Προτάσεις βελτιώσεων και προσθηκών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser6091


Αγαπητά μέλη,

ως εταιρία γνωρίζουμε καλά πως θα πρέπει να είμαστε πάντα σε ανοιχτή επικοινωνία μαζί σας. Εσείς είστε η δύναμη μας, εσείς είστε ο λόγος που παράγουμε τα παιχνίδια μας.

Οι Φυλετικές Μάχες είναι το παιχνίδι που τα ξεκίνησε όλα. Είναι το παιχνίδι που έβαλε τις βάσεις για να γίνει η εταιρία μας μια από τις μεγαλύτερες στο είδος της.

Θέλουμε λοιπόν να κάνουμε το παιχνίδι μας ακόμα καλύτερο. Θέλουμε να το εμπλουτίσουμε με νέα στοιχεια και να βελτιώσουμε ότι δεν σας εξυπηρετεί.

Αυτό όμως δεν μπορούμε να το κάνουμε μονοι μας. Θέλουμε και πρέπει να το κάνουμε όλοι μαζί. Γράψε μας τι θέλεις να βελτιώσουμε, τι θέλεις να αλλάξουμε και τι θα ήθελες να προσθέσουμε.

Εμείς δεσμευόμαστε να προωθήσουμε τις ιδέες σας ώστε σύντομα να τις δεις στο παιχνίδι.


Ομάδα Φυλετικών Μαχών
 

DeletedUser9350

Προσθεστε στον βοηθο φαρμινγκ την μοναδα καταπελτη.
 

DeletedUser34170

Πώς ακριβώς συνδέεται το « εσείς είστε η δύναμη μας , ο λόγος που παράγουμε τα παιχνίδια μας , πείτε τι θέλετε και τα σχετικά » στις 23 / 12 με το « απαγορεύεται ρητά το κόλλημα επιθέσεων σε χρόνο μικρότερο των 150ms ανά επίθεση » στις 10 /1 ;

Δηλαδή είπε κάποιος από όλο το βασικό playerbase που στηρίζει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο από μερικά χρόνια μέχρι παραπάνω από μία δεκαετία πως θέλει κάτι τέτοιο ;
 

DeletedUser17506

άρα λες ότι το βασικό playerbase δεν μπορεί να κολλήσει στα 100-150μς με το χέρι?
και αυτό το συμπεραίνεις από που?
από την doom ή εσένα? :oops:

παρόλα αυτά οι περισσότεροι έχουν θεϊκά λογισμικά που φτιάχνουν και καφέδες εκτός από την innogames
 

DeletedUser17506

ναι τώρα έπεισες, με λίγα λόγια δεν έχεις καμία εγκυρότητα
ο κάθε άνθρωπος μπορεί να μετρήσει τουλάχιστον 5 νούμερα μέσα σε ένα δευτερόλεπτο
 

DeletedUser30832

Συγνώμη τι κανονισμος ειναι αυτος με τα 150μς παλι ? Η' εγω δεν εχω καταλαβει κατι καλα η' η εταιρεια προσπαθει να μας καψει κ δινει πλεονεκτημα στου ****ακηδες

Το παιχνιδι θα χρειαζεται περισσοτερο καψιμο κ αυτοι που χρησιμοποιουν **** παλι διευκολυνονται κ μαλιστα περισσοτερο

εγω π.χ εχω βαλει χειροκινητα αυτες τις επιθεσεις

http://image.prntscr.com/image/753abfb8a35c4464a87fcef526000c43.png

αυτο δεν μπορω να το ξανακανω διοτι αν βαλουμε τρενο απο ενα χωριο που θα εχει 180μς ανα καθε αριστο δεν θα μπορουμε να βαλουμε σφηνα

Αν απο την αλλη πας να βαλεις αριστονιουκ θα πρεπει να προσεχεις να μην πεσει λιγοτερο απο 150μς απο την προηγουμενη η' την επομενη (αν π.χ εχεις βαλει ηδη 2 αριστονιουκ)

Αυτο οταν το κανεις χειροκινητα πως θα το υπολογιζεις ? Αν τυχει κ πεσει λιγοτερο απο 150μς θα πρεπει να ακυρωσεις κ μετα που θα βρεις αλλη αριστονιουκ να βαλεις ?

Ενω αυτοι που χρησιμοποιουν **** θα βαζουν ακριβως το χρονο που θα πρεπει να μπει η επιθεση με τη σωστη διαφορα κ ουτε καψιμο ουτε τπτ

Εκτος αν εχω καταλαβει κατι λαθος
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Αυτός ο stathakis ρε φίλε δεν κάνει για τίποτα τελικά...

Θα έχετε πάρει το χωριό και αυτός θα σκάει μετά!!!

:D :D :D :D :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή