GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Προβολή συνημμένου 1287 Προβολή συνημμένου 1286
Ισχυει οτι δεν ασχολουμαι ,καλα κανεις και χαιρεσαι.
To δικο μας κομματι το κλεισαμε με στρατολογηση με λιγα λογια ειμασταν ετοιμοι νωριτερα..δηλαδη ποσο ****ς εισαι ρε φιλε πας να διορθωσεις αυτο π ειπα κ λες το ιδιο;;

Oι απωλειες μου με την στρατολογηση που εγινε δν ειναι πολυ ψηλα ναι,ειναι λιγο παραπανω απο τις δικες σου αν στις διπλασιασουμε ,το φαρμ μου ειναι απο τα καλυτερα στο κοσμο μεχρι το Νοεμβρη,δν χρειαζομουν αλλο φαρμ μετα,οσοι μου περναν το ληστη τοτε εχουν φαει μπαν για boting. Ειναι πιο ευκολο να κανεις 10 μυρρια αν υπαρχουν βαρβαρα 4 μηνες μετα το ανοιγμα του κοσμου παρα 1 μυρριο μετα απο 1 μηνα νιωσε λιγο σχετικε..Λογικα εισαι με μεσον στους Σολ αφου αυτοαποκαλουντε η καλυτερη φυλη.

Εμεις παμε στα καρναβαλια αλλα εσυ εισαι για καψιμο οπως φαινεται καρναβαλε.


Παραδεχομαι οτι δεν μπορω να καταλαβω ποσο ****ς εισαι,ισως να ξεπερνας και τον βουβουζελα καποιες στιγμες

κανεις συγκριση το λογαριασμο σου με τον δικο μου που παιζω σε αυτον 25 μερες μπραβο σχετικε.......αλλη μια φορα αποδυκνυεις οτι δεν εχεις επαφη με τον 42

Να σε ρωτησω,σε ποια φυλη παιζεις ξερεις η θες να σε γνωρισουμε με τον τροχονομο?

Απλα επιβεβεωνεις σε ολους μας αυτο που ακουμε για σενα,ενας πιτσιρικας σαν και μας αλλα για πολλες κλωτσιες

Στα δυσκολα μια απο τα ιδια,,,διαγραφη?η λες να πας πυξιδα τωρα ετσι για την αλαγη?
 
Τελευταία επεξεργασία:

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87

Τι να σου κανω ρε φιλε, σε μπαναρισμενους λογαριασμους δν μπορω να βρω στοιχεια.
 

DeletedUser34748

αρχισαν τα νουμπακια (στοπ) να κλαιγονται

ΚΑΛΗ πυξιδα μαγκες​
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Διαγραφη πατησα οταν μετα απο ενα πλανο,νομιζω αυτο που εδειξε ο τσες,τα πηραμε ολα κοκκινα καθως νομιζω και αυτο το δωσανε στους ΜΑΝ και τα στακαρανε ολα..Οποτε ξενερωσα και πατησα διαγραφη κατευθειαν και νομιζω πατησε και ο Τσες μαζι μου γιατι μιλαγαμε και ειπα αμεσως την αποφαση μου.
Sad story ο κ13
Οχι ρε αυτο το πλανο ήταν μετά απο καιρο, καλα λεει ο Ανουβης. Ηταν το come back του Σαββα τοτε που ειχαν παρει λογαριασμους καποιοι δικοι του στην 44. Οσο παιζαμε δεν ειχαμε φαει κοκκινες και δεν σταματησες επειδη εφαγες κοκκινες. Μη λες ψεμματα :p Αυτα για τους NV και την ηπειρο που παρατήθηκε και την ξενερα με τους νουμπαδες στην 55 ναι ισχυουν αλλα αυτα ηταν αφορμες για μενα και αναμενόμενα να συμβουν σε φυλή με 200 μέλη (ο Θεός να την κάνει).

Να μου πεις σε 2 ηπείρους η STOP εχει 90 μέλη δεν θα χε η GoSu 200 μέλη σε 20 ηπείρους; :D

Μην αλλάζεις το θέμα όμως πάλι, εδώ έχει ανάψει φωτιά ο 42! Έχουν νομπλαριστεί ήδη 2,5 χωριά και έχω αγωνία να δω αν θα κάνουν σεφτέ και οι STOP. Έχω παίξει στοίχημα αν θα σκοράρουν και οι 2 ομάδες... :D
 

DeletedUser33703

Έχουμε πει εδώ στη sol ότι ο πρώτος σολίστας που θα χάσει χωριό από στοπ και δεν καταφέρει να το πάρει πίσω θα του βάλουμε μία ταμπέλα που θα λέει είμαι ένας άσχετος τεντιμπόης , θα τον αλείψουμε με πίσσα και πούπουλα και θα τον περιφέρουμε στο φόρουμ της φυλής.
 

DeletedUser34610

Στον κ13 ειχαμε καποιους πολυ καλους παικτες,καποιους πολυ ασχετους και ρουφιανους.Μμεχρι να πατησουν οι nv διαγραφη(δν ξερω και δν θυμαμαι αν ηξερα για ποιο λογο το κανανε) οι ΜΑΝ χανανε.Πανηγυρικα.Πατησανε διαγραφη και χασαμε 1 ηπειρο αυτοματως.Εκει γυρισε το γκειμ,αυτο το θυμαμαι σιγουρα.Μετα ως χειροτεροι παικτες οι ΜΑΝ βαραγανε τους δικους μας ασχετους,οι οποιοι κλασσικα δν ενημερωνανε και χανανε χωρια αβερτα.Plus τους ρουφιανους που ειχανε μαζικα λυκοι,μαν σε μας και δινανε τα παντα.Χαρακτηριστικα θυμαμαι βαραγε ο Ανουβης εναν λογαριασμο και ετυχε και ειχα επιτηρηση τα εκοψα ολα και μου στειλε μηνυμα ποιος παιζει στο ακκ και 1η φορα του κοβουν τρενο.Και ετσι γνωριστηκαμε κιολας αν θυμαμαι καλα.Εκει που ειχαμε χωρια εγω,ο τσες,ο γκρικδιαβολο και 3-4 αλλοι χαιρω πολυ δεν γινοταν ουτε ανιχνευση αλλα...
Διαγραφη πατησα οταν μετα απο ενα πλανο,νομιζω αυτο που εδειξε ο τσες,τα πηραμε ολα κοκκινα καθως νομιζω και αυτο το δωσανε στους ΜΑΝ και τα στακαρανε ολα..Οποτε ξενερωσα και πατησα διαγραφη κατευθειαν και νομιζω πατησε και ο Τσες μαζι μου γιατι μιλαγαμε και ειπα αμεσως την αποφαση μου.
Sad story ο κ13

Στον κ42 θα συζητηθει τι εγινε 7 χρονια πριν ωραια.

Ενω ειχαμε 3 ηπειρους μπορεις να πας και στο εξωτερικο φορουμ υπαρχουν ακομα οταν σας καναμε κυρηξη πολεμου μεσα σε λιγο καιρο ειμασταν +100.
Ποτε δεν χαναμε πανυγιρικα οσο παιρνατε χωρια παιρναμε τα στατιστικα υπαρχουν και οι 2 πλευρες χτυπαγαν τα αδυνατα σημεια του αντιπαλου

Μονο ενας ****ς θα χτυπαγε εκει που ηταν φουρου,κπαπ,dark raven,greekdiavolo,cheesknight στον λακο με τα λιονταρια και ενω ειχαμε μειονεκτειμα...
Το πλανο μας εξαρχης ηταν να ενωσουμε τις 2 πλευρες μας να φυγουν παση θυσεια οι nv και μετα να κυκλοσουμε τους καλους σας παικτες.Και εγω που χτυπαγαν 54-55 με τον πασχαλη ηταν ανεφ σημασειας οι κατακτησεις αυτες το θεμα ηταν να κλησει ο πυρηνας.

Oριστε και το video του chessknigh
με τους χαρτες.Πορτοκαλοι εμεις μπλε οι γκοσου κοκκινοι οι Λ

Και εσυ με τον τσες νομπλαρατε ανενεργους και οταν τελειωσαν οι ανενεργοι στην 54 και στηθεικε το μετωπο δεν ξαναπηρατε χωριο,καντε μια βολτα στα αρχεια σας και δειξτε μου αν πηρατε χωρια απο τους δικους μας καλους(εκτος απο τον πασχαλη που ειχε χασει 3 οταν ειχε κανει ενα εξυπνο χτυπημα ο chessknight με γκρεμισμα εκκλησειων)
αρχειο κπαπ τα νομπλαρισματα σε μαν ειναι ελαχιστα
αρχειο ches εχει αρκετα νομπλαρισματα απο μικρα ακκουντ (το ιδιο δηλαδη που κραζεται εμας)

Στον τσες ειχε μπει στοπ απο τον πασχαλη(dreamer73),στον κπαπ απο ναγιοτη μικρη αλαζαρο φιμη

Ο λογαριασμος που επαιζες επειτηρηση ηταν ο samurai75 και ειχα καταφερει να παρω και ενα χωριο επειδη σου ειχα ρηξει την εκκλησια και με ελεγες τυχερο,αν και προς τιμην σου ειχες δωσει τα ευσημα και σε εμενα και στον πασχαλη για το χτυπημα.
Και αυτο που ρωτας που σε ειχα ρωτησει για ενα λογαριασμο ηταν ο d7r που ειχε μπει ο φιλος σου ο μαρουλης και οντος τα ειχε κοψει ολα πολυ καλα και σε ρωτησα ποιος ηταν.

Διαγραφη πατησατε και οι 2 οταν εβγαλε την ανακοινωση ο φουμαλ μετα απο δικο μας πλανο στον στραταρχη,των λυκων στην 44 και την στρατολογηση 3 παικτων σας απο τους Λ(λυκο87,quickscope και ενα ακομη),Σας τα εβαλα και με ημερομηνιες και σας εδειξα και την ανακοινωση...

Και δεν ηταν μονο το πλανο στην μιση 54 που τα πηρατε κοκκινα ειχατε ρηξει αλλα 3 τουλαχιστον μετα την επιστροφη. και δεν ειχατε παρει χωριο

Ολα αυτα τα ειχαμε συζητησει και τα ειχαμε βρει τι σας επιασε 5-6 χρονια μετα να ανοιξετε τετοια κουβεντα και να βαζετε και εμενα να απανταω σε ενα φορουμ που δεν θελω γιατι εχω τσακωθει και δεν παιζω πια δεν ξερω...
Τι ενδειαφερει οσους παιζουν εδω τι εγινε τοτε.
Πηγαιντε στο φορουμ του 13 καντε θεμα να κραχτουμε να μην κουραζουμε και τους υπολοιπους.

Και 20 χρονια μετα οτι και να πειτε μπορω να σας διορθωνω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5686

Έχουμε πει εδώ στη sol ότι ο πρώτος σολίστας που θα χάσει χωριό από στοπ και δεν καταφέρει να το πάρει πίσω θα του βάλουμε μία ταμπέλα που θα λέει είμαι ένας άσχετος τεντιμπόης , θα τον αλείψουμε με πίσσα και πούπουλα και θα τον περιφέρουμε στο φόρουμ της φυλής.


Βρες βρε βρε ο παντελονατος (πρώην;)αρχηγος,

που ο λογος του ειναι συμβολαιο, εμφανιστηκε

Έγινες πολύ αστείος Νίκο με τις αποφάσεις σου

Αλήθεια για αυτό μπηκε ο νταβιντσι υπευθυνος επικοινωνιας της φυλης;


Θα σας καψουμε στη φωτια μικρα ασχετα κουνουπακια

Περιμενετε και θα δειτε τι θα πάθετε..


Κανονικά θα πρέπει να μας πληρώσετε κιόλας, για θα λάβετε μαθημα ζωής


αλλά είπαμε να σας το δώσουμε δωρεάν για αυτό το κόσμο o_O
 

DeletedUser34860

Βρες βρε βρε ο παντελονατος (πρώην;)αρχηγος,

που ο λογος του ειναι συμβολαιο, εμφανιστηκε

Έγινες πολύ αστείος Νίκο με τις αποφάσεις σου

Αλήθεια για αυτό μπηκε ο νταβιντσι υπευθυνος επικοινωνιας της φυλης;


Θα σας καψουμε στη φωτια μικρα ασχετα κουνουπακια

Περιμενετε και θα δειτε τι θα πάθετε..


Κανονικά θα πρέπει να μας πληρώσετε κιόλας, για θα λάβετε μαθημα ζωής


αλλά είπαμε να σας το δώσουμε δωρεάν για αυτό το κόσμο o_O

μην τους χαλας την φιεστα
ειναι στη φαση ξεφρενου πανηγυρισμου μεθυσμενοι και αγκαλιασμενοι γιατι πηρανε 2,5 χωρια σε αιφνιδιασμο
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Τι ενδειαφερει οσους παιζουν εδω τι εγινε τοτε.
Έλα ντε... είναι μέχρι να ανάψουν περισσότερο τα αίματα στον 42 μάλλον και να μπει ο πόλεμος σε ένα ρυθμό. :rolleyes: Αλλα γενικά είναι καλό να ξέρεις την ιστορία σου. Σε βοηθάει να διορθώνεις το μέλλον ή να κάνεις τα ίδια λάθη. π.χ. το 90 μέλη STOP σε 2 ηπείρους και το δεν έχετε αφήσει βαρβαρο για βαρβαρο δεν το είπα τυχαία. Όλα έχουν ξανασυμβεί.

Άντε να πέσουν τα πρώτα καλά πλάνα να ζεσταθείτε λίγο και δεν θα ασχολείτε κανείς με τον 3 ή τον 13 :p
 

DeletedUser33970


Λοιπον κοιταξε να δεις αποτυχημενε σκουπιδιαρη τραγουδιστη του σκαιπ.

Επειδη πολυ μιλησες και αφου σε εχω ηδη παρει στην πλατη μου 2 κοσμους που παρασιτησες μεσα στη φυλη σου για να φτιαξεις λογαριασμο και μετα ελεγες οτι κουβαλησες, θα σου απαντησω οπως σου αξιζει.

Αν μπορει καποιος να κανει question τα παντελονια του μπλακο, αυτος σιγουρα δεν παιζει στη φυλη σας.

Αν υπαρχει καποιος λογος για τον οποιο εσυ εισαι εδω και γραφεις ενω παιζεις σε δικο σου λογαριασμος ειναι αυτος ο μη παντελονατος που λες. Ασχετε.

Λοιπον τελευταιε τα τραγουδια σου τελειωσανε εμεις θα σου χτυπαμε το νταουλι και εσυ θα χορευεις.

Κοψε την βρωμοπροπαγανδα σου και κοιτα να αρχισεις να ξεστακαρεσαι για να χαρεις λιγο παιχνιδι. Παικτικο τιποτα.

Ξερεις εσυ, μολις αρχισεις να χανεις πες οτι δεν επαιξες ποτε και αν κερδισεις οτι κουβαλησες. Τα εχεις ξανακανει. Πουθενα.
 

DeletedUser33703

Βρες βρε βρε ο παντελονατος (πρώην;)αρχηγος,

που ο λογος του ειναι συμβολαιο, εμφανιστηκε

Έγινες πολύ αστείος Νίκο με τις αποφάσεις σου

Αλήθεια για αυτό μπηκε ο νταβιντσι υπευθυνος επικοινωνιας της φυλης;


Θα σας καψουμε στη φωτια μικρα ασχετα κουνουπακια

Περιμενετε και θα δειτε τι θα πάθετε..΄

Η κίνηση το να ξεκινήσουμε τον πόλεμο νωρίτερα ήταν απόφαση της φυλής μου (sol) και οχι δική μου απόφαση . Εγώ προσωπικά ήμουν αρνητικός για έναν μόνο λόγο , όχι φυσικά γιατί ξηγηθήκατε σπαθί στις συμφωνίες μας (γιατί αυτό δεν έγινε ποτέ και πρώτοι τις σπάσατε εσείς) αλλά για να μην έχετε καμία δικαιολογία την ώρα της πυξίδας .

Αν και λάθος απόφαση κατά την άποψη μου , τη φυλή μου την στηρίζω ακόμα περισσότερο στα λάθη της , και πορευόμαστε όλοι μαζί για να σας στείλουμε διακοπές μία ώρα αρχίτερα .

Τουλάχιστον αυτή μας η κίνηση σου έδειξε καλά ότι δεν κατάφερες απολύτως τίποτα με το να βάζεις άμυνες στους pop.

Επειδή έχω μάθει να τιμάω τα παντελόνια που φοράω ,δεν έγλυψα ποτέ εκεί που κατουρούσα και δεν μιλάω για κάποια παιδιά από τους voodoo που μπήκαν να παίξουν το παιχνίδι αλλά για τα παιδιά από pop-aje που υποτίθεται ότι μπήκατε στον κόσμο για να τους πάτε πυξίδα (εντάξει δεν τα καταφέρατε αλλά θα τους πάμε εμείς για εσάς 3η φορά στον ίδιο κόσμο απλώς τώρα θα τους συνοδεύσετε και εσείς μαζί)

Κανονικά θα πρέπει να μας πληρώσετε κιόλας, για θα λάβετε μαθημα ζωής


αλλά είπαμε να σας το δώσουμε δωρεάν για αυτό το κόσμο o_O

Κανονικά ναι αλλά βλέπω να μας πληρώνετε εσείς στο τέλος , σήμερα έγινε η επιτομή της ξεφτύλας από τη φυλή σας , να προσφέρεται χρηματικό ποσό σε παίκτη μας για να τον πάρετε με το μέρος σας , δηλαδή να εξαγοράσετε παίκτη μας , και όμως το βαρέλι τελικά δεν πιάνει πάτο .
Θα σας ενημερώσω λοιπόν να μην κάνετε άδικες προσπάθειες γιατί δεν πρόκειται να εξαγοράσετε κανέναν παίκτη μας ή να φοβίσετε κανένα μέλος μας με τις υποτιθέμενες μηνύσεις που θα κάνετε .

Βάλτε τα λεφτά σας εκεί που ξέρετε και παίξτε μπάλα στο πεδίο της μάχης γιατί μέχρι στιγμής το σκορ είναι 3-0 χωρίς πλάνο .

Μην παίζεται με τη φωτιά γατάκια , αφήστε τα δύσκολα για τους πυροτέχνες .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
50.000 και μπαίνω και ας μην έχει βαρβαρο να φαρμάρω :D


Αυτο ειναι πολυ ακομα και για σενα αλλα σε καταλαβαινω

Κοιτα εμεις αν θελετε η τιμη ειναι συζητησιμη για να παρετε τους λογαριασμους μας πιστευω καπου στα 40χιλιαρικα ειναι καλα αν αναλογιστουμε οτι περιπου τα μισα εχει ριξει ο δρακος μεχρι τωρα
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Αυτο ειναι πολυ ακομα και για σενα αλλα σε καταλαβαινω
Τί εννοείς ακόμα και για μένα; 50,000€ για να παιζεις χωρια για 3-4 μήνες θα σε χάλαγαν; :p Μλκα ή όλοι λεφτάδες είστε ή όλοι έχετε περάσει από το deal και σας έχει δώσει 10χίλιαρα ο φερεντίνος :D

Προβλέπω ο δράκος να σας κάνει μια τόσο καλή προσφορά που δεν θα μπορείτε να πείτε όχι στον τραπεζίτη... :rolleyes::D
 

DeletedUser5686

Κανονικά ναι αλλά βλέπω να μας πληρώνετε εσείς στο τέλος , σήμερα έγινε η επιτομή της ξεφτύλας από τη φυλή σας , να προσφέρεται χρηματικό ποσό σε παίκτη μας για να τον πάρετε με το μέρος σας , δηλαδή να εξαγοράσετε παίκτη μας , και όμως το βαρέλι τελικά δεν πιάνει πάτο .
Θα σας ενημερώσω λοιπόν να μην κάνετε άδικες προσπάθειες γιατί δεν πρόκειται να εξαγοράσετε κανέναν παίκτη μας ή να φοβίσετε κανένα μέλος μας με τις υποτιθέμενες μηνύσεις που θα κάνετε .

Βάλτε τα λεφτά σας εκεί που ξέρετε και παίξτε μπάλα στο πεδίο της μάχης γιατί μέχρι στιγμής το σκορ είναι 3-0 χωρίς πλάνο .

Μην παίζεται με τη φωτιά γατάκια , αφήστε τα δύκολα για τους πυροτεχνουργούς .



Καλά από τότε που σε ξυρίσανε απο αρχηγό από την ταραχή σου,

έχεις γίνει πολύ αστείος :):).

Αυτός το επικό κλείσιμο σκόρπισε ρίγη συγκίνησης



Η αλήθεια είναι Νικόλα μου, όλοι έχουν την τιμή τους..

Βασικός κανόνας της αγοράς.


και δικοι σας παιχτες, όχι τόσο φανατικοί προφανως,

προσφερουν πολλες πληροφοριες χωρις ανταλαγμα

και σας κραζουν κιολας γιατι από ότι λένε οι ίδιοι

δε σας γουσταρουν


χα χα χα καλό;

κι ακομη δεν αρχίσαμε το ματς φίλε.

Που να δεις πιο κάτω τι θα γίνει


Καποιοι πιο τολμηροι κακομοίριδες ζητανε ανταλαγματα.. ;);)


Εμεις τους αντιμετωπίζουμε όλους με συμπάθεια,και βουδιστική συμπόνια.

έτσι κι αλλιως συνηθήσαμε πια κάθε μέρα να ακούμε βρισιές απείλες κατάρες και διάφορα άλλα χαριτωμενα απο τα οργισμένα νιάτα μας..


Εσείς να τους προσέξετε ιδιαίτερα πρέπει,

γιατί αλλιώς βλ΄πω να σας πουλουν οικοδόμους σε ουρανοξύστες στο Dubai..
 

DeletedUser33711


Ειχα καιρο να δω τοσο ασυναρτητο ποστ. Καλα τα ξεφτυλικια σας :)

Επισης μεγαλο play χθες μας διδαξατε παλι πως να χανετε τα μετωπικα σας επιθετικα σε χωριο που χασατε 5 ωρες πριν, Διδαξε μας μεγαλε :eek:
 

DeletedUser33703

Η αλήθεια είναι Νικόλα μου, όλοι έχουν την τιμή τους..

Βασικός κανόνας της αγοράς.

μία φράση σου αρκεί για να καταλάβω πόσο λίγος είσαι σαν άνθρωπος

Όλοι έχουν τιμή σίγουρα απλά επειδή το νόμισμα έχει 2 πλευρές πάντα το θέμα είναι ποια πλευρά του νομίσματος επιλέγεις αλλά επειδή το χρήμα διαφθείρει και ως φανατικός αντισημίτης θα σου πρότεινα να δεις τα πράγματα από άλλη οπτική γωνία γιατί θα καείς και εσύ στον βούρκο αν δεν έχεις καεί ήδη δηλαδή ,
σε αντίθεση με εσένα έχω ΤΙΜΗ και όχι ''τιμή''

αιγόκερε φέρε το 10ποντο για προσωπική προσβολή
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26230

Διαγραφη πατησατε και οι 2 οταν εβγαλε την ανακοινωση ο φουμαλ μετα απο δικο μας πλανο στον στραταρχη,των λυκων στην 44 και την στρατολογηση 3 παικτων σας απο τους Λ(λυκο87,quickscope και ενα ακομη).

Πραγματι φυγαμε τοτε και νομιζω ηταν επειδη η Gosu ηταν υπο διαλυση και μας προσεγγισε ο Ιονιος (εφυγε ο φουμαλ αλλαξε ονομα η φυλη και πολλα αλλα που εχετε ηδη αναφερει πιο πριν). Βασικα ετσι νομιζω δεν ειμαι σιγουρος, τα περισσοτερα που γινοντουσαν απο πισω μεταξυ των φυλων τωρα τα μαθαινω να φανταστειτε γιατι τοτε ειμουν 17 χρονων και μολις μαθαινα το παιχνιδι...
Νομιζω ο τριτος ηταν ο παιχτης ΔΙΟΝΥΣΟΣ...εγω ο λυκος και αυτος ειμασταν διπλα ο ενας στον αλλον απο την αρχη που γνωριστηκαμε και παιζαμε μαζι. Με τον Λυκο παιζω ακομα και τωρα co-play στον κ43.
Επισης οταν εγιναν οι ενωσεις των πολλων φυλων στην HoM, βρεθηκαμε (εγω και οι αλλοι 2) σε ενα συνολο παιχτων που δεν ξεραμε κανεναν και οπως ελεγαν και τα screen στο ποστ του αλεξ δεν υπηρχε ενοτητα φυλης (δεν λεω οτι δεν μπορει να φταιω και εγω μαζι με ολους τους αλλους διοτι ηταν πρωτος μου κοσμος και δεν ηξερα το παιχνιδι καθολου...κατι σαν τους περισσοτερους απο την ΣΤΟΠ τωρα).
Πρωτος εφυγε ο Λυκος και μας μιλησε να παμε απο εκει (στους Λ). Η αποφαση ηταν ευκολη, δεν γνωριζα κανεναν στην Gosu και δεν ηξερα και απολυτως τπτ για το τι γινοταν με ηγεσιες και τα λοιπα. Και απλα μια μερα πηγα απο εκει. Βαρετη ιστορια αλλα ειναι η αληθεια.

Στα δικα μας τωρα...στα πλανα του Χουαν Παμπλο στις 12 και 18 Φλεβαρη, του στειλατε αμυνες. Εγω βαρεσα στο πρωτο μονο και εφαγα σε 22 νουκ και 20 αριστους μονο κοκκινες ριχνοντας τα τειχοι στο 17 σε καθε χωριο στην καλυτερη. Ειχε 44 χωρια και καθε χωριο ειχε 35-40κ αμυνες στο οπλο. Τις ιδιες 2 μερες, στην καταταξη στην καρτελα ''σε μια μερα'' παιχτες της ΣΤΟΠ ειχαν εκατονταδες χιλιαδες αμυντικες απωλειες απο το ''πουθενα''.
Γιατι τα λεω ολα αυτα ενω εχουν ηδη ειπωθει πιο πριν και η συζητηση εχει προχωρησει...
Σε εκεινο το πλανο ειμουν ο μονος που ''αδικηθηκε'' 100% απο την καταπατηση της συμφωνιας που κανατε...διοτι αλλοι πηραν χωρια αλλα εγω δεν πηρα τπτ, οποτε το πηρα καπως προσωπικα και μπορω να πω ενιωσα πολυ καλα που ανοιξα το σκορ στον πολεμο, ΑΣΧΕΤΟΙ KAI TIΠOTENIOI.
ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ.
ΜΟΝΟ SOL
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή