο να χωνουν πρεμ σε αλλους για πορους!

ωστοσο νομιζω θα φοβουνται μην "χαλασει" καπως η ιδεα του ανταλλακτηριου αφου ετσι ειναι ουσιαστηκα σαν να το υποβαθμιζουν αλλα δεν ισχυει κατι τετοιο! ισα ισα μετα θα μπαινουν και στους υπολοιπους κοσμους μερικοι παικτες αποφασισμενοι να τα χωσουν! αφου εφαγαν πυξιδα στον αλλον που λογικα θα ειναι και ο κοσμος που θα ειναι ο πιο ενδιαφερον/ανταγωνιστηκος και θα μαζευει τους περισσοτερους παικτες χεχε
 

Φυγας

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
62
εγω λεω να βγαινει καθε τοσο ξερω γω και αν θελουνε να τον κανουνε και γρηγορο ξερω γω να τελιωσει γρηγορα

θα ταν καλα να φτιαχτει και ενας κοσμος οπως τους παλιους.....
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
α
το οτι ο φουμαλ εβαλε την νμ στην 55 με σκοπο να σας αποκλεισει απο την 54 ηταν καθαρα στρατηγικο και με αυτον τον τροπο χασατε μια ηπειρο ..τα 3 β 1 τα κανουμε τωρα..οχι το τι προβλεπουμε σε 3 μηνες θα γινει..οπως ειναι ο χαρτης τωρα ο κοσμος ειναι 2 vs 1..κανεις δεν σας εμποδιζει να παρετε και εσεις χωρια κ54,..θα σας βολευε ο φου φου φουμαλ να ειχε μπει κ54 ..για να περνατε την 55 τσαμπα απο τις θυγατρικες
εκει?
δεν θα θεωρουνταν ενα 2v2?
η κανω λαθος?
αρα ουσιαστικα με μια απλη μετακινηση της φυλης σε αλλη ηπειρο(που δεν βολευε εσας) χασατε μια ηπειρο και αμεσως το κανατε 3 vs 1..

θα συμφωνήσω. :)
και ως τα Χριστούγεννα η 54 λογικά θα έχει μοιραστεί ανάμεσα σε ΜΑΟ και ΝΜ οι οποίες θα μπορούσαν θεωρητικά να χτυπηθούν και μεταξύ τους αλλά η λογική λέει ότι δεν θα το κάνουν τουλ/τον μεχρι (και αν) φτάσουν finalist.

Στο διάστημα αυτό θα δοκιμαστεί το πολεμικό μέταλλο της SOL vs 2 πολύ δυνατών φυλών. Αν η SOL καταφέρει να βγει με κάποιο τρόπο αλώβητη και κερδίσει... αναγκαστικά πρέπει να την παραδεχτούν οι άλλες 2 φυλές χωρίς δικαιολογίες. Προσωπικά δεν το νομίζω αλλά θα μ'άρεσε να τα καταφέρει, να δούμε και ωραίες μάχες.

Επίσης, από την πλευρά της SOL δεν μ'αρεσαν καποια post του στυλ "μας παιζετε 3vs1 κλπ". Στις μεγάλες φυλές δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Κανονίζουν όσο καλύτερα μπορούν τα διπλωματικά και αν αυτά δεν βγουν, μιλάνε τα τσεκούρια.
Εδώ σε παλιούς κόσμους φυλές έπαιζαν με όλα κόκκινα. Σε 4 ήπειρους θα κολλήσουμε;

Σε γενικές γραμμές ό,τι σπειρεις θα θερίσεις. SOL vs όλοι ζητήσατε, αυτό θα γίνει :rolleyes: To χειρότερο θα ήταν να έμπαινε η CxC στην 54 :D Και να έλεγε μετά σας κερδίσαμε.. Θα ήταν λίγο γελοίο αλλά οκ θα μπορούσε να συμβεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
θα συμφωνήσω. :)
και ως τα Χριστούγεννα η 54 λογικά θα έχει μοιραστεί ανάμεσα σε ΜΑΟ και ΝΜ οι οποίες θα μπορούραν θεωρητικά να χτυπηθούν και μεταξύ τους αλλά η λογική λέει ότι δεν θα το κάνουν τουλ/τον μεχρι (και αν) φτάσουν finalist.

Στο διάστημα αυτό θα δοκιμαστεί το πολεμικό μέταλλο της SOL vs 2 πολύ δυνατών φυλών. Αν η SOL καταφέρει να βγει με κάποιο τρόπο αλώβητη και κερδίσει... αναγκαστικά πρέπει να την παραδεχτούν οι άλλες 2 φυλές χωρίς δικαιολογίες. Προσωπικά δεν το νομίζω αλλά θα μ'άρεσε να τα καταφέρει, να δούμε και ωραίες μάχες.

Επίσης, από την πλευρά της SOL δεν μ'αρεσαν καποια post του στυλ "μας παιζετε 3vs1 κλπ". Στις μεγάλες φυλές δεν υπάρχουν δικαιολογίες. Κανονίζουν όσο καλύτερα μπορούν τα διπλωματικά και αν αυτά δεν βγουν, μιλάνε τα τσεκούρια.
Εδώ σε παλιούς κόσμους φυλές έπαιζαν με όλα κόκκινα. Σε 4 ήπειρους θα κολλήσουμε;

Σε γενικές γραμμές ό,τι σπειρεις θα θερίσεις. SOL vs όλοι ζητήσατε, αυτό θα γίνει :rolleyes: To χειρότερο θα ήταν να έμπαινε η CxC στην 54 :D Και να έλεγε μετά σας κερδίσαμε.. Θα ήταν λίγο γελοίο αλλά οκ θα μπορούσε να συμβεί.


καλα τα λες σε γενικες γραμμες αλλα αν εμπαινε η cxc η διπλωματια θα ηταν διαφορετικη.......δεν πιστευω δηλαδη η μαο να μπαινανε σε εναν κοσμο για να φανε την σολ 1v3 και μετα να αντιπετωπισει cxc και ναιτμερ....αυτο λεει η δικια μου λογικη μπορει να ειμαι και λαθος
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221

Αν εγω ήμουν η Μαο και στην 54 ήταν η CxC και στην 45 ηταν η SOL ... θα πόναγε ο ποπός μου ε και θα ήθελα με κάποιον να συμμαχήσω :p :D Μπορεί να ήταν όντως διαφορετική η διπλωματία αλλά μπορεί να ήθελαν και απλά ρεβανς από τον 37 οπότε να τα πουν μόνο στο heads up.
 

DeletedUser34504

XDDDDDDDDDDD
Δεν σε ξέρω αδερφέ αλλά ήμουν ίσως και ο μόνος που φέρθηκε τίμια στους βετεράνους από την ηγεσία τις τότε μοον Ο ΜΌΝΟΣ σε προκαλώ λοιπόν δημόσια να πας να ρωτήσεις τον ίδιο τον αρχηγό τον βετερανς τον αποτροπαιο αν ο εντι σε απείλησε πότε και σε έβρισε,που το παιδί κάθε φορά που έκανε μαλακια η τότε φυλή μοον γτ εκείνη την περίοδο που έπαιζα μόνο εγώ ασχολιομουν με δοιηκηση τ,ο άνθρωπος έτρεχε σε εμένα και χαρακτηριστικά μου έλεγε στέλνω σε εσένα γτ μονο εσύ είσαι συζητησημος και ας μην ηταν καν δικη μου φυλη ουτε καν δουκας δεν ημουν απλα βοηθουσα οσο μπορουσα και πάντα όταν ήθελε κάτι έστειλε σε εμένα,ο αρχηγός τον βετερανς ξανα λεω, θα σου εβαζα πριντ τώρα αλλά Είμαι έξω,αλλά σε προκαλώ όπως σου ξαναπα πήγαινε και ρωτα τον αποτροπαιο αν είχα φερθεί ποτέ έτσι σε αυτόν και στην φυλή του.


Απο ότι βλέπω μέσα στις τελευταίες ώρες κατάλαβες το λάθος σου και το έκανες επεξεργασία...δεν είχα σκοπό να απαντήσω μιας και το ποστ έχει πάει προς άλλη(την σωστή) κατεύθυνση, αυτή δηλαδή του κ49. Απλά θα σου θυμήσω ότι ημουν σε κλήση εγώ προσωπικά μαζί με 6-7 άτομα απο την φυλή σου ( δεν ξέρω ποιοί ήταν ηγεσία και ποιοί όχι) και αφού μπήκες εσύ μετά απο 5 λεπτά άρχισες αυτά τα οποία κράζεις. Ξέρεις αυτά τα βαριά του τύπου ξέρεις σε ποιόν μιλάς και θα σε κάνω και θα σε ράνω...ο Νίκος( αποτρόπαιος και όχι ασπρόμαυρος όπως έγραψες στην αρχή) δεν ήταν καν μέσα σε αυτή την κλήση.Μόνο εγώ ήμουν στην κλήση απο τους βετεράνους. Τέσπα το θέμα είναι πως δεν είσαι σε θέση να κατηγορεις τους άλλους όταν έχεις κάνει τα ίδια.Αρκετά όμως με τα του κ44 που έχει τελειώσει ας αφήσουμε τα παιδιά που παίζουν κ49 να ξεκατινιαστούν τώρα με την ησυχία τους ;)
 

DeletedUser35376

Αρχίσαν παλι οι μπαν..ανουλες...χαχαχα

Ποιο άδικο μπαν επεσε πάλι στα SOLακια?
Παιχτης με νόημα...μαχιμος - Παιχταρας....!
Αλήθεια τι εκανε θα μας πει κανεις?
Κατι πηρε τ΄αυτι μας...αμα το πειτε απο μονοι σας,
το κράξιμο θα είναι μετριασμένο...
Ετσι νομπλαρετε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ....χαχαχα

Να δούμε θα μείνει κανένας... ΔΕΝ υπάρχει κάνονας που να μην έχετε καταπατήσει
ΔΕΝ έχετε την παραμικρή ηθική στο παιχνίδι...ξεφτίλες από τον 1ο μέχρι τον τελευταίο, εφόσον αποδέχεστε τέτοιες τακτικές!


οπ τι παίχτηκε εδω ;
Άρχισαν παλι οι ΜΑΟ ΜΑΟ (ΜΠΑΝ)ΜΑΟ ;
ΠΟΙΟ άδικο μπαν έπεσε πάλι στα ΜΑΟΚΙΑ
παίχτης με νόημα .. μάχιμος - παιχταράς
αλήθεια τι έκανε θα μας πει κανείς ;
Κάτι πήρε τ'αυτι μας.. (ΤΝΤ) ΑΛΛΑ Πειτετο μόνοι σας.
το κράξιμο θα ειναι μετριασμενο ..
Έτσι νομπλαρετε ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ της ΜΑΟ ΜΑΟ
Να δούμε θα μείνει κανένας ;
ΕΝ υπαρχει κανονας που να μην εχετε καταπατησει
ΔΕΝ έχετε την παραμικρή ηθική στο παιχνίδι...ξεφτιλες απο τον 1ο μεχρι τον τελευταιο, εφοσον αποδεχεστε τετοιες τακτικες
 

DeletedUser35042


Φαντάζομαι δεν είναι για τις χεράτες λεηλασίες αλλά για κάτι αθώο :D

chess θελω βιντεακι με τα τοπ comments του ταραχη για τα μπαν της σολ που ηταν αδικα και βγηκαν ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΟΥΛΑ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΜΕΓΑΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΕΙΣ ΣΤΟΝ ΤΑΡΑΧΗ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή