1 vs 1

  • Δημιουργός θέματος Είμαι ο καλύτερος
  • Ημερομηνία έναρξης

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
kokkinosDrakos

Darkling vs WAIT, WAIT!, DDI, DDI2, WFP, WFP2, IC, KOYΠΑ, ΚΟΥ.ΠΙ ,ΤΗΝ ΚΥΡΑ ΤΑΣΟΥΛΑ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΣΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟΣ Ο 6ος ΣΤΟΛΟΣ
 

DeletedUser34170

Έχω καλύτερο

Teto με ΟΛΑ τα ξαδέρφια του vs εθνική Αλβανίας

30 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Darkling αν και δεν βάζω και το χέρι μου στη φωτιά

King Diamond vs SirBak
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
DaVinCi ακόμα και με μπαν

Bουβου vs Κατσικοποδαρος (ποιος ειναι ο πιο καντεμης ? )
 

DeletedUser34705

DaVinCi ακόμα και με μπαν

Bουβου vs Κατσικοποδαρος (ποιος ειναι ο πιο καντεμης ? )

καθαρα κατσικοποδαρος ! ( ειναι καλύτερος απο εμένα )

Beret vs The Snipers

Aν και ξερουμε οτι σε κουβάλησε σε 2 κόσμους η Στέλλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
καθαρα κατσικοποδαρος ! ( ειναι καλύτερος απο εμένα )

Beret vs The Snipers

Aν και ξερουμε οτι σε κουβάλησε σε 2 κόσμους η Στέλλα.

Για να κουβαλησει η θειτσα θα πρεπει πρωτον να μαθει να παιζει χωρις **** και δευτερον να καταφερει να τερματισει χωρις να φαει μπαν ή πυξιδα .
Το να γραφεις ανακριβιες ενω ξερεις οτι: στο κ29 ειχε φαει 3 μπαν και παθαμε ολοι πιεση και συνεχομενα εγκεφαλικα... ειναι κακια εκ μερους σου αλλα σε δικαιολογω γιατι ξερεις οτι εισαι ο επομενος στοχος και σου βγαινει αφθορμητα .Αντε να σου φρεσκαρω την μνημη λιγο ακομα γιατι απο το πολυ ξυλο εχεις ξεχασει .Στο κ30 επειδη το ξενύχτη μου και το καψιμο μου το σεβομαι, της πηρα απλα την φυλη και κανιβαλιστηκε διοτι ηταν ασχετη και ηθελε να παιξει παιρνοντας βαρβαρα, οπως καλη ωρα κανετε τωρα στην Voodoo χαχαχαχαχαχα
 

DeletedUser34705

Για να κουβαλησει η θειτσα θα πρεπει πρωτον να μαθει να παιζει χωρις **** και δευτερον να καταφερει να τερματισει χωρις να φαει μπαν ή πυξιδα .
Το να γραφεις ανακριβιες ενω ξερεις οτι: στο κ29 ειχε φαει 3 μπαν και παθαμε ολοι πιεση και συνεχομενα εγκεφαλικα... ειναι κακια εκ μερους σου αλλα σε δικαιολογω γιατι ξερεις οτι εισαι ο επομενος στοχος και σου βγαινει αφθορμητα .Αντε να σου φρεσκαρω την μνημη λιγο ακομα γιατι απο το πολυ ξυλο εχεις ξεχασει .Στο κ30 επειδη το ξενύχτη μου και το καψιμο μου το σεβομαι, της πηρα απλα την φυλη και κανιβαλιστηκε διοτι ηταν ασχετη και ηθελε να παιξει παιρνοντας βαρβαρα, οπως καλη ωρα κανετε τωρα στην Voodoo χαχαχαχαχαχα

Είσαι η μονη εδω μέσα που τέθηκε το ονομα σου και εγραψες την ιστορια .. ασε τον κόσμο να κρίνει Αγγελικη... μην χαλας το πόστ με δικαιολογιες.

Συνεχίζουμε...

Beret vs The Snipers
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εσυ εδωσες αφορμη για να δημιουργησεις εντυπωσεις ή οτι αλλο ειχες στο μυαλουδακι σου.Να το βουλωσεις το βρωμοστοματακι σου αν δεν θες απαντησεις που πονανε.Αντε τωρα να παρεις κανενα βαρβαρο και εσυ γιατι εχεις μεινει πισω .
Εντος θεματος τωρα :
Voodoomn VS Βαρβαρα

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα 6 σελιδες βαρβαρα σε 2 μερες τι γινεται ρε εσυ θα αφησετε τα προβατακια των βαρβαροχωριων ησυχα ?
 
Κορυφή