vodoo vs βαρβαρα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34473
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34473

Αφου δεν μπορουν να τα βαλουν με σολ-στοπ ειπαν εε ας τα βαλουμε με τα βαρβαρα
αυτα που κραζατε κανετε ασχετοι
 

DeletedUser34705

Αφου δεν μπορουν να τα βαλουν με σολ-στοπ ειπαν εε ας τα βαλουμε με τα βαρβαρα
αυτα που κραζατε κανετε ασχετοι
Στρατιγικη είναι και αυτο σε μια φυλη που την βαράνε 6 φυλες stop-stop-stop-stop-sol-sol και τα βαρβαρα ειναι σε μέρος fire wall αναλογα με την ενεργιτικότητα.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μαλιστα ,το μαθαμε και αυτο .Οταν λοιπον περιμενεις να βαρβαρεψουν οι 2 μεγαλύτεροι λογαριασμοι της φυλης σου ηρθε η ωρα να παρεις βαρβαρα. Να κοψεις το φαρμ ,να χαλασεις αριστους, να αφησεις τους εχθρους να παρουν τα μπαναρισμενα, και εσυ να χτιζεις χωρις ελεος.
Στρατηλατες βαρβαροκαλλιερητες ,μεγαλοι αρχηγοι ,μεγαλοι παικτες .
 

DeletedUser34502

Μαλιστα ,το μαθαμε και αυτο .Οταν λοιπον περιμενεις να βαρβαρεψουν οι 2 μεγαλύτεροι λογαριασμοι της φυλης σου ηρθε η ωρα να παρεις βαρβαρα. Να κοψεις το φαρμ ,να χαλασεις αριστους, να αφησεις τους εχθρους να παρουν τα μπαναρισμενα, και εσυ να χτιζεις χωρις ελεος.
Στρατηλατες βαρβαροκαλλιερητες ,μεγαλοι αρχηγοι ,μεγαλοι παικτες .

BOOMMM
αντε γεια μεγαλη μπερετ!!
η αλλη η προπαγανδα του κυριου φωτομοντελου τι φαση ποτε βαρεσαμε εμεις βουντου;
 

DeletedUser34473

ναι μια φυλη ασχετε
4stop 2sol vs Voodoo Nigmare Pop 2Doom Moon
σου αρεσε;
 

DeletedUser34473

αα και P.M αρα ειστε 7 φυλες εναντιων 6 ασχετε
 

DeletedUser34473

τι 36 ρε ασχετουλη; ασχετε παιχτη εννοειτε πως θα χασεις
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507

DeletedUser17028

42 ειμαστε απεναντι σε 2 και θα χάσουμε και αυτο το κοσμο έτσι δεν μου εφτανε που εχασα το 1vs3 στον 36.
τα έγραψες 14 δεκεμβρίου και σας τα είπα τον οκτώβριο στις αρχές.... 2 μήνες να καταλάβεις αυτό που φαινόταν? χαχχαχαχα
ειδες το έμπειρο μάτι του βουβουζέλα? χαχχαχα κάλιο αργά παρά ποτε, και σιγά τι χάσατε? χρήμα χρόνο το ότι γίνατε ρεζίλη?
το ότι κάνετε τόσα χωρίς λόγο? το έγραψα σε άλλο σημείο θα το πω και εδω, μπορούσατε να παίξετε στην 44 που είχατε την κυρίος φυλή και όχι να κάνετε στρατηγικά το μεγαλυτερο λάθος που μπορεί να κάνει μια φυλλή να αφήσει την βάση της να καλύψη τον "ακυρο"(βουβουζελα) ,΄΄ολα γίνανε για εσένα να αντέξεις σε 2 παίκτες που σας γλεντούσαμε εσενα και την n.m. , εμένα και τον τετο....
και πάλι ΤΡΑΓΙΚΟΙ αν πηγένατε στην 44 θα κάνατε τουλάχιστον παιχνιδι κανα μηνα παραπάνω όχι ότι θα αντέχατε απέναντι στους στοπ (κλέγατε όταν τρώγατε τις πυξιδες και βγάζετε και γλώσσα) αλλά θα γινόταν παιχνιδι και όχι αυτός ο διασυρμός που πάθατε.....
όλες οι φυλλές μαζί συν τα μπαν σε 2 δούκες , τον κάλύτερο επιθετικό παίκτη των φυλετικών(da vinci) και το λέω ΕΓΩ που πραγματικά ξέρω το παιχνιδι σχεδόν τέλεια, συν άλλους 2 παίκτες που φάγανε μπαν απο την φυλη μας και τι κάνατε? απλά δεν ξερατε ότι ο καλύτερος στα πλανα στις φυλετικές(blaco) θα σας σκορπούσε έτσι για πλάκα? και για τον μπλάκο πάλι δεν χωράει αμφησβήτηση και αυτό το λέω ΕΓΩ που τα πλάνα που έχω κάνει έχουν κάνει τους καλυτερους αρχηγούς των φυλετικών να τρέχουν η να παθένουν πλακα με το πως πετυχαίνουν.εγω που και στους δυο τομεις ειμαι απο τους καλύτερους λέω ότι έχουμε τους καλύτερους στο ειδος τους , τον καλύτερο επιθετικό έβερ και τον καλύτερο στα πλανα.
πλάνα που σκορπίσανε 3 φυλλές υποτήθετε να κλεισουν τον κόσμο να γίνουν γατάκια.....
 

DeletedUser17028

χωρις να διαβασω τι γραφεις...
αυτο που μπορω να πω οτι της πυξιδα σου την πηγες και εσυ και ο τετο..ας μην ηταν τα παιδια απο σολ θα σου λεγα που θα σα σταν τωρα

υ.γ οι σολ δεν ξερω αν το ξερεις δεν εκανε πλανο σε βουντου..μονο σε μοον και doom..

επειδη ασχετος μου φένεσε και εσύ, μάλλον και εσυ συμφωνεις με το νεο επιτευγμα , σχεδον πυξιδα, καλό είναι να κάνεις την αναφορά που είπαμε στους διαχειρηστες μηπως το δώσουν, να χαίρεστε μωρέ όλοι μαζί
χαχχαχαχα
λοιπον πες μου ποιος είσαι να πάρεις και εσυ τις απαντήσεις σου
 

DeletedUser33649

Ο μέγας πυξιδομάχος επέστρεψε.

Τζένυ σώθηκες;

Λατρεία!

Πάλι καλά που σε έσωσε η Σολ και βγάζεις γλώσσα μπουχέσα
 

DeletedUser17028

Ο μέγας πυξιδομάχος επέστρεψε.

Τζένυ σώθηκες;

Λατρεία!

Πάλι καλά που σε έσωσε η Σολ και βγάζεις γλώσσα μπουχέσα
άλλος άκυρος χαχχαχαχαχαχαχ
καλά βαλθήκατε με το να λέτε ότι να είναι να κερδίσετε τον πόλεμο χωρίς πόλεμο? ΑΣΧΕΤΟΙ ΟΛΟΙ.
ποιο νούμερο είσαι εσυ? ποιος σε έβαλε εσένα να κανεις πόστ?
χαχχαχα φαντάζομαι κανενας καμένος και εσυ......
πες ποιος είσαι να σου απαντήσω και εσενα, εκτός αν λεγε λεγε σαν τον βουβουζελα και εσυ πετύχεις να ξεγελάσεις κανένα ότι είσαι παίκταράς, αν πάλι δεν είσαι ούτε προσπαθεις να πείσεις κανένα τότε τι γράφεις? να δέιξεις ότι κάτι είπες?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ο μέγας πυξιδομάχος επέστρεψε.

Τζένυ σώθηκες;

Λατρεία!

Πάλι καλά που σε έσωσε η Σολ και βγάζεις γλώσσα μπουχέσα
Μιλανε τα βαρβαρα ?Που εισαι ρε μαεστρο σε χασαμε .Για πες μας τον πονο σου μιας και βρεθηκαμε.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Τελικα τα μεγαλυτερα αστεια τα εχω δει σε αυτον τον κοσμο. Μεσα σε 4 μηνες
1)Πυξιδα η AJE σε 16 μερες και τωρα θα φαει και 2η πυξιδα μεσα σε ενα 5μηνο αφου βγηκε στο ριμ της πανω ηπειρου
2)Αποχωρηση digol απο SOL αφου βρηκε μια φθηνη δικαιολογια πιστευωντας πως η φυλη με σνιπερσ, σπιντα,φουμαλ και αυτους θα κλειναν κοσμο για πλακα. Πεφτουν μπαν σε μας και βγαινει ο ντιγκολ και κοροιδευει μαζι εμ τον βουβουζελα και τον φωτοβολιδα. Μπαν ο ντιγκολ και χαθηκε εντελως και δεν ξαναμιλησε σε κανεναν
3)Ομοιως ο φωτοβολιδας και ο βουβουζελας τρωνε μπαν και εξαφανιζολ. Χαθηκαν απο παντου
4)Χανεται μιση ηπειρο απο στοπ που τους λεγατε ασχετους και οτι παιρνουν βαρβαρα. Πατε και παιρνετε και σεις βαρβαρα μετα σαν καλα παιδια
5)Κραξιμο ολη η voodoo σε Βουβουζελα
6)Ολοι εσεις που θα ριχνατε πυξιδες διαλυσατε την φυλη σας και πλεον δεν υπαρχετε πουθενα. Ουτε στο παιχνιδι ουτε στο σκαιπ πλεον σας βρισκουμε ουτε στο φορουμ
7)Το ολο αστειακι της υποθεσης ειναι πως η DOOΜ πολεμησε πιο πολυ και απο voodoo και απο AJE

Για το τι θα γινει στην συνεχεια του κοσμου δεν το ξερω για αυτο δεν θα μιλησω. Καλο θα ηταν ολοι εσεις σε μελλοντικους κοσμους να εχετε low profile γιατι πολλοι εχετε καταντησει το ρεζιλι του αιωνα με 1ο και καλυτερο τον ντιγκολ που μας το παιζει παιχταρας ενω αλλαξε φυλη πιστευωντας πως η αλλη ειναι καλυτερη και παιζωντας τοσα χρονια με bot και συνεχεια τρωει ban

Φιλακια σε ολους εσας που πλεον δεν υπαρχετε στον 42 και εχετε εξαφανιστει και απο το skype. Ελπιζω το παιχνιδι να συνεχισει να μας προσφερει οσο γελιο μας εχει προσφερει μεχρι τωρα τωρα
 
Κορυφή