κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34627

Φορουμ για τον κ49 θα φτιαχτει η και αυτο ειναι τοσο δυσκολο
Επισης μονο εμενα μου φαινεται το ξεκινημα της σολ κατωτερο του αναμενομενου?
 

DeletedUser35328

Η Σολ μικρε μου εχουν κανει μια τελεια στρατιγικη στον χαρτη , εχουν διασκορπισει τα μελη τους σε διαφορες φυλες , εχουν φτιαξει φυλές σε ολες τις ηπειρους εκτος απο τον ΜΑΟ ..
Αν και ο Mr.Dogma (σολ) φτιαχνει μια φυλη πισω απο ΜΑΟ ......
Γενικα εχουν πάει σε σωστα σημεια ωστε αν εχουν καλη στρατιγικη καλυψη σε ολα τα σημεια του χαρτη και ειδικα στο σημειο που ειναι η NM για να τους καθυστερησουν οσο πρεπει για να κλεισουν την ηπειρο τους , που απο οτι ακουγετε θα κανουν ενωση με τους STAR ( ενωση την γνωστη , παιρνουμε 2-3 καλους και τους αλλους μαζεμα )
Για εμενα πολυ καλο στρατιγικο πλάνο για ενα δυσκολο διπλωματικα κοσμο οπως αυτός.
 

DeletedUser33711

Βαλτε κατω το τι φαρμ εχει κανει η SoL βαλτε κατω και το τι φαρμ εχουν κανει και οι υπολοιποι και θα δειτε οτι το pay to win στην αρχη κανει τη διαφορα. Τα λεμε στη γραμμη του τερματισμου ομως <3

εχουν φτιαξει φυλές σε ολες τις ηπειρους εκτος απο τον ΜΑΟ ..

Να τις πειτε και σε εμας να τις μαθουμε. Δεν ειμαστε εμεις που φτιαχνουμε fake print screen για να παρουμε μαζι μας ολες τις φυλες του χαρτη.
 

DeletedUser35328

Βαλτε κατω το τι φαρμ εχει κανει η SoL βαλτε κατω και το τι φαρμ εχουν κανει και οι υπολοιποι και θα δειτε οτι το pay to win στην αρχη κανει τη διαφορα. Τα λεμε στη γραμμη του τερματισμου ομως <3



Να τις πειτε και σε εμας να τις μαθουμε. Δεν ειμαστε εμεις που φτιαχνουμε fake print screen για να παρουμε μαζι μας ολες τις φυλες του χαρτη.
Εγω δεν παιζω στον κόσμο απλα παρακολουθω ...
Αλλα μην ακουω να λένε για φείκ print screen η σόλ..... ειστε η βασσιλισα του print screen .

Οσο για τις φυλές , "τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμυδια" την ξέρεις την παροιμια ;
 

DeletedUser33011

Η Σολ μικρε μου εχουν κανει μια τελεια στρατιγικη στον χαρτη , εχουν διασκορπισει τα μελη τους σε διαφορες φυλες

Μηπως η τρελη αγελαδα δεν ειναι τελικα τοσο τρελη?

Μηπως στις διαφορες αυτες φυλες, ειναι και η ΝΜ και η Μαο?

Μηπως ο κοσμος εχει κλεισει ηδη?

Τικ τοκ, τικ τοκ
 

DeletedUser33711

Αφου δεν παιζεις λοιπον στον κοσμο πως και εχεις τοσο καλη εντυπωση για πραγματα και καταστασεις ? Γιατι δε βλεπεις τη διαφαινομενη ενωση 3 ηπειρων εναντιον της μιας της σολ. Γιατι ευκολα βγαινω και λεω και εγω οτι η Μαο εχει βαλει ατομα παντου σε ολο το χαρτη, Ζεν στη σολ Νταιμοντ στην Νμ..και αντιστροφα η νμ εχει βαλει ατομα στη μαο εχουν συμμαχια και με την Clay ετοιμο το 3β1 και στελνουν και φεικ πριντ σκριν σε φυλες να τις παρουν και αυτες. Περιεργα παραμυθια καπνιζετε γενικα

Δεν εχουμε μοιρασει φεικ πριντ σκριν εμεις αλλα καποιοι αλλοι που θελουν να ενωσουν ολο το χαρτη εναντιον της σολ και οπως φαινεται δουλευουν καλα, αλλωστε μονοι τους δε μπορουν. Ειμαστε ετοιμοι σας περιμενουμε <3
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34912

Η Σολ μικρε μου εχουν κανει μια τελεια στρατιγικη στον χαρτη , εχουν διασκορπισει τα μελη τους σε διαφορες φυλες , εχουν φτιαξει φυλές σε ολες τις ηπειρους εκτος απο τον ΜΑΟ ..
Αν και ο Mr.Dogma (σολ) φτιαχνει μια φυλη πισω απο ΜΑΟ ......
Γενικα εχουν πάει σε σωστα σημεια ωστε αν εχουν καλη στρατιγικη καλυψη σε ολα τα σημεια του χαρτη και ειδικα στο σημειο που ειναι η NM για να τους καθυστερησουν οσο πρεπει για να κλεισουν την ηπειρο τους , που απο οτι ακουγετε θα κανουν ενωση με τους STAR ( ενωση την γνωστη , παιρνουμε 2-3 καλους και τους αλλους μαζεμα )
Για εμενα πολυ καλο στρατιγικο πλάνο για ενα δυσκολο διπλωματικα κοσμο οπως αυτός.

αν και δεν ασχολουμε με τετοιες υποθεσεις και ουτε με απασχολουν καν,εχω την αισθηση οτι αν αυτο που λες γινει δεν λεγεται ενωση.απορροφηση μελων λεγεται.αν ειναι για 2-3 παικτες.οσο για το διπλωματικο κοσμο που λες,αυτο ειναι το κακο σε καθε κοσμο.πολυ διπλωματια και στο τελος ο ενας την φερνει στον αλλον.για αυτο τωρα θα με αναγκασεις να το πω.χαχχα

κλοουν μονο ρε!!!χαχαχαχαχα

α ρε τουρλου μου το χαλασες ρε.αν εμπαινες και εσυ,θα σας χορευα και σενα και την σολ στο ταψι ρε.:p:p:)παρολαυτα ασχολειστε ολοι παλι με σκριν και δεν ξερω εγω τι.ασχοληθειτε με αυτα εσεις.παω να διωξω τα 1500 ελαφρυ εγω τωρα γεια σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
αν και δεν ασχολουμε με τετοιες υποθεσεις και ουτε με απασχολουν καν,εχω την αισθηση οτι αν αυτο που λες γινει δεν λεγεται ενωση.απορροφηση μελων λεγεται.αν ειναι για 2-3 παικτες.οσο για το διπλωματικο κοσμο που λες,αυτο ειναι το κακο σε καθε κοσμο.πολυ διπλωματια και στο τελος ο ενας την φερνει στον αλλον.για αυτο τωρα θα με αναγκασεις να το πω.χαχχα

κλοουν μονο ρε!!!χαχαχαχαχα

α ρε τουρλου μου το χαλασες ρε.αν εμπαινες και εσυ,θα σας χορευα και σενα και την σολ στο ταψι ρε.:p:p:)παρολαυτα ασχολειστε ολοι παλι με σκριν και δεν ξερω εγω τι.ασχοληθειτε με αυτα εσεις.παω να διωξω τα 1500 ελαφρυ εγω τωρα γεια σας.

ΜΟΝΟ μα ΜΟΝΟ DND ρε όλα τα άλλα υποδεέστερα παραρτήματα
 

DeletedUser34912

σαν μανιασμενες βουβουζελες κ10,σαν κιου κιου,και μπι μπι κιου.και σαν κλοουν,τετοια πραγματα δροσερα,ομορφα,θελει.και σαν γκεττο.ολα κοκκινα.ολα.και διπλωματη την μπερετ.σας δειχνω το φεγγαρι.:cool::cool::mad::)

α και μην ξεχαστω.βαζεις και mavros να κουβαλαει.οχι την φυλη.τις καταρες που θα ακουει η φυλη.για καποιο λογο συνηθως και συνεχως ολοι θελουν να τον νομπλαρουν.αυτο ειναι μεγαλο οπλο σε μια φυλη.κερδιζεις κοσμο ετσι με σωστη στρατηγικη.τεσπα δεν θα σας ανοιξω τα ματια σε ολα εγω.να τα σκεφτειτε μονοι σας.:p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

σαν μανιασμενες βουβουζελες κ10,σαν κιου κιου,και μπι μπι κιου.και σαν κλοουν,τετοια πραγματα δροσερα,ομορφα,θελει.και σαν γκεττο.ολα κοκκινα.ολα.και διπλωματη την μπερετ.σας δειχνω το φεγγαρι.:cool::cool::mad::)

α και μην ξεχαστω.βαζεις και mavros να κουβαλαει.οχι την φυλη.τις καταρες που θα ακουει η φυλη.για καποιο λογο συνηθως και συνεχως ολοι θελουν να τον νομπλαρουν.αυτο ειναι μεγαλο οπλο σε μια φυλη.κερδιζεις κοσμο ετσι με σωστη στρατηγικη.τεσπα δεν θα σας ανοιξω τα ματια σε ολα εγω.να τα σκεφτειτε μονοι σας.:p:p

Τις Βουβουζέλες του κ10 δεν θα τις ξαναπιάσεις στο στόμα σου... τις βουβουζέλες...
Είμαι ο τελευταίος των βουβουζελικών ! :p
 

DeletedUser34748

εγώ ένα έχω να πω ... οι CxC Έκαναν τελικά το γνωστό κοκοκο
 

DeletedUser35042

10 μελη της star μετα την εναρξη πολεμου vs sol την εκαναν και ζητησαν στρατολογηση απο sol ΧΑΧΑΧΑΧΑ
αν και δεν καταλαβαινω γιατι μιλαμε για την "star" αυτη η φυλη ειναι σαν να μην υπαρχει, σε καθε κοσμο που μπαινει μενει μεχρι να βγουν οι αριστοκρατες
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η Νμ δεν χόρτασε πυξίδες και μπήκε κ49 να ξαναφάει ξύλο από Σολ?
Πάλι ο Μανιασμένος βουβουζελας θυματοποιηθηκε και έγινε πρώτο θέμα .
Déjà vu .
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
2-0 προηγείται η Σολ ήδη.
Μαντεψτε σε τι;

Φυσικά σε Μπαν για ****
 

xxxThe Ripperxxx

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
31
Οι Σολ έχουν πάρει φωτιά 6-0 και ακόμα δεν έχει τελειώσει το πρώτο ημίχρονο.
Τελικά καλά λένε ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.
εκτός των **** φυσικά
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η Νμ δεν χόρτασε πυξίδες και μπήκε κ49 να ξαναφάει ξύλο από Σολ?
Πάλι ο Μανιασμένος βουβουζελας θυματοποιηθηκε και έγινε πρώτο θέμα .
Déjà vu .

asxetisisi
ασχετως που επαιξα και με σολ μετα το μπαν μας κ42 καμια νμ δεν εφαγε πυξιδα απο σολ
9-0 το σκορ μου πριν φαω το μπαν
να πεις για ντουμ και aje ..ασχετη

και δεν ειμαι ο ντιγκολ
Ρε Bourne οταν τρως μπαν ειναι πυξιδα ,οταν τα παρατας ειναι πυξιδα,οταν σου παιρνουν τα χωρια και κλεινουν τον κοσμο ειναι πυξιδα.Ξερεις γιατι νουμπακι ?Γιατι αν τολμησεις ,απο βαθια συγκινηση ή απο μεγαλη περιεργια να ξαναλογγαρεις στον κοσμο θα δεις στην πρωτη σελιδα μια πυξιδαρα .
Νουμπα ε νουμπα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Οι Σολ έχουν πάρει φωτιά 6-0 και ακόμα δεν έχει τελειώσει το πρώτο ημίχρονο.
Τελικά καλά λένε ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.
εκτός των **** φυσικά
7-0 και κανενα για **** αλλα τι καθομαι και απανταω σε σκουπιδια...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή