GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

Οχι του εχουν σεταρει διαχειριστη λογαριασμου τα κανει ολα αυτοματα. Ε κοιτα τετοιο ανταγωνιστη σε prem δεν εχουμε συναντησει αλλα θα ηταν θεμα χρονου η πτωση του οπως και ειναι..

Εμεις στον 36 που παιξαμε με οριο φεικ ηταν ωραιος κοσμος, απλα επρεπε να στησουμε τα πλανα μας με αυτον τον εξτρα παραγοντα...σιγουρα χωρις οριο φεικ ειναι πιο ενδιαφερον κοσμος για καθημερινο παιχνιδι
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Κοσμος διχως φεικ δεν εχει νοστιμαδα σωστα?

ειναι κατι διαφορετικο ομως αλλα αρκετα πιο ενοχλητικο γιατι ειναι 2% των ποντων του χωριου
ειναι ολα θεμα mindgame σε αυτο τον κοσμο οσο αφορα τα πλανα και αυτο κυριως γιατι η επιτυχια στα πλανα θα φανει στο ποιος θα χτυπησει πιο εξυπνα και απο εκει και περα ειναι και τα φεικ πλανα και αν θα μπορεσει η μια και η αλλη πλευρα να τα υποστιριξη αναλογα,σε γενικες γραμμες αν η αντιπαλη πλευρα καταλαβει εγκαιρως που θα καταληξει ενα πλανο η αμυνα θα ειναι αστεια.....απο εκει και περα ομως επειδη θεωρω πως στο 90% του μετοπου μασ εχουμε πλεονεκτημα στο παιχνιδι της καθημερινης ενοχλησης και γιαυτο διαφωνω καθετως με οσες γνωμες λενε πως το στησιμο της σολ ειναι κακο....μπορει σε αλλο κοσμο να ηταν απαισιο εδω και με τους αντιπαλους που βλεπω μου μοιαζει ιδανικο,αμα λεω μπουρδες οι ''σχετικοι'' να μιλησουν παρακαλω εγω δεχομαι δευτερες γνωμες σε αντιθεση με αλους

Επισης μυστηριο για μενα αποτελει η αναλογια της στοπ και αν θα μπορεσει να εκμεταλευτει το πλεονεκτημα σε χωρια που θα εχει με την εναρξη
Παντως αν ο δρακος εχει ας πουμε 250 επιθετικα θα γελασουμε...ισα που προλαβαινει να τα γυρισει
 
Τελευταία επεξεργασία:

AdrenaLine

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
87
υγ. οτι καθομαι και απανταω σοβαρα σε παικτη που μετα απο 4μιση μηνες δεν εχει 100 εκκ φαρμ ειναι λιγο περιεργο.
Φαρμαρα τους πρωτους 2 ρε φιλαρακι π παιρναμε 2 3 μυρια την μερα δν βγαινουν τα κουκια για 100, ..Μετα τους 2 μηνες δν ειχε μεινει κανενα ,τα νομπλαρα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser34705

Το κακο δεν ειναι οτι εχεις αποψη αλλα οτι δεν μπορεις να την αιτιολογησεις , επισης το να κραζεις τη φυλη σου στο εξωτερικο ειναι ασχημο ακομα και αν ειστε ασχετοι.

Κακη προπαγανδα Νικόλα δεν κράζει κάπου την ομαδα του απλα λέει την γνωμη του .
Ποσο χαιρομαι που εφαγα πυξιδα ( σχετικο ) και μπορω και μιλαψ ελευθερα :p
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Βουβουζελα τωρα που τελειωσες οπως λες πες το μυστικο οπλο της voodoo που αντι να χανει χωρια μεσα στο πλανο της stop της επαιρνε κιολας μιλα για το εργαλειο που εβγαζε σπιθες.
 

DeletedUser34705

Βουβουζελα τωρα που τελειωσες οπως λες πες το μυστικο οπλο της voodoo που αντι να χανει χωρια μεσα στο πλανο της stop της επαιρνε κιολας μιλα για το εργαλειο που εβγαζε σπιθες.
Fugla malde αγαπητε κριμα που το ειχαμε ομως 4-5 ατομα .......
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ειναι ****ακι με νοημοσυνη αυτο προσαρμοζεται με την κινητηκοτητα σου επανω στον χαρτη και αναλογα λειτουργει για να μην ανιχνευετε ευκολα οποτε στον m4vros παιζει να του το κανει ακομα χειροτερα.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Φαρμαρα τους πρωτους 2 ρε φιλαρακι π παιρναμε 2 3 μυρια την μερα δν βγαινουν τα κουκια για 100, ..Μετα τους 2 μηνες δν ειχε μεινει κανενα ,τα νομπλαρα.

Χειριστος μονο που το μας το λες κιολας
 

DeletedUser34473

Παραδινομαι οκ!!
Βουβουζελα κερδισες καταφερες να μας κουρασεις ολους με τις εκθεσεις! οκ εχεις δικιο παιρνεις 10με τονο χωρις καν να διαβασω τι λες. Καταφερες να μας κουρασεις μην ξαναγραψεις εκθεση σε παρακαλω
 

DeletedUser34705

Παραδινομαι οκ!!
Βουβουζελα κερδισες καταφερες να μας κουρασεις ολους με τις εκθεσεις! οκ εχεις δικιο παιρνεις 10με τονο χωρις καν να διαβασω τι λες. Καταφερες να μας κουρασεις μην ξαναγραψεις εκθεση σε παρακαλω
Δεν ειμαστε φιλοι πλέον ! :p
 

DeletedUser17028

GENLYN εδω γατάκια,είχα πολύ καιρό να μπω στο φόρουμ και είδα ότι περίμενα, οι ΑΣΧΕΤΟΙ και χωρίς λόγο
jason burn, Βουβουζελας ο τουυυυυυυτ και τόσα άλλα άσχετα χαϊβανια(σορυ που βρίζω τα χαϊβάνια)
μπηκαν να γράψουν τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????????????????
το κλάψιμο που ρίχνανε σε εμενα?(γιωργάκι το θυμάσε?) το βρίσημο που ρίχνανε γιατι τους πούλησα?(τους πήραξε και αυτό γιατί μάθανε να το κάνουνε μονο αυτοί , όχι να τους το ανταπωδόσουν, άσχημο έτσι?)
το νούμερο τουυυυυυυυυυυυυτ δεν το ξέρω αλλά ΄κάποιος πονεμένος θα είναι και αυτός :D
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
οποιος γράψει ξανά ότι είναι παίκτης ο jason bur θα μπει στην λίστα του genlyn σαν ένας απο τους ποιο άσχετους στις φυλετικές.
ΝΑ ΘΥΜΉΣΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ
1ο)o jason burn να βάζει τον gratsiani και να με παρακαλάει να τον σώσουμε στο σκυπε(δυστηχος δεν κατάλαβε ότι μπήκα να τον δουλέψω, του το είπα όμως στο τέλος ΧΑΧΧΑΧΑΧ καλό έτσι??????
2ο)o jason burn πάλι να λέω ότι θα τον πυξιδιάσω(είχα επιτήρηση τον γκρατσιάνη) και να πέρνει ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΜΥΝΕΣ της 44-45 ηπέιρων ΟΛΟΙ ΤΟ ΕΙΔΑΝ
αλλά την πάτησε πυξίδιασα τον yoynoobz καλό έτσι και ο ίδιος( jason burn) να μην χτυπάει αν και είχε 6 μεγάλα χωριά και εγω με γκρατσιάνη 2!!!!!! η απάντηση του, ****ς είμαι να χτυπήσω καλό παίκτη? τωρα έχω άμυνες οταν κάνω ποιο πολλά χωριά θα χτυπήσω(χτύπησε μόλις έμαθε ότι ο γκρατσιάνη πήρε πίσω τον λογαριασμό και δεν μου έδωσε άλλο επιτήρηση
ΠΟΛΎ ΠΑΙΚΤΑΡΑς ΤΕΛΙΚΑ
ο Βουβουζελας παικτηκά και οργανωτικά είναι ένας απο τους ποιο άσχετους παίκτες των φυλετικών (άσε ρε μιτσο να κάνει κανείς άλλος αναλύσεις, δεν το έχεις όχι απο τον κ8 απο τον κ0 να έπαιζες ίδιος άσχετος θα ήσουν) με τόσο μεγάλο όγκο να έχετε και να μην χτυπήσετε 3 φυλλές μαζί ούτε μια φορά?
αχαχχαχαχαχαχχα
καλά μας διασκεδάζεται.
ΣΕ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΟΙ αλλα και σε αυτό καλύτερος είμαι :D
ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ
Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ειναι στον 42 κόσμο και αυτό και μόνο κάνει τον κόσμο συναρπαστικό απο μόνο του
:p
GENLYN ρε ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser34705

άσε ρε μιτσο

Τι φάση ; τι ειναι το μιτσο ;

ο Βουβουζελας παικτηκά και οργανωτικά είναι ένας απο τους ποιο άσχετους παίκτες των φυλετικών (άσε ρε μιτσο να κάνει κανείς άλλος αναλύσεις, δεν το έχεις όχι απο τον κ8 απο τον κ0 να έπαιζες ίδιος άσχετος θα ήσουν) με τόσο μεγάλο όγκο να έχετε και να μην χτυπήσετε 3 φυλλές μαζί ούτε μια φορά?
αχαχχαχαχαχαχχα

αγχωθηκα....

ΣΕ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΕΙΣΤΑΙ ΚΑΛΟΙ αλλα και σε αυτό καλύτερος είμαι :D

Το ξερουμε αυτο 40 χρονων ανθρωπος σε σκυπε ροομ λες σε παιδακια να παθουν παλιοαρρωστιες ή οικογενειες τους και οτι ασκεις σωματικη βια στις μητερες τους , πολυ σοφρων για την ηλικια σου μπραβο σου απο εμενα .

Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΩΝ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ειναι στον 42 κόσμο και αυτό και μόνο κάνει τον κόσμο συναρπαστικό απο μόνο του
:p
GENLYN ρε ΑΣΧΕΤΟΙ

http://gr.twstats.com/gr42/index.php?page=player&mode=conquers&id=487800

οτι πεις αγορι μου .. σε ολα ναι.
130 χωρια ολα με την αξια σου.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Σεβαστη απαντηση , και δεν μιλησα για στρατιγικές φουμάλ θα τα κανετε και εσεις γιατι ετσι θα πρεπει να γινει ακομα και σε αυτά.



Ένα δάκρυ έτρεξε στα ματια μου , πολυ συγκηνιτηκος , ελπιζω σημερα να τους πηρες λουλουδια και σοκολατακια να γιορτασετε την αγαπη σας ....
Ρε ψηλέ (χαριτολογοντας το λέω , ξερω οτι δεν είσαι :p )
Μην τα λές σε εμένα αυτα εχω βρεθει σε συνομιλίες σας αν θεωρεις οτι υπαρχει καλο κλιμα στην φυλη βριζοντας αναμεσα σας μανες και πατέρες , βριζοντας την μανα του παταλα ολοι και αυτος λεεει οτι ειναι πατερας σας και τα συναφή και οχι μονο με αυτον..
Αυτο δεν το λεω καλο κλιμα ρε ψηλέ , κολωχανιο λεγετε που αν γινει μια στραβη θα κατεβάσετε ολο τα καντιλια του Αγ. Ανδρέα. Και αν θεωρειτε οτι με αυτο τον τροπο δενεστε σαν ομάδα τοτε υπαρχει προβλημα και υπαρχουν ειδικοι γι αυτα τα προβληματα , για να το θέσω και καλυτερα τα παλικαρια απο τον λογαριασμο depi2000 ή ο Λευκος Τιγρης δεν ειναιν δεμενοι στην ομάδα σας ;;; γιατι απο οσο ξερω πολυ καλα αυτα τα ατομα δεν θα ερβιζα ή δεν θα μιλουσαν ποτε άξεστα. ( τροφη για σκέψη )

Δεν εχεις παιξει ποτε σε φυλη που ηταν παρεα και αυτο φαινεται απο τα λογια σου, επισης νομιζεις οτι εχεις ιδεα τι γινεται στις κλησεις μας αλλα δεν πλησιαζεις ουτε στο ελαχιστο την αληθεια. Ειναι γεγονος αλλωστε πως αν σου λεγαμε να παιξεις στη ΣΟΛ θα εκανες κωλοτουμπες απο την χαρα σου.

υγ.1 Και οι 2 depi εχουν μιλησει ''αξεστα'' για σενα, ο Θοδωρης ειδικα μεσα στα μουτρα σου σε κληση στο σκαιπ.

υγ.2 Τον Λευκο Τιγρη δεν τον παιζει κανενα παλικαρι αλλα η Μαρια που πιστεψε με εχει ταιριαξει 110% στη φυλη και δεν την πειραζουν καθολου τα καντηλια που ριχνουμε αρκετα συχνα.

υγ3. Το οτι προσπαθεις να περασεις στο εξωτερικο το υφακι του καλου παιδιου ενω εχεις πει σε κληση στο σκαιπ ''θα ερθω και θα σας μαχαιρωσω ολους'' σε κανει να φαινεσαι το λιγοτερο ''αστειος''.
 

DeletedUser34705

Δεν εχεις παιξει ποτε σε φυλη που ηταν παρεα και αυτο φαινεται απο τα λογια σου, επισης νομιζεις οτι εχεις ιδεα τι γινεται στις κλησεις μας αλλα δεν πλησιαζεις ουτε στο ελαχιστο την αληθεια. Ειναι γεγονος αλλωστε πως αν σου λεγαμε να παιξεις στη ΣΟΛ θα εκανες κωλοτουμπες απο την χαρα σου.

υγ.1 Και οι 2 depi εχουν μιλησει ''αξεστα'' για σενα, ο Θοδωρης ειδικα μεσα στα μουτρα σου σε κληση στο σκαιπ.

υγ.2 Τον Λευκο Τιγρη δεν τον παιζει κανενα παλικαρι αλλα η Μαρια που πιστεψε με εχει ταιριαξει 110% στη φυλη και δεν την πειραζουν καθολου τα καντηλια που ριχνουμε αρκετα συχνα.

υγ3. Το οτι προσπαθεις να περασεις στο εξωτερικο το υφακι του καλου παιδιου ενω εχεις πει σε κληση στο σκαιπ ''θα ερθω και θα σας μαχαιρωσω ολους'' σε κανει να φαινεσαι το λιγοτερο ''αστειος''.


Σωπα ρε Νικόλα που θα ηθελα να επαιζα ΣΟΛ αν ειναι δυνατον για να παιξω εχθρος με εσας μπηκα στο κοσμοσ την αρχη.
υγ1. Ο Θοδωρης ομως φιλαρακι μου ζητησε σαυγνωμη για την συμπεριφορα του και μου ειπε οτι τα ψεματα σας τον εφτσαν σε αυτο το σημειο , ρωτατον αν θές.
υγ2. τον Λρυκο τιγρη τον ξερω σαν Θάνο οχι σαν Μαρια.
υγ3. Μια φορα εχει γινει αυτο ΜΙΑ ΜΟΝΟ πανω σε νευρα οταν ΚΛΕΨΑΤΕ τα προνομια της φυλης στον 36 και απειλουσατε με διαλυση φυλης σε κοσμο με αμυνες φυλης. αλλά ακομα και γι αυτο γυρησα και ζητησα συγνωμη και ειπα οτι παρεφεθηκα στα νευρα μου .

Δεν προσπαθω να περασω κανενα υφακι εδω μεσα διοτι δεν με νοιαζει η αποψη σας για εμενα , ειανι πιο απλα τα πραγματα απο οσο τα βλεπεις ;)
υ.γ και ενα δικο μου : σταματα να χαιδευεις τοκεφαλι απο το σκυλακι σου... τζαμπα υποστυρηξη.
 

DeletedUser34042

Φημες λενε οτι το τελικο ξυλο δεν θα πεσει αναμεσα σε STOP-sol αλλα μεταξυ STOP-TNT... δεν βαριεστε να καθεστε στην ουρα στην τραπεζα?
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Φημες λενε οτι το τελικο ξυλο δεν θα πεσει αναμεσα σε STOP-sol αλλα μεταξυ STOP-TNT... δεν βαριεστε να καθεστε στην ουρα στην τραπεζα?

τι εστι ΤΝΤ φιλε μου?

δεν την γνωριζω την φυλη
 

DeletedUser34549

υγ1. Ο Θοδωρης ομως φιλαρακι μου ζητησε σαυγνωμη για την συμπεριφορα του και μου ειπε οτι τα ψεματα σας τον εφτσαν σε αυτο το σημειο , ρωτατον αν θές.
.
Ρε βουβουζελα τι γραφεις για μενα? Ποτε σου ειπα εγω πως τα ψεματα τους με εφεραν σε αυτο το σημειο? φαντασματα βλεπεις? Μην μπερδευεις τα λογια μου και μην βαζεις στο στομα μου λογια που δεν εχω πει, εγω ειπα συγγνωμη που σε χαρακτηρισα ρουφιανο χωρις να εχω αποδειξεις ασχετα αν μεσα μου πιστευω πως εισαι, για καμια απο τις υπολοιπες πραξεις σου δεν ζητησα συγγνωμη πανιβλακα..
Το λαθος μου στον 36 ηταν που σου εδειξα τυφλη εμπιστοσυνη και δεν την αξιζες, εισαι ο μοναδικος αρχηγος φυλης που εχασες σχεδον μια ολοκληρη ηπειρο μεσα σε 20 μερες..
Μην ξανα ασχοληθεις μαζι μου δημοσια και το ονομα μου μην το ξαναπιασεις στο στομα σου..εισαι πολυ λιγος για να ασχολεισε μαζι μου.. θες πολυ δουλεια..
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
a
Τοσοι TΝΤιστες εσυ απαντησες? Σαν ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ να γραφεις απο εδω και περα για να μην μπερδευομαστε...

Θελω να μου απαντησεις πρωτα τι ειναι οι ΤΝΤ γιατι πραγματικα δεν ξερω.αν θελεις μπορουμε να μιλησουμε και απο σκαιπ να μου εξηγησεις καλυτερα γιατι βλεπω πως δεν ανοιγεσαι πολυ οποτε κατι θελεις να πεις με αυτο το ΤΝΤ προστυχα αρχιζω να σκεφτομαι

Το ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ομολογω ειναι απαισιο ονομα που ταιριαζει μονο σε ασχετους σαν τους στοπ αλλα ενταξει ασχετος το ειχε τον λογαριασμο για μια στιγμη λέγαμαι να σας στον στειλουμαι ρουφιανο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή