1 vs 1

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34705

Εσυ εδωσες αφορμη για να δημιουργησεις εντυπωσεις ή οτι αλλο ειχες στο μυαλουδακι σου.Να το βουλωσεις το βρωμοστοματακι σου αν δεν θες απαντησεις που πονανε.Αντε τωρα να παρεις κανενα βαρβαρο και εσυ γιατι εχεις μεινει πισω .
Εντος θεματος τωρα :
Voodoomn VS Βαρβαρα

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα 6 σελιδες βαρβαρα σε 2 μερες τι γινεται ρε εσυ θα αφησετε τα προβατακια των βαρβαροχωριων ησυχα ?

Εγω εδωσα αφορμη ; ενα απλο quiz είανι , έχω τέθει αρκετες φορες σαν όνομα δνε νομιζω να έκανα οτι κανεις εσυ τώρα..
Αν δεν μπορεις να αντεξεις μια απλη αντιπαράθεση του φορουμ 1vs 1 τότε μην μπαίνεις. Μαλλον φοβάσαι οτι η απαντηση ειναι The Snipers γι αυτο κοιτας να το προχωρησεις.. βαλέ εναν δικο σου να απαντησει οτι εισαι εσυ καλυτερη να σου φυγει η καψουρά. Εντομεταξυ το βρωμοστομα που το είδες ; Μείνε στην αντιπαράθεση σε παρακαλώ και μην φοβάσαι οτι θα ξεφτυλιστείς ενα απο quiz είναι.

Συνεχίζουμε...

Beret vs The Snipers
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η αφορμη της καρπαζιας που εφαγες ειναι
Aν και ξερουμε οτι σε κουβάλησε σε 2 κόσμους η Στέλλα.
Ενα απλο κουιζ ειναι που εσυ θελησες να βγαλεις ολη την χολη που εχεις οχι προπαγανδιζοντας οπως νοιμιζεις οτι ξερεις να κανεις ,γιατι και εκει νουμπας εισαι ,αλλα κακιασμενα .
Στις φυλετικες γατουλι δεν εχω να αποδειξω τιποτα πια βαλτο καλα στο μυαλουδακι σου και προχωρα προς την νεα σου ηττα .Σε λιγο θα εχεις σπασει το ρεκορ της τριτης συνεχομενης πυξιδας στην σειρα .
Χαλας το ποστ ομως δεν μας απαντησες
Voodoomn VS Βαρβαρα ??
 

DeletedUser34705

Η αφορμη της καρπαζιας που εφαγες ειναι Ενα απλο κουιζ ειναι που εσυ θελησες να βγαλεις ολη την χολη που εχεις οχι προπαγανδιζοντας οπως νοιμιζεις οτι ξερεις να κανεις ,γιατι και εκει νουμπας εισαι ,αλλα κακιασμενα .
Στις φυλετικες γατουλι δεν εχω να αποδειξω τιποτα πια βαλτο καλα στο μυαλουδακι σου και προχωρα προς την νεα σου ηττα .Σε λιγο θα εχεις σπασει το ρεκορ της τριτης συνεχομενης πυξιδας στην σειρα .
Χαλας το ποστ ομως δεν μας απαντησες
Voodoomn VS Βαρβαρα ??

Βάρβαρα

Αν δεν δέχεσαι μια κόντρα δεν φταίω εγώ... καθαρο ενα vs 1 ηταν ;)


Beret vs The Snipers
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Βάρβαρα

Αν δεν δέχεσαι μια κόντρα δεν φταίω εγώ... καθαρο ενα vs 1 ηταν ;)


Beret vs The Snipers


Θα απαντησω εγω με σεβασμο και στα 2 προσωπα , παικτικα η Στέλλα ειναι καλύτερη απο την Αγγελική , αλλα η Αγγελικη ειναι πολυ καλυτερη σε αλλα θέματα οπως οργανωση φυλης , πλάνα , προπαγανδα , πιο εξυπνη παικτικα εεε και λίγο κακια* :p

Ο παικτης δεν φαινεται στο 1 vs 1 αλλα στο συνολο , γι αυτο δεν συμφωνησα ποτε με αυτο το πόστ.

Αλλα ας προχωρησουμε

King Diamond vs xHunderx
 

DeletedUser34473

Αυτο το ποστ που εγραψε ο βουβουζελας ειναι το τελευταιο στον 42 πριν πεσει το συστημα
Οταν λεω οτι ειναι γκαντεμαρος να με ακουτε, εξ αιτιας αυτου του Μητσοτακη επεσε ο σερβερ
 

DeletedUser34748

Νότης Σφακιανάκης vs Αντώνης Ρεμος
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34705

Αυτο το ποστ που εγραψε ο βουβουζελας ειναι το τελευταιο στον 42 πριν πεσει το συστημα
Οταν λεω οτι ειναι γκαντεμαρος να με ακουτε, εξ αιτιας αυτου του Μητσοτακη επεσε ο σερβερ

χαχα καρφωστε οτι χρονο χασατε τώρα άδεια ειναι 2 νυκε το καθενα θέλει σχεδον. απο την ωρα που ανοιξε 27 εισερχομενες απο επιθετικα χωρια.

Σας χαλασε το πλάνο!
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Δεν εφαγε για bot Αγγελικη. μην σε πειραζει που ειναι καλυτερη σου.
Συνεχιζεις να μας διασκεδαζεις οπως μαναδικα μονο εσυ ξερεις.Μακαρι να ηταν καλυτερη θα με διευκολυνε στον κ29 και θα μαζευε ολες τις αμυνες για να παιξει ουτε θα ετρωγε 3 μπαν ,επισης δεν θα χρειαζοταν να με παρακαλεσει να παρω λογαριασμο στο κ30 και να καω εγω.
Δυστυχως παικτες σαν αυτη ,εκτος οτι δεν την ικανοτητα να παιξουν ενα παιχνιδι χωρις **** δεν εχουν και το ηθος που πρεπει να εχεις για μπορεις να επιβιωσεις σε μια κλειστει κοινωνια οπως οι φυλετικες. Δεν ειναι τυχαιο που δεν εχει φιλους απο τους κσομους που επαιξε .Επισης μην ξεχναμε την πυξιδαρα σας στο κ36 απο την DND που παιξατε 1 vs 3 ενω με τον ιδιο αντιπαλο που ειχαν και καλυτερη φυλη εκει τους κερδισα κουβαλοντας και την θειτσα που κατεστρεψε με τα μπαν της λογαριασμους .Οταν μεγαλωσεις λιγο ελα να μας ξανα πεις .
 

DeletedUser34705

Συνεχιζεις να μας διασκεδαζεις οπως μαναδικα μονο εσυ ξερεις.Μακαρι να ηταν καλυτερη θα με διευκολυνε στον κ29 και θα μαζευε ολες τις αμυνες για να παιξει ουτε θα ετρωγε 3 μπαν ,επισης δεν θα χρειαζοταν να με παρακαλεσει να παρω λογαριασμο στο κ30 και να καω εγω.
Δυστυχως παικτες σαν αυτη ,εκτος οτι δεν την ικανοτητα να παιξουν ενα παιχνιδι χωρις **** δεν εχουν και το ηθος που πρεπει να εχεις για μπορεις να επιβιωσεις σε μια κλειστει κοινωνια οπως οι φυλετικες. Δεν ειναι τυχαιο που δεν εχει φιλους απο τους κσομους που επαιξε .Επισης μην ξεχναμε την πυξιδαρα σας στο κ36 απο την DND που παιξατε 1 vs 3 ενω με τον ιδιο αντιπαλο που ειχαν και καλυτερη φυλη εκει τους κερδισα κουβαλοντας και την θειτσα που κατεστρεψε με τα μπαν της λογαριασμους .Οταν μεγαλωσεις λιγο ελα να μας ξανα πεις .

Όλα αυτα δεν αναιρουν το γεγονος οτι παικτικα ειναι πολυ καλυτερη σου.
Οτι και να γραφεις τα λές εσυ αλλοι λένε άλλα... ακομα και άτομα απο την φυλη που υποσηρίζεις..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Όλα αυτα δεν αναιρουν το γεγονος οτι παικτικα ειναι πολυ καλυτερη σου.
Οτι και να γραφεις τα λές εσυ αλλοι λένε άλλα... ακομα και άτομα απο την φυλη που υποσηρίζεις..
Χαχαχαχαχα εγω νομιζω οτι ειναι και πιο ομορφη και πιο νεα και εχει και πιο ωραια φωνη ,εσυ τι λες?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ειδικα για την φωνη ειναι σιγουρο :rolleyes:
 

DeletedUser34705

Χαχαχαχαχα εγω νομιζω οτι ειναι και πιο ομορφη και πιο νεα και εχει και πιο ωραια φωνη ,εσυ τι λες?

H αληθεια πονάει Ατζυ μου , ψαξε να βρεις εξωτερικους παραγοντες που πιστευεις οτι εισαι καλυτερη γιατι παικτικα εισαι πολυ κατωτερη της.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ποναω πολυ που χασετε τον κοσμο επειδη σας κρεμασε η snipers για αλλη μια φορα τρωγοντας μπαν Χαχαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser34705

Πρώτα μάθε τους κανόνες του παιχνιδιού και εφάρμοσε τους και εσύ και η παρέα σου και μετά κανε υποδείξεις .


οοοοοοοο Τι σου είπεεεεε.... τα μισά Νίκο...
(Μεταξυ μας Νικο , εχει θυχτει το εγω της που συνηδητοποιησε οτι η The snipers ειναι πολυ καλυτερη παικτικά.)
 
Κορυφή