| K42 vs Survivor | #Mad18_2017_Promo_Edition. |

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34705
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5686

εχεις δικαιο ποτε δεν ημουν παικτης αντοχης σε φυλη που παίζουν 4 λογαριασμοι.

θα έπρεπε να μιλάς με περισσοτερο σεβασμό για τη φυλή και τους συμπάικτες σου, γιατι μερικές δεκάδες απο αυτούς, που δεν ειναι ενεργοι.., σε βοήθησαν 3 μηνες τωρα με άμυνες, επιθέσεις και σε πολλά ακόμη.

Περισσότεροι απο 70 παιχτες μας, υψηλών προδιαγραφών, ήταν ενεργοι κ μαχιμοι από ενάρξεως κόσμου μεχρι κ αρχες του μήνα. Οπότε δε σταματησες γιατι έμεινες απελπιστικά μόνος.. Άλλα είναι τα θέματα αλλα δεν είναι για εδω..

Μαζί με τις ευχές μου λοιπόν για τα Χριστούγεννα, θα σε συμβούλευα επιτέλους να σωπάσεις και να σταματήσεις να τα ανακατεβεις όλα. Είσαι ο ορισμός του σπαμ και της επίδειξης. Σεβάσου όλους αυτούς που θέλουν να συνεχίσουν παρά τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε.

Δεν βοηθας κανέναν μας, με τις αιχμές σου. Έκτος από όλους τους εξωτερικούς, έχεις κουράσει και τους περισσότερους από τη φυλή με την φλυαρία και τον εγωκεντρισμό σου. Δεν εκπροσωπεις κανέναν. Μόνο τον εαυτό σου.

Έπαιξες 3 μήνες, το ευχαριστήθηκες, έδωσες μάχες, κέρδισες, έχασες, χάρηκες, λυπηθηκες, κράτα αυτά και προχώρα παρακάτω. Παιχνίδι είναι. Μη το ξεχνάς.

Κι όσο για μας, μην ανησυχεις, θα τη βρούμε την άκρη μας.. :)


Πάντα φιλικά

Αλκης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29736

έπαιξε 3 μήνες για να ξενερώσει όλους εμάς τους υπόλοιπους...
αντε...ανεχτήκαμε να παρατήσουμε τον κ42 εξαιτίας του , ανεχτήκαμε όλες τις βλακείες στο εξωτερικό...αλλά όχι και να θέλει να πιστέψουμε ότι φεύγει με ψηλά το κεφάλι. Ο άσχετος βουβουζέλας μέχρι εκεί που δεν παίρνει, ας μη μιλάει τουλάχιστον..
Καληνύχτα και καλά κρασιά, που έλεγε και ο malatesta στον κ7
 

DeletedUser33703

Νομίζω ότι τα υπόλοιπα μέλη της Voodoo γίνεστε λίγο σκληροί με τον συμπαίκτη σας .
Καλώς η κακώς ο λογαριασμοί speeda , Jason Borne (ο οποίος μπαναρίστηκε) όπως και ο λογαριασμός Mr.dogma ειναι οι μόνοι λογαριασμοί που δεν είναι διακοσμητικοί στον κόσμο και δίνουν λίγο νόημα στο παιχνίδι μας (μιλάω για την κ45 γιατί μόνο για εκεί έχω εικόνα) .
Οι υπόλιποι που θέλουν να συνεχίσουν όπως λένε ας παίξουν επιτέλους μία φορά σοβαρά στον κόσμο για να μπορούν να λένε ότι παίζουν και συνεχίζουν .
Εμένα προσωπικά αυτό που με ενοχλεί είναι η αχαριστία , όταν ένας παίκτης καίγεται με επιτηρήσεις , κρατάει μέτωπο , ενοχλεί (παίρνει χωριά , κοπανάει) θα πρέπει οι υπόλιποι παίκτες που δεν έχουν την δυνατότητα τον χρόνο ή την όρεξη να παίξουν τουλάχιστον να τον σέβονται και να τον επικροτούν .
Μην το πάρετε ότι βγήκα να υποστηρίξω τον βουβουζέλα ή τον ντιγκολ η τον οποιοδήποτε , απλώς λέω τα πράγματα όπως έχουν.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
θα έπρεπε να μιλάς με περισσοτερο σεβασμό για τη φυλή και τους συμπάικτες σου, γιατι μερικές δεκάδες απο αυτούς, που δεν ειναι ενεργοι.., σε βοήθησαν 3 μηνες τωρα με άμυνες, επιθέσεις και σε πολλά ακόμη.

Περισσότεροι απο 70 παιχτες μας, υψηλών προδιαγραφών, ήταν ενεργοι κ μαχιμοι από ενάρξεως κόσμου μεχρι κ αρχες του μήνα. Οπότε δε σταματησες γιατι έμεινες απελπιστικά μόνος.. Άλλα είναι τα θέματα αλλα δεν είναι για εδω..

Μαζί με τις ευχές μου λοιπόν για τα Χριστούγεννα, θα σε συμβούλευα επιτέλους να σωπάσεις και να σταματήσεις να τα ανακατεβεις όλα. Είσαι ο ορισμός του σπαμ και της επίδειξης. Σεβάσου όλους αυτούς που θέλουν να συνεχίσουν παρά τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε.

Δεν βοηθας κανέναν μας, με τις αιχμές σου. Έκτος από όλους τους εξωτερικούς, έχεις κουράσει και τους περισσότερους από τη φυλή με την φλυαρία και τον εγωκεντρισμό σου. Δεν εκπροσωπεις κανέναν. Μόνο τον εαυτό σου.

Έπαιξες 3 μήνες, το ευχαριστήθηκες, έδωσες μάχες, κέρδισες, έχασες, χάρηκες, λυπηθηκες, κράτα αυτά και προχώρα παρακάτω. Παιχνίδι είναι. Μη το ξεχνάς.

Κι όσο για μας, μην ανησυχεις, θα τη βρούμε την άκρη μας.. :)


Πάντα φιλικά

Αλκης

καλα εσυ μιλας σοβαρα τωρα ?? ''Περισσότεροι απο 70 παιχτες μας, υψηλών προδιαγραφών, ήταν ενεργοι κ μαχιμοι από ενάρξεως κόσμου μεχρι κ αρχες του μήνα'' αν εχετε 70 παικτες υψηλων προδιαγραφων τοτε εμεις εχουμε 40 παικτες διαγαλαξιακου επιπεδου!!

3-4 ακκ ειχατε τοπ επιπεδου και αλλα 10-15 μετρια και δεν μιλαω μονο για βουντου αλλα για ολες τις συμμαχιες σας μαζι! Το βασικοτερο προβλημα σας ειναι η ελλειψη ηγεσιας , οταν κλεινεις κοσμους μονο με ενωσεις και καποια στιγμη πρεπει να παιξεις ξυλο , τοτε τα πραγματα γινονται δυσκολα..!!
 

DeletedUser5686

καλα εσυ μιλας σοβαρα τωρα ?? ''Περισσότεροι απο 70 παιχτες μας, υψηλών προδιαγραφών, ήταν ενεργοι κ μαχιμοι από ενάρξεως κόσμου μεχρι κ αρχες του μήνα'' αν εχετε 70 παικτες υψηλων προδιαγραφων τοτε εμεις εχουμε 40 παικτες διαγαλαξιακου επιπεδου!!

3-4 ακκ ειχατε τοπ επιπεδου και αλλα 10-15 μετρια και δεν μιλαω μονο για βουντου αλλα για ολες τις συμμαχιες σας μαζι! Το βασικοτερο προβλημα σας ειναι η ελλειψη ηγεσιας , οταν κλεινεις κοσμους μονο με ενωσεις και καποια στιγμη πρεπει να παιξεις ξυλο , τοτε τα πραγματα γινονται δυσκολα..!!


Καταρχην η ενσταση μου με το Δημητρη δεν εχει να κανει με την αξια που εχει σαν παιχτης, όσο με τη σταση και συμπεριφορα που κραταει απεναντι στη φυλη.

Δεν εχει νοημα να μπουμε παραμονιατικα σε αναλυση στρατηγικης, αλλα μπορω να σου απαντησω τι εννοω. 70 παιχτες, οχι λογαριασμοι, υπηρχαν. Δεν ηταν μαχιμοι ολοι, γιατι στη 44 δεν ειχαν πλανα να βαρεσουν. Μπηκαν για να παιξουν και πολλοι τα παρατησαν και παιζουν αλλου. Αυτο εννοω


Τωρα το άλλο που διατυμπανιζεται συνεχως με την παιχτικη αξια πραγματικα δε το καταλαβαινω.

Εσυ εισαι τοπ παιχτης και γω ειμαι μετριος και ενας αλλος χαλια. Ε και; Ο καθένας μπαίνει να παίξει σύμφωνα με το χρονο του και τις ορεξεις του. Εσυ εχεις πολυ ορεξη και παιζεις πολυ και εξελίσεσαι και μπράβο σου. Εγω εχω λιγοτερη ορεξη η χρόνο να διαθεσω και καταφερνω λιγοτερα.Γιατι θα πρέπει να με λιθοβολεις και να με απαξιωνεις; Έτσι κάνουν οι μεγάλοι παιχτες; Έτσι κανουν οι πρωταθλητες;

Παντου αν κοιταξεις γύρω σου, σε ολες τις ομαδες, ποδοσφαιρο, μπασκετ όπου κι αν δεις, υπάρχουν σε κα΄θε ομαδα 3-4 παιχταραδες 7-8 μετριοι και αρκετοι περισσοτεροι κατω του μετριου (Νομος Pareto).

Δεν εχω δει πουθενα αλλου, αυτο το ρατσισμο του να απαξιωνει και να ισοπεδωνει ενας πολυ καλος παιχτης, οτιδηποτε δεν ειναι στο επιπεδο του. Εχεις δει ποτε το Ροναλντο, το Μεσι, το Διαμαντιδη να βριζουν και να προσβαλουν αντιπαλους τους επειδη ειναι κατώτεροι τους σε αξία;

Για σκέψου το. Οι μεγάλοι παιχτες Νταβίντσι μου, κάνουν ακριβως το αντίθετο για αυτό και είναι πραγματικα μεγαλοι παιχτες.

Με αυτα τα ολιγα και με τις ευχες μου για καλα Χριστουγεννα θα σε αφησω για να ρεβεγιοναρω και γω.. :)
 

DeletedUser33711

'... Εχεις δει ποτε το Ροναλντο, το Μεσι, το Διαμαντιδη να βριζουν και να προσβαλουν αντιπαλους τους επειδη ειναι κατώτεροι τους σε αξία;...


Υπαρχουν διαφορων ειδων μεγαλοι παικτες. Μην ξεχνας οτι ο Michael Jordan ο καλυτερος παικτης που ειδε ποτε το παγκοσμιο μπασκετ , είναι ενας απο τους μεγαλυτερους trash talkers, και μπορω να φερω και αλλα παρομοια παραδειγματα οπως Lary Bird και σια... Ενας μεγαλος παικτης χρειαζεται ανταγωνισμο, ενας τροπος για να βρεις αντισταση ειναι να δημιουργεις κλιμα ανταγωνισμου. Καποιοι θα το αντεξουν και θα αντισταθουν, σε εκεινους ο μεγαλος παικτης θα πει μπραβο!! Το παιχνιδι αυτο ειναι ανταγωνιστικο, σε οποιον δεν αρεσει τοτε δε χρειαζεται να παιρνει και τοσο στα σοβαρα οσα γραφονται στο external...

Καλες γιορτες btw :D
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Αν ξαναδιαβασεις το ποστ μου θα δεις οτι δεν μειωσα καπου την φυλη σου, απλα ειπα την γνωμη μου για την παικτικη σας αξια οπως την ειπες και εσυ.
Αν δεν αντεχεις την γνωμη καποιου που ειναι καλυτερος σου εχεις 2 επιλογες, προσπαθησε να τον φτασεις ή σταματα να παιζεις
ΟΛΕΣ οι δικιολογιες του τυπου, δεν εχω ορεξη χρονο κλπ ειναι τουλαχιστον τραγικες ειδικα οταν τα λεει ενας παικτης που εχει χαλασει χιλιαδες ευρω μονο σε αυτον τον κοσμο (χωρις να το κατακρινω αυτο).

Οπως και να εχει για να γινεις καλυτερος πρεπει να εχεις λιγο εγωισμο αλλιως εχεις διαλεξει λαθος παιχνιδι..!!
Αυτα τα λιγα και καλες γιορτες σε ολους!!
 

DeletedUser34705

Έφτασε στο παρατρίχα το τέλος του 2016 ο κοσμος απαριθμοι αρκετους μήνες ανοικτός.

Και εφτασε ο άσχετος ο βουβουζέλας να κατηγορει την φυλή που ηταν ο λογαριασμός που επαιζε κο πλέυ γιατι άραγε ;
Είστε μέλη υψηλων προδιαγραφων που έχετε κλεισει κοσμους έχετε γινει αρχηγοι κλπ κλπ .. υλικάρα για μια φυλη...
Κάποτε ένας εχθρος ειπε (δεν θα πώ ονομα αυτος ξέρει ) :
"Αν ελεγες σε καποιον που ξέρει το παιχνιδι οτι υπαρχει φυλή με " Speeda , drakseeker ,dark chocolate , digol , vouvouzela , fumal " αποκλειτε να έχανε κόσμο..

Αυτό σας μάρανε όμως μάθατε να κλείνετε κόσμους παλιους και νομίζετε οτι ο κ42 ειναι κ2 κ7 που όλα ειναι ζωη και κότα . Τα περιμένατε όλα στο χέρι και όλα έτοιμα , το μόνο που σας ενοιαζε ηταν πως θα μεγαλωσετε τους λογαριασμους σας ( ΩΠΑ δεν μιλαω προσωπικα σε εναν αλλα στο συνολο ) Ημουν σε ενα λογαριασμο ΔΟΥΚΑ της φυλης και τα μηνυματα που εβλεπα απο εσάς που εχετε κλεισει κόσμους ηταν πως θα πάρετε μονο χωριά και πως θα κράετε τον διπλα σας.

Γιατι έφυγα με ψηλα το κεφάλι ;
Γιατι μάγκες μου είχα τα καρπουζια και τα εδώσα όλα και τους 4 μηνες που επαιξα , δεν περιμενα ποτε απο κανέναν τιποτα . τρωγαμε ξυλο και ζηταγαμε επιτηρηση λογαριασμου δεν με ρωταγαν αν μπορω να παιξω επιτηρηση..
Για αναρωτησου ποσες φορες ζηταγαμε καποιος να επιτηρησει ενα λογαριασμο που ετρωγε ξυλο ... που εισασταν ολοι αυτοι οι 70..ή εστω η 20 ;;;;;;
3-4 άτομα ΜΟΝΟ ηταν παρων , σε σημειο που επαιζα αμυνα σε 4-5 επιτηρησεις και ας κλειδώνανε... γιατι ; αφου ειμασταν 70 καλοι παίκτες ... που εισασταν τότε ;

Σε πειραξε που εκραξα τον Κυριακο ; που ηταν τοσο καιρο ; βραδια που τρωγαμε πλανο του ζηταγαμε να κρατησει μιαα επιτηρηση και ενω ηταν μέσα επαιζε λολ.......... ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ και δεν ανοιγε καν το μηνυμα .. και ο Μ@@@κας ο Βουβουζέλας με τον Φωτοβολιδα ξενυχταγανε... και του δωσαμε μια επιτηρηση 3 ωρων απο λογαριασμο που δεχοταν επιθεσεις γιατι ο "μ@@κας δουλευε" και εκανε σαν καθυστεριμενη γκομενα ξεφτυλιζοντας με ποστ σε φωτογραφια που δημοσιευτηκε στο διαδικτυο απο την δουλεια μου απο κατω :
" ρε μ@@@κα αυτη την δουλεια εχεις και δεν μπαινεις στο παιχνιδι"
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ που σε φωτογραφια της δουλειας μου... σε ποιον σε εμενα.... που είχα τους πάντες επιτηρηση οποτε ηθελαν και τον πειραξε που επαιξε 3 ωρες επιτηρηση μετα απο 3 μηνες στο παιχνιδι....

Αυτα επι 3 μήνες ... Ορια έχουν οι ανθρώποι ή οχι ;
Η πιστευετε οτι σε βαρός 2-3 Μ@@@κιδων θα παιζετε το παιχνιδι σας ;
Ξυπνησατε τωρα και θέλετε να παιξετε... ου ρε.. καλα κανω και σας κράζω γιατι ΕΓΩ και εγωκεντρισμος μου που λές ΜΠΟΡΕΙ και εχει τα καρπουζια να το κανει...
Ποτε δεν σας κρέμασα αυτους τους μήνες ποτε δεν χάσατε απο εμενα..
το να μπαινεις σε μια κληση για 10 λεπτα την ημερα δεν σε κανει παικτη φυλης ουτε ενεργο παίκτη.

Και τωρα ο Σεβασμός ; να βγαινεις και να με κατακρινεις ; αυτος ειναι ο χαρακτηρας μου καλος η κακος αυτος είμαι .. αυτος ο χαρακτηρας σας ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΕ μεχρι πριν εβδομαδα ..


Και επειδει ξεχνάς μάλλον αν δεν ημουν εγω δεν θα υπηρχατε αυτη την στιγμη και θές να σου φρεσκάρω την μνημη ; Για θυμησου τι είπε ο Σάββας μετα τα μπάν... : http://prntscr.com/dnkb9t

Οτι μεγαλοι παίκτες και μεγαλοι λογαριασμοι σταματησαν να παιζουν , γιατι ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ παικταραδες φτασμένοι ... καθομένοι υπο τι σκέπη μια μεγάλης φυλης.
Ο Σάββας και ο κάθε Σάββας θα τα παρατουσε και καλα θα έκανε αν εβλεπε ολο αυτο.. 4 λογαριασμους να ασοχλουντε σοβαρά.. οπως και ο Σπύρος ο κάτωχος του λογαριασμού που παίζω κο πλεύ θέλει να σταματησει και μένει μόνο για τους φίλους του γιατι ειναι καλοκαρδος και τον καβαλάτε.. οτι πιο αξιολογο εχω γνωρισει εδω μέσα ο Σπύρος που μόνο σας προσφερει και δνε παίρνει ποτε τιποτα πίσω...
Που το μονο που σας ενοιαζε ηταν ποιος θα παρει τα βάρβαρα απο το μπάν.. που φτασαμε 3 μηνες + κοσμου και σαν φυλη 70 παικταραδες μου δεν μαζεψαμε 70 νυκε..

Και βέβαια λοιπον φευγω με το κεφαλι ψηλα γιατι οτι ηταν να κανω το έκανα και με το παραπανο επαια απειρη αμυνα υπαρυθμο "26 αμυνωμενος ημερας" καθε βραδυ βλέπανε σπαθακια η σολ ή αν οχι καθε βραδυ ανα δευτερο αριστους καθε μερα δεν περιμενα το πλανο ... επαιζα ασχολιομουνα... , εσείς ;; ξεχασα τωρα ξυπνήσατε.. θέλετε να παιξετε..

Ειμαι απο τους λιγους που ξερουν να ξεχωριζουν εικονικα απο πραγματικα... και μιλαω καθαρα για το παιχνιδι δεν εχω κανενα προσωπικο με κανενας σας στην πραγαμτικη ζωη η απαντησεις μου ειναι οσο αναφορουν το παιχνιδι.

Καλα Χριστουγεννα και καλη χρονιά σε όλους.

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
"Αν ελεγες σε καποιον που ξέρει το παιχνιδι οτι υπαρχει φυλή με " Speeda , drakseeker ,dark chocolate , digol , vouvouzela , fumal " αποκλειτε να έχανε κόσμο.
Θα διαφωνησω ,με τοσες Ντιβες μαζεμενες σε μια φυλη δεν κερδιζεις ποτε.Ο καθενας παιζει για την παρτυ του ,για το ΕΓΩ του και οχι για την φυλη .

Σάββας και ο κάθε Σάββας θα τα παρατουσε και καλα θα έκανε αν εβλεπε ολο αυτο. 4 λογαριασμους να ασοχλουντε σοβαρά
Και εδω θα διαφωνησω .Η γνωση καραμελα -δικαιολογια για να την κανει ο Φουμαλ στα δυσκολα (βλεπε κ29 ) .Ο αρχηγος δεν τα παραταει ποτέ ,πρωτα απο ολα "η δουλεια του "ειναι να κανει τους αλλους να παιξουν και αν καποιοι παικτες πραγματικα εχουν θεμα χρονου καποιες φορες ,που ειναι στα προβλεπομενα , τοτε ψαχνει βρισκει νεους παικτες ,κανιβαλιζει λογαριασμους και μενει μεχρι το τελος .Αυτος ειναι ο αρχηγος.Οταν λοιπον λεει η Αγγελικουλα δεν κανει ο τυπος ειναι ευθυνοφοβος ,τα πραταει δεν το εχει το αρχηγιλίκι πεσατε οι μισοι να με φατε.

ειναι κ2 κ7 που όλα ειναι ζωη και κότα
Εεεεε οχι και ζωη και κοτα ,εκει ηταν το καψιμο ,χωρις co χωρις **** οι περισσοτεροι αλλα με μια διαφορα: ολοι ακουγαν την ηγεσια και τα πραγματα ηταν πιο ευκολα και η ηγεσια ειχε πραγματικη ευθυνη προς το καψιμο των παικτων της.

Σε πειραξε που εκραξα τον Κυριακο ; που ηταν τοσο καιρο ; βραδια που τρωγαμε πλανο του ζηταγαμε να κρατησει μιαα επιτηρηση και ενω ηταν μέσα επαιζε λολ.
Χαχαχαχαχαχα στην αντιστοιχεί περιπτωση ξερεις τι επαθε στο κ30? Κανιβαλιστηκε . Οχι μονο κανιβαλιστηκε αλλα ακουσε τοσα μπινελικια απο εμενα που θα τα θυμαται για παντα . Γιατι με διακαιωνεις τοσο πολυ βρε Δημητρη ?Εσυ ελεγες οτι ο λογαριαμσος The snipers μας κουβαλησε στο κ29 και κ30 αλλαξες γνωμη τωρα βλεπω γιατι η κο του ειχε ίδια αποψη με αυτον και ειχε παρει το πλεκτο της και επλεκε σεμνα και ταπεινα χαχαχαχαχαα .Μονο κανιβαλισμα αξιζει σε αυτους τους παικτες τιποτα αλλο και να μην τους ξανα παρεις ποτε στην φυλη γιατι δημιουργουν μονο προβληματα ή με τον κακο τους χαρακτηρα σαν παικτες ή με τα **** τους .Στον κ42 γευτηκατε και τα δυο εξισου .

Καλες γιοτρες σε ολους ,ευτυχια ,χαρα ,υγεια πανω απο ολα και ειρηνη .
 
Τελευταία επεξεργασία:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Ειπώθηκαν διάφορα τις τελευταίες 12 ωρες,

Θα πρέπει να παραδεχτείτε ολοι σε βουντού πως οταν ερχετε η ωρα να πολεμήσεις ο φουμαλακος γίνεται καπνος

Δεν εχω καταλάβει τι χάλασε τη σουπα σας......φαντάζομαι το στήσιμο απο cxc (και και εμεις πως και πως την περιμέναμε) που δεν μπήκε ποτε,την πρόωρη πυξιδα των ατζε που προφανώς είχατε αλλα σχεδια,ισως το λαθος σχεδιασμο να μπειτε σε 3 ηπείρους και καποιοι πολυ καλοι λογαριασμοι σας πυξιδιαστηκαν νωρις απο στοπ και ξενέρωσαν,οπως και να εχει οταν μπαινεις με την νοοτρπια παω να κλεισω κοσμο στο 3μηνο αλλα πρεπει να πολεμήσεις τελικά εξαφανιζόλ το φουμαλακι

Στο αλλο θεμα δεν ξερω με τον βουβουζελα τι αλλο εχετε πει στις κλήσεις σας και γιατι επιπλέον τσακωθήκατε αλλα παρα τις διαφορες μας στο παιχνίδι πρεπει να παραδεχτούμε πως μαζι με 2-3 ακόμα άτομα παίξανε επιτηρήσεις ολη την κ45 στα πλανα μας και επισης καταφερνε να ενοχλει σε σχεδον καθημερινη βαση,με λίγα λόγια 3 άτομα παίζουν σε σοβαρό μέτωπο πόλεμο

Εν τέλει ας μην έρθουμε σε αντιπαράθεση για τα μπαν......ειναι κατι που τους ποναει ολους και πιο πολυ τους ντουμεους εν τελει που μετα απο ξενυχτια αιτησεων πανε πυξιδα

Καλά Χριστούγεννα με υγεία για όλους και λιγότερο ξεκατίνιασμα(χλωμό το βλέπω)
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
"Αν ελεγες σε καποιον που ξέρει το παιχνιδι οτι υπαρχει φυλή με " Speeda , drakseeker ,dark chocolate , digol , vouvouzela , fumal " αποκλειτε να έχανε κόσμο..
Αυτο θα σας τσουζει για παντα οσο παιζεται αυτο το παιχνιδι
Και μην μου βαζεις και τον digol εδω τον botακια που σε καθε κοσμο τρωει ban. Ο ασχετος θα θεωρηθει καλος παιχτης αμα μπει σε κοσμο χωρις bot και πετυχει οτι εκανε σε παλιοτερους κοσμους που εχει μπει. Μεχρι τοτε ειναι ενα σκουπιδι στα ματια μας που παιζει μονο με bot
 

DeletedUser34520

Νομίζω ότι τα υπόλοιπα μέλη της Voodoo γίνεστε λίγο σκληροί με τον συμπαίκτη σας .
Καλώς η κακώς ο λογαριασμοί speeda , Jason Borne (ο οποίος μπαναρίστηκε) όπως και ο λογαριασμός Mr.dogma ειναι οι μόνοι λογαριασμοί που δεν είναι διακοσμητικοί στον κόσμο και δίνουν λίγο νόημα στο παιχνίδι μας (μιλάω για την κ45 γιατί μόνο για εκεί έχω εικόνα) .
Οι υπόλιποι που θέλουν να συνεχίσουν όπως λένε ας παίξουν επιτέλους μία φορά σοβαρά στον κόσμο για να μπορούν να λένε ότι παίζουν και συνεχίζουν .
Εμένα προσωπικά αυτό που με ενοχλεί είναι η αχαριστία , όταν ένας παίκτης καίγεται με επιτηρήσεις , κρατάει μέτωπο , ενοχλεί (παίρνει χωριά , κοπανάει) θα πρέπει οι υπόλιποι παίκτες που δεν έχουν την δυνατότητα τον χρόνο ή την όρεξη να παίξουν τουλάχιστον να τον σέβονται και να τον επικροτούν .
Μην το πάρετε ότι βγήκα να υποστηρίξω τον βουβουζέλα ή τον ντιγκολ η τον οποιοδήποτε , απλώς λέω τα πράγματα όπως έχουν.

υπαρχουν παικτες που καιγονται περισοτερο απ οσο μπορεις να φανταστεις,απλα δε θα το ποσταρουν πουθενα για να λεει καποιος τριτος οτι παιζουν η να εχει "διεθνη"αναγνωριση γτ πολυ απλα ξερουν το νοημα το πραγματικο του παιχνιδιου...παιζω για να μαθω και να το απολαυσω.τα υπολοιπα ολα ειναι αλλα λογια ν αγαπιομαστε,σεβομαστε το βουβουζελα και τον καθε ενα που εχει εστω κ ενα λεπτο να ξοδεψει για ενα παιχνιδι,οσο πιο ενεργοι ειμαστε τοσο πιο συναρπαστικο κανουμε το παιχνιδι για ολους μας.και επειδη κατακαιρους βλεπω ακραιες υβρεις.προσωρινα αντιπαλοι ειστε,οχι εχθροι.καλες γιορτες σε ολους και τις οικογενειες σας.να εχετε ολοι ενα ευτυχισμενο 2017 με υγεια-δουλεια-ευτυχια και για τα ψηφιακα χωρια σας εχει ο θεος.
 

DeletedUser33703

Τους παίκτες που καίγονται και είναι αντίπαλοι μου πίστεψε με πως έχω την εμπειρία να τους καταλάβω και να τους αναγνωρίσω χωρίς να χρειάζεται να δειχτούν .
 

DeletedUser34071

βουντου και σια,
ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΣΧΕΤΑ ΒΟΔΙΑ(ζωο) ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΟΥΤΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Η Voodoo τα είδε σκούρα και ξεκίνησε την προπαγάνδα μπας και γυρίσει το παιχνίδι διπλωματικά αλλά βλέπει ότι δεν τις βγαίνει ούτε αυτό.
Σας καταλαβαίνω είχατε συνηθίσει στα εύκολα τόσους κόσμους και έχετε ζοριστεί , δεν πειράζει παίδες για αυτό υπάρχει και η τουαλέτα.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δωσε μας λεπτομερειες ,ποιος μεγαλος διπλωματης εχει αναλαβει την υποθεση?Τι υποσχετε? Ποσες κατουρημενες ποδιες φίλησε ?
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser17028

Έφτασε στο παρατρίχα το τέλος του 2016 ο κοσμος απαριθμοι αρκετους μήνες ανοικτός.

Και εφτασε ο άσχετος ο βουβουζέλας να κατηγορει την φυλή που ηταν ο λογαριασμός που επαιζε κο πλέυ γιατι άραγε ;
Είστε μέλη υψηλων προδιαγραφων που έχετε κλεισει κοσμους έχετε γινει αρχηγοι κλπ κλπ .. υλικάρα για μια φυλη...
Κάποτε ένας εχθρος ειπε (δεν θα πώ ονομα αυτος ξέρει ) :
"Αν ελεγες σε καποιον που ξέρει το παιχνιδι οτι υπαρχει φυλή με " Speeda , drakseeker ,dark chocolate , digol , vouvouzela , fumal " αποκλειτε να έχανε κόσμο..

Αυτό σας μάρανε όμως μάθατε να κλείνετε κόσμους παλιους και νομίζετε οτι ο κ42 ειναι κ2 κ7 που όλα ειναι ζωη και κότα . Τα περιμένατε όλα στο χέρι και όλα έτοιμα , το μόνο που σας ενοιαζε ηταν πως θα μεγαλωσετε τους λογαριασμους σας ( ΩΠΑ δεν μιλαω προσωπικα σε εναν αλλα στο συνολο ) Ημουν σε ενα λογαριασμο ΔΟΥΚΑ της φυλης και τα μηνυματα που εβλεπα απο εσάς που εχετε κλεισει κόσμους ηταν πως θα πάρετε μονο χωριά και πως θα κράετε τον διπλα σας.

Γιατι έφυγα με ψηλα το κεφάλι ;
Γιατι μάγκες μου είχα τα καρπουζια και τα εδώσα όλα και τους 4 μηνες που επαιξα , δεν περιμενα ποτε απο κανέναν τιποτα . τρωγαμε ξυλο και ζηταγαμε επιτηρηση λογαριασμου δεν με ρωταγαν αν μπορω να παιξω επιτηρηση..
Για αναρωτησου ποσες φορες ζηταγαμε καποιος να επιτηρησει ενα λογαριασμο που ετρωγε ξυλο ... που εισασταν ολοι αυτοι οι 70..ή εστω η 20 ;;;;;;
3-4 άτομα ΜΟΝΟ ηταν παρων , σε σημειο που επαιζα αμυνα σε 4-5 επιτηρησεις και ας κλειδώνανε... γιατι ; αφου ειμασταν 70 καλοι παίκτες ... που εισασταν τότε ;

Σε πειραξε που εκραξα τον Κυριακο ; που ηταν τοσο καιρο ; βραδια που τρωγαμε πλανο του ζηταγαμε να κρατησει μιαα επιτηρηση και ενω ηταν μέσα επαιζε λολ.......... ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ και δεν ανοιγε καν το μηνυμα .. και ο Μ@@@κας ο Βουβουζέλας με τον Φωτοβολιδα ξενυχταγανε... και του δωσαμε μια επιτηρηση 3 ωρων απο λογαριασμο που δεχοταν επιθεσεις γιατι ο "μ@@κας δουλευε" και εκανε σαν καθυστεριμενη γκομενα ξεφτυλιζοντας με ποστ σε φωτογραφια που δημοσιευτηκε στο διαδικτυο απο την δουλεια μου απο κατω :
" ρε μ@@@κα αυτη την δουλεια εχεις και δεν μπαινεις στο παιχνιδι"
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ που σε φωτογραφια της δουλειας μου... σε ποιον σε εμενα.... που είχα τους πάντες επιτηρηση οποτε ηθελαν και τον πειραξε που επαιξε 3 ωρες επιτηρηση μετα απο 3 μηνες στο παιχνιδι....

Αυτα επι 3 μήνες ... Ορια έχουν οι ανθρώποι ή οχι ;
Η πιστευετε οτι σε βαρός 2-3 Μ@@@κιδων θα παιζετε το παιχνιδι σας ;
Ξυπνησατε τωρα και θέλετε να παιξετε... ου ρε.. καλα κανω και σας κράζω γιατι ΕΓΩ και εγωκεντρισμος μου που λές ΜΠΟΡΕΙ και εχει τα καρπουζια να το κανει...
Ποτε δεν σας κρέμασα αυτους τους μήνες ποτε δεν χάσατε απο εμενα..
το να μπαινεις σε μια κληση για 10 λεπτα την ημερα δεν σε κανει παικτη φυλης ουτε ενεργο παίκτη.

Και τωρα ο Σεβασμός ; να βγαινεις και να με κατακρινεις ; αυτος ειναι ο χαρακτηρας μου καλος η κακος αυτος είμαι .. αυτος ο χαρακτηρας σας ΚΟΥΒΑΛΟΥΣΕ μεχρι πριν εβδομαδα ..


Και επειδει ξεχνάς μάλλον αν δεν ημουν εγω δεν θα υπηρχατε αυτη την στιγμη και θές να σου φρεσκάρω την μνημη ; Για θυμησου τι είπε ο Σάββας μετα τα μπάν... : http://prntscr.com/dnkb9t

Οτι μεγαλοι παίκτες και μεγαλοι λογαριασμοι σταματησαν να παιζουν , γιατι ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ παικταραδες φτασμένοι ... καθομένοι υπο τι σκέπη μια μεγάλης φυλης.
Ο Σάββας και ο κάθε Σάββας θα τα παρατουσε και καλα θα έκανε αν εβλεπε ολο αυτο.. 4 λογαριασμους να ασοχλουντε σοβαρά.. οπως και ο Σπύρος ο κάτωχος του λογαριασμού που παίζω κο πλεύ θέλει να σταματησει και μένει μόνο για τους φίλους του γιατι ειναι καλοκαρδος και τον καβαλάτε.. οτι πιο αξιολογο εχω γνωρισει εδω μέσα ο Σπύρος που μόνο σας προσφερει και δνε παίρνει ποτε τιποτα πίσω...
Που το μονο που σας ενοιαζε ηταν ποιος θα παρει τα βάρβαρα απο το μπάν.. που φτασαμε 3 μηνες + κοσμου και σαν φυλη 70 παικταραδες μου δεν μαζεψαμε 70 νυκε..

Και βέβαια λοιπον φευγω με το κεφαλι ψηλα γιατι οτι ηταν να κανω το έκανα και με το παραπανο επαια απειρη αμυνα υπαρυθμο "26 αμυνωμενος ημερας" καθε βραδυ βλέπανε σπαθακια η σολ ή αν οχι καθε βραδυ ανα δευτερο αριστους καθε μερα δεν περιμενα το πλανο ... επαιζα ασχολιομουνα... , εσείς ;; ξεχασα τωρα ξυπνήσατε.. θέλετε να παιξετε..

Ειμαι απο τους λιγους που ξερουν να ξεχωριζουν εικονικα απο πραγματικα... και μιλαω καθαρα για το παιχνιδι δεν εχω κανενα προσωπικο με κανενας σας στην πραγαμτικη ζωη η απαντησεις μου ειναι οσο αναφορουν το παιχνιδι.

Καλα Χριστουγεννα και καλη χρονιά σε όλους.

10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.


είσαι εντελός τραγικός περισσότερο απο ότι περίμενα τελικά....
άλλα έλεγες όταν χτυπήσατε την κου.πα που είμασταν ακριβώς στην ίδια θέση. ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ ειδες πουθενά κανενα πόστ τέτοιο δικό μου? να κατηγορώ τους συμπαίκτες μου? όσο μπόρεσαν τοσο παίξανε... το ότι κάποιος δεν μπορεί να παίξει είναι δικός του λόγος, ήτε έχει σοβαρό λόγο ήτα δεν θέλει να παιξει άλλο και μονο που σου δείνουν επιτήρηση έπρεπε να το σεβαστείς αυτό.
τώρα εκτός απο άσχετος έχεις γίνει και εντελός ντροπή για τους σοβαρούς παίκτες, ένας άσχετος που με τόσους παίκτες δν μπόρεσε να κάνει ΕΝΑ πλάνο, μόνο ένα...
τραγικέ τώρα ελπίζω να σε καταλάβανε όλοι , ένας άσχετος που κατηγορούσε εμένα που δεν είχε καν βάθος στην φυλή του να αντέξη πλάνα απο 2 ηπείρους.....
τόσο άσχετοι έισασταν , θα σας το πω πάλι ΑΠΛΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΑΤΕ αυτά τα έλεγα συνέχεια...
2 άτομα σε λογαριασμό (speeda) και εχεις και δικαιωλογίες? τραγικε....
καλύτερα ΑΣΧΕΤΕ σε χειρότερη πολάκης κατάσταση είμουν και δεν κατηγόρησα κανένα συμαίκτη μου ούτε τα παράτησα....
έτσι να είμαι στην ασφάλεια και όταν βλέπω τι έρχεται να τα παρατάω επειδή ξέρω τι θα έρθει και θα δουν όλοι το τι μπορώ( η τι δεν μπορω) όταν χτυπήσουν εμένα? έτσι παίζουν όλοι...
70 επιθετικά? πλάκα κάνειςέτσι? με τόσα μπορόυσα να φάω έναν παίκτη χαλαρά ... με πάνω απο 30 χωριά , αλλά για να γίνει πρέπει να υπάρχει και η γνωση...
αλλά σε ανθρώπους που ξέρουν μόνο το γιουρούση και άντε παιδιά τους φάγαμε.....ναι όταν έρχεται η ώρα του πλάνου δεν ξέρουν τι είναι πλάνο
τότε φταίνε οι συμπαίκτες μας οι σύμμαχοι μας η μοίρα μας η ίδια , όχι εμεις και η ανικανότητά μας...
έφυγες και άρχισε να γίνεται ποιο καλό το παιχνιδι, παιχνίδι και όχι ΜΠΛΆ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ .
υ.γ.
στο καλό και κοίτα όταν έχεις χρόνο να παίζεις πάιξε με δικό σου λογαριασμό όχι σαν κο(γιατί εδω έλεγες άλλα... έχω χρόνο τώρα και θα δείτε και τέτοια)
καλά ούτε ένα πλάνο?
χαχχαχχαχαχαχχαχχα
 

DeletedUser34705

είσαι εντελός τραγικός περισσότερο απο ότι περίμενα τελικά....
άλλα έλεγες όταν χτυπήσατε την κου.πα που είμασταν ακριβώς στην ίδια θέση. ΡΕ ΑΣΧΕΤΕ ειδες πουθενά κανενα πόστ τέτοιο δικό μου? να κατηγορώ τους συμπαίκτες μου? όσο μπόρεσαν τοσο παίξανε... το ότι κάποιος δεν μπορεί να παίξει είναι δικός του λόγος, ήτε έχει σοβαρό λόγο ήτα δεν θέλει να παιξει άλλο και μονο που σου δείνουν επιτήρηση έπρεπε να το σεβαστείς αυτό.
τώρα εκτός απο άσχετος έχεις γίνει και εντελός ντροπή για τους σοβαρούς παίκτες, ένας άσχετος που με τόσους παίκτες δν μπόρεσε να κάνει ΕΝΑ πλάνο, μόνο ένα...
τραγικέ τώρα ελπίζω να σε καταλάβανε όλοι , ένας άσχετος που κατηγορούσε εμένα που δεν είχε καν βάθος στην φυλή του να αντέξη πλάνα απο 2 ηπείρους.....
τόσο άσχετοι έισασταν , θα σας το πω πάλι ΑΠΛΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΣΑΤΕ αυτά τα έλεγα συνέχεια...
2 άτομα σε λογαριασμό (speeda) και εχεις και δικαιωλογίες? τραγικε....
καλύτερα ΑΣΧΕΤΕ σε χειρότερη πολάκης κατάσταση είμουν και δεν κατηγόρησα κανένα συμαίκτη μου ούτε τα παράτησα....
έτσι να είμαι στην ασφάλεια και όταν βλέπω τι έρχεται να τα παρατάω επειδή ξέρω τι θα έρθει και θα δουν όλοι το τι μπορώ( η τι δεν μπορω) όταν χτυπήσουν εμένα? έτσι παίζουν όλοι...
70 επιθετικά? πλάκα κάνειςέτσι? με τόσα μπορόυσα να φάω έναν παίκτη χαλαρά ... με πάνω απο 30 χωριά , αλλά για να γίνει πρέπει να υπάρχει και η γνωση...
αλλά σε ανθρώπους που ξέρουν μόνο το γιουρούση και άντε παιδιά τους φάγαμε.....ναι όταν έρχεται η ώρα του πλάνου δεν ξέρουν τι είναι πλάνο
τότε φταίνε οι συμπαίκτες μας οι σύμμαχοι μας η μοίρα μας η ίδια , όχι εμεις και η ανικανότητά μας...
έφυγες και άρχισε να γίνεται ποιο καλό το παιχνιδι, παιχνίδι και όχι ΜΠΛΆ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ .
υ.γ.
στο καλό και κοίτα όταν έχεις χρόνο να παίζεις πάιξε με δικό σου λογαριασμό όχι σαν κο(γιατί εδω έλεγες άλλα... έχω χρόνο τώρα και θα δείτε και τέτοια)
καλά ούτε ένα πλάνο?
χαχχαχχαχαχαχχαχχα


Mouahahahah !
Είσαι απιστευτος.. τι εγινε βγηκες απο το κλουβι σου ;
Ναι οντως δεν ξερω να παιζω πλάνα και ειμαι άσχετος ποτε δεν εχω πει το αντιθετο, ένας άσχετος που σε γλέντησε και εσενα και τα κολληταρια σου στην Κου.πα που έγινε τρου.πα στο τέλος.
Και εβγαινεις και εβριζες μάνες και καρκίνους στο σκυπε και έλεγες θα μας πας πυξιδα.... αλλα τα ξεχνάς ουρτ ρέ !
 

DeletedUser17028

Mouahahahah !
Είσαι απιστευτος.. τι εγινε βγηκες απο το κλουβι σου ;
Ναι οντως δεν ξερω να παιζω πλάνα και ειμαι άσχετος ποτε δεν εχω πει το αντιθετο, ένας άσχετος που σε γλέντησε και εσενα και τα κολληταρια σου στην Κου.πα που έγινε τρου.πα στο τέλος.
Και εβγαινεις και εβριζες μάνες και καρκίνους στο σκυπε και έλεγες θα μας πας πυξιδα.... αλλα τα ξεχνάς ουρτ ρέ !
καλος τον, εγώ έβριζα? πάλι ΨΕΜΑΤΑ τα έμαθες άλωστε αφού για να φανείς ότι είσαι παίκτης έπρεπε κάτι να πεις, έμαθες κοροϊδευες τόσους παίκτες και στο τέλος τι έγινε?
για να δούμε? αααα δεν κάνανε οι παίκτες σου? δεν έκανες εσυ? δεν ΄εκανε τίποτα η ιδια η μοίρα? ποιος έφταιγε τελικά κατάλαβες ?
θα σου απαντησω εγω , το ότι ΝΟΜΙΖΕΣ ότι εχεις καλή φυλή το ότι ΝΟΜΙΖΕΣ οτι εισαι καλος παίκτης, πές μας ΠΟΣΕΣ ΠΥΞΙΔΕΣ(πραγματικές όχι ντεμυ σαν αυτή που λες ότι μου έδωσες,αντιθέτος εγώ σε έστειλα στο σπίτι σου να λουφάξης) πόσες έφαγες σε λογαριασούς που επιτηρούσες? ποιος σε έφταιγε αν ΄ησουν ανίκανος να μην μπορέσεις να κρατήσεις ολόκλυρες φυλές?
βάθος είχες 2 ηπέιρους είχες, τι σου έλειπε? θα σου απαντησω εγω
ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ
το να λες ξέρω να παίζω το να λες ψέματα το να λές 1002 ****μάρες δεν φτάνει να κερδίσεις το παιχνίδι ΑΝΙΔΕΕ ΑΣΧΕΤΕ .
οτι λες απλα είναι ανοησίες , φυσικά αποδείχτηκε....
 

DeletedUser34071

Mouahahahah !
Είσαι απιστευτος.. τι εγινε βγηκες απο το κλουβι σου ;
Ναι οντως δεν ξερω να παιζω πλάνα και ειμαι άσχετος ποτε δεν εχω πει το αντιθετο, ένας άσχετος που σε γλέντησε και εσενα και τα κολληταρια σου στην Κου.πα που έγινε τρου.πα στο τέλος.
Και εβγαινεις και εβριζες μάνες και καρκίνους στο σκυπε και έλεγες θα μας πας πυξιδα.... αλλα τα ξεχνάς ουρτ ρέ !
Καλα δεν ειναι ψεμα οτι δεν ξερεις να παιζεις, ειδικα αμυνα εισαι περα για περα ΑΣΧΕΤΟΣ

Επιθεση κολλαγες στα 1-2μς με το ****ακι και νομιζες οτι εισαι και παικτης
 
Κορυφή