Δεν ηξερες δεν ρωταγες;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33709
  • Ημερομηνία έναρξης

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τελος παντων πιτσιρικο αφου εχεις αποθημενα με το λογαριασμο ελα σε αλλο κοσμο να με πυξιδιασεις αν μπορεις και να το πληρωσω με το ιδιο νομισμα. Αμα ηθελες να παιξεις δεν σου φταιω εγω ας μην εκανες αυτη τη νουμποφυλη να κλαταρει μονο με το φεικ σκριπτ και να χρεωνει σε αλλους την αποτυχια της και την αδυναμια της.

Στην τελικη αμα εισασταν παιχτες θα παιζατε και θα μας κερδιζατε μια χαρα αναλογια και ατομα ειχατε

Αλλα τι λεω τωρα με πρωταθλητη του ανταλλακτηριου τον Γιαννη με ρεκορ φαρμ 300Κ και πρωτο του κοσμου που να πας.

Δεν θα σου ξαναπαντησω στο λεω γιατι εισαι ασοβαρος και κομπλεξικος με τον λογαριασμο.
 

DeletedUser9125

Για να μην βγαινει ο καθενας και λεει λογια και για να μαθουν όλοι τι εγινε η κατασταση ειναι ως κατωθι:

Σε συνομιλια με skype μας αναφερετε οτι ο kanel12 θα ειναι ο εκπροσωπος των navi και οτι θελουμε να μιλαμε με αυτον,

Δειτε λοιπον τα παρακατω για την "υποτιθεμενη συμμαχια" που μας βεβαιωνατε οτι ειχατε μαζι μας

http://prntscr.com/cslwxv

Για να μας πεισετε οτι παμε σε συμμαχια ο εκπροσωπος σας μας εστειλε το παρακατω απο το φορουμ σας
http://prntscr.com/csly7r

και μετα υπηρξε αυτο
http://prntscr.com/cslpm2

Κύριοι navi εκμεταλευθήκατε την συμμαχία που είχαμε και για 1.5 μηνα σαν φίδια που είσαστε ετοιμαζόσασταν να πάρετε το μέρος των rebels και να μας χτυπήσετε την ημέρα που θα έσκαγε το πλάνο των rebels... Ο εντεταλμένος αντιπρόσωπός σας βγαίνει τάχα από τη φυλή σας και εμφανίζεσαι εσύ ******ιοζάκο Λεωνίδα από άλλο account και μας πουλάς φούμαρα ότι δεν ξέρεις τίποτα και τέτοια.

Έχετε υπ'οψιν σας ότι εσάς ειδικά θα σας είχαμε τελειώσει μέσα σε 4 ημέρες. Δεν ήσασταν για παραπάνω.
Και από παντελονάτος που μας έλεγες ότι ήσουν ******ιοζάκο αποδείχτηκες ότι είσαι στριγκάτος.

Ο λόγος της διαγραφής μας και της πουστιάς σας είναι στη παρακάτω συνομιλία....

http://prntscr.com/csm1ss

Οι αναγνώστες μπορούν να βγάλουν τα συμπεράσματά τους.

Καλή συνέχεια στις ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΕΣ των παντελονάτων....
 

DeletedUser33709

Ρουφιανοι,χαφιεδες,διπλοι λογαριασμοι,κρυφοι λογαριασμοι,παντου και παντα τα ιδια και παντα οι ιδιοι ανακατεμενοι.Ειστε για γελια.Τελικα επρεπε ο σερβερ να μεινει στον κ1.
 

DeletedUser34504

summergift Εσυ ποιος εισαι αγορι μου που θα μιλησεις για τον na mai kai egw ετσι, οτι και καλα δεν μπορει να κλεισει κοσμους διαφορετικα. Οταν σας λεγαμε θα παιξουμε τιμια και λεγατε ναι ετσι θα γινει.
Οκ σας λεγαμε δεν στρατολογητε κανεναν στην ηπειρο μας δεν νομπλαρεται στην ηπειρο μας λεγατε ναι, τι πραξατε τπτ πηγατε οι καρεκλοκενταυροι της Ενωσης και περνατε χωρια μεσα στην ηπειρο μας 1) αυτο.
2) Στελνατε αμυνες σε φυλες που βαρουσαμε στο ριμ μας απο απεναντι ηπειρο ελεως
3) ειχατε τη θελησει να παρετε 3 χωρια μεσα στην εκκλησια μου και αυτο μας το ειπε παιδι που του ειπατε πας εσωτερικο το ειδε απο τα κλειδωματα και μας ενημερωσε πολυ τιμιο ετσι πας και παιρνεις 3 χωρια μεσα στην νυχτερινη μεσα στην εκκλησια του na mai kai egw τα τουμπανιαζεις με αμυνες του κοβεις την αναπτυξη.
4) Μιλας για αγκαλιτσες αγορινα μου απο τι στιγμη που εκανες 8 φυλες για να μην βλεπεις σπαθακι και εκανες συμμαχια με φυλη που ειχε ολοκληρη ηπειρο και ακομα συμμαχια με τα καταθια της ηπειρου των ρεμπελς τι ηθελες δηλαδη να κανεις δεν ξερω?

Αντι να βγητε να πειτε ειμαστε ασχετοι διοικητηκα και διπλωματικα που καψαμε και τα παιδια που ηθελαν και μπορουσαν να παιξουν βασιζομενη στη μεγαλη και τρανη ενωση και να ζητησετε συγνωμη.
Γιατι απλα εσεις οι μεγαλοι και τρανοι της ενωσης δεν θελατε να βλεπετε σπαθακια και να γιγαντονετε το λογαριασμο σας κανοντας μονο εσωτερικα και πηγαινοντας πισω ολα τα υπολοιπα αξια μελη σας δημιουργησατε αυτο το εκτρωμα την ενωση και χαλασατε τον κοσμο. Αντι να ζητησετε συγνωμη που χαλασατε τον κοσμο και τζαμπα καηκαν ατομα βγαινετε να κραξετε κιολας.
Βρε φουκαραδες πριν σκασει το πλανο μας σας πηραμε 20 χωρια και οταν καταλαβατε οτι δεν εσκασε το πλανο των ρεμπελς και απλα εκαναν την πλακα τους καποιοι λογαριασμοι κλαταρατε. Και το καταλαβατε οταν αλλαξε το φεικ σκριπτ οτι αλλου στειλατε αμυνες αλλου βαραμε, νομιζατε τοσο μεγαλα μυαλα που ειστε οτι ολοι η φυλη παιζει για τον na mai kai egw. Αυτο αποδειχτηκε απο το σκριπτ που βγαλατε και την μανια που εβαζαν ολοι της επιθεσης στον na mai kai egw.

Ο Χρηστος που λες μεγαλε σας το ειπε μολις δημιουργησατε την ενωση οτι χαλασατε εναν υποσχομενο για ξυλο κοσμο γιατι το υλικο ηταν μοιρασμενο σε ολες τις ηπειρους.
Αντι να βγητε να ζητεσετε συγνωμη για ολα τα λαθη σας βγαινετε και βριζετε σε δημοσιο φορουμ.


Τι έγινε Γιωργάκη βγήκες απο το καβούκι σου??? Είπες να βγείς στο εξτέρναλ να υπερασπιστείς αυτούς που σε κουβαλάνε γιωργάκη??? Μιλάνε όλοι μιλάνε και οι κώλοι τώρα Γιωργάκη??? Γρήγορα πίσω στην σπηλιά σου ρε Όρκ που έχεις και το θράσσος να μιλάς άσχετε!!!

10 Πόντοι για προκλητικό περιεχόμενο.
Από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24815

Οι φυλετικες μαχες εφτασαν σε αυτο το επιπεδο,επειδη αρκετοι λογαριασμοι την εχουνε δει "αρχηγοι" ,με αποτελεσμα
να αρχιζουν να στρατολογουν "νουμποφυλες" οπως λενε ως 1ο βημα για να κλεισουν ηπειρο στρατολογουν παικτες οι οποιοι δεν ειναι γνωστες του παιχνιδιου,φτιαχνοντας αυτο που λεμε Μητρικη φυλη και Ακαδημια.

Με συνεπεια η παρεα που ξεκινησε την ταδε φυλη να καταληγει στο τελος ως μια αποθηκη γεματη ποντικια,
οπου εννοω οτι η παρεα-κλικα που εκανε την φυλη στο τελος εχει μαζεψει ολα τα χωρια απο την φυλη κανοντας
Κανιβαλισμο φτανοντας σε ικανοποιητικο αριθμο ποντων και χωριων για τον καθε λογαριασμο και να βαδιζουν προς το κλεισιμο του κοσμου.


Τα πραγματα ομως δν ειναι ετσι.

Παιζω απο κοσμο 1 θεωρουμε παλιος παικτης και απο τις ενδοξες εποχες οπου ο καθε κοσμος δν εκπροσωπονταν απο 4 ηπειρους αλλά απο τις διπλασσιες-τριπλασσιες και τετραπλασσιες,Φτανουμε στην καταντια την σημερινη οπου καθε φορα στις φυλετικες συνδεονται παρα πολλοι λιγοι λογαριασμοι σε καθε κοσμο χωρις να εχουμε μεγαλες μαχες.
Και αυτο γιατι γινετε??

Πως γινετε οι φυλετικες την δεκαετια μας οπου μπορεις να παιξεις ακομα και απο το κινιτο σου απο το ταβλετ σου απο το λαπτοπ σου
απο την διαφημιση που εχει παρει το παιχνιδι,να εχει φτασει σε αυτο το σημειο?αναρωτηθειτε και θα καταλαβετε...


Ξεκινησα την φυλη Navi απο μια μη premade φυλη κανοντας στην ουσια 2 φυλες.
Χωρις να εχω μπει με συγκεκριμενη ομαδα αλλά με τυχαιες προσκλησεις.


Καταφερνω απο την πρωτη στιγμη να πετυχω ατομα που ηταν καινουργια στο παιχνιδι και αρκετοι ηθελαν να μαθουν να παιζουν.

Κυριοι αποτελουμε ΣΧΟΛΗ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ΜΑΧΩΝ.

Καταφεραμε να δεχτουμε μετεπειτα πολεμο απο τους ερρορ-gamers-300-gamers και τις ακαδημιες τους.
Συνολο 12 φυλες την στιγμη οπου στην 54 ειχα καταφερει να κανω συμμαχια με σταρ και μετεπειτα αφου μου κυρηξαν πολεμο οι ΓΕΡΑΚΙΝΑ-XARIS GATE7 και οι αρχηγοι τν υπολοιπων φυλων και στελνοντας μηνυμα στ star of vergina να με στηριξει.

Μου απαντησε θα μεινω αμετοχος και σας περναμε σ.ε.ΚΑΤΑΛΑΒΑ οτι επαιζα χωρις συμμαχο.

Ευτυχως η development team της φυλης μας οπου αποτελειτε απο:crazy-compass & kanel12 & Μικροςπριγκιπας & gregpap & treloishafites.

Με κυριο υπευθυνο αμυνων τον γρηγορη GREGPAP, οπου πρωτη φορα επαιζε το παιχνιδι με την βοηθεια την δικη μου.
Καταφερνουμε να χασουμε ελαχιστα χωρια απο τις 12 παραπανω φυλες επισυναπτοντας ΣΥΜΜΑΧΙΑ με τους αληθινους συμμαχους της φυλης navi την φυλη : THEDND.


Φτασαμε στο σημειο να αντισταθουμε τοσο σαν φυλη οπου λεμε πως γινετε μια φυλη σαν εμας να μν πεφτει απο αυτες τις οργανωμενες φυλες?
Και ο λογος?ΚΑΘΑΡΟ ΤΟ ΡΙΜ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΙΟΤΗΤΑ.


Εν συνεχεια ο star of vergina υπαρχουν μνματα κιολας,μας ελεγε μας προτεινουν να μπουμε συμμαχοι τους να σας φαμε.
Ηταν η στιγμη που μας εσπασε την συμμαχια και εμπαινε σε σκεψεις ο vergina.Ο οποιος ειχε κανει 3 ενωσεις με κατεστραμενες φυλες οπου καθαρισαμε στην ηπειρο για να φτιαξει την μεγαλη φυλη STAR.

Oταν καταφεραμε να παμε σε συμβαση ειρηνης απο τοτε με τους ΕΝΩΣΗ που μας κυρηξαν πολεμο λεγοντας μου η Γερακινα Λεωνιδα στον 27 επαιξα ως το δεξι σου χερι τωρα θα μπω εχθρος σου αλλά δν μπορω να κανω αλλιως..

τις ειπα δν αξιζει πολεμος ηπειρων θα φαμε την αναπτυξη μας χωρις λογο.



Οταν ειδαν οτι οντως δεν καταφεραν κατι θελοντας πατηματα στην 54 και προτεινοντας μας απο την πρωτη στιγμη του κοσμου ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΩΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ.

Προχωρησαν σε ΕΝΩΣΕΙΣ με 300-ερρορ και gamers με συνεπεια να δημιουργησουν 10 φυλες.
Τα ιδια που εκανε ο verginas και μας ειχε κλεισει στν ηπειρο μονο βαρβαρα φαρμαραμε.
Φτασαμε σε σημειο να τα σπασουμε με τν vergina ωστε να κυριαρχησει μια φυλη στην ηπειρο.
Οι ΕΝΩΣΗ βρηκαν προσκαιρο εδαφος και πηραν πατηματα που ηθελαν.
ΕΝΩ μας ειχαν ζαλισει οτι οι rebels κυριαρχουν σε 2 ηπειρους πρεπει να κανουμε ενωση οι δυο μας και τετοια.

Παιδια απο Ενωση δεν εχω προσωπικα με κανεναν.ΑΠΛΑ μαθετε πως τ παιχνιδι λεγετε φυλετικες μαχες.
Και μαθετε πως το παιχνιδι θα παιζετε σωστα και οχι με ΚΛΙΚΕΣ.


Ξαναλεω η φυλη μας και μπραβο στα παιδια αποτελειτε απο νεους παικτες στις φυλετικες μαχες και ορισμενους λογαριασμους με περισσοτερη εμπειρια.

ΑΠΟΤΕΛΟΥΜΕ ΣΧΟΛΗ ΦΥΛΕΤΙΚΩΝ ΜΑΧΩΝ.

Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ:Η δημιουργια μιας φυλης που θα εκπαιδευει τους παικτες της.Θα διοικειτε απο Διαφορετικα ατομα και οχι τους ιδιους και τους ιδιους,αλλά με την βοηθεια των παλιων και την θεληση των νεων θα καταφερουμε να φτιαξουμε τον ελληνικο σερβερ.

Οσον αφορα την Διπλωματια.

Ειναι το κρισιμοτερο κομματι στις φυλετικες μαχες.Εχω δεχτει απειρες λαμογιες.Δεν κανω το ιδιο.
Εχω δεχτει πλαστοτητες μηνυματων και παρα πολλα αλλα.Παιζουμε το παιχνιδι μεχρι τα ορια του.
Υπαρχουν οι μπλοφες και οι Παγιδες.Δεν παιζω με spy ΚΑΙ παιζω τιμια.


Η σκακιερα ειχε στηθει οι πρωτες κινησεις εγιναν,παγιδες και ολα τα σχετικα ωστε ενας ερασιτεχνης παικτης να καταφερει να κερδισει τon KASPAROV των φυλετικων μαχων.

(Οποιος θελει σκακι τν προκαλω-ειμαι πολυ μεγαλος παικτης :) )

Οποτε αυτο που εχω να πω ειναι οτι ο κοσμος 41 θα εχει ακομα πολυ ενδιαφερον και θα δουμε πως θα παιξουμε εαν οι αντιπαλοι μας πατησουν διαγραφη λογαριασμου.

Αποτελει σημαντικο κομματι ο κοσμος 41 στις φυλετικες μαχες αξιζει να τν παρακολουθησετε και να λαβετε ορισμενα πραματα.

"Λιγοι ειναι οι παικτες,απειρα τα πιονια..."


Καλες μαχες και καλη συνεχεια στο παιχνιδι.
 

DeletedUser24815

Επειδη ο μονολογος σου στο φορουμ ειναι κουραστικος και βαρετος.

Μαθε να γραφεις σωστα.
Γιατι "Λακωνιζειν εστι φιλοσοφειν".


Καλη συνεχεια σε ολους,και μαθετε πως το παιχνιδι αυτοκαταστρεφετε,η πιθανοτητα να σωθει τιθετε στην διαθεση σας να το μαθετε.
 

DeletedUser24815

Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια και οπως λεει ο μεγαλος αρχηγος που προανεφερες απο cxc και φιλος μου tourloubouki:

Πρεπει να εισαι μεγαλη λερα για να κυβερνας γαλερα.

Πηρατε τις απαντησεις σας.Εαν εχετε να υποδειξετε οποιαδηποτε αλλη ερωτηση ευχαριστως να σας τν απαντησουμε:

Διαφορετικα φιλακια πολλα απο του crew των NATUS VINCERE
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Μικρε μιας και ανεφερες για τις μεγαλες φυλες και τους μεγαλους αρχηγους πες του αρχοντα να φαει τον na mai kai egw και πες του την ιστορια σου χαχαχαχαχαχ
 

DeletedUser33709

Ο αιωνιος Λεωνιδας,Πλαθει ενα κοσμο δικο του και ζει εκει μεσα το ονειρο του.Φυσικα και παντα νεοι παικτες θα παιζουν μαζι σου γιατι παλιοι δεν νομιζω να βρεθουν πια.

Με 4 διπλους λογαριασμους και με τοσα ψεματα ειμαι περιεργος ποσο υπερυφανος θα ειναι ο tourloubouki που τον λες φιλο σου.Πραγματικα θα ηθελα να ξερω.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Επειδη σε βλεπω πικραμενο μικρε παμε 1 v 1 στο Lol να σε ντισω και εκει χαχαχαχαχαχαχα
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ε ναι λοιπον ειμαι λιγουρης και μοδιστρα αλλα και ο εραστης σου στις φυλετικες αντε πανε τωρα κλαψε στην γωνια σου και ασε δωσε σε μενα τον κοσμο πριν βγουν τα μυστικα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Απο το φεικ σκριπτ κλαταρισμα ομως εκλαψα φανταστηκα κληση στο σκυπε να κρεματε πενθος και να κλαιτε λεγοντας αχ τι μας εκαναν οι αλητες και εμεις παιζαμε φαρμεραμα ωραια και καλα μαζευοντας ποντους με τον πρωταθλητη του ανταλλακτηριου τον Γιαννη που για καποιον λογο ολος ο κυριος στημενος πυρινας του ηταν μπροστα στους ναβι και μετα ζητουσατε να σας παιξουν τιμια οι ναβι.

ρε με 300Κ ρεκορ φουκαρα που πας ποσα κιλα πρεμιουμ ξοδεψες για τα νομισματα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ευχαριστω για τον κοσμο μικρε με γλυτωσες απο το καψιμο.
Υ.Γ να επαιρνες επιτηρησης απο αυτους που ετρωγαν πλανο και δεν μπορουσαν να ανταποκριθουν μου θες και να το παιξεις αρχηγος οχι μονο λογια πιτσιρικο.

Και παλι ευχαριστω που μου εδωσες τον κοσμο στο 3μηνο τωρα ποιος ειναι μαγκας κατσε σκεψου αυτος που κερδιζει ή αυτος που τραβα καλωδιο
 

DeletedUser33709

Αυτη την ερωτηση Lannister1988 να την κανει στον χρηστο .Θα σου απαντησει καταληλα.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ειπα να επαιρνες να εκανες τα κουμαντα οχι να βγαινεις και να διαλαλεις οτι δεν πηρες μπραβο αρχηγαρα μου που αφησες τους παιχτες σου ξεκρεμαστους μπραβο καμαρωνεις κιολας και θες και να κλεισεις κοσμο αι τραβα χαμενε. Παω να πουλησω κανα πορο να αγορασει ο Γιαννης να βγαλω και λιγο πρεμ για αυτο καλοι εισασταν κριμα που δεν προλαβα να κατσω πολυ στην ηπειρο σας χαχαχαχαχαχαχα κλαψε κλαψε κλαψε

Μου το παιζεις και αρχηγος και αντιπροσωπος της φυλης σου ουτε επιτηρηση να βοηθησει δεν πηρε και βγαινει και κλαιει ΟΥΣΤ
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
WTF Αυτο δεν εχει ξαναγινει να καμαρωνει που παταει αρχηγος διαγραφη απο τα πρωτα σπαθακια που ειδε η φυλη του και να καμαρωνει που δεν πηρε ουτε μια επιτηρηση να βοηθησει 4 νουμερα ησασταν ας μοιραζοσασταν το βαρος. Που μου ησουν και κοφτης απο το φεικ σκριπτ τραβηξατε καλωδιο και πατησατε διαγραφη. Μετα σας φταινε οι αλλοι ουτε για χαμενος δεν κανεις βρε πιτσιρικο τουλαχιστον αυτοι δεν μιλουν.
 

DeletedUser

Σε αυτη την ζωή οπού και αυτό το.έρμο το παιχνίδι είναι μέρος αυτής ολοι αξιζουν πεντε λεπτα δημοσιοτητας ασχέτως αν μετα παλι επιστρέφουν στην αόρατη κατάσταση που ηταν.ειναι και θα παραμείνουν....ο καθενας μπορει να βγαινει και.να λεει το.οτιδηποτε αλλωστε στην Ελλάδα είμαστε που οτι δηλώνεις εισαι....αλλοι ειναι.σπουδαιοι αλλοι ειναι στρατολατες αλλοι ειναι οι μαμιαδες της γειτονιας...ειναι μεγαλο οπλο το πληκτρολόγιο μπορει να σε κανει οτι ονειρευτεις...μεινετε λοιπον στα ονειρα σας και συνεχιστε εκει να ειστε οι μαμαω και δερνω γιατι η πραγματικότητα ειναι σκληρη....για το ποιος ειναι ο λογαριασμος να μαι και εγω και τι εχει κανει δεν θα "απολογηθώ" σε κανεναν αυτων η αποψη που.μας ενδιαφερει να εχουμε την ξερουμε για τους υπολοιπους απλα δεν μας ενδιαφερετε...συνεχιστε λοιπον μεσων των γραπτων να προσπαθησετε να αποδείξετε οτι σαν.και.εσας κανεις και θα συνεχισουμε εμεις να περνουμε χωρια....


Υγ. Ελπιζω να συναντηθουμε και σε μελλοντικο κοσμο γιατι.γερασαμε πλεον και θελουν ευκολα.χωρια
 

DeletedUser2088

Διάβασα τόσες πολλές βωμολοχίες, που από κάποια στιγμή και μετά αναγούλιασα.
Ο δημιουργός του θέματος είναι 3 μήνες εκτός.
Ευχαριστώ όσους δεν έπεσαν στο επίπεδο του!!!

Δεν κλειδώνω αλλά παρακαλώ, να σέβεστε στο έπακρο τους κανόνες του φόρουμ που σας φιλοξενεί για να λέτε τις απόψεις σας.
 

DeletedUser31334

Καθομαι και διαβαζω τοση ωρα για να καταλαβω τι πουστια καναν οι ρεμπλς και θηκτικες και βριζεις ολον τον κοσμο!!!
Μπορεις ηρεμα και ωραια να μου το εξηγισεις?
Πες με τρελλο αμπαλο βλακα οτι θες αλλα σε παρακαλω πεσε στο επιπεδο ενως βλακα και εξηγισε μου το!!!
 

DeletedUser32199

Πολυ ωραια να σου εξηγησουμε τι κανανε οι ρεβελς........σαν φυλη ενωση μετα απο πολλα παρακαλια του λεωνιδα απο ναβι πηρανε μια συμμαχια την οποια την χρησημοποιησαν απλα για προστασια να μην τουσ νοβλαρουμε πραγμα που ηταν απιστευτα ευκολο....οι δε ρεβελς το ξερανε αυτο και αντι να που πουν στουσ ναβι παιδια ξεκαθαριστε την θεση σας με πουστιες δεν παιζω εγω αντιθετα τους επιβραβευσαν για αυτο που κανουν......αλλο ενα πραγμα που καναν οι ρεβελσ ειναι να εχουν 100ατομα μεσα στην φυλη μασ για να βλεπουν τι λεμε και τι κανουμε....καλα οχι πωσ μασ επηρεαζε αυτο αλλα χρειαζονται ολα αυτα τα κολπακια για να παρουν κοσμο?πολυ ομορφα και εμεισ τουσ τονδεινουμε ανοιχτοχερα τον κοσμο γιατι εχουμε καλη καρδια.....δεν α σχολουμαστε με ανθρωπουσ τετοιουσ οπως ο ναμαικαι γω που μασ στελνει μνματα θελω καθαρο πολεμο και κανει ολεσ τισ πουστιεσ για να κερδισει....βρωμικοι ανθρωποι στο παιχνιδι βρωμικη και στην ζωη!!

Ακριβως χρηστο πισω απο ενα πσ καλα τα κανεις φιλε μου τισ πουστιεσ γιατι απο μπροστα ξερεις τι πεφτει..............το τι εισαι και τι εχεισ κανει με το ακκουντ φενεται σε καθε κοσμο......μην ξαναλεμε τα ιδια.....απεχεισ πολυ απο την πραγματικοτητα σου ξαναλεω κανενασ μεγαλοσ παιχτης δεν εχει κανει πουστια γιατι απλα δεν την εχει αναγκη κερδιζει αλλιωσ......εσυ για να κανεισ ολα αυτα οχι μονο το εχεισ αναγκη εισαι και απελπισμενοσ γιατι ειχεσ και πολυ καλυτερο υλικο.......κατσε σκεψου στην γωνια σου τι εκανεσ για να κερδισεις 4 λογαριασμουσ.......μονο αυτο σου λεω κοιτα τι χρειαζοσουν.....ναβι να γυρισουν τουμπα την συμμαχια μασ και οχι να ειναι αντρεσ δηλωμενοι απο την αρχη........να εχεισ χαφιεδεσ και ολα τα αλλα για να κερδισεις 4 λογαριασμους......ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΡΙΤΟ.......τωρα για το ποιος εισαι και τι κανεις ασε να κρινει ο σερβερ ολος μην ζεισ μεσα στο ονειρο σου και σου ζηταω συγνωμη αν στο χαλαω ολο αυτο το ονειρο....οπως λεσ η πραγματικοτητα ειναι πολυ σκληρη για σενα για να νομιζεις οτι εισαι παιχτης και ιδικα τιμιος
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
 
Κορυφή