GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33970

Βουβουζελα, ειμαστε οσα λες, 100 φορες χειροτεροι.

Μην με κανεις να σου πεταξω εδω στο εξτερναλ διαβιβασμενες συνομιλιες σκαιπ να λες οτι χρησιμοποιεις **** απλως δεν το γραφεις για να μην φας μπαν και προσπαθεις μεσω της προπαγανδας να μας κατηγορησεις. Σκουπιδι.

Οι στοπ κολλουσανε στο 0 ms και σου φταινε οι σολ ρε βλακα? Στον υπνο σου θα μας βλεπεις γιβωνα. Κανε παρεα με το μονο ζωντανο πλασμα στη ζωη σου που ειναι το σκυλι σου και ασε εμας που δεν εχουμε οικογενειες φιλους κλπ. να διασκεδαζουμε εδω περα προσφεροντας σου αχαλινωτο ΠΟΝΟ. Σκουπιδιαρη.

Στοπιτες (περαν του παρτακα που απλως ειναι ενα σκουπιδι), το παιχνιδι ειναι πολεμικο. Στον πολεμο ολα επιτρεπονται. Οπως επιτρεποτανε να βαλετε αμυνες και να παρετε χωρια στην ηπειρο μας ενω υπηρχε συμμαχια ετσι επετραπη να κυρηξουμε τον πολεμο νωριτερα. Εγω προσωπικα αν ειχα την ευκαιρια αυριο θα εκλεινα τον κοσμο μονο και μονο γιατι δεν σας θεωρω αξιους αντιπαλους. Στο χερι σας ειναι να το αλλαξετε αυτο και αντι να κανετε μπροστα βηματα κανετε πισω.

Πριν ξαναβγειτε να κραξετε χωρις αποδειξεις, να θυμαστε οτι ειναι πολεμικο παιχνιδι και εκει ολα επιτρεπονται.

Κοιταχτε πρωτα να προστατεψετε τα χωρια σας το βραδυ και μετα ελατε να κραξετε

Καλησπερα.
 

DeletedUser31400

πολεμικο σιγουρα φιλε !αλλα για να εχει ενδιαφερον πιο πολυ πρεπει νε ειναι και αξιοπρεπες βρε παλλικαρια και κοπελιες !να σε τιμαει που το παιζεις ..και δεν ειναι πολεμικο αδερφε ειναι στρατησγικης και η στρατηγικη που ακολουθει ο καθε παικτης και κατα προεκταση η φυλη ειναι ολα αυτα που λεμε τωρα !αυτα ακριβως...

εν τω μεταξυ διασκεδαζω αφανταστα που ειμαι αναξιος αντιπαλος ...και μπραβο μου
 

DeletedUser31400

ελα για βγειτε να τσαταρουμε να διασκεδασουμε .....ελατε να εκμαιευσουμε την αληθεια μαζι !λοιπον που ειχαμε μεινει ?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
τι θες να σου πουμε ακριβως φιλε μου?
 

DeletedUser34705

Βουβουζελα, ειμαστε οσα λες, 100 φορες χειροτεροι.

Μην με κανεις να σου πεταξω εδω στο εξτερναλ διαβιβασμενες συνομιλιες σκαιπ να λες οτι χρησιμοποιεις **** απλως δεν το γραφεις για να μην φας μπαν και προσπαθεις μεσω της προπαγανδας να μας κατηγορησεις. Σκουπιδι.

Οι στοπ κολλουσανε στο 0 ms και σου φταινε οι σολ ρε βλακα? Στον υπνο σου θα μας βλεπεις γιβωνα. Κανε παρεα με το μονο ζωντανο πλασμα στη ζωη σου που ειναι το σκυλι σου και ασε εμας που δεν εχουμε οικογενειες φιλους κλπ. να διασκεδαζουμε εδω περα προσφεροντας σου αχαλινωτο ΠΟΝΟ. Σκουπιδιαρη..

Οταν εχει προβλημα ο ανθρωπος φαινεται , που αναφερα ακριβος για τα ms που κολλανε η sol? γιαχουυυυ ερχοντε κρεμάλες γαζέλια !
 

DeletedUser33970

Βλεπω τα αλλα δεν τα αρνεισαι. Μην μου απαντας επιβαρυνεις την θεση σου. Εγω δεν ειμαι troll και ξερεις καλα οτι ειμαι σε θεση να σε ξεφτυλιζω στο εξτερναλ οποτε προσπαθω. Βλακα

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από igokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Βλεπω τα αλλα δεν τα αρνεισαι. Μην μου απαντας επιβαρυνεις την θεση σου. Εγω δεν ειμαι troll και ξερεις καλα οτι ειμαι σε θεση να σε ξεφτυλιζω στο εξτερναλ οποτε προσπαθω. Βλακα
Εισαι πιτσιρικας , λες αρλουμπες για να καπακωσεις την ****μαρες σας... το προβληαμ σου δεν ειμαι εγω γιατι εγω δεν παιζω .. αλλα και να επαιζα χρηση παρανομου λογισμικου δεν εχω κανει ποτε... και οσο γι αυτα που λες οτι εχεις δεν εχει βαση καμια σαν αποδειξη εδω ειχαν φτιαξει πρινσκριν οτι εγραφα εγω και ρουφιανευα την φυλη μου.. εδω στονradix τα φιλαρακια ααπο σολ φτιαξανε σε 3 λεπτα φακε πρινσκριιν με 40 κοκκινα σπαθακια ενω ηταν φεικ.. οποτε οτι λες ειναι αβασιμο.. δεν εχω ΠΟΤΕ τημωρηθει για παρανομο λογισμικο και με τοσες αιτησεις που μου εχετε κανει και παλι ηταν ακαρπες... για εσας μπορω να μιλαω γιατι οντως εχετε τημωρηθει γι αυτο το λογο ενω ΕΓΩ ΠΟΤΕ. οποτε μόκο πιτσιρικα.
 

DeletedUser33970

Κλασσικος βουβουζελας κ42 στριμωχνεται και το ριχνει στα ηλικιακα. Πες μας τωρα και για τα 40.000 ευρω που βγαζεις καθε κυριακη και το ποσο πετυχημενος εισαι.

Μαλλον σε βολευει να ειναι fake printscreen? Οποιος θελει μπορουμε να του αποδειξουμε οσα λεω στο σκαιπ. Μετριε.

Και αν ηθελα να φτιαξω fake printscreen θα το εκανα σε καπόιον υψηλης νοημοσυνης. Εσυ αυτα για τις αιτησεις που λες μπορεις να τα αποδειξεις?

Το οτι την λες στον σκυλο σου που ειναι το μονο πλασμα που κινειται γυρω σου δεν σημαινει οτι εδω θα βρεις τροπο να δειχτεις. Σκουπιδι. Να νιωθεις ασχημα που αυτοι που λες πιτσιρικαδες, μικροι, χωρις οικογενειες μπορουν στο παιχνιδι που ειναι η μονη σου ασχολια και στο εξτερναλ του οποιου εισαι 15 ωρες τη μερα (χωρις να παιζεις κατα δηλωση σου) μπορουν να σε ξεφτυλισουν με αποδειξεις.

Περαν τουτου, οποιος ενδιαφερεται για αποδειξεις να επικοινωνησει μαζι μου μεσω σκαιπ. Βουβουζελα ξερεις εσυ θα του δειξω τα fake ;)
 

DeletedUser34705

Κλασσικος βουβουζελας κ42 στριμωχνεται και το ριχνει στα ηλικιακα. Πες μας τωρα και για τα 40.000 ευρω που βγαζεις καθε κυριακη και το ποσο πετυχημενος εισαι.

Μαλλον σε βολευει να ειναι fake printscreen? Οποιος θελει μπορουμε να του αποδειξουμε οσα λεω στο σκαιπ. Μετριε.

Και αν ηθελα να φτιαξω fake printscreen θα το εκανα σε καπόιον υψηλης νοημοσυνης. Εσυ αυτα για τις αιτησεις που λες μπορεις να τα αποδειξεις?

Το οτι την λες στον σκυλο σου που ειναι το μονο πλασμα που κινειται γυρω σου δεν σημαινει οτι εδω θα βρεις τροπο να δειχτεις. Σκουπιδι. Να νιωθεις ασχημα που αυτοι που λες πιτσιρικαδες, μικροι, χωρις οικογενειες μπορουν στο παιχνιδι που ειναι η μονη σου ασχολια και στο εξτερναλ του οποιου εισαι 15 ωρες τη μερα (χωρις να παιζεις κατα δηλωση σου) μπορουν να σε ξεφτυλισουν με αποδειξεις.

Περαν τουτου, οποιος ενδιαφερεται για αποδειξεις να επικοινωνησει μαζι μου μεσω σκαιπ. Βουβουζελα ξερεις εσυ θα του δειξω τα fake ;)



μπλα μπλα μπλα και εκτος θεματος. ναι ειμαι ασχετος δεν εχω ζωη ειμαι ****ακιας νουμερο 42 και δερμα να ειναι οχι οτι και οτι εχω ενα σκυλι και δουλευω και ολα αυτα μπορεις αν τους τα αποδειξεις στο σκυπε. οκ τωρα τελειωσες την προσωπικη επιθεση προς ενα ατομο ;

Θες να σχολιασεις τωρα για τον 42 και την λαμογια που κανατε ... ωχ το ξαναθυμησα και προσπαθησες τοσο να ριξεις σταχτι για να κρυφτει με το να επιτεθεις σε εμενα...

αί ρε.. νουμερο !
 

DeletedUser33970

Την απαντηση για αυτο που αποκαλεις λαμογια την εδωσα στην αντιπαλη φυλη γιβωνα. Εκτιθεσαι.
 

DeletedUser34705

Ετσι παιρνουν τηλεφωνακια η SOLίτες στις 2 το βραδυ και βριζουν.. το επιπεδο σας παιδια το μονη σας το χτιζετε και βαση αυτου σχολιαζεστε.
Ξερω ναι δεν εχω αποδειξεις... Αλλα να αυτο που ελεγα εχετε μπερδεψει την πραγματικοτητα με το παιχνιδι γι αυτο και σχολιαζεστε ετσι. Μονοι σας εκτιθεστε !
Ουρτ τωρα πολυ ασχοληθηκα εχει χασει το νοημα του το παιχνιδι απο πολλές αποψεις.
 

DeletedUser33758

Θες να σχολιασεις τωρα για τον 42 και την λαμογια που κανατε ... ωχ το ξαναθυμησα και προσπαθησες τοσο να ριξεις σταχτι για να κρυφτει με το να επιτεθεις σε εμενα...

για πρωτη και τελευταια φωρα θα ασχοληθω με σενα πανασχετε *******.

1) εσυ μπορεις να σχολιασεις της αμυνες που βαζαν οι στοπ στην ποπ?

2) εσυ μπορεις να σχολιασεις το χωριο που πειραν στην ηπειρο μας και δεν το εδιναν πισω?

3) ε ναι ρε ασχετε παιζεις με **** δεν ειναι ψεμα.

4) αφου δεν παιζεις 42 οπως μας λες. τη το παιζεις εδω μεσα? ο δικηγορος του σερβερ? η εισαι το ******* της στοπ?

5) δεν φτεμαι εμεις που ειναι τοσο ασχετοι εκει στην στοπ

6) ********το ξερω οτι πονας και φταιει σολουσιον και ο μπαρδακης ο *******

10 πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές
από igokairos.

όπου μπλε αστερίσκοι είναι επεξεργασμένα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5686

Νικο εχ
6) βουπουτσελα το ξερω οτι πονας και φταιει σολουσιον και ο μπαρδακης ο γαμιας


τι θα γίνει θα πέσει κανένα μπαν;

δεν έχεις κανένα δικαίωμα να προσβάλεις και να βρίζεις

μαζεψου
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Νικο εχ
τι θα γίνει θα πέσει κανένα μπαν;
δεν έχεις κανένα δικαίωμα να προσβάλεις και να βρίζεις
μαζεψου

Κι εσύ δεν έχεις κανένα δικαίωμα όπως και οι συμπαίχτες σου να κρίνεις στο external τις ποινές στο παιχνίδι.
Αν καποιος απο τη SOL σας εκλεψε λογαριασμό, αν σας παίζουν με παράνομα scripts, αν σας βρίζουν στο external ή ingame, αν, αν... κάνετε αιτήσεις υποστήριξης. Ως βασικό μέλος της STOP θα μας πεις τί κάνει η φυλή σου γιατί όλο τι κάνουν οι SOL ακούμε. Περίμενα μετά το αποτυχημένο πλάνο σας να κάνετε μια αξιολόγηση, να βγείτε να πείτε κάτι ως σοβαρή διοίκηση, να δείξετε κατι μέσα στο παιχνίδι. Το μόνο που βλέπω είναι αυτό

cbf6160b2fa7411fbf74ccee085c7b32.png

Η αντίδραση σας μετά την αποτυχία είναι να παίρνετε βάρβαρα στην 55 και να σας τα κάνουν reclaim οι SOLίτες και να έχει πάει η διαφορά στο -50 χωριά σε 1 μόνο βδομάδα για εσάς; Αν το θεωρείς εσύ αυτό σοβαρή προσέγγυση φυλής εγώ το θεωρώ νουμπιά. Ο κάθε άσχετος σε όλα τα παιχνίδια ρίχνει το φταίξιμο στον διαιτητή, στη θεά τύχη που δεν είναι με το μέρος του και στην παρανομία του αντιπάλου. Κάτι τέτοιο αρχίζει να γίνεται κι εδώ ή έχετε να δείξετε κάτι παραπάνω από αυτό; o_O

Και μην μου απαντήσεις κατι του στυλ, υποστηρίζεις τη SOL. Είχα κάνει κι εγώ τις αιτήσεις υποστήριξης μου, που είχαν πέσει στο κενό, ενώ εμφανέστατα υπήρχαν παρανομίες. (έχω εννοείται και όλα τα printscr κλπ.) Ναι δεν είναι δυνατόν να κολλάς συνεχώς στα 1ms-3ms, ούτε εγώ δεν μπορώ να το κάνω, προφανώς ο άλλος παρανομεί και αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν ήθελα να ξαναβάλω λεφτά στο παιχνίδι. Όχι όμως γιατί ο άλλος παρανομεί αλλά γιατί η ΟΔ δεν τον πιάνει και ναι αν παίζεις παιχνίδι που βασίζεται στον χρόνο και δεν μπορεί ο ιδιοκτήτης του να το ελέγξει προφανώς και υπάρχει πρόβλημα. Είναι η ίδια φάση που κάθε μέρα βλέπουμε κόσμο να περνάει με κόκκινο τα φανάρια, να τρέχει με 200km/h, να παραβιάζει stop κλπ. και μετά ασχολούμαστε 1 βδομάδα με το ατύχημα της porsche πέφτουμε από τα σύννεφα ως λαός λες και φταίει μόνο ο οδηγός και πρώτα απ' όλα λες και δεν είναι κάτι που το βλέπουμε κάθε μέρα στη ζωή μας και το αγνοούμε.

Αλλά ως ΦΥΛΗ το 1ο πράγμα που θα πρέπει να σας νοιάζει είναι τί κάνετε εσείς. Αν εσύ (και δεν εννοώ εσένα προσωπικά) βασίζεσαι μόνο στο αν θα πέσουν ban για να κερδίσεις ε προφανώς και δεν αξίζει να κερδίσεις γιατί δεν έχεις τη νοοτροπία του νικητή αλλά του ηττημένου. Μάζεψε τη φυλή σου, κάντε ότι καλύτερο μπορείτε και αν είναι να χάσετε επειδή οι άλλοι έχουν καλύτερα ****άκια από εσάς ας χάσετε. Και μη μου πεις οτι εκεί στη CxC που είσαι και 1η θέση απ' ότι είδα, είστε ο ναός της νομιμότητας ως φυλή, γιατί θα ξεράσω. Οι μάγκες κοιτάνε πρώτα τα δικά τους λάθη και το κυριότερο προσπαθούν να μάθουν από αυτά.

ΥΓ. Δεν ξέρω ακριβώς τί γίνεται ingame και ίσως σας αδικώ και παίζετε καλύτερα απ' ότι πιστεύω αλλά όσα βγαίνετε και γράφετε εδώ είναι old time noob classic για μένα.
 

DeletedUser5686

.. αλλά μπράβο και στους STOP για τον όγκο του 1ου πλάνου τους. Έδειξαν οτι δεν είναι απλά βαρβαροφάγοι και θα περιμένουμε εμείς οι παρατηρητές (Αναστάση sorry ;)) να δούμε ότι είναι εδώ για να διεκδικήσουν τον κόσμο, να δούμε ωραίες μάχες και ο καλύτερος ας κερδίσει.

αποφάσισε τελικά τι είμαστε γιατί μας έχεις μπερδέψει..


Κι εσύ δεν έχεις κανένα δικαίωμα όπως και οι συμπαίχτες σου να κρίνεις στο external τις ποινές στο παιχνίδι.
Αν καποιος απο τη SOL σας εκλεψε λογαριασμό, αν σας παίζουν με παράνομα scripts, αν σας βρίζουν στο external ή ingame, αν, αν... κάνετε αιτήσεις υποστήριξης. Ως βασικό μέλος της STOP θα μας πεις τί κάνει η φυλή σου γιατί όλο τι κάνουν οι SOL ακούμε. Περίμενα μετά το αποτυχημένο πλάνο σας να κάνετε μια αξιολόγηση, να βγείτε να πείτε κάτι ως σοβαρή διοίκηση, να δείξετε κατι μέσα στο παιχνίδι. Το μόνο που βλέπω είναι αυτό

Είχα κάνει κι εγώ τις αιτήσεις υποστήριξης μου, που είχαν πέσει στο κενό, ενώ εμφανέστατα υπήρχαν παρανομίες. (έχω εννοείται και όλα τα printscr κλπ.) Ναι δεν είναι δυνατόν να κολλάς συνεχώς στα 1ms-3ms, ούτε εγώ δεν μπορώ να το κάνω, προφανώς ο άλλος παρανομεί και αυτός είναι ένας από τους λόγους που δεν ήθελα να ξαναβάλω λεφτά στο παιχνίδι. Όχι όμως γιατί ο άλλος παρανομεί αλλά γιατί η ΟΔ δεν τον πιάνει και ναι αν παίζεις παιχνίδι που βασίζεται στον χρόνο και δεν μπορεί ο ιδιοκτήτης του να το ελέγξει προφανώς και υπάρχει πρόβλημα.


Αλλά ως ΦΥΛΗ το 1ο πράγμα που θα πρέπει να σας νοιάζει είναι τί κάνετε εσείς. Αν εσύ (και δεν εννοώ εσένα προσωπικά) βασίζεσαι μόνο στο αν θα πέσουν ban για να κερδίσεις ε προφανώς και δεν αξίζει να κερδίσεις γιατί δεν έχεις τη νοοτροπία του νικητή αλλά του ηττημένου. Μάζεψε τη φυλή σου, κάντε ότι καλύτερο μπορείτε και αν είναι να χάσετε επειδή οι άλλοι έχουν καλύτερα ****άκια από εσάς ας χάσετε.

ΥΓ. Δεν ξέρω ακριβώς τί γίνεται ingame και ίσως σας αδικώ και παίζετε καλύτερα απ' ότι πιστεύω αλλά όσα βγαίνετε και γράφετε εδώ είναι old time noob classic για μένα.



όταν συμβαίνουν όλα αυτά που ανέφερες τι μπορείς να κάνει δηλαδή;

όταν σε παίρνουν 3 η ωρα το πρωι και σε βρίζουν;

οταν 7 διαφορετικοί παίχτες κολάνε στο 1 ms;

(σε ευχαριστω που παραδεχτηκες ότι ουτε εσύ δεν μπορεις να το κάνεις)

όταν μπαίνουν σε λογαριασμούς μας και τα κάνουν ανάστατα

και λένε ότι ο πόλεμος ειναι βρωμικος (χα χα χα)


Φυσικά και πρέπει να μας νοιαζει τι κάνουμε εμείς

αλλά με αυτή την ανοχή που έχει η συγκεκριμένη φυλή

δεν θα μείνει παιχτης στον ελληνικό σερβερ ;)
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Τα πάντα τα ξέρεις εκ των προτέρων αυτό λέω. Αν εσένα σε παίρνουν 3 το πρωί προφανώς και κακώς έχεις δώσει το τηλεφωνό σου εκεί που δεν έπρεπε. Τώρα αν έχεις πρόβλημα γι' αυτό πας στην αστυνομία και βρίσκεις λύση.

Εκ των προτέρων προφανώς από τα λεγόμενα σου ξέρεις οτι θα παίξεις με παίχτες που κολλάνε στο 1ms (παράνομα ή νόμιμα δεν θα το κρίνω εγω, ούτε εσύ αλλά αυτοί που πρέπει). Μη μου πεις όμως οτι κι εσύ δεν έχεις συμπαίχτες εδώ ή στον 37 που κολλάνε στο 1ms. Αλλά εκεί είναι το θέμα, κάνουμε εμείς τις παρανομίες μας και κράζουμε μόνο τους άλλους επειδή μας ενοχλεί στο παιχνίδι μας. Αν ως φυλή παίρνατε αμπάριζα τους SOL θα σας ένοιαζε αν έχουν ****άκια ή οχι;

Αυτο είναι το λάθος όμως. Όλοι είναι result oriented. Πάει καλά το πλάνο; είμαστε προ, μαμάμε και δέρνουμε... Δεν παίρνουμε χωριά; μας φταίει η παρανομία, η Καθαρά Δευτέρα, ο κακός συμπαίχτης μας κλπ. Το πλάνο σας είχε όγκο και προφανώς είναι καλό αυτό. Δεν είχε όμως αποτέλεσμα οπότε κάτι φταίει. Ενώ αντίστοιχα οι SOL χτυπησαν 50 χωριά και πήραν τα 40 οπότε πάλι κάτι φταίει και σε αυτό. Και δεν νομίζω να φταίει οτι αυτοι κολλάνε στα 2ms ενώ εσείς στα 10.

ΥΓ. εμένα γιατί δεν με έβρισαν ποτέ οι SOL και γιατί 5-10 συμπαίχτες παίζουν μαζί τους;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή