vodoo vs βαρβαρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34786

genly δεν βαρεθηκες να τρως τσαπου καθε χρονο ?
να ειναι καλα η sol που σε μαζεψαν και ναι αυτοι μπορει να ειναι η καλυτερη που λες αλλα ενταξει ελα φτανη εσυ μην μιλας!


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

genly δεν βαρεθηκες να τρως τσαπου καθε χρονο ?
να ειναι καλα η sol που σε μαζεψαν και ναι αυτοι μπορει να ειναι η καλυτερη που λες αλλα ενταξει ελα φτανη εσυ μην μιλας!
εισαι ενας απο τους .. ποσους 100 η ακομη ποιο πολλους ακυρους που το παιχνιδι μονο κατ οψιν το ξερετε?
θα μιλησεις εσυ για εμενα ο ασχετος? ποιος εισαι στα παιχνιδια και για ποιον κοσμο μιλας ΑΣΧΕΤΕ?
για τον κ8 που εφτασα τα 1000 χωρια πρωτος με τον δευτερο τα 900 και τον τριτο τα 700? και αν διαλυοταν η φυλη επειδη μαλλωσαν 10 ατομα μεταξυ τους και διαλυθηκε(η καλυτερη φυλη στον κοσμο τοτε) θα τερματιζαμε πρωτοι με εμενα για πλακα 1ος απο ολους?
η για τον 15 που ξεκινησα στο ριμ μετα απο ενα μηνα (και μετα απο μπαν) και εφτασα να μπω στην 6αδα του κοσμου? εκει δυστηχος ειχα προσωπικα προβληματα(ασθενεια) και δεν μπορεσα να συνεχισω..
η για τον 20 που τον εκλεισα>
η για τον 23 που τερματισα πρωτος με την φυλη μου πρωτη και χασαμε τον κοσμο μονο απο μυστικα χωρις να πολεμισουμε ποτε με την φυλη που τα προλαβε πρωτη?(ολα τα σετ σε 1τεταρτημοριο!!!!!!!!
για ποιον κοσμο μιλας?
η για τον 35 που μας χτυπησε μια ηπειρος 4 ατομα ειμασταν και μετα απο 15 μερες κλαίγανε όλοι?
και ο mad δεν μας αφηνε να τους χχτυπησουμε πρωτοι?
και που τερματισα 4ος σαν anthony01 και οταν πατησαμε κλεισιμο κοσμου ειμασταν ΠΡΩΤΟΙ με 30 χωρια συν 30 αριστους μπροστα απο τον δευτερο?
τους aje σαν μαπες εγω τους εκανα το πλανο που τους διάλυσε...
ΑΚΥΡΕ εσυ τι εχεις να πεις, ποιο νουμερο εισαι εσυ?
πες μου για ποιον κοσμο μιλας να σου απαντησω ακριβως και όχι σαν βουβουζελικοφουμαλικος να λες σαν γιουσουφακι και εσυ τα δικα σου?
για ρωτα ολους οσους χτυπαω πως τρεχουν όταν ο genlyn χτυπάει?
ΤΡΟΜΟ σε ολους προκαλω...
ρωτα και τον σπιντα που 3 ατομα παιζαμε την κου.πα και στο τελος μονο 2, εγω και ο τετο...
και ξερεις τι εγινε? ολη η ν.μ. αμυντικη να ΣΩΘΕΙ χαχαχχα
ρε ρωτα ολους αυτους μην λες τις κατηνιες σου να φανεις καλος σαν γιουσουφακι....
και φερανε ολη την βουντου ολη την aje-pop και πηρανε και 10 παίκτες μου για να με πολεμησουν?
χαχαχχαχα
ρε για γελια εισται ολοι σας γελιοι
μιλατε για εμενα συνεχεια ΑΚΥΡΟΙ χωρις αποδειξεις?
και μολις λετε κατι σας πεταω την απαντηση στα μουτρα σας και το βουλωνετε και μετα το μονο που μένει ειναι να βρίζεται?
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
 

DeletedUser34786

εισαι ενας απο τους .. ποσους 100 η ακομη ποιο πολλους ακυρους που το παιχνιδι μονο κατ οψιν το ξερετε?
θα μιλησεις εσυ για εμενα ο ασχετος? ποιος εισαι στα παιχνιδια και για ποιον κοσμο μιλας ΑΣΧΕΤΕ?
για τον κ8 που εφτασα τα 1000 χωρια πρωτος με τον δευτερο τα 900 και τον τριτο τα 700? και αν διαλυοταν η φυλη επειδη μαλλωσαν 10 ατομα μεταξυ τους και διαλυθηκε(η καλυτερη φυλη στον κοσμο τοτε) θα τερματιζαμε πρωτοι με εμενα για πλακα 1ος απο ολους?
η για τον 15 που ξεκινησα στο ριμ μετα απο ενα μηνα (και μετα απο μπαν) και εφτασα να μπω στην 6αδα του κοσμου? εκει δυστηχος ειχα προσωπικα προβληματα(ασθενεια) και δεν μπορεσα να συνεχισω..
η για τον 20 που τον εκλεισα>
η για τον 23 που τερματισα πρωτος με την φυλη μου πρωτη και χασαμε τον κοσμο μονο απο μυστικα χωρις να πολεμισουμε ποτε με την φυλη που τα προλαβε πρωτη?(ολα τα σετ σε 1τεταρτημοριο!!!!!!!!
για ποιον κοσμο μιλας?
η για τον 35 που μας χτυπησε μια ηπειρος 4 ατομα ειμασταν και μετα απο 15 μερες κλαίγανε όλοι?
και ο mad δεν μας αφηνε να τους χχτυπησουμε πρωτοι?
και που τερματισα 4ος σαν anthony01 και οταν πατησαμε κλεισιμο κοσμου ειμασταν ΠΡΩΤΟΙ με 30 χωρια συν 30 αριστους μπροστα απο τον δευτερο?
τους aje σαν μαπες εγω τους εκανα το πλανο που τους διάλυσε...
ΑΚΥΡΕ εσυ τι εχεις να πεις, ποιο νουμερο εισαι εσυ?
πες μου για ποιον κοσμο μιλας να σου απαντησω ακριβως και όχι σαν βουβουζελικοφουμαλικος να λες σαν γιουσουφακι και εσυ τα δικα σου?
για ρωτα ολους οσους χτυπαω πως τρεχουν όταν ο genlyn χτυπάει?
ΤΡΟΜΟ σε ολους προκαλω...
ρωτα και τον σπιντα που 3 ατομα παιζαμε την κου.πα και στο τελος μονο 2, εγω και ο τετο...
και ξερεις τι εγινε? ολη η ν.μ. αμυντικη να ΣΩΘΕΙ χαχαχχα
ρε ρωτα ολους αυτους μην λες τις κατηνιες σου να φανεις καλος σαν γιουσουφακι....
και φερανε ολη την βουντου ολη την aje-pop και πηρανε και 10 παίκτες μου για να με πολεμησουν?
χαχαχχαχα
ρε για γελια εισται ολοι σας γελιοι
μιλατε για εμενα συνεχεια ΑΚΥΡΟΙ χωρις αποδειξεις?
και μολις λετε κατι σας πεταω την απαντηση στα μουτρα σας και το βουλωνετε και μετα το μονο που μένει ειναι να βρίζεται?
ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ
Ένσημα σου βάζουν η τζάμπα γράφεις Τόσα ;
 

DeletedUser17028

Το νακι του είσαι εσύ ;
ειναι κάποια που ξέρει και όχι που κάνει ότι ξέρει να φανει ότι είπε κάτι...
αν δεν κατάλαβες αν δεν το αλλάξεις απλά θα τρως δούλεμα όπως τα αφεντικα σου... αλήθεια που πηγαν όλα ...
να σου πω γιατί εξαφανιστηκαν?
επειδη είπαν θα φάω πυξίδα και επειδη την βλέπανε να έρχετε την κάνανε σαν ΛΑΓΟΙ...
να καταλαβένεις και τι γίνετε έτσι?
μείνατε οι "ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΕΣ" σας ειχαν για κοροϊδα να τους στηριζετε , τωρα γιατί γίνεστε ρεζίλη????
καλά δεν έχετε τσίπα καθόλου? εντελός ΡΕΖΙΛΙ ΓΙΝΕΣΤΕ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν πειράζει γίναμε δυο


16142369_173789049770743_9198892017810119497_n.jpg
 

DeletedUser34786

Παρε ενα Dildo θα σου κανει καλο! ετσι οπως ειδα οτι εισαι δν νμζ να βρεις κατι καλυτερο

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17028

Παρε ενα Dildo θα σου κανει καλο! ετσι οπως ειδα οτι εισαι δν νμζ να βρεις κατι καλυτερο
πόσο αίσχος παίζει να είσαι?
καλά καρανουμπάς είσαι πρέπει να δείξεις ότι είσαι και αίσχος σαν άνθρωπος?
το έχεις μην προσπαθείς άλλο....
 
Κορυφή